24 okt 07, 11:15:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857233 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2160 Dátum: 13 aug 25, 22:47:47 »

Hát igen ha jungler pláne arra kéne figyelni..
Mellesleg alap esetben az adcnek kéne vinnie a meccset, persze ha nagyon béna megértem ha mások is ráfekszenek a killre.. utálom ha nem hagyják hogy felfeedelődjek, gankelnek és kinyirják az enemyt előlem gratu..
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2161 Dátum: 13 aug 26, 08:21:56 »

Hát nem tudom, majd még próbálgatom Lee sint. 2 normált játszottam vele, de 6/12 statom lett vele, az meg nem túl jó.
Tankosra építettem, de akkor hiába próbáltam akciózni, simán kinyírtak :S

Valaki tud lee sinhez 1 jó buildet? Mert a mobafires buildekben már sokszor csalódtam.
Biztos hogy még próbálgatni fogom, mert eléggé érdekes karakternek tűnik Nevet

Egyébként nocturne az jó assassin, én csak egy picit szoktam tankosítani, onnantól jól tudok vele vadászni, vagy segíteni a társaimnak ha kellek.

Ok, most 5/5/6 statom lett lee sinnel! Nagyjából jó volt az adc-ként, mert nem hagyta hogy nekem kelljen levadásznom. Viszont volt, hogy társainkkal 2-en 3-an megöltünk 2 embert, a dravenünk meg oda se jött, csak a legvégén, ő meg egyből rinyált hogy ks!... Hát, oké... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 10:21:09 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2162 Dátum: 13 aug 26, 12:51:45 »

Jackie Chan-nel láthatatlanben az adatok alapján.

Ravennai Hidra
Vérszopó Kard
Fagyos Kalapács
Maw of Malmortius
Higany Szablya
Nindzsa papucs

Amennyiben a skilljevel eyütt nem működik a hidra areal attack bónusza, úgy érdemes lehet azt lecserélni egy Last Whisper-re, vagy ellenkező esetben a vérszopót, ha szükséges.

kb 2600 élet
100 armor
130 resist
400 damage

Q-val sebzés lvl5
530+530

E-vel sebzés lvl5
600.

QQE combóval úgy 1600 sebzés

Ulti lvl3
kb 1200 sebzés

Megj. A critet azért hagytam ki, mert a wikián nem olvastam olyat, hogy a skilljeire hatással lenne.
A life steal remélem működik a szkilljeivel.
megpróbáltam a szkillek támadóhatását maxolni, de mellette figyeltem a védelemre is.
Szerintem ez ilyen hasiszabáló lett.

ui: A ez enregy gondolom nem egyenlő a manával. Mert talán az Iceborn Gauntlet is beépíthető lenne, ha esetleg több armor kell, meg a kombójára is jó hatással lenne egy duplát sebző auto attack. Vagy esetleg a Trinity azzal lenne egy triplát sebző auto attack, de mégtöbb felesleges cucc van benne.

Kár hogy a Sheen és a fejlesztései nem 100%-osan jók neki, pedig hangzatilag pont odarímel. Sin-Sheen.



Másik  lehetőség, hogy egy critlős attack spides buildet csinálsz benne egy Trinityvel. odakombózol és auto attackal szétdarálod.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 13:20:48 írta Shiro » Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2163 Dátum: 13 aug 26, 13:57:06 »

Köszi, közben kipróbáltam 1 buildet, ami eddig nagyjából be is vált.

lantern,
locket of iron solari (ha van legalább 2-3 ap enemy is)
mobility cipő,
sightstone,
sunfire cape,
frozen mallet,
blade of ruined (ha nem kellett az iron solari)

+ még van néhány szituációs cuccom.

Ezzel a builddel viszonylag tankos vagyok, de azért van sebzésem is. Most ilyen 12/12 statom szokott lenni nagyjából. Folyamatosan egyenlő az öléseim, és a halálaim száma. Ezen majd változtatnom kell! Nevet

Majd kipróbálom majd a többi buildet is, hátha van jobb.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2164 Dátum: 13 aug 26, 14:48:09 »

Sivirt eddig én igen hátrasoroltam a rangsoromban , mivel egyáltalán nem tudtam kezelni.
Most megint kikaptam aramon , hát gondoltam mivel jobb ötletem nincs használom rajta ashe buildjét , és egészen bejött , végül le is hoztam a gémet , és a csapattól megkaptam a sniper kitüntetést mert 3 min be 4:1 re álltunk amiböl 3 at én kempeltem ki torony alól ikszdé
Mivel aramon nincs vérszopó (Shiro kezdem én is átvenni a magyarosításaid ikszdé), ezért sanguine blade került a buildbe.

Szerntetek márhol is életképes lenne ez build:
attack speed cipő(alacrity)
phantom
infinite
vérszopó
phantom/static
vérszopó

Szóval lenne egy 75-85% chritje , szép life stealje , és az ultijával egy betegesen nagy attach speedje.

Kb az lenne mint ashe csak ő nem lassitana ,hanem magát gyorsítaná (eredmény hasonló).

Vélemény?
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2165 Dátum: 13 aug 26, 15:21:44 »

Egyszerűen túl drága a logopédus, hogy én azt eredeti nevén kimondjam.  Pojén

Szerintem persze. Egyébként ezzel  simán megy a szóló Barom, persze ha nem lepnek meg.

Ashel, béna lettem, de nagyon. ahhoz képest, hogy az elején milyen jól ment, most meg mikor már egyre többe tudok a játékrol szinte csak feedelem az ellenséget. Gondoltam kipróbálom ha beleillesztem a buildbe a Trinity-t, de sikertelen. Vagy megszívtam, mert a szemközti oldalon egy Lucian és Yi páros jött?

Ha botra megyek tuti kapok valami op karaktert, ami ellen mire megtanulok játszani, már ritka lesz (pl Aatrox, hogy az anno mennyi bajt okozott, most meg...) Ha midre, akkor 10-ből 9 alkalommal én dominálok és akkor agyon genkelnek.
Ha az ellenfél dominál, akkor vagy legyűr torony alatt, vagy rám genkelnek.

Topon már régen voltam.

Egyszerűen ki kéne találni valamit, hogy Ashe örliben is jó legyen ne csak létben.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2166 Dátum: 13 aug 26, 17:48:19 »

Ashenél valszeg te is a passzívra játszol , azaz minikéket nem(max last hitre) lövöd, és engeded ,hogy a passzív feltöltsön.
Ha erre játszol próbálj ki te is egy statickot , igy vele early ben is könnyen lehet nagyot csapni ,persze erre várni kell (de a static gyorsabban felmegy mint a passzív).

Mondjuk ilyen combokat lazán el tudok képzelni egy fél hp s adc ellen: Q aktic, flash , alap hit , w és akkor még van 1-2 lövésre esélyed, esetleg a végén egy ignite.
Ezzel jó esélyel lehet ölni.

Amugy igy nézegettem a champokat és egy érdekességet vettem észre , urgot alapban range, 2. nak meg tank.
Bakker ,szoktam neki néha 1-1 védő cuccokt venni ,de az még sosem jutott eszembe ,hogy full tankra toljam ikszdé

Másik érdekesség , összesen 5 olyan champom van ami range titulust kapot, ebböl teemot attack speed ap re buildelelm ,rangel ,de inkább a skillekre épít.
Tristanat full ap nak használom ,azaz nem igazán range szerepben van.
Szóval igazi  rangem csak ashe volt ,mert urgot elsösörban Q ra épít ,mivel alap range távja elég kicsi.
Igy végignézve gyorsan meg is vettem sivirt ,hát ez nem állípot.

Ezek mellé még megvettem TF et ,mert mindenki annyira dicséri a környezetemben. Hát ő izé , biztos jó csak hát ugye ... nah jó , az első coopon odáig sem jutottm ,hogy 1 cuccot megépítsek és 1:0:10 et csináltam.


Ennek örömére már csak 2 champ kell a 16 hoz ,valamit 1500 Xp.

Erre két helyre , szeretnék még 1 tankot meg egy supportot keresni , mivel van még egy kis pénzem lehet a drágábbakból keresgélek , a megmaradt pénzecskémből meg runákat fogok venni.
A support janna vagy sona lesz ,  tankok között van pár ami érdekel , de még nem nagyon tudtam választani.
Amit már használtam és ott tetszett:
-Nautilus(hátránya,hogy alap attack speedje nekem kegyetlen kicsinek tünt)
-Leona (mivel endgame felé midline fightbe akár az egész enemy teamet le stunolhatja, és egy kicssit sebzésre építve elég jól is üt)
-Maokai (az E jével nagyon lehet pokeolni, van jump képessége és ultival combinálva elég jó)

Akiket nem próbáltam ,de gyakran látom hogy jó:
-Jarvan (ha valakinek nincs jump képessége vagy flash , 1vs1 be halott)
-Singed (hasonló mint warwick tankénk ,azaz fuzkározó fal ,de ennek még sebzése is van)

Őket csak azért nem sokoltam fel ,mert hallottam ,hogy gyakran kapnak bannt : amumu,britz , maplhi

Viszont van egy tank akit még sosem láttam a gamben , alias galio . vélmény róla?

És ti melyik tankot javasolnátok megvételre (akit nem annyira gyakran bannolnak ,de azért lehet használni is ,esetleg ne adj isten ölni vele)?


Szerk.:
Az megszokott ,hogy teemonál halálban összejön a gombákból 1 kill ,de most egy dupble jött össze ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 18:13:15 írta Verbatimo » Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2167 Dátum: 13 aug 26, 19:10:48 »

Leona.

Anno ezekre emlékszem:
Zuhany
Abyssal Scepter
Szennygrál
Rabandon

Ez ideáig 130 armor és resist (W-vel 210)
2000 élet
és 480 Ap

Most további ötletként
Iceborn Gauntlet, ha több armor kell, viszont akkor túlcsordul az armorod a resisthez képest


Helyette inkább:
Rúd of Aggastyán. Ez További Ap és élet.
vagy
Kristtály bot, megint csak élet és AP

S cipőnek meg Boszi cipő.

Tudom, ez inkább AP offtank, de tíímfájtban nagyon jól lehet vele kombózni.

E oda Q stun W tankolsz
Ha van ultid, akkor azt a Q után, vagy a W után helyzettől föggően.

Ezzel úgy kb 1000-1200 arealt és 1500 egyéni sebzést osztasz, és közben elég szépen cc-zve vannak

Én aszem ezzel elég szépen le tudtam gyengíteni egy full hp-s capatot, ahhoz, hogy a társaim elintézzék őket.

A hátránya, hogy voltakép, csak 6 másodpercig vagy kemény, de ha beveted a Zuhanyt is, úgy lesz esélyed egy újabb E-Q kombóra S utána aszem a W cd-je is lejár.

(Zuhannyal akkor még béna voltam, de nálad szerintem bejönne.)

A probléma, igen tudom, ha tank vagy, akkor top, viszont ha  cc-kel nem intézed el, onnantól megszívtad, vagy pókolás után leszel hasis zabáló

bot support. Igen, hiányzik belőle a ward, valamint ott egy kissé nehezebb ezt kifejleszteni.


Nautilus
egyszer játszottam vele arabon.
az tény, hogy a cd-i magasak, de amúgy elég jól le tudja sebezni azzel az ellent, ahhoz, hogy a társaknak már csak a kegyelem döfést kelljen megadni.
S ha jól emlékszem, akkor félre buildeltem (nem annyira), de így is elég tankos volt.

A tankolással kapcsolatban meg szerintem első sorban hp-ra gyúrj a W-je miatt, valamint ne felejtsd el, hogy elég jók az AP-bónuszai is.

Nekem egy ilyen megállíthatatlan izének tűnt, amíg voltak skilljei. S csak úgy nyomkodtam őket, mint  a hülye gyerek.


Most megpróbálom Jannával beépítenia  wardolást is, a troll buildbe, aztán ha ez megy, akkor megy ek vele rankedre.

Jut eszembe, ezt ár akartam.
Katarina és képessége gondolom nem is olyan véletlen:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Katrina_hurrik%C3%A1n

« Utoljára szerkesztve: 13 aug 26, 19:23:07 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2168 Dátum: 13 aug 26, 20:04:05 »

Jaja leona-val én is csiáltam aramon triplát 3vs1 ben (tankkéntXD).
De kb ő is ugy lenne mint nautilus ,kilövi a képességeit aztán semmi , persze jobban a CD i ,de nautilusnak meg van menekülö képessége , szóval kb egálban vannak.
Az fix ,hogy nautlius kegyetlen tankos tud lenni , tankoltam vele 2 tornyot és feleé életem sem ment le ,pedig nem csaptam nagyokat.

Amugy az a build amit irtál kb jó lenne maokaira is, és ő még nem is az a jump és die típus. Az ultija védi őt és az egész csapatot, az e je pedig kegyetlen poke potenciált tartalmaz.
pl ha vesszük csak a te buildet és vesszük ,hogy E max ,akkor 370+560 et sebez ha telibe talál (persze lemegy belöle a resist ), ami adc ellen kegyetlen. Behajit e , jump w , e robban , q  kilő , ez kb 2000 Ap sebzés , ha mondjuk a resist 25% visz el még akkor is jó esélyel ölt egy full hp s adc t (ulti nélkül).

Mao harci stílusa nagyon tetszik ,mert tank ,de tud pokeolni s képes tankos lenni kegyetlen nagy sebzés mellett, mellé még jó csapatjátékos is.
Poén ,hogy ez csak 4 item volt , cipönek mehetne resist,armor,pend vagy CD csuka , utcső itemnek meg egy guard ,hogy igazi tank legyen és kész is van egy kegyetlen tank (mondjuk annyiban nem lenne tank ,hogy kevés az életeXD)
De az utcsó helyre mehetne valami hpt ado cucc is.


Aramon kipróbáltam Viktort végre , hát csak annyit mondok ,hogy kegyetlen. Godlikot csináltam vele ,ugy hogy nem is ks eltem és yi meg nasus ok voltak az ellenfeleimXD
Bár a low skines blitzünk és az usless gargas miatt buktunk ,de mindenki dicsért , aztán elküldtek nyaralni ,mikor mondtam ,hogy ez az első éles meccsem vele ikszdé
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2169 Dátum: 13 aug 26, 20:12:23 »

Ez kész, csapat társ Katarina buildje:
cipő
zeal
zeal
zeal
 
mondanom se kell, hogy amikor ráugrott az ellenfél Katarinájára amikor annak ép hogy csak 10% élete volt, az simán szaladva el tudott menekülni

Oké én is trollkodtam, de az én buildem legalább használható. ikszdé

Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2170 Dátum: 13 aug 26, 20:38:56 »

Az ő buildje is használható , nagyon is jól , feedelésre.

Ölt egyáltalán?

Amugy érdekes dolgot láttam most aramon , mundoval elkezd futni nexux felé ,ugy hogy minden trony áll. Mondom ez hülye. Persze 2 en lazán leszedtük(jannával én és darius).
A végén jöttem csak rá miat akar, beüti az utcso 2 tornyot és leveri a nexust.
Ebben két sépséghiba van:
1.inhibitor leverése nélkül semmit nem ér el vele ,amihez az első két tornyot is verni kell. Faceg
2.azthiszi ,hogy 5 ünk közül min 1 nem követi , mert kb az is elég ha 4 tonyon keresztül fut ulti ide vagy oda
 Behalt
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #2171 Dátum: 13 aug 26, 22:22:17 »

Sejuanira gondoltál már mint tank?

Nem tudom nekem Singed bejött amikor free volt és Aramon őt kaptam, szerintem kihasználható kari.. meg egy kicsit vicces is.

Leonát már ezer éve meg akarom szerezni de mindig mást veszek.. mindenesetre Seju forever. Nyelvesít

Az uccsó hszedhez annyit, hogy volt olyan hogy nagyban pusholtunk miközben nálunk csak a Nexus állt és valaki a hátunk mögé került és lenyomta.. azért az enyhén frusztráló amikor az emberek ezt nem veszik észre. Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2172 Dátum: 13 aug 26, 22:45:44 »

Sejuani nem rossz mint tank. Én hasonló kategoriába szoktam kezedni mint nautilust , a kettő között egy olyan különbésg van ami miatt inkább naut szeretem. Sejuaninál neked kell ráugrani ,naunál te rántod magadhoz , ami mondjuk egy toronyni extra sebzés nem rossz pláne early gameben.


A hátbakerülös cset elöszerettetel használom teemonál ikszdé
2-3X hoztam vele ugy gamet aramon , meg 1-2x summon



Szerk:
52Xp és megvan a 30. lvl , janna megvéve.
16. champnak tényleg nem tom melyik tankot kéne.
És amugy mennyi az a minimum resist és armor amitől már tanknak nevezheti magát valaki. Csak mert tegnap buildeltem olyan viktort ,aki 1-1 skillel 5-600 akat sebzett és még volt 130-130 armor és resistje is.
Ultolsó 29 lvl es meccsemet (remélhetőleg nem vernek meg annyira ,hogy 52 xp ne jöjjön össze -.-) , drafton tolom le ,hogy legyen valami fogalmam.

Ha már szeretek számolgatni akkor lássuk maot:
-resist csuka
-rabadon
-zuhany
-athene
-abyssa
-warmog

Ekkor van 140-140armor,resist, 3k tp , majdnem 500 ap+ az ulti. Ezek mellé még runákból összejöhet egy kis armor,resist vagy akár Ap is. Szóval ez a totál alap mastery és runák nélkül.
Erre már rámondanátok ,hogy tank?

Runák:
9 seal of amor (+13 armor)
9 glyph of magic resist (+12 resist)
9 mark of magic penetration (+8 penetration)
a nagyokbol meg valami health regesre gondoltam ,de akár gold gain is jó lenne (bár percenként 18 gold annyira nem sok , 1 minike)

Masternek meg egy full defensivre gondoltam.


Annyira tetszik ,lehet tényleg megveszem ,de nem akarok nagyot égni ikszdé
Senkinek sincsen meg itt?
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 27, 11:41:52 írta Verbatimo » Naplózva



tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #2173 Dátum: 13 aug 27, 12:28:13 »

Tudjátok, minden kedden vannak új ingyenes karakterek. Most köztük volt leblanc is, akit az imént próbáltam ki.Topra akartam menni az egyik haverral, de végül át kellett sétálnom midre, mert valaki jungleba ment. Miden ahri ellen voltam, és simán legyőztem. Ez a leblanc egy nagyon nagy karakter! Odaugrok, rányomok pár képességet, és mire reagálna, addigra visszaugrok Nevet Menekülésre is teljesen tökéletesek a képességei! Tuti vétel lesz majd később Nyelvesít
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2174 Dátum: 13 aug 27, 15:22:51 »

Ugy gondoltam nem filozók annyit , lesz még IP-m, szóval Maiokai a tatyóba, és lekezdtem megvenni ahozzávaló runákat is ,de mivel majdnem 13k IPt igényel nem volt elég a pénzecském. Remélem jó leszek vele.

Ezzel megvan a 16 champ és a lvl 30.

Amugy rettenetesen igedörlő a draftban az az egetverő döntésképtelenség. Egyik csávó megmondta ,hogy ő csak kassadinnal fog menn i,gondoltam magamban ,akkor jó sokára fogsz játszani.
Mivel nem volt más sivirel mentem ,supportom meg alistar. Hát mit is mondjak erre...
És akkor én voltam a low ,mert meghalok amikor elöre rohan varus+soraka pároshoz.
10. percre 1:4 en voltam ,persze ekkor már minden bajuk volt. Bezzeg amikor egy W+static comboval  1vs4 ben a csapat életének felét levettem ,akkor hirtelen kushadás lett. Végül gyorsba lehoztam a gamet.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!