24 okt 07, 17:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 857361 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2070 Dátum: 13 aug 18, 18:49:14 »

Akkor jól emlékeztem Mosolyog igen q-ja OP, de sajnos nincs teamfightban hasznos skillje így eléggé hanyagolják és nem nagyon szeretik
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2071 Dátum: 13 aug 18, 19:03:38 »

Csak én érzem úgy ,hogy minnél magasabb szinten van az ember , egyre több a "hülye" ember?

Az addig ok ,hogy valami van a gépével csorikámnak , megesik. Viszont ,hogy 10 perc afk után egyből beront egy Adc-support kettőt közé egyedül ,hát akkor kb olyan voltam mint a Wanted nevű filmben a főszereplő ,majdnem eldurrant az agyam. A játék végére alakitott egy 0:11:0 át ,asszem nem kell mást mondanom róla.
Ekkor még rátesz 2 lapáttal és benyögi ,hogy miért nem segítettünk neki :
1. esetek többségében a legközelebbi tagunk is fél map távolságban volt
2. torony ellen ,hogy a bánatba védjük meg
3. nem kéne low levelel gankekre rátámadni (ami még a leg op-bek full buildes gyilkologépeket is megfogna)

Ezek után még elkezd keménykedni ,hogy mennyek 1vs1 be ellene.
Mivel full feedet adott ,borultak sorba a linejeink és bukta.

Hasonló ma már volt elötte 3 ,szóval kész vagyok. Asszem megyek pár aramot vagy coopot ,mert a hülyeség  már nagyon gyorsan terjed. (az egyikben komplet pentát ks elt el tölem egy yi)


Amugy nasus tényleg jól teljesít topon , csak az a baj ,hogy használható team még nem jött össze.
Ma volt egy meglepő killem :
nasuson megvolt a guardian meg a sunfire és miután meghaltam a sunfire ölt le egy enemyt ,amig még feküdtem
Naplózva



zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2072 Dátum: 13 aug 18, 19:13:59 »

Igen sajnos vannak ilyen emberek... :S report és reménykedni, hogy bannt kap egy kis időre Mosolyog

Nasus egyik legjobb topos karakter, ha jól építetted. Vertél a sunfire mellé infinityt? Mosolyog
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2073 Dátum: 13 aug 18, 19:20:20 »

Arra még nem volt időm ,meg inkább a tiszta védelemre mentem rá ,mert én voltam az egyetlen meele a teamben amiből egy ember afk volt az ö teamük meg near full meele volt.
Amikor kikaptunk igy áltam:
Sunfire, guard, resist cipő(+ homedef) , warmog

Amugy sion és pant kegyetlen top combot képes levágni.

Már elöre látom ,hogy a 10 meccsböl ilyen arányom lesz 0:10 max 1:9 ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 18, 19:22:41 írta Verbatimo » Naplózva



zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2074 Dátum: 13 aug 18, 19:34:38 »

Guardian helyett az infinity kellett volna, általában nekem ez az első itemem utána egy warmog vagy sunfire ez az enemytől függ Mosolyog


Sion hatalmas champ de nagyon nehéz vele játszani, a sok kezdő csak nyomogatja ész nélkül a skilleit, nagyon zavar ha ilyen játékosokat látok...

Pantheon annyira nem népszerű rankeden, ahogy a double top sem. Viszont ha haverokkal játszol próbáljátok ki a triple midet full troll Nevet ha tudok játszani 10 perc és megnyertétek a meccset Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2075 Dátum: 13 aug 18, 20:54:49 »

Azt hinné az ember, hogyha valaki egy skines Katarinát hoz, akkor az valami pro lehet.
Á megkapjuk a szabályerősítő pro noobot.

Egyszer sem láttam ultizni, pedig nem egyszer lett volna esélye vele egypár killre. De talán még E+W kombóval is összejott volna neki. De cak Q-val hajigált.
Naplózva

zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2076 Dátum: 13 aug 18, 21:34:54 »

2 éves LoL pályafutásom alatt rengeteg skines katarinával találkoztam már de biztosra állíthatom, hogy 99% nem tudott játszani achamppelxD én az ilyenünkre mondom azt, hogy pénzes az apuci Nevet
Naplózva
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2077 Dátum: 13 aug 18, 22:29:28 »

Tényleg ,ha már így belejöttünk.
zsagia
te milyen full buildet használnál nasushoz topra illetve junglere?

Ugy vettem észre ,hogy ha felupolom a Q ját , full tankban is nagyot tud csapni ,gonolom ha kap egy kis extra AD kegyetlen lehet.

Én ez gondoltam ki top tankra:
Mercury (25 resist)
Sunfire (45armor , 450 hp)
Visage (400 hp, 55 resist)
Omen (500 hp, 70 armor)
Marmortius (40 resist)
Bloodthister

Ez ugye 120 resist , 115 armor , 1350 hp és kap 130-160 AD is , szerintem ez egészen életképes lenne.
relativ sok livesteal(40-50% ,mert a passzívja is azt ad) és spell varpja lenne , ha jól felupolom a Q ját (100+) akkor elég jót fog csapni ,nembeszélve ,hogy kapok rendesen CD is.

Ez mellé ,egy fél support masterit gondoltam ,ami kérpótolja a kevés killt.

A jungle builden még nem is gondolkoztam ,nem sok ötletem van ahoz ,csak az fix ,hogy vigar (vagy milyen lámpa az) és sunfire jól jöhet.plusz valszeg ott inkább a sebzésre mindsem a tankosságra kéne rákapaszkodnom.
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2078 Dátum: 13 aug 18, 22:50:40 »

Csak hát ugye logikusan arra következtetel, hogyha megveszel egy skint azt jelenti, hogy jól tudsz bánni azzal a  karival.



Néztem, hogy sorban a legkedveltebb poszt a mid, adc, top
supportra meg bozótosba nagyon nem akarnak
Ezért kell a gyors net és még gyorsabb gépíró képesség.

Syndra új rekord 15:9:12 A poén, hogy az előző meccsen 2:20:11 volt vele
7-ből eddig 3 győzelem, és abból is kettő Syndrával.

Egyébként Syndra kontereli Teemot? mert Rankeden kétszer voltam ellene és expressz könnyen megvertem még akár torony alatt is.

S Malphite ellen is elég jó volt topra. (a poén, hogy a gazdája Silver V)
   
Spirit Visage helyett nekem jobban tetszik a Banshee Veil, a pajzsa miatt


« Utoljára szerkesztve: 13 aug 18, 23:02:20 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #2079 Dátum: 13 aug 18, 23:11:28 »

Igazából majdnem mindegy ,hogy counteli vagy nem , mert sokkal távolabbról tud támadni min teemo ,igy helyzeti elönybe van. Amugy asszem nem.
http://www.championselect.net/champ/Syndra


Amugy ezért is akarok pár jól junglerező champot is beszerezni megtanulni. Ugy vettem észre ,hogy egy jó jungler perdöntő lehet. Mondjuk szerintem nagy hátránya ,hogy nagyon kell mindig nézni a lineket ,hogy hol lehetne gankolni ,esetleg hol kell segíteni az adott champnak , mindeközben elkerülni az esetleges junglerre utazó gankeket és persze a junglerezés lényegét azaz a kis jungle lakók irtását is művelni kell.
Szóval szerintem a junglernek van mindig a legnehezebb dolga , és pont ezért akarom megtanulni rendesen.
Poén az egészben ,hogy nincs egy olyan poszt és champ amire azt merném mondani ,hogy pron kezelem. ikszdé
Naplózva



zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2080 Dátum: 13 aug 19, 08:08:26 »

A buildem topra nasusnál változó, attól függ az enemy milyen karaktert hoz. Csak most egy példa, ha renekton az enemy és mondjuk jó akarsz lenni eleme early gameben akkor nagyjából ezt a sorrendet követem (ez attól is függ, hogy a renekton milyen buildet követ)
Dorans shield
Sunfire
Armoros cipő
Mostmár ha jól farmoltál akkor egy blachleiver vagy egy ravenous hidra ezt rád bízom. (blood twister nem kell neki)
Ez az item általában nálam egy warmog szokott lenni
és most jöhet a magic resist ez is az enemy teamtől függ
És az utolsó item lehet egy guardian angel az enemy adc és mides miatt .
Nagyjából így néz ki nálam egy tankosabb nasus, próbáld ki nézd meg, hogy a te ízlésednek mennyire felel meg és utána változtathatsz rajta, a lényeg, hogy sose ugyan azt a buildet használd, mindig figyeld mit vesz az enemy Mosolyog


A két legfontosabb és legnehezebb a jungle és a support... Mondhat bárki bármit, de ha a support noob az adc-nek esélye sincs mindegy milyen jól játszik és egy feedes adc le is hozhatja akár a meccset. Régen adc volt a fő posztom így tudom mennyit számít, sajnos sokszor gyenge supportot kaptam és emiatt álltam át inkább supportolásra Mosolyog


Na most jöhet a sungle: egyértelműen a legfontosabb, ha jól gankelsz könnyen szerezhet feedet az adc-tek és a midesetek is, de ez nagyon nehéz...  És most a legfontosabb, sokan gondolják azt, hogy a junglesnek kellenek a killek, ez tévedés killek nélkül is tökéletesen meg van (1-2 killt azért szerezhet Nevet). Build az gyakran support tank, de ha nincs elég tankos a teamben akkor full tank. Mosolyog


Ui: nagyon nem tudok junglezni, csak amiket a bajnokságon láttam azokat elemeztem és írtam le nektek Mosolyog
Naplózva
Jama-Dharma
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235



« Válasz #2081 Dátum: 13 aug 19, 11:05:16 »

Topon Nasust szerintem a következő módon építsétek:

A legfontosabb tárgy neki a Spirit Visage, én elsőnek biztos azt fejezném be, hiszen ad neki mindent ami kell: 20% cdr, élet,  life stealed  erősebb lesz stb.... Talán csak akkor nem ezt csinálnám elsőnek, ha valami full ad champ nagyon piszkál, illetve ha 2 ad ellen kerülök össze.

Ezután már szerintem nincs igazi sorrend amit követni kéne, inkább helyzetfüggő, de én szeretem utána a Frozen Gauntletet megcsinálni, hsizen az is csupa jó dolgokat ad neki. Mondjuk itt egy kicsit az a problémám, hogy így csak 30% cdr lesz neki, frozen heart-al pedig meglenne a 40 (persze Gauntlet építése esetén a Spirit of the Ancient Golem beszerzése megoldja a maradék 10% cdr problémáját)
Még nem találtam ki melyik a jobb megoldás a 2 közül, de a Gauntelet jelenleg a nagyobb sebzés miatt jobban szeretem. A lényeg, hogy a kettő közül valamelyik mindenképp alapvető fontosságú, de mindkét irány hatásos lehet.

A többi dolog amit építeni lehet ezután már tényleg változó, de hosszú játékokban Randuin, Warmog, Thornmail, Banshee, Guardian a legnépszerűbb dolgok az 5-6. tárgynak.

Szerintem a support amúgy nem tartozik a legnehezebbek közé, szerintem többé-kevésbé minden szerep ugyanolyan nehéz (talán a jungle a gankelés miatt tényleg nehezebb). Csak sajnos ha mész pár normál játékot és összekerülsz valami random supportal, jó eséllyel fogalma se lesz arról mi az a  ward (vagy csak én kerültem össze különösen agyatlan emberekkel). Más kérdés, hogy normalban nem is mindig a legjobb ötlet supportolni.
Nekem mondjuk talán a support a kedvencem
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 19, 11:06:17 írta Jama-Dharma » Naplózva

White Album Gently Weeps + Space Ripper Stingy Eyes
zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2082 Dátum: 13 aug 19, 11:24:39 »

Ha nem tank nasust csinálok, akkor nálam is a visage játszik, de először inkább az infinityt húznám ki, de szintén helyzet függő...


Support nehéz, nem könnyű összhangba kerülni az adc-vel...

Normál gamet nem szoktam játszani, rankedezek, de ott sincsenek túl jó supportok, ezért is döntöttem a supportolás mellett, goldban viszont már egyre ritkább a játszani nem tudó supporter
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2083 Dátum: 13 aug 19, 11:55:53 »

Magyarán akkor nem árt gyakorolni a supportal és a bokorugróval.

Warwick bozótpróba botok ellen

Build építés sorrendje a következő volt:
Hextech Gunblade
Sasorr Protkó
Spuri papucs)
Rabandon
Ravennai Hidra
Guinsoo's Regeblade (ezt már nem sikerült megvenni)

Így is ment  a Szoló Baron és 25:4:7 lett az eredmény

Manaigénye nagy, de arra ott a kék buff szinte állandó kötelező jelleggel.

Spellek Heal és Smite.
Heal helyett talán lehetne még Ignice, Ghost, Flash, Vagy Exfaust

Naplózva

zsagia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #2084 Dátum: 13 aug 19, 13:34:25 »

Szerény véleményem szerint a warwick jungle egy szemét... Pont a nagy mana igénye miatt, a mana buff a midesnek kell. Első mana buff ajungelesé utána mindegyik a midesnek kell
Naplózva
Oldalak: 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!