24 okt 08, 21:14:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 401
  Nyomtatás  
Szerző Téma: League of Legends online  (Megtekintve 858076 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #1740 Dátum: 13 jún 29, 22:19:48 »

No otthoni gépen már nincs ilyen probléma, klafán megy, még ha fel is húzok mindent veri hájgra. Ha bár úgy nekem egy kicsit túl csilivili, így marad a normál.

Aj de hülye vagyok, gondolom unlockolom Sivirt, erre nem RP-vel perkálok. smirksweat
Vissza tudod dobni nekik és vissza kapod az rp-t de csak 3x tudsz vissza adni dolgokat
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1741 Dátum: 13 jún 30, 20:45:13 »

Köszi, s meg is találtam. A három, vagyis már csak 2 nem olyan nagy probléma, ha odafigyelek. smirksweat

Ashe helyett meg lassan kéne találnom egy alter karit.

Meg jól sejtem, hogy ahogy fejlődök, egyre tapasztaltabb játékosokkal rak össze a rendszer?

Az mennyire számít jónak, ha a kill:death arányom valami borzalmas, aztán úgy voltam vele, hogy b+ a hülye tömeg verekedéseket aztán soloban lebontottam az ellenfél tornyait két oldalt egészen az inhibitorig.

ui. Ashenek a játékban miért fekete a haja, amikor a karakter képen fehér?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 30, 20:46:19 írta Shiro » Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #1742 Dátum: 13 jún 30, 21:31:01 »

Általában igaz ,hogy egyre jobb játékosokkal rak össze , bár ha jól emlékszem a rendszer a szintet nézi, azaz lehet ott is gyengébb játékos.

Amugy én is hasonló cipőben vagyok(annie,urgot,master van meg) , 12k IP m van ,de nem tudok döntei kit vegyek meg ,szóval nem veszek senkit ikszdé

Az a vicces ,hogy egyáltalán nem tudom használni a közelharcos típusokat (master yi vel 2 meccset játszottam ,de nem tudtam 1 sem ölni), csak a rangeket.

Ha ranget akarsz (olcson) akkor annie ,teemo a neked való ,ha drágán akkor quinn,varus vagy egyszerűen azt akinek a harci stílusa legközelebb áll hozzád (én ezért használom urgotot). Amugy ashevel semmi baj nincs ,ha jól használod nagyon jó range (csináltam már vele penta-quadra killt is ,ugy hogy gyenge játékosnak tartom magam).
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1743 Dátum: 13 jún 30, 21:48:51 »

Annie, már megvan, csak laggos gépen nem igazán sikerült vele jól játszani. Valamint tisztára a Stephen King Tűzgyújtója jut róla eszmbe.

Mágusnak még a most megtekintett Vlagyimírt néztem ki, meg még korábban Articunot (más a neve, nem tudom mi, de talán érted) valamint még Ahri az aki megvételre esélyes.

Közelharcosokkal, meg én is így vagyok. Lehet egy kis gyakorlattal belejönnék, de valahogy inkább lövöldözünk messziről, úgy kevesebbet kell kergetőzni. Persze Katarina egyenlőre egyedüliként, de esélyes ebben a kategóriában.
Naplózva

GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1744 Dátum: 13 jún 30, 23:39:26 »

Üdv! Ide eddig nagyon nem írtam...

Letudtam a 10 rankedet és besorolt végre egy ligába, és kezdésnek a Silver IV kezdhettem. Nagyon örülök magamnak! Mosolyog

És hogy hozzátok is hozzászóljak, nekem megy közellel és távolságival is, bár mostanában mindig csak supportolok (Taric). Kezdek belejönni, csak nemtudom hova kell rakni a wardokat, szóval rakok mindenhova ^^!

Öhm, jó estét vagy valami.
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #1745 Dátum: 13 júl 01, 09:05:19 »

Ugye Ashe adc-nek számít, szóval, minden adc(Attack Damage Carry) ranged, neked tetszene szerintem Caitlyn, messzriől lő, nagyot is lő meg minden, aztán ott van Vayne, minden 3. ütése true damage, rangedek közül Ezreal még nagyon jó, egyik kedvenc karakterem,Miss Frotune nagyon erős,  Varus is jó, de őt már mondták, ha ranged mágust akarsz akkor ajánlom Luxot, Leblancot, Elise-t, nehéz vele játszani, de rohadt erőset tud csípni Nevet Aztán nézzük, ott van még Jayce, igaz ő egyszerre AD-s és AP-s de nagyon jó karakter Mosolyog aztán Karthus,Kennen,Twisted Fate,Nidalee,Ryze,Morgana, Ők ilyen mindenkinek való karakterek
viszont TF-hez azért kell gyakorlás, meg hogy Nidaleeval jól célozz a dárdával, de teljesen jó karakterek és viszonylag olcsók is... Amúgy Shiro melyik szerveren játszol? lehet tudnék segíteni és mutatni pár trükköt Mosolyog
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1746 Dátum: 13 júl 01, 09:23:33 »

EU Nordik And East. (úgy hallottam számunkra ez a legjobb választás)

S ami még fontosabb: Shirodrake néven, lvl8.


Kezdem látni a negatív érdekességeket.

1. 1-2 játékos belép, aztán ott vakarja a seggét a kezdőhelyen. 4v5-ben még azért le lehet hozni, de 3v5 már nehezen, vagy nagyon noob ellenfeleknek kell lennie.

2. Köcsög csapattársak. Nem az a probléma, hogy ellopja a last hitet, hanem amikor három ellenféllel szenvedek, és már csak egy multi shoot kellene. Akkor. Persze ő is ott van, szinte tele élettel saját torony védelme alatt, de alig csinál valamit, csak a végén.


A másik eset ketten mentünk én Ashe és egy melee. már ott voltunk az ellenfél bázisánál, amikor rám ugrik egy melee. Ugye nem mondok hülyeséget azzal, hogy közelharcban egy adc vs melee közül az utóbbi kerül ki győztesen? Ketten simán lecsaptuk volna, sőt tutira vaszem, hogy még a tornyot is leszedjük, esetleg még az inhibitort is, ha a jóságos társam nem húzza el a csíkot pár méterrel, aztán szobrozik ott teli élettel, miközben én ott purcanok meg.

« Utoljára szerkesztve: 13 júl 01, 11:25:47 írta Shiro » Naplózva

CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #1747 Dátum: 13 júl 01, 11:38:33 »

Igen előszeretettel húznak elonnan full hp-n
Én Xing Zhaoval ha már min van egy 12% Life steales itemem akkor a full hp-s tankot letudom nyomni és utána jöhet a többi mert ugye life stealel vissza nyomja a hp-met így sikerült Aatrox bácsit a földel egyenlővé tennem
UI.:Shiro gyere át westre sokkal többen vagyunk és ha akarod bele rángatlak egy jó kis gamer közösségbe  smirksweat
Akiktől lehet tanulni  >.<#
Naplózva

jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #1748 Dátum: 13 júl 01, 17:13:39 »

Nekem van eu nordicon egy asszem lvl-5ös karim, westen meg egy 30-as de azért megpróbálhatunk gamelni Shiro Nevet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1749 Dátum: 13 júl 02, 12:43:43 »

Utóbbi 1 hétben csak 3 quadrám után nyúlták be az utsó enemyt, de nem probléma. Mi lehoztuk egyszer a 3v5-t, 21/4/7-ben voltam és egy Akali ellen mideltem. xD
Elkezdtem dolgozni egy új championon: http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=592933
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
GepgurU
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 322


Gépész gnóm, a gépek piciny hercege


« Válasz #1750 Dátum: 13 júl 03, 16:09:20 »

Még ha csak tank is, túl op-nak tűnik nekem. Meg a passzívja hasonlít szerintem Aatroxéra, csak kicsit más... Hát nemtudom, hogy megfog-e születni de ötletnek nem rossz. (valahogy én nagyobb potrohhal képzeltem el, meg hát nőhetne a potroha ha vért szív, hogy lássuk h "telik" ONLY IDEA)
Naplózva

Harc nélkül feladni, olyan mint lemondani az álmainkról.

~ Mesterem: hanii ~ [Za Goburin no joō!]
Kis kabalám:
CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #1751 Dátum: 13 júl 03, 20:47:39 »

Ma kivettem életem első skinjét Command Xing zhao.... Nevet 2 fő oka van annak, hogy mért pont ezt
1. MErt xing zhao-val tolom a legtöbbet
2. Haveromnak Jarvan IV-re van meg a Command skin aztán így tudunk rajulni


Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1752 Dátum: 13 júl 04, 01:41:21 »

Nosza gondoltam már nem sok influenza kell egy Katarinához, így gyorsan letudtam egy battle tréninget. Ami csak 34-et fizetett, még kellett volna 5. (Egyébként kezdeti bénaságomhoz képest elég soat fejlődhettem, hiszen már ilyen 10-15:0-ás kill:death arány sikerült a tréningen.)
Na akkor gondoltam azt az 5 influenzát elkapjuk a kúp vs ai-in. Beginer? Ugyan, intermédiás. Na ez egy tényleg egy kissé kemény még nekem, de azért egy óra harc után győztünk. S volt egy vagy két afk-nk is. De ami meglepett, hogy elég szépen perkált 300 influenzát. PvP-nél csak olyan 120 körül szokott lenni egy győzelem.

Egyébként azt vettem észre, hogy akár játékos, akár bot ellen, mindig úgy halok meg, hogy vagy rám ugrik valami anti adc, vagy pedig ketten-hárman jönnek a nyakamra oszt legyek ügyes 1v3-ban.

Vlagyimírt meg utálom, a kis vérszopó. Ezt Dávid Kopárföld szülte, vagy nem tudom, mert olyan kis menekülőművész.
Olyan kevés élete volt, hogy a fűszálba megbotlik, megdeglik, erre rak magára valami sebezhetetlenség pajzsot, és úgy iszkol.

-----
Katarina első meccs. Kúp vs Ai beginer. kill:death 2:18

1 Hhibácska, nincs mana, így a manatöltő skill sem kell.
2 Az alap képességei csak töredék bónuszt kapnak fizikai sebzésből, így az Ashenél bevált attack damag, a speed, life steal nem bizonyult túl hatásosnak.

De a végére csak csak belejöttem, így sikerült a két kill.

Ha jó az elképzelésem, akkor az ability bónuszos és a cooldown redukoks cuccokkra kell rálni?
Valamint úgy összeszedni a három alap skill sebzését, hogy az összegük meghaladja egy játékos életét
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 04, 11:37:10 írta Shiro » Naplózva

CiTrOm
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


A CiTrOm


« Válasz #1753 Dátum: 13 júl 04, 13:57:39 »

Vladimir= Vérfaszú mágus ez a becsületes neve... Nevet

Vegyél majd Runákat és akkor nagyobb armorod Ad-t AP-t lehet és az nagyon jó dolog Nevet
De nézd meg, hogy melyik champ-hez melyik Runa kell és úgy vegyél

Katarinának AP-re pakolj CD-s cuccok nem nagyon kellenek neki mert amibe van AP abba valószínüleg van CD is

Ne botos mecseket menj mert akkor esélyed se lesz késöbb az emberek mellett, és ha defeat lesz a pvp match akkor is több infulenzát kapsz mint a győztes "Kűp vs Ai beginer"-en Nevet
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1754 Dátum: 13 júl 04, 13:58:40 »

Katarinával most fejlesztgettem a shunpoo-ward kombó taktikot 1v1-ben, egy bot ellen és kezd menni, bár azért néha túlkombózok, és akkor is használok wardot, mikor elérném az enemyt simán. xD
Am igen, AP-ra kell hajtani, meg egy kevés CD reductionre,de arra igazándiból nem szoktam. Végére nekem 595 AP-szokott kijönni úgy, hogy van 5 wardom, tehát nem full build, és még csak 17-es vagyok, úgyhogy rúnák semmit, masteries alig dob valamit az AP-n. Személy szerint először vagy a bootsot (+15 magic penetatrion) vagy Zhonyát veszem meg. Kezdésnek 5 potit veszek, majd a cipőt (csak az alapot), aztán nem veszek semmit amíg nincs meg 1600 gold, és megveszem azt a cuccost, ami 80 AP-t ad. Ha megvan a Zhonya és a magic penetatrionos csuka, akkor Rabadon's Deathcap, Deathfire Grasp, Void Staff amilyen sorrendben szükségem van rájuk, utsónak mindig mást veszek.
Am az ulti nekem a végén 1200-at csap 3 enemyre, 1800-at 2-re, ha egyre nyomom el, akkor pedig 3600-at. A CD reduction ha jó, akkor egy triple kill (néha elég a double is) után használhatod újra. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 401
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!