24 júl 01, 19:35:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyik démongyümölcsöt ennéd meg vagy milyen lenne a sajátod?  (Megtekintve 56892 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #165 Dátum: 12 márc 25, 20:02:35 »

Chuck Norris gyümölcs, énlennék a főnök, a Kalózkirály, tudnék úszni úgyhogy nem lennék vizes. De azért szép álom nem Faceg?
De mondok egy funabbat, K.O. gyümölcs, akit megütsz, az instant elájul 1-5percre.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #166 Dátum: 12 márc 26, 15:50:31 »

chuck norris gyümölcs?
Lásd a válaszaim:Bud Spencer gyümölcs zoan típus.ikszdé
                            Bruce lee gyümölcs:paramecia.ikszdé
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #167 Dátum: 12 márc 26, 15:50:51 »

Nekem tuti lenne. A nem úszás nem lenne hátrány, mert így sem úszok sokkal jobban, mint Luffy xD És cserébe akkor már legyen valami jó kis képességem xD

1. Duracell-gyümölcs: kawaii és sosem merül ki
2. Moderátor-gyümölcs: és bizonyos téren belül (mint Law roomja) le tudnám bannolni az embereket Faceg Azaz cselekvésképtelenné válnak X  időre. xD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 17:08:10 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #168 Dátum: 12 márc 26, 15:53:40 »

Cseresznye. Annyira király lennék, hogy nme kéne démongyümölcs, mindenkit széthakiznék. Vagy gyémánt logia, mert az kemény.  Kúl
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #169 Dátum: 12 márc 26, 16:24:53 »

Gyémánt már van Nyelvesít

Az enyém a Kandúr Zoan: A szemeimmel bárkinek megolvasztom a szívét kivéve BB(W)-t mert ö ha meglátná, megenné a szemeim és kinövesztené magának Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #170 Dátum: 12 márc 26, 17:00:43 »

Megrejtettem a képletet: Haki gyümölcs, bárhogy alakíthatnám a hakit, logiákat törnék össze ha akarok. És énrám nemhatna a haki, mint pl Ace-re a tüz. You mad haki users? Faceg
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #171 Dátum: 12 márc 26, 21:19:42 »

hamisjoe:Nembaj a macskáknak 9 életük van,szal nem lenne gond.
hakigyümölcs,már elhangzott.Ez a véleményem róla:jöhet. ikszdé 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
ZakuroMaiAyame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #172 Dátum: 12 márc 29, 15:38:12 »

Elég sok gyümölcs van amit szívesen megennék.
Logiák közül: Ace  lánggyümölcse, Aokiji jéggyümölcse vagy Smoker felhőgyümölcse
Paramecia: virággyümölcs, szerelemgyümölcs, láthatatlangyümölcs vagy a szellemgyümölcs (a rengésgyümölcsöt is megenném de nem hinném hogy illene egy lányhoz...)
Zoan: főnixgyümölcs, vagy ha esetleg létezne ilyen akkor a sárkánygyümölcsöt is megenném...
Naplózva

"Ha még a kapitányodat sem tudod megmenteni, akkor a célod értéktelen! Luffy lesz a következő kalózkirály!"
/Zoro/
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #173 Dátum: 12 ápr 26, 12:24:06 »

aki még nem olvasta,az újabb mangát az NE olvassa ezt:Az új,gáz gyümölcsöt ki enné meg?
Mert hogy én nem az tuti.Miért?Mert nekem elég GÁZnak tűnik.ikszdé (favicc)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #174 Dátum: 12 jún 20, 15:54:43 »

Én szívesen ennék vízgyümölcsöt, igazából nem baj ha még így is hatna rám az átok illetve ha eltalálok egy másik gyümihasználót a vizemmel akkor ő se esne össze miatta, vízembernek lenni közel áll a szívemhez (NŐI FÜR- najó nem csak azért, alapból menő lenne, természetesen logia típusú  Mosolyog )

Mitikus zoan sárkánygyümit is szívesen ennék, olyannak képzelem el mint Marco főnixét, de a sárkány ijesztőbben nézne ki + nagyobb is, hadd féljenek az emberek  Nevet

Eddigiek közül szívesen megenném Aokiji jéggyümijét, én a víz és jég alapú képességeket nagyon szeretem, legyen az animébe/pc játékban vagy akárhol... Mellesleg szerintem nagyon erős is, főleg hogy könnyen ki tudnám kerülni vele a tengerbe esést =) Továbbá még tetszene Perona szellemgyümölcse, de csak akkor lenne igazán jó ha nem kéne elrejtenem az igazi testem hanem magamat is szellemé tudnám változtatni... A negatív szellemekkel jót szórakoznék, na meg persze felrobbantani másokat anélkül, hogy meg tudnának érinteni + át tudsz menni falakon, na az se semmi ^^

Hétköznapi életben viszont jól jönnének azok a gyümik amiket samdav felsorolt Nyelvesít + a láthatatlanság gyümi (szegény Sanji, sok mindenkinek kéne) mert azzal sok mást is lehet csinálni leskelődésen kívül ráadásul harcban is segít)


Mondjuk ha belecsöppennék az OP világába nem nagyon válogatnék, az első adandó alkalommal megennék egy gyümit. Szerintem majdnem mindegyik elég durva tud lenni ha okosan használják fel. Egyedül amitől tartanék az Chopper embergyümije vagy Brook életgyümije... Szerintem egy bónusz életért (amit lehet hogy csontvázként töltesz  Nevet) nem éri meg felhagyni az úszással. Meg ha más gyümit eszel azzal sokkal keményebb ellenfél is lehetsz + jobban meg tudod magad védeni, így nem lenne szükséged még egy életre.
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #175 Dátum: 12 jún 21, 22:39:50 »

de viszont az ember gyümi által elvileg okosabb leszel,így felcsaphatsz egy op-és batmannek.
no de hogy biztosan ne legyek off.Az a jég gyümi nekem is jól jönne,főleg így nyáron.Meg a téli hócsatákhoz. Ördögi
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #176 Dátum: 12 okt 20, 08:29:35 »

Sárkánygyümölcsöt elfogadnék, csak sajnálnám hogy nem tudnék úszni D:
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #177 Dátum: 12 okt 22, 11:56:39 »

Sárkánygyümölcsöt elfogadnék, csak sajnálnám hogy nem tudnék úszni D:
Na a szél gyümölcs kivül ez lenne másdodik Nevet de valami hasonló mint marcoé misztikus zoan  modban Nevet.
Nos lehet,hogy nem tudsz úszni de repülni tudsz Nevet!!!!  Ördögi
Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #178 Dátum: 12 okt 30, 16:53:58 »

Én a szél gyümölcsöt enném meg, mert azt nem lehet megütni!

Jelenleg holnap lesz Halloween, ezért megenném a Halloween gyümölcsöt ^^

Szörnyeket tudok alkotni, holtakat is, és felkelteni is tudnám, én odamennék Roger sírjához, és felkelteném, és vele utaznám kalandjaimat ^^
De jó lenne.
Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #179 Dátum: 12 okt 30, 17:15:14 »

Én a szél gyümölcsöt enném meg, mert azt nem lehet megütni!

Jelenleg holnap lesz Halloween, ezért megenném a Halloween gyümölcsöt ^^

Szörnyeket tudok alkotni, holtakat is, és felkelteni is tudnám, én odamennék Roger sírjához, és felkelteném, és vele utaznám kalandjaimat ^^
De jó lenne.

Felsorolok plusz Démongyümölcsöket, aminek örülnék:

Gázgyümölcs - Az illető képes mérgezőgázzá alakulhat.
Szélgyümölcs - Az illető képes levegővé válni.
Speedgyümölcs - Az illető képes gyorsan mozogni
Hakigyümölcs - Az illető képes használni a 3. fajta Haki tipust, úgy alapjából.
Ugrógyümölcs - Az illető, olyan magasra tud ugorni, amennyire csak akar.
Kardgyümölcs - Az illető képes kardá változni, vagy kardokat kilőni.
Zombigyümölcs - Az illető halhatatlan lesz.
Gravitációgyümölcs - Az illető képes egy kört alakítani, és a körön belűl bármit, megmodítani.
Öregséggyümölcs - Az illető amihez hozzáér, az megporosodik, megöregedik, és embereket megtud öregíteni.
Teleportgyümölcs - Az illető képes teleportálni 25 métert.
Ágyúgyümölcs - Az illető képes ágyógolyóvá válni, és kilőni.
Óriásgyümölcs - Az illető képes naggyá válni.
Alkotógyömülcs - Az illető képes harcosokat létrehozni.
Halloweengyümölcs - Az illető képes szörnyeket, zombikat életre kelteni, és alkotni.
Hatalomgyümölcs - Képes halottakból elszívni a démongyümölcsöket, és használhatja bármelyiket.
Időjárásgyümölcs - Az illető képes írányítani az egek időjárását.
Kockagyümölcs - Az illető képes kockát alakítani, és bárminek neki tudja nyomni.
Táncológyümölcs - Az illető bárkit megfog, az elkezd táncolni 5 percig, de a keze szabad marad, tehát tud harcolni.
Vakondgyümölcs - Az illető képes a föld alatt bárhova menni, és kibújni.
Vízgyümölcs - Az illető képes vízet lőni, és vízzé változni.
Meteorgyümölcs - Az illető képes Tengerészeti hajó méretű meteorokat irányítani bárhova



Amelyiket gyümölcs nagyon durva azt kiemelem:

Szélgyümölcs - Durva lenne, a házakat, és Gyojin szigeten, egyből elrepítenél 100.000 gyojint.
Hatalomgyümölcs - Durva lenne, ha megszerzel 4 erős démongyümölcsöt, de ha több 10-20 - at az már főképp...


« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 17:19:56 írta Csobi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!