24 szep 27, 19:07:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126313 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #495 Dátum: 14 márc 11, 20:57:18 »

Helló... Duna valaki segiteni nekem? Nokia c6-00 van és gyakran lefagy az érintö képernyő meg a billetyüzet. De hivni tudnak csak nem tudom felveni. Túd valaki tanácsot adni?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #496 Dátum: 14 márc 11, 20:58:52 »

Helló... Duna valaki segiteni nekem?

Duna nem, de esetleg Tisza igen.
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #497 Dátum: 14 márc 11, 21:07:50 »

Ha csak ennyi lenne Aes Mosolyog az összes hosszú ékezetet kihagyta ahova persze nem az kell oda azt írt Nevet
Naplózva

memories last forever. <3
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #498 Dátum: 14 márc 11, 21:33:56 »

Kössz a semmit  nyelvtan zenik.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #499 Dátum: 14 márc 11, 21:41:49 »

Vidd el szervizbe inkább, ott többet tudnak neked segíteni. Új a telefon, vagy már meg van egy ideje?

Azon meg ne akadj ki, hogy bele kötne, ha elég sok mindent elírsz. Alap szabály.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #500 Dátum: 14 márc 11, 21:45:53 »

A tanácsom a következő a C6-al kapcsolatban. Dobd el és vegyél egy Lumia-t. De ha ragaszkodsz a telefonodhoz, akkor szervizbe vidd be. Egy szoftverfrissítés nem árthat neki. Valószínűleg ez nem fog segíteni rajta. Szerintem a kijelzőpanellal van gond. Lehet kicsit összeizzadtad. Nekem is volt ezzel gond. NEkem még megvolt rá a 2 év NOKIA garancia, akkor ingyen cserélték a panelt. Hogy a fizikai billentyűzet mitől nem működik azt nem tudom. Bill alatt mire gondolsz, a képernyő alatti gombokra vagy a qwerty-re? Mert hogy az mitől nem reagál azt nem tudom.


Crazy, mit tudjon a telefon és mennyit szánsz rá? Nyílván 100k-t nem fogsz kiadni egy SIII-ért, gondolom. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 11, 21:47:39 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #501 Dátum: 14 márc 11, 22:08:22 »

Jó lenne, ha vinné a facebook messengert (meg magát a facebookot, bár ez nem alapkövetelmény - na jó, oké, még a leggagyibb tablet/telefon is viszi manapság ezeket), e-maileket, lehessen rajta gond nélkül internetezni, mindeközben zenét hallgatni, olvasni, lehetőleg mindezt egyszerre-váltogatva, anélkül, hogy akadjon. Bírja, hogy rá van telepítve mondjuk 10 játék, és nyilván játszanék is velük, és valószínűleg folyamatosan frissíteném őket, és akadnak olyan játékok amik zabálják a telefon energiatartalékait rendesen. Egy nap bírjon minimum 9 órát (többé-kevésbé folyamatos használat mellett), utána már töltőre tudom rakni. Ne menjen tönkre egy év alatt. Öh, ilyesmik... és lehet, hogy ez buta 'követelmény' még, de legyen... szép. Nevet Mint a mai Samsung szériák. Valahogy csúnya telefont eszembe nem jutna megvenni. Meg az se gond, ha szembarát.
Ilyesmit viszont, ami bírja, ha gyűröm, nem találtam eddig sehol 40.000 környékén, ami pedig megfelel az elvárásaimnak vagy inkább felülmúlja azokat, 50-60 környékén játszanak, az pedig sajnos nem fér már bele a keretbe.
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #502 Dátum: 14 márc 11, 22:11:23 »

Használtan nem szeretnél csaj újonan? Mosolyog
Naplózva

memories last forever. <3
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #503 Dátum: 14 márc 11, 22:15:06 »

Sajnos használt telefonnal már eléggé rosszul jártam egyszer. Iphone 3g, akkor még új volt, és még használtakhoz mérten is egész olcsón adták el egy GSM-ben, apa még alkudni is tudott. Céges telefon volt még akkoriban, ez rögtön látszott a kontaktoknál. Aztán fél éven belül elkezdett lassulni, akadni, egy év múlva már alig volt használható, tropára mentek rajta a gombok, megtört, stb. Pedig azért én vigyázok a telefonokra, de ez agyon lehetett gyűrve már akkor, mikor vettük. Annyit pedig így utólag mégse ért meg. :/
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #504 Dátum: 14 márc 11, 22:15:18 »

Idézet
Egy nap bírjon minimum 9 órát (többé-kevésbé folyamatos használat mellett), utána már töltőre tudom rakni. Ne menjen tönkre egy év alatt.

Irreális elvárás. Még 120 ezer környékén is, nem 40 esetén. Legfeljebb, ha feketén veszed.
Naplózva

Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #505 Dátum: 14 márc 11, 22:18:21 »

Nekem volt iphoneom 3GS és 4S de egyik sem bírta egy évnél tovább. :/ nekem S3 előtt Note volt és ezek közül egyik sem bírta 9 órán át. Mosolyog kb 5-6ot úgy, hogy használom elég sokat, levett fényerővel Mosolyog
Naplózva

memories last forever. <3
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #506 Dátum: 14 márc 11, 22:20:16 »

Még esetleg az megoldható, hogy ilyen esetben suliban töltöm, mint sokan mások ikszdé De sajnos az S3 és a Note is elég drága kategóriába esnek nálunk addig legalábbis, amíg én nem dolgozom és nem tudok több pénzt beleadni.
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #507 Dátum: 14 márc 11, 22:22:32 »

Hát vegyél zsebtöltőt akkor. Nevet az hasznos kis dolog Mosolyog
Naplózva

memories last forever. <3
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #508 Dátum: 14 márc 11, 22:28:38 »

Jó ötlet Nevet Csak először legyen hozzávaló telefon is. Nyelvesít
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #509 Dátum: 14 márc 11, 22:37:55 »

Crazy, rossz hír. 80k alatt nem fogsz olyan telefont kapni, ami az elvárásaidat megközelíti nem hogy stabilan hozza. Nevet
Nyilván irreális elvárás, hogy a telefonodon egyszerre menjen a folyamatosan frissülő facebook, email kliens, közben a zene is és még indítasz rajta 1-2 játékot, amik közül elég sok egyébként magában felzabál minden kapacitást, amit a telefon biztosítani tud.

Neked olyan telefon kellene, amiben minimum 2 giga RAM van és egy 2 (Inkább 4.) magos proci, aminek az órajele 2 GHZ körül van. És ez csak a minimum. Ilyen telefont, Androiddal nem fogsz kapni 40-ért, ha mégis, akkor az jellemzően valami kínai csoda, ami nem feltétlenül rossz, csak itthon nincs hozzá szervizszolgáltatás. Az üzemidő, amit szeretnél, nos... Némelyik telefon tudja, de azoknak az aksija jellemzően 2000 mAh feletti, ez pedig nem éppen olyan tulajdonság, ami a tucattermékek sajátja.
Nyugodt szívvel ajánlanám az S4 mini-t, de az ára miatt az szóba sem jöhet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!