24 okt 06, 18:21:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126890 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #345 Dátum: 12 dec 20, 17:08:48 »

Na, hát erről beszélek... Minek neki az Iphone 5? Mert az menő, meg drága? Amúgy S2-je volt. Ráadásul a garancia miért van? Nem díszből osztogatják...
Ha ilyen gyerekem lenne, az lenne az első dolgom, hogy lapáttal ütném agyon...
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #346 Dátum: 12 dec 20, 18:01:28 »

Az hogy más megteheti és meg is teszi nem értem miért fáj ennyire. Nyelvesít:)
Ez a te hozzáállásod, de akinek van elég pénze annak édes mindegy.. az ilyen szülők meg megadnak mindent csak a gyerek maradjon csendben.

Nem is tudom hogy ilyenkor ki a hibás a gyerek vagy a szülő.. no mindegy....
Aki meg nem teheti meg és ennek ellenére ezt vesz a gyereknek az meg így járt.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #347 Dátum: 12 dec 20, 18:17:12 »

Nem fáj, csak nekem valahogy szúrja a szemem, hogy olyannal vágnak fel, amiért a kisujjukat se mozdították... Egy szavam se lenne, ha magának venné meg. De, hogy elmenjen dolgozni, és bemocskolja a kezét? Mintha arra kérnél, hogy vágjam le a kezem... Nevet
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #348 Dátum: 12 dec 20, 18:20:39 »

Nem értem a problémádat. Tehát adott egy tehetős család, ahol gyerekeknek olcsó telefonnal kell járniuk, mert nem ők dolgoztak meg az iPhone-ért?
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 20, 18:21:17 írta Loah » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #349 Dátum: 12 dec 20, 18:35:32 »

Bocsánat, én írtam félreértelmezhetően. Azzal még nem is lenne gond, hogy mivel mászkál. Viszont, ahogy viselkednek az ilyenek... Eddig összesen 2 embertől halottam azt, hogy neki bármilyen okos telefon megfelelne, az egyik 4S-el, a másik S2-vel operál. Nem ők vették, mégse emlékeztetik a mellettük ülőt, hogy milyen gyökér, mert esetleg Mini-je van...
Kialakult bennem egy kép, amit sajnos nem tudok (nem mintha törném magam...) megváltoztatni. Ezért ez a felfogás/látásból való ítélkezés.
Bár az is lehet, hogy csak én vagyok rossz környezetben...  Gondolkozik
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #350 Dátum: 12 dec 20, 18:47:25 »

"Haver jól figyelj, így mulat a proli,
Itt nincs limuzin, csak a busz meg a troli,
Nincs Chivas meg cordon bleu, kaviár,
Mi a vállunkon hordjuk a rabigát."
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #351 Dátum: 12 dec 20, 19:06:44 »

Akinek van pénze es nem szereti a sz@rakodast az iphonet vesz,de az is egy nemnormálisállat/gazdag aki amint jon az uj megveszi...most van egy 4sem ha kijön az 5s(javított verzió) akkor megveszem amint lement az ára a mostani telóm eladva+10-15k ...es ujjabb 3evig nem avul el szoftveresen...
A Samsung egy 'skdkdjak' megpróbálja utolérni azt amit az Apple művel,de nem megy,mert az Apple fejlettebb szoftveresen es kifejlettebb a technológia/megosztás--->nagyobb a lehetőség :iCloud
Persze maga a készülék nem annyira trágya,de egy androiddal nem tudjak kihasználni...
Hiname
iPhone-t vegyél az jobb,meg akkor tudom az almod cserélni virtuálisan ikszdé
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #352 Dátum: 12 dec 24, 19:00:43 »

Most kaptam újat...
http://r3.whistleout.co.uk/ImageLibrary/phones/Sony-Xperia-U/Sony-Xperia-U-1-xl.jpg
Sony Xperia U - eddig jó Mosolyog egyetlen negatívum hogy nem megy bele micro SD.  De az nemnagygond.. (legalábbis nálam)
eddig Sony Ericsson ELMem volt.. az sem volt rosz. csak már kissé elavult.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #353 Dátum: 12 dec 25, 12:16:31 »

Akinek van pénze es nem szereti a sz@rakodast az iphonet vesz,de az is egy nemnormálisállat/gazdag aki amint jon az uj megveszi...most van egy 4sem ha kijön az 5s(javított verzió) akkor megveszem amint lement az ára a mostani telóm eladva+10-15k ...es ujjabb 3evig nem avul el szoftveresen...
A Samsung egy 'skdkdjak' megpróbálja utolérni azt amit az Apple művel,de nem megy,mert az Apple fejlettebb szoftveresen es kifejlettebb a technológia/megosztás--->nagyobb a lehetőség :iCloud
Persze maga a készülék nem annyira trágya,de egy androiddal nem tudjak kihasználni...
Hiname
iPhone-t vegyél az jobb,meg akkor tudom az almod cserélni virtuálisan ikszdé

1, magyar nyelv és irodalom tantárgy: nem felelt meg 1-es.
2, azért mert neked iPhonet vett apukád akinél az iPaid cetli van, nem kell legyalulni az android, java vagy akár symbian felhasználókat
Nekem van olyan ismerősöm akinek iPhone 1-2-3-4-ese is volt, majd idén tavasszal Galaxy S3-mat vett. Azt mondta soha többet nem akar applet látni, és hidd el nem pénzről szól a műsor (egy S3-sem olcsó, és Ausztráliában él, ahol nem egészen az az életszínvonal mint nálunk, és az ilyen jellegű telefonokat két éves hűséggel ingyen adják a mobiltársaságok).
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #354 Dátum: 12 dec 25, 12:44:04 »

Akinek van pénze es nem szereti a sz@rakodast az iphonet vesz,de az is egy nemnormálisállat/gazdag aki amint jon az uj megveszi...most van egy 4sem ha kijön az 5s(javított verzió) akkor megveszem amint lement az ára a mostani telóm eladva+10-15k ...es ujjabb 3evig nem avul el szoftveresen...
A Samsung egy 'skdkdjak' megpróbálja utolérni azt amit az Apple művel,de nem megy,mert az Apple fejlettebb szoftveresen es kifejlettebb a technológia/megosztás--->nagyobb a lehetőség :iCloud
Már egyszer ez ki lett beszélve és akkor is te voltál az élő példa. Most nem ebbe akarok belekötni, hanem abba, hogy rengeteg hülyeséget írsz. Nekem Iphone 4-em van és ha 5-re szeretném lecserélni, akkor kb 70-80 között tudnám eladni (gyárilag független) és a +10-15k-val semmire sem mennék, mert 210 a független 5-ös. Hasonló lesz a helyzet a 4s és az 5s között is.
Másik dolog ez: "es ujjabb 3evig nem avul el szoftveresen...". Az enyémen a 6.0.1 ios van, azaz egyáltalán nem elavult. Hardveresen már más kérdés, de nem azt írtad.
Következő, az iCloud. Már a WP 8-nál is van ilyen csak más a neve, androidon nem tudom, de kizárt, hogy ne létezzen a google-nél felhő.


Nekem van olyan ismerősöm akinek iPhone 1-2-3-4-ese is volt, majd idén tavasszal Galaxy S3-mat vett. Azt mondta soha többet nem akar applet látni, és hidd el nem pénzről szól a műsor (egy S3-sem olcsó, és Ausztráliában él, ahol nem egészen az az életszínvonal mint nálunk, és az ilyen jellegű telefonokat két éves hűséggel ingyen adják a mobiltársaságok).
Én pl nagyon nem szeretem az Androidot. Sok Samsung készüléket használtam és az optimalizáció hiánya miatt brutális hardvert kell alátenni. Hátránya ugye a készenléti és használati időben meg is jelenik.
A másik dolog amit utálok, az a hatalmas kijelző. Én 1 kézzel szeretem használni a telefonom és ezen nem is szeretnék változtatni, ráadásul nyáron nem is tudnám hova tenni ezeket az 5" körüli mobilokat.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 26, 09:46:49 írta CsukiIce » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #355 Dátum: 13 jan 01, 19:41:22 »

Mugen azért mert a gimiben a sok agyatlan osztálytársad szerint az iphone a menő, attól még nem lesz jobb, mint a samsung.
Az apple az összes "eredeti ötletét" lopta valakitől, az ára teljesen irreális, hatalmas profittal dolgozik a kultusza miatt, a felszerelések(tokok, hangszórók, töltők stb) szintén iszonyú drágák, feleannyiért simán be lehet szerezni ugyanazt csak alma nélkül, az appok között nincs egy használható ingyenes se. De ne higgy nekem, olvass el pár szakértő elemzést...
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #356 Dátum: 13 jan 01, 19:54:35 »

Egy Samsung GT-B2710-esem van... Használom fécezésre, SMS-ezésre, telefonálásra, a funkciók közül használom az ébresztőt, néha a zseblámpát... Ezen kívül fontos még nekem a IP67 minősítés... Több nem is kell... Kérdem, hogy a többi funkció minek? Attól nem lesz hosszabb a lompos meg 3 számmal nagyobb a melltartó méret, mert valakinek hiperszuper telója van, ami megfőzi a gumicukrot is vacsorára...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #357 Dátum: 13 jan 01, 19:59:23 »

Ez így igaz,én nekem 1 éve megvan már ugyanaz a telefonom (SAMSUNG) és amig tönkre nem megy eszembe sincs újat venni,mindent tud ami nekem kell,nem hogy még iphone-t amikor azt tényleg nagyon nehéz kihasználni.Max olyannak ajálott akinek nincs gépe,vagy nem tud sose gépközelbe lenni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 20:00:05 írta dreamfolow » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #358 Dátum: 13 jan 01, 20:56:15 »

dreamfolow:Ha már ilyen célra vesz valaki telefont, akkor az Iphone-oknál jobb telefonokat is lehet ám találni...
Az Iphone 5 64GB árából, már veszek egy ASUS Padfone 2-őt, ami csak egy picit eszi meg össze-vissza-keresztbe-etc. az Apple termékét... Konkrétan az ASUS cucca a legerősebb vas amit lehet mostanság kapni...
De még a 4S-t is megeszi a HTC One S, a maga ~90k-s árával... 4S mennyibe is kerül? 150k?

Az általam felsorolt telefonok előnyére szolgáljon, hogy testre szabhatóak, alakíthatóak és nem vagy bezárva a négy fal közé.
Illetve, ahogy viktor barátunk említette, egy normális, ingyenes app sincs Iphone-ra... Legalábbis azok közül, amiket én láttam.
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #359 Dátum: 13 jan 02, 00:12:20 »

Én egy Galaxy 5-el nyomom már vagy 2 év. Nem egy műkincs, de zene tökéletesen megy rajta, face-t nem használok, az SMS meg telefonálásra tökéletes. Az már csak mellékes, hogy többször volt leejtve betonra elég nagy magasságból és még csak meg sem karcolódott. Többször is felajánlották szüleim, hogy kaphatok egy újat, de egyenlőre megmaradok ennél. Majd mikor rendesen fogom tudni használni, talán beszerzek egy modernebb gépet.
Az apple meg nem aplle fanoknak: idén elég sok telefon jelent meg, ami felér az iPhone-hoz, sőt még jobb is. Azt sem kell feledni, hogy az apple is kénytelen volt változtatni kicsit a hozzáállásán, elvégre az utóbbi 1-2 évben az android tagadhatatlanul erőre kapott (iPhon5 képaránya, iPad mini).
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!