24 okt 06, 18:17:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126875 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #330 Dátum: 12 dec 02, 00:45:26 »

És én mikor állítottam azt, hogy a Samsung fejlesztette az Androidot?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #331 Dátum: 12 dec 02, 01:17:28 »

S vajon én mikor állítottam, hogy te ilyet állítottál? Soha, ahogyan más sem tette. Leírtam, hogy szerintem Loah mire gondolt.
Egyébként meg olvasd át ezt:
... ez többnyire a Samsung android és Apple IOS sokkal felhasználóbarátabb és sokoldalúbb op rendszerének köszönhető...
Mintha szavak hiányoznának a mondandódból. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #332 Dátum: 12 dec 02, 08:41:02 »

Én régebben olyan voltam, hogy ha kijött egy új telefon akkor azt akartam mert "menő".
De rájöttem, hogy minek. Elég egy olyan telefon is amivel tudok hívni, SMSezni, megy bele memóriakártya(zenének)
és van benne Wifi. Lesz*rom hogy android vagy nem.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #333 Dátum: 12 dec 02, 13:09:44 »

laci1005
Mennyit szoktál havonta eltelefonálni? Ha 3,5 - 4 k körül, akkor inkább vegyél előfizetésest és így több teló közül választhatsz.
Jó ha 2-3 havonta telefonálok ennyit Nevet
Az igazat megvallva egy hónapban 2000 körül szoktam lebeszélni. Másfél-két havonta szoktam rátenni 3000-et.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #334 Dátum: 12 dec 02, 13:16:06 »

laci, szerintem nem éri meg az előfizetés, valószínűleg még ha csak az alap egy éves hűségnyilatkozatot vesszük is.. akkor sem éri meg.. nézzünk egy hasraütésszerűen 5k-s elő fizut 12 hónapra lebontva. S még a telefonnak valószínűleg lenne arányaiban olyan ára hogy az árérték meglegyen de még pluszban profitáljanak is.
Nézd meg az ajánlatokat.. én mindenesetre ha csak ennyit telefonálsz/töltesz a kártyádra akkor nem vállalnám be az előfizetést.

Ha meg úgy érzed drága a telefon, használtan már vannak nagyon jó állapotú készülékek. kacsint Sőt ebayről,vateráról is tudsz rendelni elég olcsón ha ügyes vagy.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #335 Dátum: 12 dec 02, 13:27:39 »

Na igen. Ez a fizetés téma... Ha mindenkinek okostelefonja lenne nettel, nem lenne telefonszámla. Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #336 Dátum: 12 dec 02, 16:40:42 »

nekem céges telefonom van...tehát magamnak drága előfizetést venni a legnagyobb baromság a világon.
Egyébként kishazánkban az előfizetés is eléggé durva dolog, hogy jó áron (inkább elfogadható) egy komolyabb telőt 15/20k ft körüli előfizetést kell vállalnod. Ami azért nem rossz kicsit sem. 5k előfizetésért sokat nem kapsz egyik szolgálltatótol sem, mondjuk egy 120-130k körüli készülék kerülne 100k-ba.
A világ boldogabbik felén egy alap előfizetéshez amihez mondjuk bevállalod a 2 év hűségek simán hozzád vágnak egy iPhonet vagy valami hasonló gépet.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #337 Dátum: 12 dec 02, 17:04:53 »

Azért azt ne felejtsd el, hogy amerikában átlagosan 5-ször annyit is keresnek, mint itt, szóval szinte bárki megengedheti magának.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 19, 02:54:24 írta viktor6665 » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #338 Dátum: 12 dec 02, 17:10:33 »

Kornel, te mikor nézegettél utoljára katalógust? Egy Alcatel OT-995 már 5000/hóért kihozható, ami van olyan jó telefon, mint egy Samsung Galaxy S2, csak szarabb a neve, ezért nem tudják olyan drágán eladni, miközben sokkal gyorsabb és zökkenőmentesen működő telefon. És az ötezer forint per hóban benne van az előfizetési díjcsomag, a telefon törlesztőrészlete (nincs kezdőrészlet) és egy alap garanciacsomag két éves hűségidővel. Ráadásul választhatsz hozzá valamilyen kedvezményt is, mint az ingyen internet, feleannyiért tudsz beszélni egy emberrel vagy 25 ingyen sms havonta, meg nem is tudom már mik vannak. Vannak jó ajánlatok, csak alaposan utána kell járni a dolgoknak, nem pedig kétszer annyiért megvenni egy dolgot, amire épp szükségünk van vagy feleannyiért mindent megvenni. (az első a férfiakra vonatkozik inkább, az utóbbi meg a nőkre..)
Naplózva



laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #339 Dátum: 12 dec 18, 14:41:25 »

Még nem sikerült hozzájutnom a telefonhoz... 70k-ért mégis csak egy kicsit drága. Aztán anyám mondta, hogy nemsokára lejár az előfizetése, majd akkor részletre megveszem a telefont.
Múlthéten valamelyik nap járt le (talán péntek), tegnap mentem be a T-be, mert valamit el kellett intéznem. Ma gondoltam nem megyek suliba és az első dolgom az lesz, hogy megveszem a telefont (ugye részletre). Erre közlik velem, hogy nincsen és nem tudják mikor érkezik meg a rendelés, ugyanis már rendeltek belőle. Azt mondta a srác, hogy az is megeshet, hogy az évbe már nem is lesz náluk... Nem is lenne gond, hogy januárig kell rá várnom, csak attól félek, hogy megemelik az árát.
Azóta bejártam 2 várost és 3 üzletben voltam. Az egyik helyen azt mondták, hogy elvileg pénteken érkezik belőle. Mondtam nekik, hogy azonnal rakjanak félre nekem egyet és ott is hagytam a számomat, azt mondta a kis csaj, hogy majd értesítenek.

Esetleg valakinek nincs nagyon közeli ismerőse, aki a T-nél dolgozik?
Gondolkodtam a netes rendelésen, de ott meg 5000/hó az előfizetés + nem lehet megvenni részletre... Amikor utoljára néztem 2000/hó-ért ellehetett hozni + 2000 a részlet... Valahogy meglehet oldani, hogy ne kelljen 5000-ret anyámnak fizetnie és én is eltudjam hozni részletre?

Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #340 Dátum: 12 dec 18, 22:47:42 »

elveimmel szakítva én is vettem telót...xperia p, nem csúcs hardware de baromi szép legalább ennyi előnye meg van.
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #341 Dátum: 12 dec 19, 21:27:55 »

Én most fogok majd kapni új telót, és azon gondolkozom, melyiket vegyem, a galaxy s duot, vagy a galaxy s 3 minit?xD
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #342 Dátum: 12 dec 20, 10:19:45 »

A Mini és a Duos közül egyiket sem ajánlom. A tavalyi csúcsmodell árán mozognak, viszont belsőleg a közelükben sincsenek... Ezért azt mondanám, hogy S2-őt vegyél/kapjál.
A fentebb említett Xperia P és az általam említett S Advance tudását se haladják meg, sőt... Ez a két telefon is jó választás és olcsóbbak.

S3 Mini-nek csak neve van (ezáltal ára is...), Duos meg szerintem egyenesen felesleges.

kornel: nem csúcs, de S2 idejében még elkérték volna az árát Mosolyog. Viszont az S2 még ma is egy nagyon jó telefonnak tekinthető. A P 2-3 évig simán használható telefon lesz.

Valaki eltudná nekem magyarázni, hogy a mai fiatalok (korosztályomban/alatt/fölött) miért rohangálnak S3-mal?
Eddigi "kutatómunkám" alapján egész nap azon függnek és... facebookoznak? :O
Úgy látszik némelyik szülő tehetősebb és rajta ne múljon az egyetlen, pici gyereke "menősége"... Holott egy 15k-s Galaxy Mini-vel ugyanezt megtudom tenni, akadás mentesen.
Naplózva

Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #343 Dátum: 12 dec 20, 16:18:26 »

Oké, köszi a tippet, amúgy, most én galaxy miniről fogok váltani...
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #344 Dátum: 12 dec 20, 16:19:59 »

S2- vagy S3 van az ismerősömnek és 1 év után besz*rt neki...Szó szerint.Most lehet kap 1 iphone 5-őt ...ikszdé Mondom akkor OK!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!