24 okt 06, 16:19:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126853 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #270 Dátum: 12 jún 02, 11:25:53 »

Megérti mindenki, nem kell bocsánatot kérned. Szerintem ezeknek a csúcs szuper "kávéfőző" telefonoknak annyi értelme van mint a foszforeszkáló kotonnak: SEMMI! Számomra csak látvány az egész, de ezek a telefonok annyi mindenre képesek hogy egy átlag ember nem használja ki azokat a lehetőségeket amit nyújt.
Az emberek azért vesznek ilyen Iphone meg mondjuk Xperia szerű telefonokat hogy menősködjön de szerintem ezért nincs értelme. Én régen szerettem volna ilyeneket, de közben rájöttem hogy úgyse használom ki azoknak a telefonok által nyújtott lehetőségeit, mert nekem csak mp3, rádió kell és ennyi! Annyi hogy a mostani Nokiámon van zseblámpa ami este nagy szolgálatot nyújt és annyi!
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #271 Dátum: 12 jún 02, 11:41:09 »

Igazából én néha visszasírom a régi telefonomat... Sokkal jobb volt mert a mostani állandóan befagy sz*r hiába viszem vissza ugyanúgy adják vissza...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #272 Dátum: 12 jún 02, 15:04:27 »

Ez a folyamatos vita a "jó e az okostelefon" témában olyan felesleges hurr durr. Senkinek se kötelező venni, aki hülyeségnek tartja, nyugodtan használhat hagyományos mobilt is. Aki meg okostelefont akar, majd vesz azt.

Akit meg érdekelnek az okostelefonok, az feltehetően meg is tanulja használni, és a tudásainak egy részét valóban ki is használja. (Na ez alól az átlag Apple-fanok, akik csak az alma logó kedvéért veszik meg, kivételt képeznek. Meg persze más márkáknak is vannak ilyen buta rajongói, de ez az Apple-nél a legjellemzőbb.)

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #273 Dátum: 12 jún 02, 15:07:40 »

Nekem most van egy telefonom, ami működik, szóval tudok vele telefonálni, fényképezni, van rajta számológép és még naptár meg sudoku is. Bár néha kiesik belőle az aksi, mert a hátlapja eltűnt, és a zenéket valamiért nem játssza le egy ideje, így csak rezegni tud. ikszdé
Kinek kell ide alma? Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #274 Dátum: 12 jún 02, 19:38:17 »

Hát nekem! ikszdé
Szerintem akkor is az a legjobb minőségbe is meg hát vegyük példának azt, hogy az iPhone 4S kijövése előtt pár nappal mondták azt, hogy kell bele valami nagyon kemény dolog. Ez lett a mesterséges intelligencia. Ezt másnapra le is koppintották. Mindent az Apple-ről schmidttelnek. (nem lehetne egyszerűbb neve ennek a Copygépnek?)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #275 Dátum: 12 jún 02, 20:12:53 »

Ennyi erővel minden Schmittelésnek számít...Itt már nem az számít hogy lemásol valamit,hanem hogy másolja le....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #276 Dátum: 12 jún 02, 21:05:14 »

Ne haragudj de én a samsungot mint telefont nem fogadom el. Utáltam mindig is őket, mert amikor már MINDEGYIK telefon tudott média fájlokat meg bármit küldeni infrán a samsung csak és kizárólag névjegyeket. Meg az egész koppintás csak a többieket koppintgatja . Én véleményem tudom de én a magam részéről nem veszek samsungot még ha zöld hó esik sem. Bocsi.

Ha még le vagy ragadva a Samsung névjegyes infrájánál, akkor bocsáss meg, felesleges is veled a további vita. Nem védem a Samsungot, nem a kedvencem, a telefonjait kifejezetten nem szeretem. Egyszerűen tény, hogy ma a Samsung az egyik legnagyobb és legsikeresebb mobilgyártó, szóval nyilván nem maradtak annál az infránál (bár eredetileg nem is ez volt a téma, csak annyit mondtam, hogy igaza volt a samsungnak az iPhone-okkal kapcsolatban, erre te felhoztad, hogy a Samsungot nem is tekinted telefonnak. Nyilván, ha te valakit nem tekintesz fontos egyéniségnek, annak már véleménye sem lehet). A Samsung galaxy S 2 (a háromról még nem nyilatkozom, mert még nincs róla sok tapasztalat) minden bizonnyal tökéletesen megállja a helyét a csúcskategóriás telefonok között, hacsak nem az egyik etalon. Te meg még mindig az infrával jössz. Ez hatalmas nagy fail volt. Mintha azt mondanám, hogy az orosz hadsereg később kezdett el puskaport használni mint a cseh, tehát az orosz hadsereg még ma is rosszabb. Innentől kezdve felesleges a további vita.

Igazából én néha visszasírom a régi telefonomat... Sokkal jobb volt mert a mostani állandóan befagy sz*r hiába viszem vissza ugyanúgy adják vissza...

Milyen telefonod van? Nyilván, ha jól választasz, nem állt volna fenn ez a hiba. Itt pedig megint visszakanyarodunk a fenti megállapításhoz.

Ez a folyamatos vita a "jó e az okostelefon" témában olyan felesleges hurr durr. Senkinek se kötelező venni, aki hülyeségnek tartja, nyugodtan használhat hagyományos mobilt is. Aki meg okostelefont akar, majd vesz azt.

Igen, de ne felejtsd el, hogy kik gerjesztik folyamatosan ezt a "vitát" (még vitának sem nevezhető, annyira nevetséges). Azok, akik szerint ilyen telefont venni felesleges, mert a telefon csak telefonálásra való és annyi értelme van, mint a foszforeszkáló "kotonnak". Érdekes, én nagyon sok mindenre tudom használni. Mármint a telefont.
Bár, ha ők inkább részesítik előnyben az 50 éves téglatelefont, akkor nem tartja őket vissza senki, hogy azt használják. Csak akkor nem értem, miért kell belekötni a felsőkategóriás okostelefonokba. Féltékenységből? Unalomból? Ha nem akarnak haladni a korral, hanem olyanokká akarnak válni, mint egy-két vénasszony, akinek fogalma sincs róla, mi az a számítógép, a tv-t meg csak a Marichuyra tudják bekapcsolni, akkor hajrá. Csak akkor mindezt tegyék csendben.

Hát nekem! ikszdé
Szerintem akkor is az a legjobb minőségbe is meg hát vegyük példának azt, hogy az iPhone 4S kijövése előtt pár nappal mondták azt, hogy kell bele valami nagyon kemény dolog. Ez lett a mesterséges intelligencia. Ezt másnapra le is koppintották. Mindent az Apple-ről schmidttelnek. (nem lehetne egyszerűbb neve ennek a Copygépnek?)

Hülyeség.
Itt mindenki másol mindenkit. Csak azért hiszi azt a birka tömeg, hogy az Appleről smittelnek mindent, mert az almás cégnek van egy ilyen perelgetős stílusa. Ha veszélyben érzi egy országban szerepét, akkor bepereli a konkurenciát. Évek óta nem hallani mást, csak hogy az alma beperelte a Google-t, beperelte a HTC-t, a Samsungot és a többi. Hajdan Almát csúnya módon elnyomta a Microsoft, most viszont ő villogtatja a foga fehérjét.

Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #277 Dátum: 12 jún 02, 21:17:48 »

A foszforeszkáló gumi tök mókás, ha látnék valahol, tuti vennék Nevet

Mellesleg, koránt sme oylan angy szám, egy iylen telefon, mitn egyesek állítják. Egy pici buta számítógép, amit kéynelmesebb magadnál hrodani, mitn egy laptopot, és még telefonálni is tud. Bizoynos embereknek tényleg nagyon jól jöhet, de másoknak anyni, hogy tudnak vele tenni pár móksá dolgot, és mikro nincs kéznél rendes számítógép, úgy ahogy pótolja.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #278 Dátum: 12 jún 02, 21:20:06 »

Egy mai iPhone erősebb mint a NASA gépei voltak a Holdra szálláskor.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #279 Dátum: 12 jún 02, 21:31:09 »

Lassan már a karórám is erősebb lesz mint a NASA gépei a holdraszálláskor....
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #280 Dátum: 12 jún 02, 21:38:12 »

Hát az én okostelefonom közel sem felsőkategóriás. Hanem amolyan "szegény ember tehene". Samsung Galaxy 3, ősrégi cucc, de ez van, most beütött a gazdasági válság nálam. Ennek ellenére is, jól ki tudom használni, és örülök neki, hogy ilyen, és nem hagyományos telefonom van. Még ez a készülék is bőven elég arra, hogy az ember megtapasztalja, hogy mennyire hasznos tud lenni a sok extra funkció. Igazából nehezen hiszem el, hogy ma akadna olyan ember, aki tényleg semmire ne tudna használni egy ilyen telefont a telefonásláson kívül. Szinte biztos, hogy mindenki találna magának pár olyan funkciót, appot, ami hasznos számára.

Apple még egyszer, bár tényleg nem sok értelme van ennek. Az iPhone egy jó telefon. Sőt nagyon jó, láttam működés közben, olvastam teszteket is. Ha lenne pénzem most ilyesmire lehet iPhone-t vennék. De az is lehet, hogy mást, szerintem az ilyen technikai dolgokban azért nem árt a tudatos vásárlás. Lehet, hogy nem azt vennék, mert ugyanakkor az viszont hülyeség, hogy az iPhone csak azért jobb mert "az Apple találta ki az egészet, mások koppintják", meg mert az a menő. De emberek, ez technika. Meg kell nézni a teszteket, össze kell hasonlítani a számokat, és az alapján dönteni. Az Apple legnagyobb baja az a bosszantó fandom körülötte, akik akkor is a Samsungot vagy a HTC-t ekéznék, ha azok kijönnének egy olyan telefonnal, ami ezerszer jobb mint az iPhone. Ez egyszerűen nonszensz.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #281 Dátum: 12 jún 02, 21:55:43 »

Az volt a legviccesebb tette az Apple-nek, amikor átírta a Siri válaszát.

Eredetileg a Siri a Wolfram Alphából dolgozott, így arra a kérdésre, hogy "melyik a legjobb okostelefon", azt válaszolta, hogy a Lumia 900 (nem kell vele egyetérteni, felhasználói értékelős, nyilván az ő rajongói szeretnek a leglelkesebben szavazni).

Pár nap múlva a választ javították.

Ettől eltekintve a telefon minősége ott van, csak az arcából kéne egy kicsit visszavenni, talán nem idegenkednének tőle annyian. A tükör előtt villogtatókat el nem viselőkön kívül.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #282 Dátum: 12 jún 02, 22:00:01 »

Lol, ez az átírás epic.. Nevet

Amit meg az arcoskodásról írsz, az igaz.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #283 Dátum: 12 jún 02, 22:21:56 »

Jah,az tényleg idegesítő , hogy divatból veszik!
Meg ez az átírás tok jó ...
Te is ezt tenned.....
Pl :
Aes melyik a legjobb animés oldal?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morause
Vendég
« Válasz #284 Dátum: 12 jún 02, 23:29:25 »

Értem a célzást Lesütöttszemek maradinak gondoltok és szerintetek jobban ragaszkodok a régihez mint az újhoz? Hát nagy tévedés... nem tudom honnét ez a sok negatívizmus, pedig tisztán és érthetően fejeztem ki maga, de mindegy!

Utálom ismételni magam de mint mondtam az átlag ember messze nem használja ki a készülékét úgy ahogy kéne. 1020 féle funkció van egy olyan telefonba, ebből nem sokat használnak az emberek, vagyis inkább a fiatalok mivel nekik van többségben ilyen phone. A 3 fő tényező amit kitesz az okostelefon használata: ~ facebook, facebook profilkép készítése tükör előtt, zene hallgatás (és ezt nem csak úgy kiszoptam a kisujjamból hanem láttam a két szememmel). Ha fogadnom kéne akkor a fiataloknak van többségben, nagy többségben okostelefon legyen ez bármi az Iphone-ig... a felnőttek csak tényleg úgy vesznek telefont hogy: SMS, hívás, max kamera.

Persze vannak kivételek, akik kicsit többet használnak ki a készülékből de még így sem maximális a teljes felhasználás, így oda lyukadunk ki mint pl. egy osztálynál hogy felhozza az ofő hogy menyjenek kirándulni és mondjuk 20ból 5 gyerek akar, a többi meg sz@rik rá. Ezért nem érdemes rendezni ilyet, ezért mondtam hogy nincs értelme annak a rohadt telefonnak ha úgysem használják ki, pusztán csak a látványnak veszik meg!

Tehát kifizetsz egy kütyüért kb. 100k Ft-ot, örülsz mint majom a farkának nem használod ki a lehetőségeit, és gyakorlatilag ugyanott vagy mintha megvetted volna a gyengébb társát 25k-ért pedig ugyanazt tudja amire a másikat használod!

Utolsó megjegyzésképen :

Idézet
Csak akkor nem értem, miért kell belekötni a felsőkategóriás okostelefonokba. Féltékenységből? Unalomból? Ha nem akarnak haladni a korral, hanem olyanokká akarnak válni, mint egy-két vénasszony, akinek fogalma sincs róla, mi az a számítógép, a tv-t meg csak a Marichuyra tudják bekapcsolni, akkor hajrá. Csak akkor mindezt tegyék csendben.
Nem hiába emeltem ki a végső mondatod mivel ez még mindig egy fórum ahol elmondhatom a véleményem, és ha ez azzal jár hogy fikázom a "felső kategóriát" akkor ezt el kell fogadnod nem csöndre intened mint vmi kis király!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 23:30:43 írta Morause » Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!