24 okt 06, 16:22:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126865 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #255 Dátum: 12 ápr 30, 15:09:12 »

Biztosan van erre a névjegy kártya problémár megoldás!
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 01, 19:21:43 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #256 Dátum: 12 ápr 30, 19:23:35 »

Persze mivel nem képes rá a telefon, ezért a gazdája a hülye... Mielőtt leszólnál másokat, esetleg segíthetnél is neki nem gondolod? Mert te biztosan tudod, hogyan kell a kártyát olvasni és szívesen megmondod samdav-nak, hogy segítse vele a testvérét. Vagy nem akarsz neki/k segíteni? Esetleg hülye lennél hozzá?

Ha 100k-t feleslegesen ki akarok dobni valamire, akkor már laptopot veszek és nem kell bújnom a telefon 10x10-es (random szám) kijelzőjét. Ugyan arra képes, sőt...
De, ha az ember fel akar vágni, akkor kénytelen megvenni a legújabb, legdrágább, legcsillogósabb telefont, amit semmire se használ... Legalábbis az okos telefonnal rendelkezők 80%-a arra használja, amire a ~20k-s telefon is képes. A maradék 20%-nak megkönnyíti a munkáját.

Idézet
a 4 szerintem szar csk s a jó:D
Mondod ezt úgy, hogy /gondolom/ nem te dolgozol meg érte... Majd 5-6 év múlva a legolcsóbb telefont is becsülni fogod, és nem azért veszel egy telefont, hogy mások előtt játsszad magad.
Nem rám tartozik, de szúrja a szemem... Ha már annyira megtanultad kezelni a legújabb telefonokat, akkor felkereshetnél egy nyelvtan tanárt is... Vagy legalább figyelembe vehetnéd a piros aláhúzásokat és megpróbálhatnál egy kicsit helyesen írni, nem sorba tördelni a szavakat. Vagy mára ez is divatcikk lett?

Néha el kéne gondolkodni egyes embereknek, hogy amivel felvágnak az honnan is van. (Általánosságba írtam, de bárki nyugodtam magára veheti)

Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #257 Dátum: 12 ápr 30, 20:04:23 »

De jó hogy Laci reagált előttem, kicsit lehetek finomabb. Pont az ilyen - bocsánat a kifejezésért - idióták miatt van ez az Apple ellenszenv. Sokan vesznek Samsung Galaxy SII-t és mégsem megy a b*sztatás.
Kedves mugen!
Attól valami nem lesz vicces, hogy beképzelten írsz néhány mondatot és a végére teszel egy szmájlit. Magas lóról szarozol és oltod az embereket, ahelyett hogy csendben örülnél a lehetőségeidnek, amiket a szüleid biztosítanak neked. Egy kérdésem lenne és ez tényleg érdekelne, mert van olyan munkatársam, aki a 10 és 12 éves lányainak vett 1 Iphone 4-et játszani, hogy te 15 évesen mire használod zenehallgatáson és játékon kívül? Telefonálás és SMS nem ér, ja és a Siri-s poénok sem Mosolyog.
Az elmúlt 12-13 hónapban az Iphone 4-em tudásának jó ha a 60%-át kihasználtam, pedig igyekeztem [egyetem + munka (leginkább ez) + sok vezetés, 1 héten 3 helyen! lakom]. ( tuti csak te értetted félre, szóval mugen kedvéért: a 3-ból egyik sem az enyém! judge)

MBP-t és az iOS-t pedig nálunk a gyárban többnyire videók vágására és ritkán prezentációk tartására használják.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 30, 21:47:46 írta CsukiIce » Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #258 Dátum: 12 ápr 30, 21:12:23 »

laci

lehet,hogy tényleg nem tud névjegy kártyát olvasni,elhamarkodottan irtam,sajna gyakran előfordul:D
elnézését kérem annak akit megbántottam!
Tudom ,hogy jelenleg nem használom ki teljesen,de én nem akarom lecserélni ahogy kijön az új!
Ja és nem azt mondta h a tesója nem tudja megoldani,hanem hogy ezt hallja másoktól!!!
Nem azért veszem hogy menő legyek,nem igazán érdekel az olyan emberek vééleménye akik szerint ez tesz
csukiIce
Jól megy!:D
Játszásra IP4et venni,nem mondom van benne ráció,ilyenkor én örültem a kockafonomnak!.d
idióta.....nem ,csak más az izlés,de sokan csak divatból veszik!

« Utoljára szerkesztve: 12 máj 01, 19:25:53 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #259 Dátum: 12 máj 01, 16:27:18 »

Idézet
a zsebpézből ,azt nem tudhattad,de nem csak ugy kaptam!
Persze, mert a zsebpénzt se a szüleidtől kapod...

Idézet
És most mindenki elkezdte venni!
Most!? Amikor te megkaptad, akkor már rég divatcikk volt az egész... Magyarul te is a divat végett vetetted.

Idézet
Én zért kértem mert tetszett nnyi!
Szóval nem azért kérted mert fel akartál vágni vele, hanem mert tetszik? Ehhez is csak gratulálni tudok...

Idézet
ha nem akkor veszem már nem tartoznék
Most kaptad, vagy vetted? Vagy már te is belezavarodtál a hazugságokba?

Idézet
nem igazán érdekel az olyan emberek vééleménye akik szerint ez tesz vkit  menővé.
Senki se mondja, hogy ezért vagy menő... Inkább az emberek gondolják magukról nem? Ezzel próbálnak felvágni mások előtt, "barátokat" szerezni...

Idézet
És ez hogy jön ide mert nem értem mi szeretnél kifejezni!
Azt próbálta elmondani, hogy az iPhone ~60%-át használta ki a munka, egyetem és a folytonos vezetés közben a lakások között.
Értelmetlen dolgokról pedig ennyit:
Idézet
Tudom ,hogy jelenleg nem használom ki teljesen,de én nem akarom lecserélni ahogy kijön az új!
karácsonykor több voltXDha nem akkor veszem már nem tartoznék:D,idiótaság volt,de m1:D
Nem tudom hogyan függ össze ez a két sor (igazából a 2. sort nem is tudom hova tenni...).

Idézet
Tudom ,hogy jelenleg nem használom ki teljesen
Merem állítani, hogy semennyire se használod ki... Játszol rajta, zenét hallgatsz, esetleg netezel rajta. Ezen kívül mire használhatná egy 15 éves?

Idézet
Helyesirás:alapból nem irok helyesen,de a billem is rossz!Beszélni azt tudok:D
Csak a szüleidnek tudok gratulálni... Legalább a piros aláhúzáskora figyelhetnél... A billentyűzet meg nem kifogás annak, akinek van pénze iPhone-ra... Ráadásul még mindig sorba tördeled a mondataidat.
Utolsó mondatodra annyi a válaszom, hogy: ez nem TS, Skype, X-fire, etc.

A 3/4 része OFF, ezért elnézést kérek, de nem bírtam megállni válasz nélkül.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #260 Dátum: 12 máj 01, 19:20:15 »

Nem jelenti azt ,hogy mert 1 Iphone-t egtudtunk venni mindent megtudunk!Amugy se kapok most semmit,meg nem veszek uj laptopot azért mert rossz rajta a bill. meg nincs is rá pénzem!
Hazugságnak nevezheted,de nem igy van!Én hétvégente járok melózni amikor tudok(van)és abból is törlesztek mert már egy jó ideje nem kapok zsebpénzt,mert leromlottak a jegyeim!
A szüleimet hagyd ki ebből,mert az "kicsit"zavar!
Én nem azért kértem mert divattcik és nem is tudtam ,hogy elkezdik majd venni,mert én csak karácsony után láttam ,hogy sokan lecserélték,de ez lényegtelen mert magam miatt szerettem volna!Igen,mert tetszett,meg mert "bizonyos "okokból kifólyólag van néhány dolog amire szükség volt,de ez más mobilon is meg lett volna,de ezt választottam,ennyi.
Meg miért kell belekötni abba ,hogy veszem,vagy kapom??
Na én igy nem akarok barátokat szerezni!És olyan embereket sem gyűjtök magam köré!
Helyesen irni meg csak gépen nem tudok túl jól!
Kihasználás:Nem használom ki a felsoroltaidon kivül csak kb 30százalékát,de mint emlitettem nem akarom lecserélni és fog majd kelleni!
De ugye azért nincs harag?Nevet

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #261 Dátum: 12 máj 02, 12:16:20 »

Huh... én nem akartam ebből a névjegy olvasási problémából ekkora vitát gerjeszteni, csak elmondtam egy olyan alap hibát az Iphone-nál, amit még máig nem javítottak ki.
Még azt se szeretem az Iphone-ba, hogy bluetooth nem használ, ha például nokiád v. samsungod van, sajna rafkósak az Apple-ösök, mint a Sony-s emberek Nevet (mondjuk ezzel a módszerrel szinte egy világot hódítottak meg, de akkor is szerintem ez nem jó).
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #262 Dátum: 12 máj 02, 20:39:14 »

Ha már az okos telefonoknál tartunk, leírom a véleményem. van egy galaxy acem.De kvára nem jönbe gyenge az aksija, illetve érintőn nem elég jó gépelni. azért váltok egy régebbi n97 minire .abban is van gps, lehetnetezni, kamera is van vakuval, és billenytűzet. enyire használom ki a galaxymat is.JAh és elfeljtettem.használok egy zseblámpa progit és enyi, néha gps.Meg vettem egy 60-k telót a nagy semmire.pedig én mobil guru vagyok, de mégse használom ki.az apple egy nagy paraszt vakítás , oké hogy sok újj technikai dologgal rukkolnak elő, de az hogy pl bluetoth csak apple termékkel kommunikál röhely..meg az itunes stb.nagy felfúj hype,nem mondom hogy rosz, de nagy felhajtása van, ezért olyan menő.De egy dolog ami jó benne, ez pedig a célhardver.Ott van az ios. meg egy adott hardver,arra fejlesztenek, azon fog is menni.NEm úgy mint az androidon...ott aza baj, mint a pc-k esetében.mivel nem elég szigorúak az elvárások, azért hatalmas szakadék van az egyes hardverek között.20k ért is lehet venni androidot, meg 150 ért is.Mégis van benne gps,wifi, stb.ott van az acem magam 800 as procijával, finoman szólva sem sebesség bajnok, nem beszélve, hogy az érintős felületet, még mindíg bőven űbereli a gombos meg oldás.arra ott van nekem a psp.a windows phone, meg még nem elég kiforrott, illetve nem elég eléterjedt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #263 Dátum: 12 máj 03, 10:17:14 »

Azért az erős túlzás, hogy az apple termékek parasztvakítás lenne Mosolyog Láttam mit művelt csoporttársam az iphone-jával.... Más a számítógépével nem csinált olyan dolgokat... Az már több mint telefon szerintem... Nagyon nem véletlen van ekkora hűhó. Én jelenleg nem használom a bluetoothot a telómban ezért nem is nagyon izgatna.  Windows phone-tól mentsen meg engem az isten! Elég elviselni a számítógépen a sz*r wint....
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #264 Dátum: 12 máj 05, 11:44:17 »

Az Apple titka az hogy a hardver össze van hangolva iOS - al
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #265 Dátum: 12 jún 01, 11:01:17 »

Mitől nevezik okostelefonoknak az okostelefonokat?  Gondolkozik Azért, mert lehet rajtuk netezni?Nekem a telefon telefonálásra kell, végeredményben az az alapfunkciója. Viszont a "hogy néz ki" a telefon alapján veszek, ha veszek. Én valahogy nem használom ki a telefon sok pozitív tudását.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #266 Dátum: 12 jún 01, 12:27:13 »

Én meg kábé csak arra nem használom a telefonomat amire kéne ikszdé internet játék akármi megy de ilyen percdíjak mellett a telefonálás... Hümm-hümm
Naplózva
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #267 Dátum: 12 jún 01, 16:16:17 »

Na mondjuk, a számlám miatt én is fogom a fejem, de én meg olyan vagyok, hogy nem merem nyomkodni, mert ki tudja még magasabbra felkúszik az így sem 4jegyű összegem. :S
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #268 Dátum: 12 jún 01, 21:36:46 »

Azért az erős túlzás, hogy az apple termékek parasztvakítás lenne Mosolyog Láttam mit művelt csoporttársam az iphone-jával.... Más a számítógépével nem csinált olyan dolgokat... Az már több mint telefon szerintem... Nagyon nem véletlen van ekkora hűhó. Én jelenleg nem használom a bluetoothot a telómban ezért nem is nagyon izgatna.  Windows phone-tól mentsen meg engem az isten! Elég elviselni a számítógépen a sz*r wint....

Bármelyik felsőkategóriás telefon olyan. Talán a Samsungnak volt igaza az iPhonnal kapcsolatban? Azért tükör előtti fényképezkedésre nem rossz.

Azért van ekkora hűhó, mert nagy hűhót keltettek.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 21:37:48 írta Saphira » Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #269 Dátum: 12 jún 02, 11:10:57 »

Ne haragudj de én a samsungot mint telefont nem fogadom el. Utáltam mindig is őket, mert amikor már MINDEGYIK telefon tudott média fájlokat meg bármit küldeni infrán a samsung csak és kizárólag névjegyeket. Meg az egész koppintás csak a többieket koppintgatja . Én véleményem tudom de én a magam részéről nem veszek samsungot még ha zöld hó esik sem. Bocsi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!