24 okt 06, 18:14:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126869 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #240 Dátum: 12 ápr 27, 20:59:30 »

ja instabillá válik mert a windows az egy kalap végtermék. Ha futnának linuxon a játékok én pl azt használnám mert még az ingyenes oprendszer is stabilabb mint ez.
Telefonon a symbiant és az androidot utálom. Poén mikor az android rrendszer úgy gondolta hogy most épp nem ébreszt Hümm-hümm
Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #241 Dátum: 12 ápr 27, 22:08:46 »

  Mac-re már van néhány vírus és 1-2 éven belül sokkal több is lesz. Ilyen volt a windows is 2002 körül, alig néhány vírus, aztán meg elkezdtek szaporodni. Ha megjelennek mac-re a keményebb vírusok az Apple nem fogja tudni kiadni olyan gyorsan a frissítéseket, mert eddig nem volt rá szükség, így nincsenek benne a gyors reagálás szakmájában. A nemrégiben eléggé híressé vált mac-vírus "ellenszerét" is (vmilyen program frissítésének álcázva magát) 3 hónapba telt létrehozniuk.
  A stabilabb oprendszer meg csak azért van, mert minden gép egyforma, ezért nem kell arra is figyelniük, hogy ha egyik gépen tökéletesen működik, akkor a másikon nem biztos hogy fog, ahogyan a windows esetében, mert asztali gépeknél eléggé ritkaság, hogy teljesen megegyezzen a felépítésük.
Én az I dolgokkal úgy vagyok, hogy szép és jó, de nem fizetnék értük. Az IPod classic esetében mondjuk megéri, mert jó sok hely van zenékre, de annyi. Az iOS-el meg az a bajom, hogy túl sok mindent akar korlátozni (mint példálul a Bluetooth használat). Az android ezzel szemben eléggé szabadelvűségen működik, nem korlátoz szinte semmiben és azt csinálhatsz amit akarsz.
  Az androidot nem nagyon lehet összehasonlítani az iOS-el, mivel androidos telefonok vannak fillérekért, ami azt a benyomást kelti, hogy szar az egész, de vannak olyan telefonok is, amelyek simán fölülmúlják a Iphone-t. Ugyanakkor az android csak néhány éve jelent meg, ezért kicsit le vannak maradva a fejlesztéssel, de a frissítések terén a google mindent belead.
  Nem ítélek el senkit azért, mert Iphone-ért mindent megadna, meg azokat sem akik android vagy windows phone hívek, de azért néha túlzásba viszik a rendszer dicséretét és megfeledkeznek annak a hátrányairól.
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #242 Dátum: 12 ápr 28, 01:16:37 »

ige, az apple korlátoz hogy ne szedj össze mindenféle virust.
lassan fejlesz stb mert a minőségre megy
És drága mert ApplexD
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #243 Dátum: 12 ápr 28, 01:42:13 »

Csak noobok, azért fejlesztenek lassan. Sznob noobok.  Neeem
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #244 Dátum: 12 ápr 28, 09:41:20 »

NEm noobok,csak tudod ez nem egy szar kinai cég!A termékeik bőven felül múlják a velük gy felesztésü gépeket.A Mac Pro egy icipicit lezúzza a jelenlegi összes windoowst,Mondjuk nekem is windowsom van gépen ,de már a lefagyás stb.a 4s- és a többi teló közt eltérő.A 4s-en nem fagyott be akkorse ha nagyon sok alkalmazás volt megnyitva,eggyik haveromnak ven egy ipod toucha és nem tudta h hogy kel bezári teljesen az alkalmazásokat.Asszem félév után mondtam neki,amikor ültünk a kajáldában és 20-25 percig zárta be az alkalmzásokat.Kérdeztem is ,hogy nem volt lasab meg ilyenek és mondta ,hogy nem.Szal ennyit a töbiről vagy régi nokia vagy Ihone,régi noki már nem negyon van szal IPhone
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #245 Dátum: 12 ápr 28, 19:58:45 »

Nos annyit még hozzátennék, hogy amit írtál, hogy nincs benne lézernyomtató,  ikszdé már bocs de kihozták a mesterséges inteligenciát.  Nyelvesít Valamint ha megnézed a legújabb telefonokat, majdnem mind olyan mint az IPad. (mellesleg ezt most iPadról írtam)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #246 Dátum: 12 ápr 28, 23:07:21 »

SZg
Neked milyen Apple cuccaid vannak?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #247 Dátum: 12 ápr 29, 01:44:56 »

Nos annyit még hozzátennék, hogy amit írtál, hogy nincs benne lézernyomtató,  ikszdé
Én csak mondtam egy fiktív példát ikszdé de tényleg ilyen, hogy már azt, amit az Iphone 3-ba kihagytak (direkt), akkor berakják egy újba és elnevezik Iphone 4-nek.
Mellesleg, már az Iphone 1 óta rég fenn áll egy olyan probléma, hogy nem tud névjegykártyát olvasni és ez nagy probléma, mert üzletemberek számára, vagy vállalkozók számára vagy mások számára, akik névjegykártyát akarnak küldeni, akár másik telóról, nem olvassa be és ezt tesóm is mondta, hogy még mindig nem oldották meg ezt a problémát és sokan szidják is emiatt az Iphone-t.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #248 Dátum: 12 ápr 29, 11:58:04 »

Nekem 1etlen problémám vvan a Iphone val ez most jutott eszembe:Hogy nincs rá flash player.
Mondjuk a flas állabdóan összeomlik,de azé kéne!
Sztem mártud olvasni!
Mit hagytak ki?
1 sose volt!!!
Direkt?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Putir
Vendég
« Válasz #249 Dátum: 12 ápr 29, 12:07:16 »

Mire gondolsz?
Fölös a flash, mostanság már mindenhol a html5 a menő.
Meg egyébként a appstorbe vannak böngészők amikkel lehet flashelni Nevet

Nekem egyedüli bajom hogy a bluetooth nagyon le van korlátozva :S
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #250 Dátum: 12 ápr 29, 12:25:33 »

De van még sok flashelni való videó!
De számitógéphez és headset hez se tud blootothal kapcsolodni?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Putir
Vendég
« Válasz #251 Dátum: 12 ápr 29, 12:27:16 »

Nekem csak iTouchom van headsetet nagyon nem használok , gondolom azt rátudnám kapcsolni. Gépre meg adatkábellel kötöm Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #252 Dátum: 12 ápr 30, 08:03:58 »

Bocs, hogy csak most reagálok de nyaralunk így nem vagyok gépközelben csak iPad és iPhone van nálan. Ma megyünk haza de most imegnéztem. Hát nekem vannak iPhone-jaim és egy iPad 1 és 3. +Mac gép. Az egész családba minden etlektronikai dolog (amit gyárt az apple) az Apple. Az iPhone 1-en jót nevettem. Persze ha nem nézed az Apple dolgait akkor semmi baj csak aki ismeri annak vicces. A flashplayer-ről meg csak annyit, hogy lehet rá tenni de én is akartam ki vagy dokit nézni aztán nem tudtam mert a youtube-ra nem engednek ilyet rakni. A névjegykártyáról meg nem is hallottam.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #253 Dátum: 12 ápr 30, 09:13:18 »

Szg
te mennyi idős vagy?
IPhone  ?melyikek?
a 4 szerintem szar csk s a jó:D
meg tűrhető a 3gs
Ipad az nem tom,az mirejó??
szal ha mondjuk veszel egy macbookot,akkor mire jó?
max arra h rajzolj rajta,nem?!
Azért mondtam hogy 1 nem is volt!
Neten akartam Iphonról videót nézni és  irta h kell neki a flashplayer
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #254 Dátum: 12 ápr 30, 12:08:32 »

Mit hagytak ki?
1 sose volt!!!
Direkt?
Az lehet, hogy nem volt, ezt nem néztem, de ez a névjegy olvasási probléma mind máig fent maradt az Iphonnál, tesóm építés vezető, mindennap találkozik vállalkozókkal és ők is szokták ezt a problémát mondani neki.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!