24 okt 06, 18:23:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126900 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #225 Dátum: 12 ápr 22, 00:24:48 »

Fura, nekem sose volt gond aksitöltéssel. A kisütéssel meg olyan 12 órán át kell töltőn hagyni, egyszer elég, aztán happy a telefon. Csak akkor nem igazán jó piszkálni, mert hamar elbukik akkor az aksi.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #226 Dátum: 12 ápr 25, 20:37:03 »

Nekem se volt gond az aksitöltéssel. Nekem egy Vodafonom és egy iPhone-om van most.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #227 Dátum: 12 ápr 25, 20:38:16 »

MIlyen Iphone?
Nekem s-em "van"
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #228 Dátum: 12 ápr 25, 20:51:02 »

Egy 3G és egy 4S. Nekem csak az Apple termékek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #229 Dátum: 12 ápr 25, 21:35:38 »

Jól megy,mitne mondjak:DDDD
Ja apple verhetetlen,igaz pofátlanár,de a gépek istene!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #230 Dátum: 12 ápr 27, 18:02:20 »

Egy rakat szar. Anynit tud, hogy menő, és persze nem roszs a teljesítményük, de ha összehasonlítjuk ugyanolyan árkategóriás más termékekkel, úgy már hirtelen messze nem ütik meg a szintet. És nem is olyan újító, vagy király, mint amilyennek beállítja magát. Igazából az egy dolog, ami megvédi az apple-lufit a kipukkanástól, az a sznobizmus.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #231 Dátum: 12 ápr 27, 18:44:11 »

Ja, bocs az Mac-nél nem megy egy játék se? :O Már rossz pont.
Sznoboknak tervezték (ahogy STM mondta), meg most tökre divattermék...
Ja igen, a legnagyobb gond vele az ár és a fejlesztés egyben. Iphone 4-ben nincs lézer nyomtató? (most kitaláltam valamit) és kicsit lassabb, akkor tegyük bele és fejlesszük a gyorsaságát és adjuk 2-3x drágábban, mint elődjét. Szóval emiatt nagyon is utálom, mint új termék és picit fejlesztenek, de az ár rohadt magas.
Na meg nézd meg, az Mac alap gép körülbelül 400-500 ezer forint, ennyiért már olyan gépet veszek, hogy már beszél és jóval veri a Mac-et Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #232 Dátum: 12 ápr 27, 18:58:03 »

Persze lehet szidni a Mac-et de nem sok értelme van. Én most vitatkozhatnék de nem érdemes. Mindenki eldöntheti, hogy milyen gépe vagy telefonja lesz/van.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #233 Dátum: 12 ápr 27, 19:08:54 »

Én akkor is Nokia párti vagyok, már másfél éve megvan az X2-00, van pár extra tulajdonság benne, de amire kell arra jó (telefonálni, zenét hallgatni...) Mosolyog

u.i.: Apple-re visszatérve, csak ennyit: Ipaid too much. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 27, 19:15:07 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #234 Dátum: 12 ápr 27, 19:51:27 »

Egy rakat szar. Anynit tud, hogy menő, és persze nem roszs a teljesítményük, de ha összehasonlítjuk ugyanolyan árkategóriás más termékekkel, úgy már hirtelen messze nem ütik meg a szintet. És nem is olyan újító, vagy király, mint amilyennek beállítja magát. Igazából az egy dolog, ami megvédi az apple-lufit a kipukkanástól, az a sznobizmus.
Komolyan? Kicsit el vagy tévedve. Ugyanolyan árkategóriában és tudásban 1 riválisa lehet az Iphone 4S-nek, ez a Samsung Galaxy S2. Iphone érintőképernyő előtt üveg van, Samsung előtt műanyag, egyik nagyrészt fém, másik teljes egészében műanyag. Az S2 procija közel 2x nagyobb MHz-en üzemel, mégis bármilyen tesztet futtatnak mindig az Iphone a gyorsabb. Kicsit komolyabb az optimalizálás. Munkahelyen Samsung tab-ot használunk és már a menüben (oldalak váltásakor) sokszor beszaggat! Ez iPad-nél esélytelen, de még az Iphone sem csinált hasonlót. Egy rakat szar? Mi alapján írod? Több mint 1 éve használok Iphone 4-et és eddig semmi baja nem volt, teljesen karcmentes pedig ejtettem már le. Haverét már javítottam is, szinte fillérekért van hozzá MINŐSÉGI alkatrész az USA-ból.
Az Apple cuccoknak az ára nem a gépek belseje miatt annyi, hanem az iOS miatt. Optimalizálás, kihasználás, személyre szabás a lényeg. Megjegyzem jelenleg minden laptop és tab gyártó a Macbook Pro, Air és iPad külsejét, teljesítményét igyekszik lemásolni.


Ja, bocs az Mac-nél nem megy egy játék se? :O Már rossz pont.
Sznoboknak tervezték (ahogy STM mondta), meg most tökre divattermék...
Nem tudom mennyire lett poénnak szánva, de ugye tudod, hogy aki vesz egy MBP-t vagy Air-t, az nem a játék miatt veszi?! Azt is megsúgom, hogy nem sznoboknak tervezték. USA-ban előfizetéssel 50 - 60 000 Ft-ért megveheted és ők nem havi 100 - 200 000 Ft-ot keresnek. Ugyanez vonatkozik Európa nagy részére is. Az, hogy nálunk a fizetésekhez képest drága, már a mi bajunk.

Ja igen, a legnagyobb gond vele az ár és a fejlesztés egyben. Iphone 4-ben nincs lézer nyomtató? (most kitaláltam valamit) és kicsit lassabb, akkor tegyük bele és fejlesszük a gyorsaságát és adjuk 2-3x drágábban, mint elődjét. Szóval emiatt nagyon is utálom, mint új termék és picit fejlesztenek, de az ár rohadt magas.
Az árképzésed alapján nem hiszem hogy követed az Apple cuccok árait. Az új mindig UGYANANNYIBA kerül mint a régi, ami persze olcsóbb lesz. Ez volt mikor az Iphone 4-et felváltotta a 4S, vagy az iPad 2-t az új iPad.


Nokiákról pedig annyit, hogy volt 3510, 6101 és N95-söm. Az első 2, két év után szinte azonnal meghaltak, az N95-ös bírta 2,5 évig, de úgy hogy kéthetente frissíteni kellett a szoftvert mert nagyon belassult. Az okostelefonok között pedig még sehol sincs a Nokia, sőt mióta Iphone-t használok, nem is fogok váltani se Windows-t, se Android-ot használó mobilra.

(Ha kicsit nyers voltam, akkor bocsánat de idegesít, hogy sokan nem is próbálták és mégis ilyen véleményük van.)
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 27, 19:58:40 írta CsukiIce » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #235 Dátum: 12 ápr 27, 20:13:26 »

Én nekem azért kell a játék, megnyugtat és levezeti a feszültséget.
Ha lehet nem is sznoboknak tervezték, akkor félig mégis, de leginkább az idegesít benne, hogy divattermék lett.
És igen, fizetésünkhöz képest itt drága, úgyhogy még mindig nem kellene Apple termék.
Az Iphone 4 még mindig nem találok 100eFt alatt, ha újonnan akarok venni (még pedig újonnan szeretnék venni, mert már megtapasztaltam és megtanultam, hogy használt elektronikai cuccokat nem nagyon szabad venni), és már több, mint 1 éve fut, akkor hol van itt az alacsony ár? Kérdem én... 100eFt-ért már egy egész jó gépet összerakok Mosolyog
És az Iphone 4s 160eFt alatt sehol sincs (persze, megint újonnan Mosolyog )
Úgyhogy nem tudom miről beszélsz, hogy az új mindig ugyanannyiba kerül, mint a régi.
Ipad-ról már nyilatkoztam, úgyhogy arról nem mondanék semmit, az is drága... meg üzletembereknek való inkább.

Nokia MÉG nem veheti fel a versenyt Iphone-nal, mert ez az új Lumia 800-as a windows op rendszerrel nem rossz, de be kell vallani, legalábbis bevallom őszintén még gyerekcipőben jár, majd figyeld meg, ha tovább fejlesztik a Lumia 800-ast 1-gyel vagy 2-vel, akkor már lehetséges Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #236 Dátum: 12 ápr 27, 20:21:25 »

Amíg nem volt Iphone 4S, addig az Iphone 4 került 160-ba. Most a 4S 160, a sima 4 pedig olcsóbb lett. Erre céloztam.

Az utolsó, Nokiás bekezdéseddel pedig egyetértek. Legyen igazad, mivel nekünk az a legjobb minél több közel azonos tudású, minőségi cucc verseng a pénzünkért.

Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #237 Dátum: 12 ápr 27, 20:28:26 »

Apple nek az oprend. miatt is jobb a teljesitménye,nincs rá virus!
A legjobb termék,de sajos divat cucc lett!
Kaptam karira egy 4s-t azt most meg mindenki azzal rohangál mert megvette részletre!
Igen  mav-ek nagyrészben nem játékra vannak!
De azért lehet rajta gamelni ha felteszed rá a windfost
A 4s-em veri a sulis windowst,pedig nem rosz gépek
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #238 Dátum: 12 ápr 27, 20:33:32 »

mac gépekre is felmegy a win... sőt azt hiszem mellé is lehet rakni a machintosnak. Drága de mondjuk lehetséges hogy időben is tovább bírja mint egy sima laptop vagy esetleg normál telefon. Én most eldöntöttem, hogy a következő telefonom Iphone lesz. Nem érdekel összegyűjtöm rá a diákhitelem köv. félévben ikszdé. Mert megéri. Már a 3as Iphone sokalta jobb mint bármely más okostelefon. (Én nem szeretem a Samsungot mint márkát utálom ezért a galaxy akármik kiestek a szememben. ) Nokiát mint okostelefont meg hagyjuk már..... Nekem volt vadiúj nokia telefonom 2 hónap múlva vettem egy újat mert annyira sz*r volt. Telefonálni nem tudtam róla mert vagy befagyott vagy bontotta a vonalat vagy lenémult és stb.. Hümm-hümm ennyit a nokiáról. Régen nagyon jó volt most már viszont egy kalap.... Nekem telefon: vagy a régiek amik buták voltak vagy Iphone Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #239 Dátum: 12 ápr 27, 20:53:43 »

Amíg nem volt Iphone 4S, addig az Iphone 4 került 160-ba. Most a 4S 160, a sima 4 pedig olcsóbb lett. Erre céloztam.

Az utolsó, Nokiás bekezdéseddel pedig egyetértek. Legyen igazad, mivel nekünk az a legjobb minél több közel azonos tudású, minőségi cucc verseng a pénzünkért.


Hát figyelj, a cuccoknak az árai idővel lemegy, úgyhogy így érthető Mosolyog (kivéve a winchestereknek, sajnos).

mugen: az apple-re ja nem terveztek vírust, ami jó azért, meg elismerem stabilabb a mac, mint a windows, de ha mac-re felteszel windows op rendszer azonnal instabillá válik. (mondjuk én mindig xp-t használtam és azt is fogok egy jó ideig még, majd felváltja a windows 7 v 8 Mosolyog )

Ha jól tudom, LG optimus amit még vennék, 2ghz-es proci, nagyon jó, stabil és gyors a rendszere és már 70eFt alatt van Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!