24 okt 06, 20:10:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126938 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #210 Dátum: 12 ápr 20, 22:45:59 »

Hosszú idő után váltottam Sonyiról Nokiára, hát még szokni kell, a menüje bonyolultabb az tuti.
Most egy E52-t kaptam. Jobb fent villog egy kis boríték szerű ikon mióta beleraktam a SIM kártyát, de semmi új SMS vagy üzenet nem érkezett és nem tudom mit jelent ez a kis levél cuccos.
Valaki tud segíteni ?
Naplózva

....................................................................................................................
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #211 Dátum: 12 ápr 20, 22:48:47 »

Az azt jelenti, hogy a mobilodban van e-mail fogadó és küldő rendszer, tehát tudsz e-mail küldeni és fogadni, az X2-00-án én is furcsálltam mi az, aztán rájöttem Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #212 Dátum: 12 ápr 20, 22:53:02 »

Vagy az azért van, mert megtelt a SIM-kártyád SMS-memóriája. SIM üzeneteknél keresd majd, hátha mégis ez a problémád.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #213 Dátum: 12 ápr 20, 22:57:49 »

Heonak igaza van, tényleg a SIM-mel volt gond, ettől függetlenül samdav se hazudott  Nevet
Még egy kérdés, Nokián honnan lehet tudni, hogy maxra feltöltődött? Töltés közben csak a kis vonalak kúsznak egyre feljebb aztán le, de már 2 órája van a töltőn, de gondolom első töltésnél csak több kell.


Hihetetlen, mire elküldtem a hsz-t csipog a telefon és kiírja hogy kész a töltés, problem megoldva. Köszönöm a segítségeteket!
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 20, 22:59:21 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #214 Dátum: 12 ápr 20, 23:01:51 »

Sőt némelyik még azt is kiírja, hogy: "Az energiatakarékosság érdekében húzza ki a töltőt a tápellátásból."
Persze csak, ha nem a töltőt húzod ki hamarabb. Ezt egyébként nem is ajánlom.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #215 Dátum: 12 ápr 20, 23:04:31 »

Legelső töltéskkor nem árt ha olyan 16 órát rajtahagyod. Ezt kell vagy 3x megcsinálni Mosolyog Elvileg ettől jobban fogja majd bírni az aksid Nyelvesít
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #216 Dátum: 12 ápr 20, 23:05:21 »

Az enyém szól, amikor befejezte a töltést és kiírja, amit heo írt. Az első töltésnél általában egész éjjelre rajta szokták hagyni, biztos, ami biztos. Legalábbis nekem a boltban ezt mondták. Nevet Az új mobiloknál már nem kell háromszor, elég egyszer is.

Amúgy nálam is ugyanez volt a kis borítékkal, a sim telt meg. ^^
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #217 Dátum: 12 ápr 20, 23:33:08 »

Lányok, ezt nem tartom jó ötletnek.
Sem az akkumulátor élettartamának sem a telefonnak nem tesz jót. A plusz hő kihat a többi alkatrészre. Mert ugyebár plusz hő keletkezik, ha megpróbáljuk túltölteni ami robbanáshoz vezethet, a lítiumionos aksiknál biztosan nagy erre az esély.
Különösen nem szereti, ha teljesen lemerül, szóval inkább ezekre figyeljetek.

Ne hagyjátok rajta a töltőn, felesleges.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #218 Dátum: 12 ápr 20, 23:52:44 »

Az enyém már nem mai gyerek, úgyhogy ha csak addig töltöm, amíg ki nem írja, hogy kész, akkor másfél nap alatt lemerül. Azt viszont nem értem, hogy akkor minek írja ki. Ha egész éjjel a töltőn hagyom, akkot három napot is kibír. Amúgy igen, ha teljesen lemerítettem (ami eddig kétszer fordult elő a fél év alatt, amióta nálam van), akkor kell neki két töltés, hogy visszaálljon az aksi.
Amúgy, ha felesleges, akkor minek mondták mindig el a boltban, ha új telefont vettem, hogy egyszer merítsem le totál, utána hagyjam a töltőn kb hat órára?
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #219 Dátum: 12 ápr 21, 00:42:14 »

heo nem felesleges. ha csak 2-3 órát van töltőn akkor 2-3 óra alatt le is merül. Mindig is rajta hagytam egész éjjel semmi baja nem lesz mivel van rajta túltöltés védelem. Egyátalán nem teszi tönkre az aksit. Nyelvesít (mint például a laptopom 3 éves aksija is megy még 1,5 órát és mindig benne van 3 éve és 3 év alatt csak fél órát csökkent a teljesítménye míg másnak fele ennyi idősen már nullára nincs aksi a gépben) és új telókat rajta is kell hagyni töltőn. Sokkal jobban feltölti cseptöltés ugyanis van Nyelvesít

Az én telefonom mindig lemerül teljesen semmi baja nincsen. Nem rosszabb mint bármely okostelefonnak az ideje ha használják teljes gőzzel. Net sok energiát fogyaszt ikszdé Nem felesleges sőt néha nem is árt neki egy ilyen túra Mosolyog Annyi a lényeg hogy 24óránál többet ne legyen töltőn egyhuzamban. Az árthat neki de amúgy nem tölti tovább csak cseptöltéssel az meg nem okoz túláramot az a kezdetleges telefonoknál volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 00:48:17 írta Lilus » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #220 Dátum: 12 ápr 21, 10:22:24 »

Ezt nem tudom, hogy mi alapján gondolod, de, ha így van, akkor oda aksi csere kell. Pont az a lényege a lítiumos aksiknak, hogy bármikor rádughatod és lecsatlakoztathatod a töltőről, a töltési idejük minimális és a készenléti állapotot a töltési idő tízszeresének idejéig biztosítaniuk kellene, sőt tovább is. Ez persze a telefonokra vonatkozik.
Igen csak régóta van mobilom, az általad említett probléma már a nokia 3310-nél sem volt soha látható, pedig nem egy mai darab.
Lehet, hogy van rajta, ettől függetlenül nem oldja le a bejövő feszültséget csak nem veszi fel a cella. Nem azt mondom, hogy tízből tízszer tönkre megy az aksi, ezek a dolgok bolond biztosak, azt mondom, hogy nem tesz neki jót.
Régen lehet, hogy így volt, de az új telefonok aksiját szépen egyesével leellenőrzik, sőt már alapból úgy kapod meg, hogy nem egy töltésen vannak túl.
A csepptöltésnek még utánanézek, de nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a dologhoz, az amúgy is csak szinten tartásra van. Megnézek egy töltőt van-e benne ehhez külön mikroprocesszor vagy sem.

Lehet, hogy furcsa vagyok, de évente lecserélem az aksikat és nincs ilyen gondom. Ha ilyen egész estés meg egyéb fortélyokra van szükség, akkor már amúgy is gond van vele.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #221 Dátum: 12 ápr 21, 15:28:43 »

Vadonatúj telómon tényleg aksi csere kell..... Továbbra sem értek egyet veled. Minden aksit kell néha egész éjjel tölteni... (ja bocs nem készenléti idő Nevet mondtam net sok energiát fogyaszt ) A régi telefonjaim 2 hetet bírtak őgy hogy mindig éjjeleket töltöttem és 2 -3 évesek voltak. Attól nincs vele gond hogy egész este kell tölteni. Bocsi de évente normál esetben nem kell aksit cserélni (nekem eddig egy telefonomban nem volt aksi csere) Nevet szóval azért lehetséges hogy mégis csak nem árt néha tovább tölteni Mosolyog

Nekem is már több mint 10 éve van telefonom, és már nagyon nem az elsőm van. (sosem azért cseréltem mert bármi elromlott volna hanem mert újabbat kaptam)
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 15:30:48 írta Lilus » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #222 Dátum: 12 ápr 21, 16:39:56 »

Nekem eddig aszem kb 10 telóm voltés eggyiknélse csináltam semmit.Bekapcsoltam használtam ha merült felraktam amikor kellet vittem,ha csontigmerült feltöltöttem,ahogy esett.
eggyet elloptak eggyet összetörtem,a többi általában tönkre ment(szoftvere).
De az aksi...annak nem volt baja:D
Am kéne erről is egy szavazás h melyik módszer a jó:D
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #223 Dátum: 12 ápr 21, 16:59:21 »

Jaj, tényleg azt hiszi béárki, hogy ha a telefon azt hiszi, tele van, már nem fér bele sokkal több delej? Vagy hogy a gyártónak az az érdeke, hogy minél optimálisabban működjön egy hülye aku, és ebbe időt és energiát öl? Ugyan már...

EGyébként nincs fél éves a telefonom, és ha csak adidg hagyom fent, amíg szerinte tele nem lessz, akkor érdekes módon fele annyi időt sem bír, mintha tovább marad.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 17:03:24 írta STM » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #224 Dátum: 12 ápr 21, 17:00:56 »

Köszönjük Dr.STM!:DDDD
Amugy igatad van,neki az a jó ha tönkre megy.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!