24 okt 07, 04:23:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 127082 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #75 Dátum: 11 máj 28, 07:21:56 »

Öregecske Sony W910-em van, most szeretném cserélni.
Symbianosat semmiféleképpen, az Androidosak tetszenek, kompatibilitásuk és kezelhetőségük miatt.
A WinPhone7 is bejön, csak nem tetszik az ár/teljesítmény arány.
Befektetnék Xperiába, HTC-be, esetleg Samsungba.
Naplózva



 
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #76 Dátum: 11 máj 29, 08:56:24 »

Samsungba ne Nevet Xperia se az a legjobb telefon,mint aminek mondták. A HTC az viszont ottvan a toppon,csak nagyon drága. Ha nagyon érintőképernyőset akarsz,(nem ajánom)akkor vagy LG-t vagy HTC-t.

Amúgy az a W910 se rossz még Nyelvesít
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #77 Dátum: 11 máj 29, 11:12:21 »

Kikészítenek ezek az új telefonok... Minek egy telefonba wifi? Miért jó, ha érintőképernyős?
Azt még van pofájuk elkérni értük ~150 ezret. Akkor már laptop, ez is hordozható, van benne wifi.
Leejted ~1m magasból és többé nem kapcsolod be a telefont. A régi Nokia 3310-esem esett ki 2.-ról (igaz fűre, de akkor is 2.), összeraktam és működött tovább.
Bemész vele a vízbe beázik és dobhatod el. Szintén Nokia 3310-es nem egyszer volt vízbe és semmi baja nem lett.

Én elvagyok a Sony w890 és w300i-mmel. Utóbbi 7 éves, egyszer volt szervizbe (szoftverfrissítés végett, mert lefagyott).
A másik 3-4 éves és kétszer vettem bele aksit. Remélem menni fog még 3 évig utána ráérek venni valami mást.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #78 Dátum: 11 máj 29, 11:33:51 »

Akárhogy vigyáz az ember a telefonjára a véletlenek megesnek. Az nem ember aki egyszer se ejtette le a telefonját Mosolyog .

Mindenki azt vesz ami neki tetszik. Én csak a saját véleményemet mondtam (írtam le) az új telefonokról.

Ha csak érintős telefont lehet venni, akkor egyszerű a válasz... nem veszek Mosolyog .

Milyen jó volt amikor megkaptam a Nokia 3410-es telefonom . Már lehetett benne rajzolni Nevet . És a Snake... az ember órákat töltött el előtte. Kár, hogy már nincs meg Szomorú

Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #79 Dátum: 11 máj 29, 14:08:52 »

Bátyám elkérte egy napra (az övé szervizbe volt) és elhagyta. Még ha én hagytam volna el... Nevet .
Én úgy vagyok a telefonokkal hiába veszek (régen kaptam) egy újat, akkor is megtartom a régit. Bármi szükség lehet rá.
Pl.: tönkre megy a mostani ott a w300i .

A szekrényembe van:
Nokia: 3310, 3320  Még működik mind a kettő.
Alcatel: ebből van 2, de fogalmam sincs milyen fajta (13-14 évesek lehetnek). Egyik se működik már.
Motorola: ezt se tudom milyen fajta lehet. 10-11 éves, felnyithatós és már van benne kamera, nem működik.
Samsung: SGH-E250  Teljesen működő képes telefon. Asszem 2GB-os SD kártya van benne. Van egy másik is kb. 8 éves annak nem tudom a fajtáját és nem működik.
Sony Ericsson: w200i, w300i, d750i, k750i  Mind működik. A w300i-be van egy 256mb-os M2.
A régi telefonok már nincsenek jó állapotba (Nokia, Alcatel, Motorola, és az a Samsung). Némelyiknek kiesik a gombja vagy kimozog, leesik a hátlap, stb.
Nincs szívem megválni tőlük Mosolyog .

Ezen kívül volt még rengeteg telefonom. A felét elhagytam, a másik felét kidobtam, a harmadik felét eladtam Nevet .
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #80 Dátum: 11 máj 29, 20:58:12 »

Mért irjátok le a 4-5 éves telefonokat? Mostmár mindenkinek természetes,hogy überhigh dolgokat venni,mert ha nem azt vesz,suliba kiröhögik, SZÉGYEN. És most nem téged akarlak becsmérelni Masashi,de születtél volna előbb egy 7 évvel,rájönnél,hogy mennyire megkell becsülni egy régebbi telefont is.

Teljesen egyetértek lacival. 150 ezerért veszel egy laptopot.


Ami a lényeg: TELEFON TELEFONÁLÁSRA ÉS NEM MÁS DOLGOKRA VALÓ!!!!!

(bocsi a hangnemért)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #81 Dátum: 11 máj 30, 06:04:12 »

Hát nem teljesen pénz kérdése. Ez itt max Magyarországon van így.
 
Kicsit off: Angliában egy kukás fizetése itt Mo.-n egy tanár fizetésének a 3x-a.

On: Elhiszed mondok olyan telefont érintőképernyős ami 15.000Ft ből megvan? Sasmung S5230
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #82 Dátum: 11 máj 30, 06:19:57 »

Nagyzási hóbort, meg bedőlni a reklámoknak, meg menőzés... Megveszi egy laptop áráért a telefont, utána meg nyomkodja egész nap, végül megunja, mert 2 hónap után nem tanulta meg kezelni, semmit nem talál a menüjében...

Ne divatból vegyetek telefont, mert az a telefon hűű de jól nézki, meg nagyon menőőő, meg a TV is reklámozza! Hűű kell nekem!  Ohh My God Hanem a praktikusság, a célnak megfelelés legyen a cél!
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #83 Dátum: 11 máj 30, 14:18:56 »

Nekem mondjuk elég praktikus lenne, ha gimiből hazafelé 40 perc alatt le tudnám fordítani a fél Bleachet, vagy csak megnézni.
Hiszen nekem azzal megy el sok idő, míg hazaérek.
Naplózva



 
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #84 Dátum: 11 máj 30, 14:28:50 »

És ezt ki cáfolja? De mielőtt még átmegyünk erkölcsi/filozófiai offolásba:
Ha valaki használ androidot, vagy WinPh7-et, válaszolna arra, hogy milyen az OS-ek kompatibilitása?
Tehát office programok, online videónézéshez milyen periféria a minimum, ami kényelmes is, képszerkesztésre vannak-e normális programok?
Vélemények?
Naplózva



 
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #85 Dátum: 11 jún 01, 15:43:51 »

Nálam a Nokia a nyerő (bár csak egy volt/van ikszdé).
Vegyük sorba: Siemens A35, A55, Motorola V220 és már 4 éve a Nokia 7373. Utóbbira szavam sem lehet. Néha előjön egy kis idegesítő rossz szokása (a kora miatt, meg mert olyankorat látott, amit némelyik másik teló nem élne túl smirksweat), de simán a legstrapabíróbb, legjobb mobilom...
Annyira nem hoznak lázba a full tuningos telefonok. Úgysem használnám ki, akkor meg minek?
Rólam azt kell tudni, hogy mindig, minent lefényképezek, ezért azt az egyet elvárnám a telefontól, hogy egy átlagos, vakus kamerája legyen. (de ezt is csak azért, mert a fényképezőgép nem lehet mindig nálam. 1-elfelejtem ikszdé 2-rühellném hurcolászni.) Netre és miegymásra meg ott a lapos. ^^
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #86 Dátum: 11 júl 24, 12:17:01 »

Első telefonom azt hiszem, valami párezer forintos, használt Sagem volt, amiről még sms-t se nagyon lehetett küldeni, és minden nagyon kínzó volt rajta Nevet Bár nagyon jól elvoltam vele néha, volt rajta repülős animáció, meg ilyen állatutánzó, híradó, stb. hangok..
Ami most van meg telefon, az augusztus vége felé lesz 4 éve, hogy itt van nálam Nevet Egy Nokia 6230i ^^ igazából ahhoz képest, milyen régi, egészen sok embernél látom (bár milyen meglepő, hogy az a sok ember vagy 25+, vagy 12- kategóriába tartozik... de a sok 16 éves is inkább a Samsung Diváját villogatja ^^")
Sokat bírt ki nálam ez a telefon - 5 méterről leesés, vagy hozzávágtam a falhoz, némi spontán dühroham miatt, nem ázott be az akksija, pedig volt, hogy velem fürdött a kádban... de már ott tart szegény, hogy ha leesik, akkor lejön a hátulja, sőt, bele van törve már  Szomorú és a "leszedőkéje" is letört, azt valami állat szedte le. Így max úgy tudom levenni, hogy kicseréljem a sim-kártyát, vagy az akksit, hogy feszegetem, persze, ezzel még nagyobb kárt okozva... Arról nem beszélve, hogy amíg eddig tökéletesen ellenállt a hőnek, most már egyenesen megőrül. Este, ventillátor mellett is úgy bepállik és felmelegedik az akkumulátor, hogy az mesébe illő. Télről még annyira nincsenek tapasztalatim, akkor még kifogástalanul működött (bár már akkor le-le fagyott a rendszer) de szerintem a '11es telet nem éli meg nálam úgy, hogy folyamatosan használom.

Már inkább új telóra törekszem, hiába. Olyat néztem, aminek az op rendszere biztonságos, viszonylag könnyen átlátható (nekem szinte minden az, apa elég gyakran tanítgat nekem a telefonokról és számítógépekről dolgokat) és sok olyan program van rá, ami
1; szórakoztat
2; segít a tanulásban (nem mindig jó a gép, nincs mindig net, vagy akár a suliba kell, netán egyszerű szótár..)
3; ha spontán akad valami, akkor abban is tudjon segíteni. (busz-villamos-stb menetrend, vagy a legbizarrabb, de erre is szükségem lett volna nem egyszer, egy szakácskönyv, amit ugye nem hordhatok zsebben.)
4; tetszik, ahogy kinéz, kívül-belül (mert hiába mondja bárki, hogy jaaaj, minek nézed te azt?! egy fiú se kezelne szívesen egy kívül-belül rózsaszín telefont. Az meg a másik, hogy számomra nem túl szép látvány, ha egy érintőképernyős telefonon túl vannak zsúfolva a gombok..)
5; érintőképernyős legyen (nagyon, nagyon meguntam, hogy a fizikai qwerty billentyűk nem mindig az én parancsomra lépnek működésbe, vagy ilyesmi. Igaz, az én trampli ujjaimmal, egy SE X10 mini pro-t nem tudnék irányítani, ezért újabb pont lép érvénybe, viszonylag nagy kijelző.)
6; egyebek...
7; minimum 1 napig bírja az akkumulátor töltés nélkül. (régen a Nokiám, folyamatos használat alatt is kibírt 4-5, talán több napot töltés nélkül, most ugyanez 1 napra se érvényes. Néha elég irritáló, főleg, hogy ehhez a régebbi fajta telefonhoz még vezetéknélküli töltőt se adnak, amivel feltöltheted konnektor nélkül. Mert ám, van ilyen is..)

Mivel finnyás vagyok, eléggé nehéz válogatni telefonok közül. Nézzünk szembe a tényekkel:
 A Samsungokat világ életemben utáltam. Kinézet, működés, programok, elrendezés, minden. Még ma is kiráz a hideg, akár egy Corby-t, vagy Galaxy-t látok, akár egy régi qwerty-set.
 A Nokia, jó telefonmárka, de ez általában csak a nyomógombos verziókra igaz, minden visszajelzésből úgy hallottam, az érintőképernyősek nem a sikertermékek közé változnak. A legnormálisabb, ami megfelelne minden igényemnek, vagy a legtöbbnek a fentebb leírtak közül, 80. e-nél kezdődik, és egy szolgáltatónál se lehet megvásárolni, mert nem forgalmazzák. Így az is ugrott.
 A SE, az nagyon jó márka, így is, úgy is. Sokat tud, viszont némely telefonjukat nagyon elcseszték, és úgy is aránytalanul drága a legtöbb.
 Motorola.. Nem nyilatkozom.
 HTC, ez egy jó mobilmárka, de szintén drága. Apunak is ilyen van, nekem valahogy nem jött be az a rendszer, ami azon fut.
 Ezer meg ezer márka van még, amiről írhatnék a saját szememben milyen alapon kritikát, pl. ZTE, meg ilyenek, de rátérek a lényegre.
Találtam egy telefont, ami mind a 7 pontnak megfelel, amiket fentebb leírtam - szépen néz ki, az op. rendszere jó, ha valami nem tetszik, könnyen testre szabható. (Tapasztaltam már egyik barátom telefonján is.) Van rajta elég szórakoztató termék, még sok is, illetve egyéb praktikus dolgok, igaz, tele van felesleges alkalmazásokkal a hely, ahonnan le lehet őket szedni, de max. azt le se töltöd.
A gond az árával van, mivel amit kinéztem, az Iphone 3gs, 32 gb. (Az Iphone 4 még ehhez képest is aránytalanul drága, még most is, 100k felett van, a kinézete se a legszebb, a HD minőség meg nem sokkal nagyobb kijelző nekem azért nem annyira fontos.) A legolcsóbb, amit találtunk, használtan, az is 60.e volt - viszont kénytelen lennék kikunyerálni, bár így is 10e. forintomba+szülinapi+karácsonyi ajándékomba kerülne, hogy megkapjam a szüleimtől. Nekem megérné, mert mostanában úgyis könyveket kapok, abból már van 3 szekrénnyi, mind kiolvasva, és még így is van 9, ami kiolvasásra vár. ^^" A telefonon kívül pedig meg van mindenem, ha valami nem lenne meg, akkor eladnék ruhákat, könyveket vagy mást, de általában azért nem a szüleimtől tarhálok pénzt.
Nekem megérné, szerintetek mennyire érdemes befektetni ennyit egy Iphone 3gs-be?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #87 Dátum: 11 júl 25, 19:46:16 »

Lg-t ismered? elég jó ketyeréket dobnak ösze jó áron, nekem gt540 adnroidos van, szavam sincs rá.
övék az első dupla magos teló, 3d-s kijelzőt is ösze dobtak már és aszem ők gyártják az ipad2 nek  v mely alkatrészét is xD szóval elég jók az lg telók, ahoz képest menyire a pártjukon vagyon, anyira rüheltem őket xD
De a kp 500 mindennel együtt eltörölte a rosz szájízemet Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #88 Dátum: 11 júl 25, 20:26:13 »

Nagyapám Nokia 3210-esét semmi nem üti...van rajta Space Impact! Nevet:D  Pojén
Naplózva



 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #89 Dátum: 11 júl 26, 07:34:06 »

Á, Space Impact Nevet Anyának volt régen 3210ese. Nevet Élég sokat volt nálam a játék miatt. Mosolyog De jó nehéz game volt ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!