24 jún 29, 02:29:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV Verseny - 2007 Ősz  (Megtekintve 81475 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #165 Dátum: 07 nov 20, 19:28:37 »

Jaja, de az a jó, hogy nem a szavazás dönt, hanem a zsűri, így hiába van vkinek 100 ismerőse aki szavaz is rá. Mosolyog
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #166 Dátum: 07 nov 20, 19:36:21 »

Gondolom, majd kiosztanak egy közönségdíjat is...de vki dobjon már meg egy linkkel, hogy ezeket hol tom megnézni és hogy hol tok szavazni Nevet
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Christian
Vendég
« Válasz #167 Dátum: 07 nov 20, 19:39:37 »

Gondolom, majd kiosztanak egy közönségdíjat is...de vki dobjon már meg egy linkkel, hogy ezeket hol tom megnézni és hogy hol tok szavazni Nevet

Közönség díjat? O_o Ez hülyeség, fogom és beírom iwiwre,hogy szavazzanak rám és kész ikszdé Azért ha a lusta embereket is beleszámolom akik nem kattintanak az akkor is 200 szavazat minimum.

Nem egyszerűbb lenne úgy megoldani,hogy csak regisztráltak szavazhatnak?
Naplózva
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #168 Dátum: 07 nov 20, 19:40:52 »

Jaja, de az a jó, hogy nem a szavazás dönt, hanem a zsűri, így hiába van vkinek 100 ismerőse aki szavaz is rá. Mosolyog

" Az addig beérkezett szavazatokat összesítjük és minden kategóriában az első három helyen álló AMV-t (összesen 9 ilyen lesz) kiemeljük, és egy öt tagú zsűri (az AMV Portal és a Naruto-Kun.hu -csapatok, néhány tagja) döntenek a végeredményről, kizárva a "kinekvanalegtöbbismerőseaneten" harcot."

 Mosolyog
És ha 5 embernek van 100 barátja?

Ritka:http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=345
Naplózva

BLS
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #169 Dátum: 07 nov 20, 19:47:01 »

Nyugalom nép! Nevet Nézzük mi is a szavazás állását, lesz megoldás kacsint
Naplózva
kakashi_hatake16
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #170 Dátum: 07 nov 20, 20:18:37 »

sziasztok! mindenkitől bocsi de én sem tudom hoyg mi van... ha ez valamelyest megnyugtat titeket... deh engem most ez nagyon idegesít... írtam Cart-nak és várom a választ. bocsi mindenki
Naplózva

"Csapatmunka!"
Yaonel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

Gaara 4ever :P


WWW
« Válasz #171 Dátum: 07 nov 20, 20:21:06 »

Sziasztok nagyok !!! Nevet (Christian, Jaaku) Jaaku grat az ironchef döntőjéhez Mosolyog Zsír lett az amv-d sony vegas ? am Ha nem nagy kérés Jaaku és Christian megadnátok msn-etek ? Nyelvesít Nah akkor rátérek arra amit kérdezni akartam Nevet Mikor lesz a kövi amv verseny mert nekem még 3 napom sem volt amv-t csinálni mint Jaakunak ?Nyelvesít
Naplózva

"Te sem vagy kivétel kistáska !" ikszdé
Kaxi
Vendég
« Válasz #172 Dátum: 07 nov 20, 20:28:16 »

Ez a szavazás ez egyszerűen LOL. Az okay, hogy a magyar sub visz mindent, de azért mégis emberek... Nevet

Jaja, figyeljetek csak a NAGYOKRA --> Jaaku és Christian. BLS FOR THE WIN!

Jah grat itt is az ichez Jaaku! Elvileg indul majd következő is, ha gondoljátok majd lehet rá jelentkezni.
Naplózva
Yaonel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

Gaara 4ever :P


WWW
« Válasz #173 Dátum: 07 nov 20, 20:32:40 »

ikszdé Megjött a legnagyobb persze csak Atismester után Nevet Kaxi a te msn-ed is szeretném elkérni Mosolyog
Jah grat itt is az ichez Jaaku! Elvileg indul majd következő is, ha gondoljátok majd lehet rá jelentkezni.

Kaxi én pont ezzel kapcsolatban érdeklődnék msn-en ugyhogy lécci add meg pls !!!!

Haverommal egymásközt csinálunk amv versenyt és téged Kaxi Atist Dirty Chien-t és Shana-t akarjuk felkérni pontozónak, és ezzel neveznénk a kövi ich-re legalább kiselejteztek ha naonsz*rok lennénk Nevet


------
Duplapost egybeolvasztva
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 21, 10:56:20 írta -=Cart=- » Naplózva

"Te sem vagy kivétel kistáska !" ikszdé
Christian
Vendég
« Válasz #174 Dátum: 07 nov 20, 20:39:28 »

Őőő...azért az,hogy nagyok túlzás (legalábbis részemről úgy érzem), de thx. MSN címem itt is fellelhető, de: dexterhollan04@hotmail.com
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #175 Dátum: 07 nov 20, 20:43:11 »

Yaonel dupla potot kerüljük!
Am, nagyonnem szeretném, ha a szavazás ilyen kis marcangolásba fulladna...vmit ezzel csinálni kéne Cart...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #176 Dátum: 07 nov 20, 20:44:35 »

Dolgozom rajta, csak lassan 2 napja nem alszok a verseny miatt, úgyhogy ebben az állapotban nem megy olyan gyorsan xD
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #177 Dátum: 07 nov 20, 20:59:26 »

Jójó...nem is azt mondtam, hogy "AdjuramistenCartdemostazonnal..." csupán jeleztem, hogy itt-ott már pislákol néhány halvány kis lángocska, amiből akár tűzvész is kerekedhet kacsint
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #178 Dátum: 07 nov 20, 21:09:26 »

Köszönöm a gratulációkat.  Mosolyog

Yaonel:
Igen Vegas, méghozzá ez az új már 8 Proval készült (ami megjegyzem nem sokkal jobb mint a 6d).
Msn: foldbe@hotmail.com

Egyébként szerintem lehet hogy csak egy Kakashi-chan fangirl légió masírozott át az oldalon.  Nevet
Naplózva

BLS
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #179 Dátum: 07 nov 20, 21:23:37 »

A helyzet a kövi: a max védelemre van/volt állítva a szavazás, szal 1 gépről elvileg 1 szavazat mehet(ett).
Ha viszont meg van hírdetve egy nagyobb közösségi portálon a szavazásra buzdítás, az ellen nem tudunk mit tenni. Úgyhogy egyelőre azt beszéltük meg, hogy a zsűri több AMV-t néz meg, mint amit alapból megnézett volna.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!