24 szep 27, 14:18:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325815 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1335 Dátum: 12 márc 07, 18:59:48 »

Nekem tetszett, a szövegek ismét ütöttek és a genjutsus rész, amikor ott estek szét a testeik, meg ilyenek, az nagyon király volt Nevet
Viszont most kíváncsi leszek, milyen lesz ez a dupla rész.  Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1336 Dátum: 12 márc 07, 19:23:56 »

Na hát hol kezdjem... A zeneválasztás *5. Nevet A grafika nem lett rosszabb szerintem. Sőt tán szebb is egy két helyen.( Főleg Dani által rajzolt résznél) PontosanÉn soha nem úgy néztem a sorozatot mint Naruto paródia. Saját sztori, saját karakterek. Nekem tetszett a rész. Nem volt olyan morbid inkább Drámai. bow Zoli a neveket direkt úgy találod ki, hogy magadat cáfold meg Füves Cs csiga mivoltával. Értem én, hogy nem csiga de most komolyan Agics-Csiga. Ezeket a jeleket direkt csinálod? Technikai KO Építész arcából a részletnek örültem. Ha nem spoiler akkor kérdezem, hogy Építészről tudni fogunk valamit a kövi dupla részben?  ?Gondolkozik

Dani: Nagyon tetszett a te rajzolt részed is. Jó volt viszontlátni a rajzstílusod. bow Valahogy Füvi haja mindig furcsa volt de a tied tetszett. Nem lett horrorisztikus sőt rettentően tetszett. Ütött az mikor embert csináltál Agicsból ikszdé.

Zena rajza is jó volt bár az orr nélküli figurák kicsit furák voltak. Hümm-hümm Nyelvesít

Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1337 Dátum: 12 márc 07, 20:13:51 »

Szóval nem volt rossz rész, de paródia sem. Remélem a továbbiakban, visszatérünk az egy részes történetekre amikben a központ a poén lesz.

...te tuti nem olvastad a blogomat -.-"  smirksweat í
Sose lesz olyan rész, amiben a poén a központ.

Meg Kopasz Ao és Öreg fószer beszélgetése a Holdon.
Aszondja a Kopasz: Nincs kedved a showmban résztvenni?
Öreg fószer: Miért nem Suigetsut kérdi?

Wtf? Suigetsu köztük sincs.xD Hát persze, hogy nem őt kérdezi.

Műsorvezető-Öregfószer beszélgetése szintén egy + jelenetnek számít, eredetileg nem volt tervezve. Azért került mégis sor rá, mert mind2 karakternek ugyan az a szinkronhangja. Nevet
Suigetsura meg azért kérdezett rá, mert mint a rész elején mondtam, 1 órával ezelőtt jött be a képbe Öregfószer és onnantól kapkodás volt, így akár a többiek tudhatták, hol van Suigetsu. És Műsorvezető, (mint ahogy kérdésében elhangzott) az egész jelenleg futó sztori UTÁNra gondolt. Most ő nem tudhatta, hogy Suigetsu nem lesz ott addigra.

... Zoli a neveket direkt úgy találod ki, hogy magadat cáfold meg Füves Cs csiga mivoltával. Értem én, hogy nem csiga de most komolyan Agics-Csiga. Ezeket a jeleket direkt csinálod? Technikai KO Építész arcából a részletnek örültem. Ha nem spoiler akkor kérdezem, hogy Építészről tudni fogunk valamit a kövi dupla részben?  ?Gondolkozik

Nem bazzeg, totál véletlen neveztem el Füvit Agicsnak, ami totál véletlenül a Csiga visszafelémondva...istenem Nevet
Persze, hogy direkt csináltam Nevet A saját karakterem alá úgy adom a lovat, ahogy akarom Nevet A kövi részben úgy is meg lesz magyarázva minden Mosolyog
Nem hiszem, hogy nagy spoilert mondanák azzal, hogy Építésznek kb 0% köze van Füves Cshez, így ő nem hiszem, hogy benne lenne a Füves CS életében xD
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #1338 Dátum: 12 márc 07, 21:05:36 »

Sziasztok,lécci valaki felrakná a részt YouTube-ra?Telefonrol csak onnan tudom megnézni.Nagyon megköszönném. smirksweat
Naplózva

Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1339 Dátum: 12 márc 07, 21:13:18 »

Az elég jó volt amikor: "Az igazi nevem, Agics". Erre az az arckifejezés és reakció "Csiga?!". xD
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1340 Dátum: 12 márc 07, 21:17:09 »

Igen, az utóbbi részekben egyre többször befigyelnek az önkritikára alapuló poénok. Helyes. Sokat dobnak az ilyen apró kis dolgok a sorozaton. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1341 Dátum: 12 márc 07, 22:35:02 »

Sziasztok,lécci valaki felrakná a részt YouTube-ra?Telefonrol csak onnan tudom megnézni.Nagyon megköszönném. smirksweat

Garfield szinkronhangja akár másfélórát is fel tud tölteni youtube-ra, így ő majd feltölti. De holnap este tudja csak, mert akkor ér rá ^^
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1342 Dátum: 12 márc 07, 23:08:58 »

Őszintén szólva,én sosem szerettem a HB-t, nagyon erőltetettnek találtam, nem viccesnek. Ezért nem isnagyon kommentáltam idáig,mert azon az elven vagyok, hogy "ha nem tetszik, nem kell fikázni".
De most sikerült elérned, hogy a véleményem 180°-os fordulatot vegyen  Nevet Ez a rész nagyon tetszett, örülök, hogy végül úgy döntöttem, megnézem.
Igazából nem is tudom, mit emeljek ki. A Füves CS-központú részt,a rajzolás és animálás javulását, a genjutsut, a jó poénokat, vagy pár OC karaktered, mint Építész(?) a végén, vagy az a repedezett csávó? Nem akarok kisregényt írni,mert ugyanezt írnám, csak bővebben,meg mert késő van és a laptopon vagyok. Csak annyit tudok mondani, hogy így tovább, engem most megnyertél magadnak ezzel a résszel. :"D
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zakuro-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


« Válasz #1343 Dátum: 12 márc 08, 13:35:32 »

Imádom a hangodat, olyan vicces ikszdé A rajzolás lasabban fejlődik mint ahogy Dani rajzolása fejlődött, de fejlődik, és egyre jobb lesz Nevet Reszóf és Agics, hát ezek..... ikszdé
Remélem Agics-bocs, füves CS múltja nem csak a füvezésről szól, abból már elég :3
Na várjuk a folytatást, hajrá!
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1344 Dátum: 12 márc 08, 13:46:12 »

Amúgy nem tudom, minek kell erre egy új rész, simán elmondhatta volna itt a végén két percben amire emlékszik.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1345 Dátum: 12 márc 08, 13:55:55 »

Fent van a rész youtube-on..köszönet érte Garfieldnak Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=KzcMulm7W0w

Sabaku, ezt nagyon jól esett *-*

Remélem Agics-bocs, füves CS múltja nem csak a füvezésről szól, abból már elég :3

Már a 12-13-14ben sem volt Nevet

STM
Azért akarok, mert Füvi az egyetlen Főszereplő, akihez tényleg 100%ban közöm van, így szánok rá részt...meg ha megmutatom akkor sokkal jobb és látványosabb és érthető lesz a története. Megmagyarázok vele mindent.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 13:59:57 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1346 Dátum: 12 márc 08, 14:07:30 »

Csak poénnak szántam, az amire emléksziken lett volna  a hangsúly, de lehet, hogy nem ártott volna egy ikszdé, vagy valami Nevet
Amúgy, bár még midig nem csípem Füvit, de alap, hogy jobb egy rendes, érdekes visszaemlékezős rész egy iyen fontos szereplőnél.  Mosolyog
Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #1347 Dátum: 12 márc 08, 14:16:04 »

Na végre sikerült megnéznem a legújabb HB részt Nevet Hát nekem eztetszett eddig a legjobban gratula. Nekem a legjobban ebben a részben Titok tetszett és hiába hogy ennyit tudtunk meg róla ígyis a kedvencem. Nevet Negatív kritikát nem is tudok említeni Dani rajza a genjutsus rész is nagyon tetszett. Füviről is elmondhatjuk hogy jól szerepelt de elolvastam a kövi részek címét: Először is most ha ez ennyi ideig sikerült elkészíteni dupla rész meg még annál is jobban sztem. És hát Füvi élete pont szeretem de gondolom most csak ő a Cs-k És Cs vezér lesz és sem Sasuka meg a többiek ez viszont szomorú kicsit. És a magányosan veszett farkas és a 2 hónappal korábban is kicsit visszatekintősnek hangzik de nem baj már. Mosolyog Mindezek mellett legalább ez a 20 perc enyhíti a rajongókat mert most soká lesz új rész de ez volt amit a legjobban vártam. Suit is várom hogy mikor kerül elő és milyen techináki lesznek még Titoknak. Sajna mégegy Műsorvezető halál volt és ennyi új nevet megse lehet jegyezni. Nevet Am azt nemértem hogy montad hogy nem lesz még új opening ez füves cs élete után lesz? Am gondolom hogy ebbe az utolsó évadba már meghal füvi vagy valami lesz vele és a Takás barmokba már nem is lesz mert ugyemontad is hogy ebbe az évadba nem is lett volna bár gondolom ebbe a dupla részbe épp eleget fog szerepelni.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 08, 14:18:15 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #1348 Dátum: 12 márc 08, 15:12:26 »

váóóóóóó
jó rész volt Nevet
egyre több bizonyíték van a füves cs csigalétére ikszdé
Naplózva
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #1349 Dátum: 12 márc 08, 17:19:12 »

Köszönöm szépen Garfield,és neked is Yoko.Nevet Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!