24 szep 27, 18:11:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325903 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1260 Dátum: 12 jan 17, 20:43:40 »

A rajzolást sosem hoztam fel mint fő negatívum. Maximum megjegyeztem, hogy a részeken belül változott az adott stílus, amit a hosszú készítési időnek tudható be. De a legutóbbi résznél ez már nem volt jelen, amit anno meg is mondtam. Nyilván ez is nagy gonoszság volt, hogy elismertem a fejlődését "Yokonak" ezen a téren. A "kötekedés" oka a blogbejegyzés volt, amiben megint meglett mondva, hogy ez nem paródia, hanem egy történet orientált  Naruto fan alkotás. De ha nem paródia kérdem én, minek az erőltetett viccek? Minek az egész Cs baromság? Minek kell minden részben berúgni, beszívni, elmondani, hogy lelkim van, ami kb. a lájk szó értelmi szintjével van egy szinten. Oké az utolsó részben szerencsére nem volt ennyi előtérben, és tényleg a történeten volt a hangsúly, ami jelenleg egyenlő az Árva angyal című szappanopera sztorijával. José Suigetsu Manuel életkedve végképp elment, amikor Petramaru (Maru=Fiú, akkor ő most valami transzfi?) szerelmét gonosz testvére elrabolta. Közben Sasuke de Uchiha Vargas elveszett nővére is előkerült, aki harmadik testvérük Itachi de Sánchez nyomába ered. Közben a Gonosz Garfield a la lasagna is saját terveit szövi. Bocsánat hogy megkérdeztem tényleg mi a jó ebben. A történet valóban összefüggő, az igaz. A karakterek viszont nevetségesek és jellemtelenek, persze azt csinálsz amit akarsz velük. DE. Én annyiszor jöhetek ide és írhatom le hogy ez nem jó ahányszor akarom, ha megindoklom. És sosem jöttem ide úgy hogy ez f_s és kész. Mindig leírtam miért miért is tartom annak. Személyeskedésbe meg végképp nem mentem át, mert tudtommal az ütközik a szabályzattal. Matten köszönöm mindenesetre a válaszodat.

Krisz: A válaszod korrekt, ezek szerint teljesen mást várunk el egy ilyen sorozattól. Abban meg még egyetértek hogy ilyen sztorikra én sem gondoltam volna soha...
Naplózva


 
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #1261 Dátum: 12 jan 17, 20:47:03 »

Ennyi kiritikát... az lehet hogy nem számítottál ezekre a sztorikra de én ennek örülök. És egyépként attól hogy neked Petramaru, Elis vagy eesetleg füvi nem tetszik attól másnak lehet például nekem meg igen úgyhogy nemkéne őket porig alázni. És ha nem tetszik a HB akk meg minek nézed?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 14:43:32 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1262 Dátum: 12 jan 17, 21:06:28 »

"És ha nem tetszik a HB akk meg minek nézed?"
Krissz, az ilyen kérdéseken, már túl vagyunk Mosolyog

Jól van Kazekage-sama. Azt hiszem akaratlanul is lett egy olyan kedves ember itt akit el kell tűrnöm és akihez alkalmazkodni kell. ^^
Ha jobban belegondolok, kíváncsi is vagyok, a 18. részemet (ÍRD FEL) hogy fogod leszóni, valamint mivel...

Ui. Az Árva angyal 194 részt élt meg, akkori idők egyik legsikerebb sorozata, több díjat nyert. Köszönöm szépen neked Kazekage-sama, hogy egy ilyen híres és büszke sorozattal említetted egyszinten az enyémet is Mosolyog bow Nyelvesít
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #1263 Dátum: 12 jan 17, 21:20:17 »

Baj hogy sok ember szerint az a jó ha a történetben több Szál is fut, sok karakterrel és ezek gabajodnak? A Naruto nem ilyen?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1264 Dátum: 12 jan 17, 22:27:03 »

Matten: Látom kiragadtad a lényeget, természetesen ez nem baj, csak nem mindegy milyen karakterekkel és milyen szálakkal, fordulatokkal.

"Yoko": Rendben, kíváncsivá tettél, hogy miért tartod azt a részt már előre ennyire magas színvonalúnak. Azt meg nem kell mondanom, hogy, amit díjaznak nem feltétlenül jó. Ha ezt veszed alapon, akkor Jutsin Biebert kéne benyomatnod a köetkező részben zenének.  kacsint

Krisz: Sasukina, ha jól tudom az EAÉ-nek az egyik kitalált karaktere. Azért nézem, mivel az eredeti Mangát szeretem annyira, hogy kíváncsi legyek minden fan alkotásra, ami a látóterembe kerül, a témájában.

Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1265 Dátum: 12 jan 18, 01:03:05 »

...Petramaru, Sasukina ...

O_O Bazz, ezt elolvastam, de csak MOST fogtam fel hogy mit...KIT írtál.
MIlyen Sasukina? :O Itt Elis van, te.. Mosolyog

Kazekage... nem akarok ennyire a későbbi részekről beszélni, mert megint az lesz a probléma, hogy nem aktuális a hír (nem neked volt problémád, nem rád értettem ). A 18at, azért tartom ennyire nagyon fent, mert eltérő lesz, és leginkább ÉN várom a részt, mert akarok egy ILYEN részt is alkotni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 10:15:26 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1266 Dátum: 12 jan 18, 05:25:17 »

Ezt vegyétek zárójeles megjegyzésnek, már említettem, de nem sokan értették meg úgy tűnik.

A legtöbb "fanmade-sorozat készítő" mondja, hogy várja a kritikákat, mert javulni szeretne stb. Persze ebből az lesz, hogy még inkább dicsérik a művet, és biztatják az alkotóját. Azonban az, hogy az egyetlen fórumozót(kazekage), aki rávilágít a hibákra, nem meghallgatjátok, hanem egyből le van hurrogva, sztem enyhén ellentmondásos azzal, hogy kell építő kritika. Megérteném a támadásokat, ha alpári stílusban írna, de nem.

Off:"Ami nem tetszett, hogy Hercules volt a 3. személy... semmi értelme "
Külső szemlélőként azt kell, hogy mondjam, több értelme van mint Ucsiha Elisznek...

Lehet hogy a te fejedben jó történet van, de a képernyőn még nem. Ha védeni akarod magad a történetet támadó kritikák ellen, akkor olyasmit mutass fel, amit mi is láttunk.
A jövőt bárki feltudja hozni, hogy ez lesz meg az lesz, csak ti még nem látjátok át, hogy mit miért csinálok... Lehetnél politikus  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 05:26:30 írta Zer0 » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1267 Dátum: 12 jan 18, 10:14:26 »

Politikusnak inkább nem mennék.
Hercules és Elisnek köze nincs egymáshoz...az ÉN véleményem meg ugye 100%ban más mint a tied ezzel kapcsban Mosolyog
A jövőre meg tényleg hülyeség nyilatkoznom Mosolyog A történetek úgyis olyanok lesznek, ahogy ÉN akarom megalkotni Mosolyog
Kazekaga-samát meg nem azért becsméreltem, mert csúnyát mond a HBre...ezt sokan teszik. Azt már meg se említem, hogy az 1aé topicban is ilyeneket ír, ergo meg is cáfoltam amit írtál. Csak nehezen nyelem le a kritikát (amit mellesleg Dani szokott mondani, hogy szereti...) és amiket ő ír nem is kritika Mosolyog Amiket ő ír, azokat én gyűlölöm és miután kb az eleje óta ilyen, így ő maga se nőtt a kicsi szívemhez Mosolyog

De amúgy meg a f*szé kell ezt újra felhoznod...
Témát lezártam a magam részéről.
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1268 Dátum: 12 jan 18, 12:19:52 »

Pedig kritika. Méghozzá jogos, ha kemény is.
Megjegyzem, én sem vagyok oda a sorozatért, de azért nézem, mert vannak számomra élvezhető dolgok is, meg mert... nos, sok a szabadidőm, kevés az energiám ikszdé
Ettől függetlenül mondjuk füves Cs jelenlétének semmi értelme, és a felületesen felépített értelmetlen mellékszálaknak, filler karaktereknek sincs. Garfieldnak, mint átokpecsétes ultimatedevilvánnak sincs.
 Az is tény, hogy a sorozatnak kötelessége lenne ragaszkodni a karakterek eredeti jelleméhez,  vagy annak valamiféle jogos paródiájához, és ha "átértelmezve is", de köbvetni valahogy az eredeti cselekmény vonalát, mégha a hangulat, "hangvétel" olyn is, amilyen, de ez, ahogy tellik az idő, egyre kevésbé van meg, megjegyzem, ez amúgy az eaé-ra is igaz néha, mindketten jól elátszotok a kis világgal, amit kitaláltatok, és közben sodródtok valamerre... bár Daninál még mindig látok valamiféle strukturáltságot a sztoriban, úgyhoyg enki elhiszem, hogy ki fog lukadni valahová, meg azt is, hogy nem ok nélkül teszi amit tesz (többnyire, bár Herkules előkerülése most... hát nem tudom). Itt sajnos nem igen látok ilyesmit, különösen SUi' esetében, lassan semmi köze nem lesz a Narutos Suigetsuhoz.
Habár a sorozat amúgy fejlődik, de sok szempontból mégis élvezhetőbb volt egyik-másik régi rész, a cselekmény alakulása számomra jelenleg értelmetlennek tűnik, és nem is igazán tudja felkelteni az érdeklődésem.
Arra kíváncsi leszek, Kabutoval mi lesz, ha már előkerült (amúgy őt sokkal jobban rajzoltad, mint eddig kb. bárkit a sorozatban), de igazából nem tudom... lényegében csak annyit akartam mondani, hogy egy véleménnyilvánítás, különösen a mű elemzésével és némi okfejtéssel kisérve kurvára kritika, tetszik, nem tetszik, és ne reagálj már rá úgy, mint egy óvodás.  Mosolyog

Nem mintha Kazekage összes kommentjét olvastam volna itt, nem tudom, mennyire ismétli magát, vagy mennyire van értelme újra leírnia ezekjet a dolgokat, de nem is érdekel.

És azt is elhiszem, hogy nem lehet könnyű amúgy négy (+1) karakterrel dolgozni, akiknek a "közös életéről" keveset tudunk, de szerintem nem jó megoldást választottál... ha kicsit pőrgősebben haladt volna egész eddig a fő száll, sokkal összeszedettebb lenne az egész.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 12:25:08 írta STM » Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #1269 Dátum: 12 jan 18, 13:58:41 »

Kazekaga-samát meg nem azért becsméreltem, mert csúnyát mond a HBre...ezt sokan teszik. Azt már meg se említem, hogy az 1aé topicban is ilyeneket ír...

Azzal a különbséggel, hogy az 1AÉ topicban senki nem hurrogja le, és az esetek 90%-ában még én is igazat adok neki, mert a VALÓS, negativ dolgokra világit rá. És nem hordom el felháborodott hangnemben minden féle gusztustalan, undoritó lénynek.

Zolcsi, a TE érdekedben mondom, mert tudod, hogy csipázlak, kicsit engedj az önbizalmadból, és bólints rá a negativ kritikákra. Különben mindenki hülyének fog nézni. Csak olvass vissza néhány mostani hsz-t.
Egy sorozat sem lehet tökéletes, a tiéd sem az. És az a legdurvább, hogy ezzel tisztában is vagy.

 FigyelmeztetésBocsesz, szokás szerint DANI voltam, csak nem jelentkeztem ki... Bocsi. Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 13:59:54 írta Dudujca » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1270 Dátum: 12 jan 18, 16:40:13 »

Off:

Pedig már örültem, hogy egy nő a védelmemre kelt, Dani most szétzúztad az édes illúziómat.  ikszdé

On:

STM-nek igaza van nagy részben, valóban a a karakterek kezdenek kifordulni önmagukból, és logikátlan dolgok lesznek ennek a következményei legtöbbször. Mellesleg nincs okom gyűlölni a Hebis Barmokat vagy téged, ha gyűlölném, nem foglalkoznék vele egy percet sem. Azt hogy kevés a karakter a témában, meg hát nem az én bajom és rossz kifogás. Nem magába abba a ténybe kötöttem bele, hogy behoztál szereplőket, hanem hogy milyeneket. Orochimaru és Tutu még okés, a többivel van bajom.

Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1271 Dátum: 12 jan 18, 18:39:38 »

Édes...drága...istene...
Oks, akkor mondom mégegyszer: Eddig sem azzal volt problémám, hogy negatív dolgokat mondtok a HBre. Ezen a szinten már RÉG túl vagyok.

Kazekage-sama. Én sem utállak téged, eddig sem ezt mondtam. Elértem addig a szintig, hogy tőled már csak negatív dolgokat várok Nevet (...)

STM, ezekre gondolok (mond, hogy itt is van kritika és akkor békénhagylak):
Akkor csak szerintem van a sztori szintje a Barátok közt és Dallas közt?
VAGY
Ez a rész is határtalanul unalmas és ötlettelen volt számomra, de legalább végre a Grafika nem változott a részen belül.


stb, előrébb nem akarok már keresni.

Ja és mondok akkor egy újabb dolgot : (STM figyelj Mosolyog )
Annyi mocsok sok ötlet van a fejemben, hogy kénytelen vagyok ennyire CSAK a történetre figyelni. Tudnám még ezek mellett azt is figyelni, hogy minden részben legyen legalább 1-1 naruto-hoz kapcsolódás, de akkor kb lenne még +10 rész. Annyit nem engedhetek meg magamnak (majd egyszer elmesélem miért nem). Emiatt úgy döntöttem, hogy ilyen marad. Ennyire sztoris, még akár a karakterek személyiségének megváltoztatása árán is. Lásd: Suigetsu. De könyörgök...nem marad ilyen örökre...akkor mi értelme lenne a sztorimnak? (Előző mondatomnak ellentmondok: simán lenne ötletem erre is xD)
Itachi megjelent a 13ban, komolyan nem értem mi bajotok van Nevet Nyilván ne fogom kihagyni azt a NAGYON kevés eredeti szálat, ami a Hebi-Takához kapcsolódik.
De jelenleg és egy ideig 100% hogy a sajátjaimat fogom vezetni-folytatni mégha akár egy részben 0% naruto kapocs lesz.

Ui.: Ha így gondolkodsz, akár ki is hagyhatod a komidat amit majd a következő részemhez fogsz írni, mert előre tudom, hogy nem fog tetszeni...nagyon nem és tudom miket akarsz Nevet (előbbivel csak vicceltem, úgy is leírod Mosolyog )

És oké, Dani hallgatok rád. Így ha a következő komment felkúr, lenyelem ^^ Csak aztán nem azt hinni, hogy nem tudok reagálni...
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1272 Dátum: 12 jan 19, 13:58:19 »

Ez is kritika. A megfogalmazás az, amibe beleköthetsz, ha akarsz, el lehetne mondani ezeket a dolgokat máshogy is, de attól még mindig kritika, mint minden véleménynyilvánítás gyakorlatilag, amit kapsz, és a legutóbbi rész történetét nézve az első idézetre nem mondanám, hogy egyáltalán nem jogos. Oké, a Dallast meg a barátokköztöt nálam még veri, és persze lehet, hogy van ezzel az egésszel valami célod, de jelenleg nem úgy tűnik. Ez a rész nekem, vagy legalábbis némelyik szál az a "játszadozás a világoddal" volt, amiről korábban beszéltem.
A második idézetben meg volt  legalább némi pozitívum is ikszdé
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1273 Dátum: 12 jan 19, 15:14:23 »

...ahha...szóval a barátok köztös duma kritika...oks, mint mondtam, ha ez kritika, békénhagylak -.-

Ehhez csak annyit mondanék, hogy mind2 sorozat amit említettél megélt rengeteg részt, sokak kedvence, úgyhogy csak örülök, hogy egy ilyen nézett sorozattal említettek egyszínvonalon Mosolyog ...MEGINT  bow smirksweat
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1274 Dátum: 12 jan 19, 15:32:07 »

..mind2 sorozat amit említettél megélt rengeteg részt, sokak kedvence, úgyhogy csak örülök, hogy egy ilyen nézett sorozattal említettek egyszínvonalon Mosolyog ...MEGINT  bow smirksweat

Akkor miért sértődsz meg, ha ezekhez hasonlítják a HB-t?xD
(Ez már csak élőfába kötés, nyugi. Pojén)

Egyébként utóbbi időben csak én hiányoltam Marcsit a sorozatból? Hiba egy ekkora színfoltot hanyagolni. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!