24 szep 27, 14:17:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325814 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1170 Dátum: 11 okt 29, 22:39:00 »

Tönkre ment a gépem, ergo lehet hogy az összes adat elveszett...Úgyhogy a HBnak vége...Mondanám ezt, hogyha tegnap nem mentettem volna le az összes rajzomat a gépről a HBvel kapcsolatban.
De lementettem.
De viszont nincs paint, és lehet hogy amit megvágtam, mind eltűnt..az meg megint csak szopacs. Valamint a szinkronhangjaim is elvesztek...az megint csak szopacs a köbön...a lényeg: Csúszik a HB ...
Üdv, anyum gépéről, amin még msn sincs, valamint egy már másmilyen paint ....
(azért MÁR másmilyen, mert még az 1-8 részt rajzoltam azzal, és akkor váltottam át, viszont már nem tudok alkalmazkodni...)

Javítom: A pendrive amin a képeknek, vmint az összes HB adatnak kellene lenni, nincs meg. De jelzi, hogy ennyi meg ennyi hely foglalt a pendrive-on, csak egyszerűen nincs rajta...

EZ AKKORA EGY KIB*SZOTT NAGY IRÓNIA LESZ, hogyha megvalósul a különkiadásom története...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 29, 22:54:32 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1171 Dátum: 11 okt 30, 13:09:06 »

Zolikám! Ne csigááázz!!! Ne csigázz!!! O.o Mi lett a gépeddel?! Vírus? Vagy valami elfüstölt benne?! Hardver? Szoftver?! Hátha meg lehet még menteni. :S
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1172 Dátum: 11 okt 30, 14:43:02 »

Zola, remélem, ez nem szívatás... Bár inkább legyen az, az jobb lenne neked és nekünk is.  smirksweat
Csatlakozva Zizi100-hoz, a "tönkrement a gépem"-et tudnád egy kicsit részletesebben vázolni? Mert ez így azt is jelentheti, hogy Sasuke véletlen elvétette Itachit (pár százezer kilóméterrel és néhány dimenzióval) és a te gépedbe csapott a Kirin. ikszdé
Mi működik, mi nem működik? Mi füstöl, mi sötét? Mi megy, mi nem? Mi kattog, mi nem?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1173 Dátum: 11 okt 30, 15:16:04 »

A technológia visszavág, ha mondod mi a baj akkor talán segíthetünk.... AZ ERŐ LEGYEN VELED

Am. ha C parancssorba beírod a meghajtó nevét (a penyó neve, pl G: vagy H:)
Utána írd be a parancssorba hogy 'tree' az kijelzi a rejtett mappákat, én így találtam meg a .minecraftom
utána pedig ha megtalálod a megfelelő mappát akkor beírod hogy dir G:\JóskaPista\hebisbarmok (ez csak példa a megfelelő paramétereket kell beírni a dir parancs után, és akkor kiírja hogy milyen fájlok vannak a mappában, remélem segítettem.
Naplózva


yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1174 Dátum: 11 okt 30, 18:31:21 »

Na. A helyzet, hogy bekaptam életem legnagyobb vírusát.
Az összes fájlomat áttette rejtett system fájlba vagy mibe, emiatt nem volt az, hogy nem láttam a fájlokat, de a helyet meg foglalta...
Meg van minden HB anyag. Viszont akkor is megszoptam, mert az összes sorozatom meg filmem elveszett, amik meg megmaradtak (mint pl HB) olyan szintem össze-vissza rajta, hogy eltévedek...hát nem csodás? A többi alapvető programomat mint pl msn, nem is említem...ugyanis nincs ikszdé
Szóval ez most cumi volt a köbön. Újra telepítettem meg leformáztam a gépet vagy mi a fene.
De ami itt jó hír, hogy a HB adat meg van Mosolyog

Ui.: Na MOST kellett volna forgatni a HB különkiadást...azthiszem nagyon élethű lett volna a színészkedésem, ami nem is színészkedés lett volna ikszdé

Uui. : kösz mindenki a segítségnyújtást Nevet
Már tényleg a végén vok a 13nak. FÚú, nem tudom mit csináltam volna, ha most frankón elveszett volna az összes HB adat...
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1175 Dátum: 11 okt 30, 19:40:32 »

Örülök Yoko, hogy végül nem lett baj. Nevet (vagyis lett, de nem, katasztrofális. xD)
Én is bekaptam régebben egy vírust, szerencsére sikerült mindent lementeni ami kellett. Legközelebb óvatosabb legyél ám! És a tanulság: Mindig legyen biztonsági mentés! Nevet  smirksweat

Ui.: Egyébként milyen Paintot használsz? Windows 7, vagy Windows XP paintot?!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 19:41:58 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1176 Dátum: 11 okt 30, 20:11:42 »

huh yoko de megijesztettél mikor vissza olvastam. jó tanács: nekem van egy 16 gigás usb-m ami speciálisan az 1aé és hebis barmok részek vannak rajta összesen 42 rész meg 1000-1500 zene de mind1 a lényeg hogy ha van egy pendrive-od akkor kell még 1 tartalék de te döntöd el szerintem csak nekem 2 van vég szükség esetén. Azért örülök hogy megvannak a részek de sajnálom a többit. sok sikert mindenhez.

1. kérdést még: kb tudsz adni egy időpontot mikor lesz hb 13? előre is köszi.
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1177 Dátum: 11 okt 31, 00:10:06 »

Igen, miután az a tény, hogy van 1, azaz EGY biztonsági mentés egy pendrive-on nem elegendő, így lehet áttérek én is arra, hogy 2, azaz KETTŐ pendrive-ra másoljam át a HBt + írjam ki DVDre ikszdé(amire mondjuk már nem fér rá mind!)

Zizi, amúgy az 1-8. részt meg az átvezető első felét a régi painttel rajzoltam, majd ugye megkaptam a laptopom és onnantól váltottam át új paintre. Az átvezető 2.00 utolsó képkockáit már azzal készítettem. És azóta folyamatosan.
Anyum gépén a régi van, de már nem tudom használni szinte ikszdé

Hogy mikor lesz kész? Sajnos később, mint ahogy befejezem a rajzolást. Ugyanis szintén egy női szinkronhang miatt csúszok. Valószínűleg már a 14et fogom rajzolni amikor megtudom szerezni a leányzó hangját.
(HJaaaaj ezek a nők, ugye Nevet) Jövőhét utáni héten kedden tudom megszerezni leghamarabb. Utána neki esek a vágásnak és kész is ^^

Ui.: A gépemen van egy Füves Pillanatok 6. rész, amit már egy ideje azért nem adtam publikálásnak, mert marhára nem csináltam 5. részt ikszdé De most ez a "majdnemelvesztekazadataim" dolog beparáztatott, úgyhogy szerintem elküldöm Chakrának ikszdé (nyugi, a rész dokumentális tartalmú) Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1178 Dátum: 11 nov 20, 23:47:55 »

Üdv.
Mindenkit megkérnék, hogy írjon ide Füves Cs-vel kapcsolatos kérdéseket. Olyanokat, amikre feltétlen választ akarsz kapni Nevet
Például: "Füves CS egy csiga?" ikszdé (ezt most már ne írd)

Nem titok miért kérem ezt. Nem sokára lesz egy epizód, amiben lehetőség nyílik arra, hogy pár kérdést megmagyarázzak Füves Cs-vel kapcsolatban. És szeretnék minél kevesebb megválaszolatlan kérdést hagyni Füves Cs-vel kapcsolatban.
Persze már az alapsztori megvan, meg az alaptörténet, de ezek mellett még megválaszolhatok olyan kérdéseket, amiket feltesztek most itt és netán nem gondoltam volna arra, hogy "jéé, hát ez nem is lesz megmagyarázva"

Úgyhogy rajta, ne kíméljetek! Figyelmeztetés
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #1179 Dátum: 11 nov 21, 08:15:59 »

Füves Cs egy csiga??  Hmm? Ezt nem hagyhattam ki. ikszdé Nevet
Miért néz ki úgy, mint egy csiga, ha nem csiga? Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1180 Dátum: 11 nov 22, 19:16:59 »

Mi az, hogy CS?
(csiga kacsint
csicska
csizmadia??
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #1181 Dátum: 11 nov 27, 13:51:22 »

CS faj önmagába hogy él meg a holdon, illetve milyen helyet foglal el az evolúciós táblán? (Puhatestűek??? ikszdé)
Naplózva


yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1182 Dátum: 11 nov 27, 17:18:19 »

Nagyon jó, nagyon jó, tovább xD
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #1183 Dátum: 11 nov 27, 18:15:30 »

Miért pont a telód naptárában kijelzett cs(ütörtök)-ről nevezted el a holdon élő , fű-mániás lényeket ? Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1184 Dátum: 11 nov 27, 18:42:03 »

Kijött a 13. rész >>> www.naruto-kun.hu
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!