24 szep 27, 14:17:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325813 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1110 Dátum: 11 szep 10, 21:57:04 »

Nem tudod letölteni? Pedig minden a helyén, ki is próbáltam: KATT

Most jöttem rá, hogy az előző (11.) rész elfelejtettem megnézni. ikszdé
Úgyhogy most egyben ment a 11-12.
A rajzolás is javul, de a szinkron nagyon komolyan jó. Van hozzá tehetséged, Zola. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1111 Dátum: 11 szep 10, 22:17:25 »

A legeslegvége nagyon ütött ikszdé Tetszett a történet, az érzelmes szál is még pont jó volt (nem szoktam szeretni, de ez tetszett) Hmmm... A zombis csávó feltűnése érdekes volt, én egy Anti-Hebisre gondoltam, de ez kellemes csalódás volt Nevet
Ja, és az összemérőshows emberkének a "Fairy Tailes halálát" (halálos sebet kap, de még életben van xD) megjósoltam már a rész elején Nevet
A rajzolás egyértelműen javult, a fejek mérete kicsit nagy szerintem, bár ez már a sorozat jellegzetességének is betudható:D
Csak így tovább, határ a csillagos ég Mosolyog

csak a vicc kedvéért, nehogy válaszolj erre az utolsó mondatra Nevet : Te melyik szereplőnek adod a szinkronját?  Faceg Problem?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1112 Dátum: 11 szep 10, 22:52:35 »

Felkerült a 12. részben szereplő zenék listája is: KATT
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1113 Dátum: 11 szep 10, 22:57:07 »

...
+ pozitívum, hogy új ellenségek és új arcok jelentek meg
...

Őőő...Új ellenség? A legvégén aki megjelent az Fertőző Fickó, aki a 10ben elrabolta Juugot Mosolyog
A többiek meg az ő lényei, kísérleti eredményei, akiket én Hibrideknek fogok nevezni Mosolyog
Őket ne számítsd külön karaktereknek, mert akkor egy kicsit bajban leszel ikszdé

...
Most jöttem rá, hogy az előző (11.) rész elfelejtettem megnézni. ikszdé
Úgyhogy most egyben ment a 11-12.
A rajzolás is javul, de a szinkron nagyon komolyan jó. Van hozzá tehetséged, Zola. Mosolyog

Mekkora isten zsinórban megnézni a 11-12t Nevet Mert Petramaru a 11ben jelent meg elsőnek Mosolyog
Amúgy köszi, jól esett tőled ezt hallani Nevet

Tocika12: Örülök, hogy tetszett a történet...nekem is Nyelvesít
Az anti-hebi igaz hogy létezik, de milyen unalmas lenne már a sorozat, ha minden egyes részében őket hoznám vissza Nevet Lesz nekik is szerepük természetesen, de nem kell elkapkodni semmit Mosolyog
őőő...a Fairy Tailes-t meg nem nézem. De akkor ezek szerint kreatív vagyok ha hasonlót alkottam ikszdé

köszi Mosolyog (blogomon új bejegyzés a résszel kapcsolatban)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1114 Dátum: 11 szep 10, 23:05:31 »

Jaaaaa, azt hittem, hogy azok külön karakterek azok a hibridek, nembaj, így is biztos élvezhető lesz gondolom ^^
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1115 Dátum: 11 szep 10, 23:11:16 »

Zoli! Te melyik szereplőnek adod a hangját?  Faceg
A viccet félretéve, nagyot alkottál! Nevet Én is sejtettem, hogy nem hal meg a műsorvezető. Póki nem szerepelt túl sokat, és azt gyanítom ezután se fog... xD
A Petramarus rész aranyos volt, + nem is tudom... nem tudok mit hozzáfűzni. Jó volt! Mosolyog
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Morause
Vendég
« Válasz #1116 Dátum: 11 szep 10, 23:23:01 »

Most én vagyok agyhalott vagy tényleg nincs elérhető online változat?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1117 Dátum: 11 szep 10, 23:36:26 »

Az első kérdésedre orvosi diploma híján nem tudok válaszolni. ikszdé
Az online meg készül... ahogy azt a hírkommenteknél és a Hebi-s barmok oldalán is írtam.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1118 Dátum: 11 szep 10, 23:37:05 »

Na végül megérkezett a 12.rész  Mosolyog
Összességben volt benne; történet, poén, de még romantika is ikszdé
Tetszett ez a rész, főleg az összemérő show játékvezetője, hatalmas figura, jól kitaláltad Zoli  bow
Jugo vállán az örök klasszikus Jó és Rossz én, is hatalmas volt Nevet
Hirtelen arréb vagyok no jutsu ikszdé

Szóval igazad van, tényleg a történetet helyezed előre, nem is baj az, hisz poénok is vannak mellette rendesen,( és mostmár szappan opera is! *-*) a szinkron meg tényleg jó  Pontosan
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1119 Dátum: 11 szep 10, 23:53:02 »

A 12. rész felkerült online nézhetőben is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morause
Vendég
« Válasz #1120 Dátum: 11 szep 11, 00:25:04 »

Csak hogy húzzam az agyad kérdek tőled vmit: Kinek vagy a hangja? Nevet
Második dolog amit mondani akarok, b**dmeg Zoli... ez nagyon cool volt. A történet szálakat nagyon jól össze raktad, és még poénokat sem sajnáltad ki az epizódból!
Ami kíváncsivá tett h mit mondhatott Suigetsu annak a Petramarunak?!?!

Utóirat jellegű megjegyzés... örömmel figyeltem meg hogy megint lvl upoltál a rajzolás terén.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 00:28:06 írta Morause » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1121 Dátum: 11 szep 11, 00:53:18 »

Nos. Eleinte nagyon nem szerettem a sorozatot - olyan erőltetettnek tartottam, ahogy volt. Talán az első pár részt még mindig annak tartanám, ha megnézném... de ez a rész tökéletesen kellemes csalódás volt a számomra Nevet Bár az ugrálás a jelenetek között néha idegtépő volt (pozitívan persze) ettől eltekintve minden nagyon tetszett. Nevet Egyre jobban rajzolsz, a szinkron is nagyon jó!
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1122 Dátum: 11 szep 11, 08:29:47 »

Hú, lehet, hogy meg leszek kövezve, mert én írok először negatívat, de ez van.

Grafika:
00:04 Az ám a ház + Suigetsu feje csak 2x fér a testére, ennyi erővel már chibi is lehetne.
00:11 A fura alakú radiátor, és a 10cm átmérőjű vázába ültetett pálmafák hanyagolhatóak, de a csajon sztem vagy mindent árnyékolj, vagy semmit.
00:18 A srác megjelenése jól lett animálva.
00:53 Még mindig van mit csiszolni a testek vastagságán, megmaradt a "tuskófej" effektus. Ráadásul egyből szembetűnik az óriásállkapocs. Az emberi fajnak nem így rendeződik el...
01:13 Szeplősszemű Sasuke Mosolyog De ami még érthetetlenebb nekem Juugo szeme... Horpad?!
02:25 Cs orra jó széles lehet xD De am a legtöbb embernek szintén... (Juugo, Karin, Lex...)
02:55 Görbenyakú Lex, Horpadtszemű Sasuke :S
04:47 Inkább kakkantani akar Juugo, mint szomorkodni...
07:02 Jajj
10:00 - 10:35 Ez remélem direkt ilyen rajzolású...
Jah és a vastag vonal lehet, hogy Yoko stílus, de legalább a végeit vékonyíthatnád, mert eléggé csúnyák.

Sztori:
Hát engem annyira nem fogott meg az egész...
05:30 -  06:30 [irónia]Egy 100as csomag zsepi elment [/irónia] Amúgy átsiklottam rajta.

Poénok:
Egy sem volt, amin dőltem volna, egy-két beszólást megmosolyogtam, de itt kifújt.

Igazából a legnagyobb baj az volt, hogy már vártam, mikor lesz már vége... Ezt nem nagyon lehet megfogalmazni, én így éreztem.

Hát ennyi lett volna.
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1123 Dátum: 11 szep 11, 09:54:50 »

hát az a bajság h egyet kell értenem ZerOval.
a rajzolásban sokat fejlődtél, de a sztori eléggé limonádé volt.
amin mosolyogtam az csakis a legvégén lévő beszéd volt.

ennyi
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #1124 Dátum: 11 szep 11, 10:47:11 »

...
 Póki nem szerepelt túl sokat, és azt gyanítom ezután se fog... xD
...

Na ezen jót nevettem ikszdé

...
Szóval igazad van, tényleg a történetet helyezed előre, ...

Ezaz......EZAZ! Vééégre ilyet is hallok  ikszdé Pirul Pirul Nevet Köszi  Nevet

...
A történet szálakat nagyon jól össze raktad ...
Ami kíváncsivá tett h mit mondhatott Suigetsu annak a Petramarunak?!?

Heh, látom neked átjött a sztori. Helyes. Kérdésedre hamarosan választ kapsz Nyelvesít Nevet

A sztori nekem is tetszik, szerintem is jól van vezetve, nem tom Zer0 neked mi bajod vele...vagy hogy miért nem jött át...lehet hogy egy kőszívű zombi vagy? :O

Jó, viccet félretéve, ha Zer0 neked nem tetszik akkor ez van, az őszinteségedet még mindig csodálom Nevet
A rajzaimba meg felesleges belekötnöd, mivel val'szeg én is tudom, hogy a fejek nagyobbak mint a test (Yoko stylera kenem) de majd azért igyekszek változtatni rajta.
Hogyha olvastad volna a blogomat akkor most megkímélhetted volna magadat ezzel a hosszú hsz-eddel, ugyanis írtam, hogy a HB12 eleje, közepe már nekem is anyira szúrja a szemem, hogy szívem szerint az egészet újra rajzolnám...mi miatt? Pont azok miatt amiket felsoroltál Mosolyog

A sztori meg nem volt limonádé!!! Nyelvesít
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!