24 szep 27, 16:20:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 95
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi-s barmok  (Megtekintve 325841 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #915 Dátum: 10 dec 12, 22:19:53 »

Most valahogy ez a rész nem adta :S füves cs harca jó volt, de most egyáltalán nem röhögtem szét magam :S bocs nem akarom lehuzni, de most sztem ez gyenge rész volt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #916 Dátum: 10 dec 12, 22:28:14 »

Rajz irtó jó..

Bata15: Ok hogy paródia de ne mindig cska a poént részt..

Végén a Szaszukét vágodnál behaltam xDDDDDD
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #917 Dátum: 10 dec 12, 22:31:38 »

Hátt... Szerintem ez benne van a top 3 -ba! Nevet A rajzolás zseniális az első részekhez képest, a szinkron is fejlődött valamennyire, (szerintem) és bár poénok terén most tényleg kicsit szegényes volt, viszont a harcjelenetek ezt kárpótolták! Mosolyog

Szóval szerintem jó lett! Nevet És nyugi Zoli! Kitartok melletted! ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 12, 22:32:56 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #918 Dátum: 10 dec 12, 22:32:25 »

A rajz elképesztő mennyit fejlődött,nekem nagyon tetszett. Voltak olyan jelenetek amin elmosolyodtam,de hangosan csak egyszer nevettem el magam... A történet viszont nekem nagyon bejön,szépen alakulnak a dolgok.Mosolyog Tehát a rajz meg a történet egyre jobb,viszont poénok terén az előző rész tényleg jobb volt.

10/8 nálam ez a rész,csak így tovább^^

Még annyi hogy néhány hangot nehéz megkülönböztetni egymáson,szerintem ezen lehetne javítani kicsit:)
Naplózva

-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #919 Dátum: 10 dec 12, 22:39:43 »

Megnéztem az új részt , és azt kell mondjam nagyon oda tetted Mosolyog a rajzok az eddigi legjobbak , a fertőző emberke szeme nagyon pöpeces . A hátterek is nagyon jók , és gömb megrajzolása is nagyon tetszetős Nevet Karinnak 1 kicsit férfias az arca , de ez az 1etlen ami talán hiba lehet a rajzokban . Sajnáltam , h nem mutatják azt , mikor elfoglyák Dzsúgót .  Tutut kár , hogy nem rajzoltad le , bár így is legalább volt egy kis szerepe ^^ Mindent összegezve , szerintem ez volt a legszebb , legtartalmasabb és legjobb rész Mosolyog remélem sok ilyen lesz még és Grat Mosolyog


U.i : a karakterre szabott felirat nagyon jóra sikeredt kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 12, 22:40:25 írta -Kai- » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #920 Dátum: 10 dec 12, 22:54:31 »

Profizmus ember! Gratula! Nagyon örülök, hogy eljutottál erre a szintre is! Zseniális volt, a kidolgozás is nagyon jó Nevet Láttam Karin közelijénél kipróbáltad Dani stílusát is Nevet A rajzhoz egyvalamit fűznék hozzá: ELÉG EGY ORRLYUK ikszdé

Tényleg nagyon jó volt, ezt élveztem eddig a legjobban Nevet Hepi 10. részt és boldog karácsonyt Nevet Majd még beszélünk Nevet

Ui: Totálisan megérte a 15 percet Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
TheChosenOne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #921 Dátum: 10 dec 12, 23:22:21 »

Szerintem is ez volt az eddigi legjobb rész.Nevet Megérte várni...  A rajz szuper volt, a történetet zseniális.Nevet "Panaszkodni indultunk a TV stúdióba", hallod ez beteg:D A legteccetősebb rész az volt amikor Sasuke fölül, füvi meg alul kiabált, az is nagyon poén volt.Nevet Gömb Kuchiyose no jutsuja is aratott. Nevet Így tovább, és sok sikert a továbbiakban. Remélem megél még a sorozat legalább 20-30 részt.Nevet (Bár jobban örülnék ha sokkal többet^^)
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 12, 23:25:20 írta TheChosenOne » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #922 Dátum: 10 dec 12, 23:30:18 »

Első postom ide:
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez az eddigi legjobb rész. Sosem voltam nagyon oda a sorozatért (természetesen mindig néztem, és semmi bajom nincs vele, sőt...), de ezt a részt kifejezetten élveztem, dacára annak, hogy nem volt tele poénokkal. Mikor a gömb "basszameg-közben" meghalt, azon felröhögtem. :) Szerintem az nagyon jól lett szinkronizálva. Ahogy az előttem szóló is említette, az a jelenet, mikor Sasuke felülről, Cs (akarom mondani, Füvi) pedig alulról beszélgetett Sasukéékkal, szerintem is nagy volt. :)) (jobb kifejezést nem tudtam találni rá)
És mit tudnék még mondani...talán első olyan rész volt, amiben Füves Cs tetszett, eddig sokszor kifejezetten unszimpatikus volt.
Naplózva
Fuerza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #923 Dátum: 10 dec 12, 23:33:04 »

Én az eddigi részeket 1-9-ig szerettem, mert volt benne némi fantázia és kreativitás. De ez a 10. rész, egyszerűen bűn rossz volt. Zéró poén, értelmetlen káromkodások, gyenge rajz ( kivétel cs harca). Szóval egy szó mint száz. Szerintem ne menjen a mennyiség a minőség rovására. Ha épp alkotói válság van és nem tudják a készítők az elvárt és közkedvelt színvonalat hozni akkor inkább hanyagolják egy kicsit, és majd ha beindul a gépezet (és miért ne indulna be ha már 9 részen keresztül sikerült) akkor újra neki állni a munkának. Mert az, hogy csak csináljunk valamit mert elvárják tőlünk az szerintem butaság. Főleg, és nem győzöm hangsúlyozni úgy, hogy előtte már volt 9 kellemes szórakozást nyújtó rész.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #924 Dátum: 10 dec 12, 23:38:07 »

Ezzel vitatkoznék, különösképpen a rajzolás minőségének (nem tudom máshogy mondani) fikázásával, engem több helyen kifejezetten meglepett, mennyivel jobb, mint az előző részek némelyike.

Én az eddigi részeket 1-9-ig szerettem, mert volt benne némi fantázia és kreativitás. (...) előtte már volt 9 kellemes szórakozást nyújtó rész.
Ezzel szintén nem értek egyet. Őszintén szólva, volt már az első 9 rész közül olyan, ami kifejezetten nem tetszett, amit alig bírtam végignézni (enyhe költői túlzással élve). Lehet érte megkövezni, de nekem igenis volt olyan rész, amit igencsak gyengének éreztem. Ez - a te véleményeddel ellentétben - nekem közel sem ilyen volt - de ezt leírtam már előbb.
Köszöntem.
Naplózva
Fuerza
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #925 Dátum: 10 dec 12, 23:47:26 »

Jó hát kinek a pap, kinek a paplan. Nekem ez a véleményem:) És végülis ez a fórum arra való, hogy leírjuk. Szerintem ez nem volt jó rész és ennyi. Azt, hogy miért nem már leírtam.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #926 Dátum: 10 dec 13, 00:00:55 »

Gyenge rész, mint mindig. A Dei elleni harc volt az egyetlen poénos rész véleményem szerint a sorozatban. A grafika fejlődik az oké de a történet unalmas, mint a karakterek és egyszer sem mosolyogtam. De ez csak egy vélemény a sok közül.
Naplózva


 
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #927 Dátum: 10 dec 13, 00:02:24 »

... bár poénok terén most tényleg kicsit szegényes volt, viszont a harcjelenetek ezt kárpótolták! Mosolyog

Nos, néha már azon is elgondolkodok, hogy egyáltalán minek bele poén, mivel én a történetre hajazok 1.sorban, így sokkal jobb lenne ha nem rontanám el poénokkal...

...Sajnáltam , h nem mutatják azt , mikor elfoglyák Dzsúgót .  Tutut kár , hogy nem rajzoltad le , ...

Eredetileg úgy kezdődött volna, hogy Juugo-t elfogják, és a jelenet, ami az elején volt vhol a közepe fele lett volna.
Tutu-t szándékosan nem mutatom Mosolyog (lásd 1, 9, 10. részek)  Később megtudod miért. Mosolyog

A rajzhoz egyvalamit fűznék hozzá: ELÉG EGY ORRLYUK ikszdé

Kéééész Nevet Ki más írta volna ezt, ha nem te Nevet Nevet Nevet

...Ha épp alkotói válság van és nem tudják a készítők az elvárt és közkedvelt színvonalat hozni...

Én elsősorban boldog vagyok és örömmel tölt el, mikor látom, hogy elkészítettem azt mit megírtam magamnak/szerettem volna. Nem volt semmilyen alkotói válság, spontán én egy olyan alak vagyok (amit már ezerszer írtam), aki a történetre hajazik, sajnos a poénok árán is ha kell. Ahhoz, hogy a közkedvelt színvonal egyáltalán létezzen, meg kell szokni ennél a sorozatnál, hogy történet 1., poén 2. (vagyis, amilyen én vagyok) Emiatt érezhetnek még páran úgy, mint te (pl Kazekage-sama). De mint ahogy te is írtad: a fórum arra való, hogy leírjuk a véleményünket. Ha neked ez a véleményed, szíved joga Mosolyog

Kried, tök jól fogalmaztad meg Mosolyog

(szavazzatok blogomon)

Jha igen, még valami. Ez a sorozat egy FanMade, ami nem azt jelenti, hogy viccesnek kell lennie, hanem hogy egy fan csinálta (jelenesetben Naruto fan). Ha szerintetek nem éri el azt a szintet, hogy "paródiának" lehessen hívni, akkor nem paródia. Én sose írtam, hogy ez az lenne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 13, 00:07:25 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #928 Dátum: 10 dec 13, 00:15:44 »

Zolcsikám le a kalappal! Nagy rész volt a szó szoros értelmében Mosolyog Tetszett! gigalááááááááááááájk! a golyós elleni harc vitt mindent a kedvenc jelenetem Mosolyog elismerésem! szépmunka Nevet megérte rá várni Mosolyog Grat és még fejlődtél is rajzolás terén! eegyre igényesebb:) hajrá, csak így tovább Mosolyog
Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #929 Dátum: 10 dec 13, 01:01:13 »

Azta Zoli! Szakadtam rajta, mint minden részen! Garfild nagyon powa! Föleg  ahogy én hivom, a "3 csikos rész tetszett" ikszdé Egyszóval Grat, Várom a kövit. bow Jah, és a vége is nagyon nagy volt.. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 95
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!