24 szep 22, 20:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 82040 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #60 Dátum: 08 jan 08, 19:34:42 »

Ezekről szól:

Röviden: anime/manga-rajongó találkozója.

Cosplay: egyesek beöltöznek egyes animék/mangák szereplőinek. Verseny szinten is (1. performance, vagyis mennyire hiteles a jelmez; 2. előadás: egy rövidke előadás).

Karaoke: elénekelheted kedvenc animéd betétdalait, akár verseny keretein belül is.

AMV-verseny: Anime Music Videók versenye.

Rajzverseny: anime/manga témájú rajzok versenye.

Előadások különböző témákban: japán, anime, manga, magyar megjelenések, stb...

Bazárok minden mennyiségben. Mosolyog (manga, anime, képek, plakátok, figurák, plüccök, "mütyükök", replikák...)

Röviden ennyi.
Hivatalos honlap: www.animecon.hu Igaz, még az Őszi Con van fent, de itt is nézelődhetsz.


u.i.: Ha kihagytan valamit, írjátok meg. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 08, 19:35:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #61 Dátum: 08 jan 08, 20:38:22 »

Avagy mi lenne jobb annál, mint hogy 2500 olyan emberrel vagy összezárva aki nem röhög ki a hobbid miatt, elköltheted az összes pénzedet, vetítőn nézel animét és a kedvenc szereplőd jön veled szembe? Nevet Szerintem egy animeconra mindenképpen juss el, én legalábbis eddig 4 dbot éltem meg és a függőjévé lettem Nevet a 3. conom óta a cosplayé is Mosolyog
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #62 Dátum: 08 jan 08, 22:48:09 »

Thx a magyarázatot.

Wow Mosolyog jónak hangzik...
majd 1szer lehet bekukkantok Nyelvesít. És ti kinek szoktatok beöltözni? (vagy ha változó, akkor eddig kiknek öltöztetek be?)
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #63 Dátum: 08 jan 08, 22:57:10 »

Hát én eddig csak Bleaches szereplőnek öltöztem beXD 1 shinigami ruhám van aztán abban járok-kelek :-X először csoportos versenyben Rukia voltam, a legutóbbi conon meg csak úgy magamra kaptam mert miért is ne Mosolyog tavaszin is Bleach lesz, csak akkor már Don Kan'onjiXD Ezután megpróbálom hanyagolni a Bleaches cosplayt, bár ahogy magamat ismerem legalább az egyik nap erejéig úgysem fogom kihagyni Hümm-hümm
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #64 Dátum: 08 jan 08, 23:11:49 »

Mosolyog Miért, amiután hanyagolni fogod, mi lesz a következő célpont?

Én asszem Asumának öltöznék be. Mondjuk nem barna a szemem és kellene ilyen fejpánt is. Ti honnan szerezitek a ruhákat meg ilyesmiket?
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 09, 00:34:29 írta R » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #65 Dátum: 08 jan 09, 02:02:56 »

Én az őszin Kakashinak öltöztem be.
A tavaszin meg Urahara Kisukének (Bleach) kellene.

Én "mindent" magam csináltam (fejpánt, kunai, shuriken, mellény, shuriken tartó, konohai shinobi szandál...)

Ebben a témában
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=190.0
találsz pár anime cuccos honlapot/webáruházat.

Amúgy a legjobb cuccokat a legkevésbé animés boltokból lehet beszerezni (turkáló, piac...) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 09, 02:05:41 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #66 Dátum: 08 jan 09, 12:14:31 »

Ja, és ott tuti olcsóbb is Nevet
Én az első conomon (végre eszembe jutott! 2005 őszi! az volt a Millenárisban, nem? ;D ) először furán néztem a cosplayesekre, de aztán láttam, mekkora buli lehet és azóta minden conon (nyárira eddig nem jártam, de Győr még elérhető távolságban van szvsz szerény személyemnek, szóval oda vlszeg megyek Nevet ) eltervezek valakit, akinek beöltözök, de eddig egyszer sem sikerült :-X
Legújabb kiszemeltem Tenten :-[ Aztán majd meglátjuk, mi lesz belőle, de a vizsgaidőszak végéig (no meg a karácsonyfa leszedésééig :-X >> varrógéphez nem lehet hozzáférni) egyelőre várni kell a tervezgetéssel, beszerzéssel Hümm-hümm

Ui.: kínai... nem bírták kimondani Sesshoumaru nevét és nem is értették... melyik japán ne tudná kiejteni? xDD
Egyébként sem hallottam őket japánul dumálni, szóval Te tudtad jól, Hugim!^^ ~büszke~
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #67 Dátum: 08 jan 09, 12:19:16 »

Jaja a 2005 Őszi volt a Millenárisban Mosolyog
Azon a conon volt asszem, hogy egy csoport Naruto Fan találkozott a Nyugatinál, a Westend előtt és ott Cosplayeltek... aztán kimentek a biztonságiőrök ikszdé

Én is rendszerint eltervezem h beöltözök valakinek... volt már Inuyasha, Naruto, Ichigo xD... egyik sem jött össze... na majd most... majd most... sem fogok beöltözni... hmm nem is tervezem =D

« Utoljára szerkesztve: 08 jan 09, 12:20:32 írta -=Cart'necker=- » Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #68 Dátum: 08 jan 09, 12:22:40 »

A tervezés nálam is megvan. Eddig is minden conra elterveztem h beöltözök, de valahogy mindig ésőn jutott eszembe h jelmezt kellene készíteni :-X szal eddig elmaradt, de most remélem h előbb eszembe jut....
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #69 Dátum: 08 jan 09, 12:29:42 »

Én meg túl rég varrogattam, szal Nagyi segítsége kéne, de ő meg olyan elfoglalt (ha épp nem lenne semmi dolga, akkor is talál valami tök felesleges házimunkát is akár), hogy nehezen tudjuk összeegyeztetni, meg persze mindketten makacsak vagyunk ilyen téren, aztán egyikünk sem akar engedni az ötletéből Hehe
Szal már "időben" elkezdem tervezgetni, aztán nuku :-X Sebaj, sikerülni fog, sikerülni...!!! << bizonygatja magának
Öööö... még idén! :-X

Jé, ezt nem is hallottam! Mármint a Westend előtti cosplayerésről xD De faint! Nevet
Naplózva

Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #70 Dátum: 08 jan 09, 16:05:34 »

Én most az idei conon egy kisebb csoportal fogok cosplayezni Nevet én kaptam Tobi szerepét. Szerencsére a ruhám már meg van, már csak maszkot kellene csinálnom ikszdé
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #71 Dátum: 08 jan 09, 17:55:50 »

Arisa a jófiú Nevet

Én is több emberrel mentem cp-sen a conra, csak enyhén néztek minket hülyének meg ijedtek meg tőlünkXD Viszont nagyon poén, legalábbis mi élveztük Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #72 Dátum: 08 jan 09, 17:59:46 »

Ja, meg a bácsi a villamoson és a metróba felszállók, mi? Nevet Sebaj, ha minden igaz, most Tenten is villamosra száll az Akatsuki néhány tagjával SakuraConra, ha minden jól megy Nevet ~lekopogja~
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #73 Dátum: 08 jan 09, 18:03:56 »

Nálunk ha minden jól megy akkor talán nem visznek be a rendőrségre a kardjaink miatt xD
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #74 Dátum: 08 jan 09, 18:46:45 »

Ááá, mi is szállítottunk már kardot a buszon és nem volt semmiXD csak jól be kell csomagolni Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!