24 szep 21, 18:04:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81519 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #480 Dátum: 08 ápr 22, 13:43:03 »

Sajnálom nagyon hogy nem jutottam fel de vasárnap hajnalban elkellett mennem dolgozni :/. De remélem a közel jövöben lesz alkalmam elmenni valamire. Amúgy miért nem tartják nagyobb helyen cont? Szerintem akkor is telt ház lenne.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #481 Dátum: 08 ápr 22, 14:01:50 »

LOL! Én láttam egy Tobit, aki egy (asszem) Bleach szereplővel csókolózott! ikszdé Azt nem felejtem el!

MANGEKYOU SHARINGAAAN!!! ikszdé

Egyébként csoportos cosplayen szvsz a Chili Boys vitte a pálmát! Nagyon állt volt! Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Neko0130
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #482 Dátum: 08 ápr 22, 14:31:15 »

Hi! Ki volt kinn conon??? Látta valaki a Szombathelli betegeket??? Ha igen milyen volt mert én nekem nem sikerült megnéznem. (pedig a haverok szerepeltek benne Szomorú)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #483 Dátum: 08 ápr 22, 15:08:03 »

Ööö... Con...
Ööö... Jó volt...
Ööö... Mekkora mákom volt, hogy nem volt csapatpólóm... azért élek még. ikszdé

A mérgezett süti (pogácsa?) sajna nem hatott, még mindig élünk. ^^ Amúgy sem csak mi ettünk belőle. ^^ (késleltetett hatás...?)

Hmm... így nem az igazi CON... Szomorú Újra cosplayelni akarok! Nevet
Már meg is van az ötlet *hi-hi* Az ötletkiegészítésért köszi... ööö... izének... ööö... szóval annak a srácnak, aki a cosplay előadáson annak az idióta fizurás sámánnak öltözött be a Sámánkirályból. ^^"

u.i.: Képek feltöltve szeróra, majd Cart-dono tesz róluk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #484 Dátum: 08 ápr 22, 15:45:33 »

Ahogy mondod Chakra, muszáj cp-zni*.* Az volt életem legjobb conja mikor performenszelhettem Bleach RPG csapatommal, muszáj lesz megint versenyeznemXD

És igen, Chili Boys rulz Nevet Sasukéval ki is beszéltük a dolgot sulibanXD (osztálytársam a drága, naon büszke vagyok rá Nevet)
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #485 Dátum: 08 ápr 22, 16:07:49 »

Chakra: Ryo a neve! Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #486 Dátum: 08 ápr 22, 16:13:23 »

Szerintem a Ryot alakító srác volt a 3. legjobb az egyéni performance-ben. Nevet Az első természetesen Zseniális Teknős. majd Shikamaru. Nevet Ők hárman nagyon taroltak. Nevet A csapatban meg nekem is a Chili boys tetszett a legjobban, de jók voltak még a Naruto weapons, meg a két karib tenger kalózait parodizáló csapat. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #487 Dátum: 08 ápr 22, 16:16:23 »

A legszánalmasabb az utolsó Ino-Sakura páros volt performenszbenXD Hátunk mögött elkezdték kiabálni h "Öld meg, öld meg!", és mi is csatlakoztunk Csillussal, tökjó lett volna ha tényleg megölik egymást Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #488 Dátum: 08 ápr 22, 16:18:10 »

Nekem Bigi kishugom alias Deidara mondta, hogy nincs kedvem felmenni a színpadra és megölni őket? Nevet Úgyhogy akkor egyezik a véleményünk és a végén tetszett ahogy kigúnyolták őket a szervezők. Az hatalmas volt. xD
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #489 Dátum: 08 ápr 22, 16:19:24 »

Bizony, a csoportos performensz most elég színvonalon alulira sikeredett, talán 2-3 csapat volt ami tetszett, az összes többin már az öngyilkosságon gondolkodtam, és a körülöttem ülők is :'X
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #490 Dátum: 08 ápr 22, 16:37:31 »

Azért egy kicsit (nagyon) rossz volt hallani, mekkora ovációval fogadta a nép, amikor a keonferanszié bejelentette, hogy 2 Narutós előadás cosplay elmarad. Szomorú (persze, lehet nem volt kár értük ^^")
Az ilyen... kevésbé színvonalas előadások miatt utálják sokan a Narutót...
És akkor az, aki a Narutóból öltözik be, kapásból hátránnyal indít. Szomorú
Mi lesz velem ősszel...?  Hmm?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #491 Dátum: 08 ápr 22, 16:41:06 »

Hogy mi lesz veled ősszel?
Hát meglincselnek..  Nevet
Am. mi lenne? Rengetegen szaladgáltak naruto-s cp. cuccban ^^.
Amíg a jelmezre nincs felvarrva h. "Chakra vagyok, bannoljalak?" addig nem lesz gond... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 17:37:08 írta kana-chan » Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #492 Dátum: 08 ápr 22, 16:42:03 »

Chakra nem kell aggódnod, a Mi akatsukink is eldöntötte, hogy indulunk ősszel és tuti, hogy színvonalas műsort fogunk összehozni, mert csak azért is meg kell mutatnunk, hogy a Naruto-sok nagyon jók. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #493 Dátum: 08 ápr 22, 16:43:15 »

Szerintem is elég izé dolog, hogy egy csomó cp-st úgymond "lenéznek", mert népszerű animéből öltözik be. Nem értem, ha valaki pölö Naruto akar lenni, miért ne lehetne az? Nehogy már bökje az emberek szemét, h mások miben érzik jól magukat.

És no problem Chakra, lehet h én is Naruto szereplő leszek (Yondaime, ki más?ikszdé bár kitudja, szívesen csatlakoznék nagyapáékhoz Akatsukisnak:3 persze ez tőlük függ, nem erőltetem magam senkire sem ráXD), úgyh már nem leszel egyedül, meg amúgy sem Nevet De ha egyéniben indulok, akkoris tudja a többség ki leszekXD Nyáron gőzerővel kell majd varrnom Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 22, 16:46:17 írta Moonie-chan » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #494 Dátum: 08 ápr 22, 16:51:27 »

Na jó mi az a cp? Gondolom valami beöltözös műsor és ha valaki számára kedves animet választ miért indul hátrányból?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!