24 szep 21, 21:04:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81600 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #420 Dátum: 08 ápr 21, 07:17:18 »

Gato mi is majdnem összefutottunk, szó szerint. Én siettem ki a sátorhoz, de rohantál be és majdnem egymásnak mentünk. Utánad kiáltottam egy hellot de úgy látszik nem hallottad. Nevet
Egyébként tudjátok milyen fura most újra a normális bőrömben lenni? Nyelvesít Ma már én is elintézem a képeimet, úgyhogy nemsokára azokat is láthatjátok. 

Tegnap a performance után volt egy nagyon jó AMV, azon szakadtunk a röhögéstől, meg amikor beindult a Pokemon főcímdala egyszerre kezdtük el énekelni, szóval poén volt. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #421 Dátum: 08 ápr 21, 07:40:36 »

A magyar AMV Hell, és én nem láttamXD Pedig meg akartam nézni nagy kivetítőn, kellett nekem lelépnem Szomorú Alig várom h letölthessem netről, és nézhessem Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #422 Dátum: 08 ápr 21, 12:53:13 »

Valszeg 4000 másodperc múlva felkerülnek a képek a netre x'D És utána ide is Nevet Szerkesztetlenül, ám kissé megritkítva, ahol kell (lett sajna egész sok homályos, mert pancser vok xD ) De minden olyan dolog meg van örökítve, ami nagyon fontos Nevet Lásd Orochimaru cp-s lány, Orochimaru plüss és Orochimaru bábu ikszdé Nevet Vagyis minden Nevet
Hmmm... bár lesz néhány Naruto-kunos is rajta, de az nem fontos xD Ott van Oro'maru is xD

Majd letölthető innen: http://upload.citromail.hu/dl/?tid=2dde05f2f1b349ae816d031f93746c965
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 21, 13:44:30 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #423 Dátum: 08 ápr 21, 13:05:26 »

Szóval nem vagyunk fontosak, rendben Zemori, ezt megjegyeztem Nyelvesít Viszont köszi Gato a képeket, valamin legalább rajta vagyok/vagyunk Nevet Naruto-kun forevör! Nevet
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #424 Dátum: 08 ápr 21, 13:08:23 »

Szegény Haruka Kanatás csávót csak egy kicsit röhögtük ki az interjú alatt, és megtudtuk, mit jelent a Gekkei KenkaiXDDDD

Én lennék a "Haruka Kanatás srác"! Hát igen, nem kicsit röhögtetek. Az az interjú írtó gáz volt! Nevet :'X
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #425 Dátum: 08 ápr 21, 13:11:49 »

hehe Nevet Csúcs!
Megvan a Haruka Kanatás srác :p Kíváncsi leszek a többiek arcára, ha látják  Pojén
 bye bye Szióka HK srác:D
Egyébként már csak 1896 mp és fent van x"D
Moonie :.D Ez van :p Oro örökké az első lesz Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #426 Dátum: 08 ápr 21, 13:17:29 »

Orot mi is behívtuk a fényképezéskor, mint volt tag. Nevet Szegény kicsit meg volt illetődve. Bár elég sokan félve jöttek oda. Volt egy lány pl, akinek a barátja jött oda, hogy szerepelhet-e velem egy fényképen. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #427 Dátum: 08 ápr 21, 13:44:16 »

Tehát: Megérkezett a fájlmegosztásból lúzer Zé xD
Csak 10-szer letölthető citromos conképek: http://upload.citromail.hu/dl/?tid=2dde05f2f1b349ae816d031f93746c965 140MB És ebben benne a vannak a Cartnál készült képek is^_^ Gondolom nem baj... remélem :'X Csak most jutott eszembe:p
Hmmm... asszem a továbbiakat pedig "egymásköztmatáv" módon meg tudjátok oldani msn-en Nevet
Az én képességeim eddig érnek^^"
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 21, 13:48:16 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #428 Dátum: 08 ápr 21, 13:58:25 »

Jaj de jó!Képek a Conról!  Nevet

Apropó el is felejtettem ködzönni! Sziasztok!  :'X

Meg Gabor-samanak: olyan ilyesző volt Itachi a Conon, h csak engedéllyeel mertek lefényképezni Nyelvesít
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #429 Dátum: 08 ápr 21, 14:02:45 »

Köszönöm Aemy, akkor sikerült elég gyűlöletet sugároznom az emberek felé. Nevet Csak azt sajnálom 1 picit, hogy a sok fényképezés miatt alig tudtam körbenézni vásárlás terén. Na de segond majd az őszi conon bepótolom és még így is örülök az Itachi nyakláncnak. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #430 Dátum: 08 ápr 21, 14:26:18 »

Matten: Nagyon kemény voltál! Nevet Szereztél nekünk néhány vidám percet Nevet Az az átélés amivel énekeltél... kész... Nevet

Most kaptam mailben egy új képet rólunk:  Cart - Arv - Moon ^^
http://www.naruto-kun.hu/galery/aktualis/kep_496.jpg

A videó digitalizálás & konvertálás alatt, brünim izzad vele, de remélhetőleg nemsokára kész Mosolyog

Ill. köszi mindenkinek a képeket Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #431 Dátum: 08 ápr 21, 14:28:49 »

Ezek szerint neked is sikerült leszedni, amit feltettem? Mert igazából te vagy az oldal központ xD szal ez volt vmennyire a lényeg Nevet Aztán majd a többiek megtalálják nálad Nevet
Küldetés letudva:p
Van egy szép sorozat a végén AloeVeráról Nevet A kislány fejét nézzétek az egyiken:D Aranyos:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #432 Dátum: 08 ápr 21, 14:31:43 »

Ááá, Zemori, annyira jó képek Nevet És igen, ott vagyok én és Kisame, az a cápa olyan kawaii voltX3 Meg persze a többi nép is Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #433 Dátum: 08 ápr 21, 14:33:16 »

Örülök ^_^
Majd nézegethetjük Contalan szürke napokon Nevet És akkor majd jobb kedvünk lesz  Pojén
Jaaaj, de várom a következőt >.<#
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #434 Dátum: 08 ápr 21, 14:35:37 »

Szal. Cart' még időben befutott és leszedte a képeket.
Remek...^^
Legalább mostmár nem az én felelősségem ha esetleg eltűnnek azok a képek...ikszdé
Főleg ha tényleg rajta vagyok valamelyiken, mert azok biztos nem értek volna át Cart'-hoz msn-en...  Nyelvesít
No, de a lényeg h.  letudva ^^
Mindjárt meg is nézem, mert végre (30 perc után  >.<# ) sikerült letölteni.
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 21, 15:06:16 írta kana-chan » Naplózva

Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!