24 szep 22, 18:20:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81999 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #90 Dátum: 08 feb 28, 20:27:44 »

Nah akkor újabb ötlet Nyelvesít Csoportos Sakurazaka az egyik szombaton és lebeszéljük a tulajjal,hogy nyisson ki Nyelvesít Azt mondta,ha többben megyünk garantáltan kinyit???? NAA? És utána császkálás Nyelvesít
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #91 Dátum: 08 feb 28, 20:41:01 »

Hát ha nem megyek el oszt.társakkal órák után akkor okXD De mondjuk akkor is mennék Sakurazakába veletek, ha nem is jegy miatt Nevet

Most meg lehet h mégis összejön a Kan'onji cosplayem, még nem tudomXD Ha nem, akkor... nemtudom, akkoris vmilyen cp-ben leszekXD
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #92 Dátum: 08 márc 01, 21:09:34 »

Már egy esküvő majdnem keresztül húzta a számításaimat, de mégis szerencsém van. Egyre biztosabb, h idén be is jutok a conra.., bár azt hiszem ennek érdekében inkább elővételben kéne megszerezni a jegyet. Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #93 Dátum: 08 márc 01, 22:09:38 »

Saját esküvő? Nyelvesít Nevet
---

Igen az lenne a legcélravezetőbb, amúgy is szó volt vmi csoportos jegyvásárlásról Mosolyog
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #94 Dátum: 08 márc 02, 00:05:49 »

Aki feltétlen akar jönni a conra mindenképpen vegye meg előre a jegyet, mert most az őszin is sokan voltak akik nem jutottak be a rendezvényre :'X
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #95 Dátum: 08 márc 02, 18:19:04 »

Sakurazakába én is benéznék veletek jegyügyben:p Amennyiben lehet:p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #96 Dátum: 08 márc 02, 18:58:45 »

Aki feltétlen akar jönni a conra mindenképpen vegye meg előre a jegyet, mert most az őszin is sokan voltak akik nem jutottak be a rendezvényre :'X

Hm nálam pont ez az eset állt elő... Pirul Szívesen csatlaokzok hozzád ez ügyben hugi, mert fogalmam sincs merre található az a híres neves bolt! Mosolyog

A saját esküvő pedig már kipipálva, hűséges vagyok Balinhoz! kacsint
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #97 Dátum: 08 márc 02, 19:25:41 »

Kell még keresnünk akkor egy okos embert, aki tudja, hogy hol van, mert én csak a levegőbe beszélek ám, de nem tudom:p Csak csapódnék én is a társasághoz:p De ha mégis szervezkedni kell, akkor kezdjünk:p Csak először meg kéne tudni a bolt helyét:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #98 Dátum: 08 márc 02, 19:34:02 »

hm végső esetben hű barátunkra a google-re éppen még támaszkodhatunk, de keresgessünk először húsvér rokoni körökben! Nevet

Nah akkor újabb ötlet Nyelvesít Csoportos Sakurazaka az egyik szombaton és lebeszéljük a tulajjal,hogy nyisson ki Nyelvesít Azt mondta,ha többben megyünk garantáltan kinyit???? NAA? És utána császkálás Nyelvesít

hmhm ez melyik szombat lenne? Csak mert olyan sok lehetőség nincs, ez kb 6 alkalom és ebből egyből mínusz márc. 15 (szemétség, h szombatra esik..). Gondolom még az eladók se hajtanak annyira a profitért, és nem is annyira anime mániások, h ünnepek alatt kinyissanak.... Neeem
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #99 Dátum: 08 márc 02, 19:39:33 »

Ez egyik szombaton se lenne, mert hétvégén zárva az összes animés bolt  :'X
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #100 Dátum: 08 márc 02, 21:58:04 »

Hűha. Akkor...ööö... ki ér rá hétköznap? Vagy... hmm... szóval mi legyen? Mini jegyvásárlós találka? :p
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #101 Dátum: 08 márc 02, 22:35:00 »

vagy max vmi pénzes ember másoknak is vásárol jegyet, és egyik szombaton összejönni és átvenni a jegyeket akiknek kell meg kifizetni értük a pénzt Mosolyog Tavalyelőtt én is mással vásároltattam megXD
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #102 Dátum: 08 márc 02, 23:37:00 »

Hmm:D Milyen jó módja a jegyvásárlásnak Kúl Hihi:D
Nem tom, kinek hogy tetszik:D Csak kell valami határozottabb személy, aki rávezeti a társaságot arra, hogy hogyan oldjuk meg a kérdést Nyelvesít
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #103 Dátum: 08 márc 03, 09:48:57 »

Cart nemtom hol voltál mikor megkérdeztem a Sakurazakás csávót hogy szombaton nem-e lehetne egyszer kinyitni.. (szerintem max 2 méteres körzetbe lehettél csakmert akkora a bolt  :'X )
Mindenestre én az előző hétfőn megkérdeztem a tulajt hogy ki lehet-e nyitni vmelyik szombaton ,ha mennénk többen és azt mondta ,ha sokan megyünk akkor tuti kinyit... SZÓVAL!!! (ne halgassatok Cartra egy másik dimenzióban jár  >.<# )
Ki jön velünk??Csakmert én tuti akkor veszem!
Annyi,hogy e-mailben előzetes egyeztetés a tulajjal  Nevet
És én tudom hol van Nevet Eltalálok csukott szemmel is Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 03, 10:04:11 írta Csillus » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #104 Dátum: 08 márc 03, 11:30:31 »

Csukott szemmel? Oké, Te vezetsz minket, Anyus... hányszor is jártál ott? Nevet x'DD
Izé... a Sakurazaka honlapján ki is van téve, hogy kérésre kinyitnak szombaton is Hmm? Szóval Anyust megerősítem + azt a beszélgetést én is hallottam... Apushnak biztosan a pocky-kon járt az esze Nyelvesít

Szóval tőlem mehetünk Sakurazakába (bár én eddig mindig a PeCsában vettem meg a jegyet), csak akkor szerintem, ha megvan, hogy kik jönnének és mennyi jegy kell és milyen napra (ugye van szombatra, vasárnapra meg két napra is), akkor kéne megbeszélni a tulajjal + hogy mennyi jegyet tegyen félre... tudjátok, biztos, ami tuti kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!