24 szep 21, 22:29:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81635 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #345 Dátum: 08 ápr 16, 19:49:43 »

Akkor úgy tűnik amint belépünk, mindenki teljesen különböző irányokba fog elmenniXD De a Mangaattack standját én is meg fogom látogatni Nevet
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #346 Dátum: 08 ápr 16, 19:52:23 »

gondoltam, hogy változott (jó rég voltam már)... dehogy térképXD bár annyi népet be kell terelni valahogy...
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 16, 19:53:08 írta Amy Lee D. » Naplózva
Csillus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 567



« Válasz #347 Dátum: 08 ápr 17, 01:48:26 »

Tuti 100% hogy ott leszek :p Ha vki esetleg még nem tudná Nevet Mindenestre az iránt érdeklődnék,hogy esetleg a keletinél vki felszed engem ? Nevet  (Drága kislányom? )
És Moonie-val még remélem mindenképp beszélek addig a szállás és miegymás ügyében Nyelvesít
Megy valaki Miskolcról? Mert akkor mehetnénk együtt? (vonattal)
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #348 Dátum: 08 ápr 17, 10:01:38 »

Ööö... szívesen felszednélek (megint xP), de a Népligetbe vagyok hivatalos fél10-re :'X Pirul
Mindenesetre örülök, hogy tudsz jönni; majd fussunk össze Nevet Rég láttuk egymást >.<#

Hugicámmal meg vedd fel a kapcsolatot, már múltkor is emlegetett Téged, de eltűntél, mint szürke szamár a ködben xP
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #349 Dátum: 08 ápr 17, 14:42:26 »

Japan-Hungary Business Office, vagyis a Japán-Magyar Üzleti Iroda! Emlékszel a Japán Napon arra a szórólapra, amit Zemori elvett? A Japanese Online Shoppos akármire? Na, azt is ők csinálják! (arra mondtam, h. milyen méregdrága tud lenni, Terebessnél sokkal olcsóbban tudok megvenni dolgokat^^")

MuhahaxD De azt nem vettétek észre, hogy én minden szórólapot elvettem? ikszdé
Csillus, hánykor érkezel? Ha korán, akkor én ellibbenek arra, mert eddig úgy néz ki,h én is egyedül megyek Conra. Viszont korán szeretnék, mert megnézném, ahogy ingyenjegyért segít pakolni egy-két elvetemült Nevet Az egyik öcsikém  Ördögi Majd jól lencsevégre kapom ikszdé :p Nyehe Ördögi Nyelvesít
Tényleg, chibi-kawaii Adachi-chan nem jön végül? Vagy bárki, akit szekálhatnék még:p ...hmm... kénytelen leszek Kronin kiélni kegyetlenkedésemxD És a sebezhető DéviszenxD Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 14:45:05 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #350 Dátum: 08 ápr 17, 15:09:49 »

Mivel én is egyedül megyek valszeg, csatlakozhatnék hozzátok anyu és Zemori? Pirul Én olyan 8, fél 9 körül szeretnék kiérni a PeCsához, szal anyus ha az jó lenne... Nevet

Ja és anyu, várlak nálam sok szeretettel, az lenne a legjobb ha feljönnél MSN-re, h megbeszéljük a részleteket^^
Naplózva
Anna-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #351 Dátum: 08 ápr 17, 17:00:16 »

Mindenki ennyire korán megy?  Hmm?
Én fél tízre tervezem az odaérést, bár ez attól függ, hogy lesz-e sztrájk pénteken... Ha lesz, akkor szívok, mert unokatesóm Miskolcról jön, és ha nincs itt pénteken, akkor én is később jutok el Conra... Miért ilyenkor kell sztrájkolni...
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #352 Dátum: 08 ápr 17, 19:02:06 »

TUTI, hogy lesz holnap sztrájk...

Szerintem mi amúgy olyan kapunyitás környékére (egy picit később talán :'X ) érünk oda Nevet

Zemori: dehogynem! Nyelvesít << mmint észrevettük xD de aztán specifikáltam, melyik gyűjteményedre gondoltam Pojén
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #353 Dátum: 08 ápr 17, 19:25:51 »

Hát Csillus anyussal 8 körül talizok a keletinél, aki akar jöjjön Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #354 Dátum: 08 ápr 17, 19:28:06 »

CONTIMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Chakra, Kroni, Syzy, Kana... > ha olvassátok keressétek Kád Kun-t MSNen, hogy mikor, hol, hányszor, mennyiért, és kivel - talk reggel...?
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #355 Dátum: 08 ápr 17, 19:33:37 »

Keres, keres... áh... nah megvagy.. ikszdé
Megyek át msn-re.  Nyelvesít

Mellesleg, ha Kroni olvassa akkor megírhatná ide v. PÜ-be, hogy
Ti végül velünk jösztök holnap vagy korábbival? ^^
Mondjuk du. úgyis megtudom...
Akkor nem feltétlen fontos ^^".

>Milyen jól elvagyok magammal is... ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 17, 19:34:32 írta kana-chan » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #356 Dátum: 08 ápr 18, 10:33:49 »

Csillus, Moonie-chan:) Én nyolcra gondoltam conra kiérni^_^ Azt hiszem, akkor nem megyek a Keletihez. Nagyon bocsi :'X
De már ott sasolok majd a PeCsánál és a Foto no jutsu-val betámadok mindenkit Nevet Főleg az én kicsi öcsikémet, mert nagyon vár már xD  Nevet Mosolyog
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #357 Dátum: 08 ápr 18, 14:58:30 »

A budös pi....-be be lázasodtam meg hánytam és a doki nem engedetel... Ien nics pont ienkor áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá  nagyon bocsi akkor nme lesz közös kép  Behalt Gyáááá
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #358 Dátum: 08 ápr 18, 15:04:17 »

...És most mindenki,aki enm mehet el conra.: Monnyon fel!
Nálam az a pláne,h megígérték,hogy mehetek,azt kaptam volna 12. szülinapomra... már a sasori cosplayem is kész volt,erre 2 hónapja kérdem apát,h segít-e az utolsó simításokban,megkérdi,mire? A conra.
Hát oda nemtudunk elmenni,mert drága.

Én meg: basszus...jókor mondod....
Naplózva
DsAdam
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 144


« Válasz #359 Dátum: 08 ápr 18, 17:27:33 »

Jó szórakozást kívánok azoknak akik elmennek a conra (aztán beszámolni kérem a torténtekrol) Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!