24 szep 22, 00:16:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SakuraCon 2008. április 19-20. - Pecsa  (Megtekintve 81673 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #315 Dátum: 08 ápr 10, 18:27:30 »

Nos, kikerült a program a con honlapjára, lehet megtekinteni Nevet Megint lesz interjú japán doujinshi (aww*.*) rajzolóval, de valszeg megint nemtudok elmenni - ha a fanfic verseny elődöntőjén túljutok, úgyis a beszélgetésre fogok menni valszegXD Vagy nem, ezt még meglátomXD
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #316 Dátum: 08 ápr 10, 18:29:32 »

Chakra: Vastag, vastag... de nem eléggé Nevet
Kana: Akkor veszel nekem olcsóbbat xD Jóvanna xP - neheeee üssssnagyoooooot >.<# -
Mari: Milyen tyúk agy? ... ha már tyúk... legyen csirke... szerintem szerintem  kacsint

>>> Wow... köszi az infót Moonie ^^
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #317 Dátum: 08 ápr 10, 18:35:26 »

Mari: Milyen tyúk agy? ... ha már tyúk... legyen csirke... szerintem szerintem  kacsint

Hogy milyen tyúk agy hát a tied.ikszdé Látod már ezt se fogod fel ikszdé

húú én is nézem akkor mik lesznek a progik Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #318 Dátum: 08 ápr 10, 18:37:31 »

Úúúúúúú Mariiiiiii.... - eljött az a pillanat hogy nemtok reagálni xD - Majd conon... készülj a harcra és vele a kudarcra... 2 literes teli fanta narancsos üveg duplán  Ördögi
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #319 Dátum: 08 ápr 10, 18:41:32 »

Nincs mit Mosolyog Én is nagyon megörültem neki Nevet

Egész jó kis programlista lesz, filmet nem fogok nézni (vagy láttam, v. nem érdekel), vasárnap meg egész nap v. vetítőterem (cp, amv), vagy liget... főleg ligetXD Szombaton sokminden érdekes lesz - nah ez de tartalmas és érdekes mondat volt Nevet
Naplózva
Amy Lee D.
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1386


« Válasz #320 Dátum: 08 ápr 10, 18:41:48 »

ez egy boldog és ritka pillanatXD
Hát látom még mindig nem túl jó az eszedXD Én 2 db tescos 5l-es narancslével megyek KUKUKU ( bár lehet megszakadok mire kiérekXD)
Készülj a harcra és vele a kudarcra vagy mi feneXD

Moonie te melyik fanficet írtad? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 18:45:04 írta Amy Lee D. » Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #321 Dátum: 08 ápr 10, 20:50:45 »

Sajnos egyiket sem :'X Kár, azt hittem legalább az elődöntőbe bejutok. Na sebaj, akkor majd legközelebbXD Viszont ha így áll a dolog, feltöltöm a ficet AFS-re^^

Najó, ez kész... most olvasom con fórumán, h a PeCsánál pont vasárnap lesz valami Rendőrnap, pontsabban városligetben. És a betonon kívüli területeken: "más irányba ne kószáljon el egy katanával a kezében, illetve a cosplayesek amikor utaznak (vasárnap) rendesen csomagolják el a fegyvernek látszó tárgyakat, mert az egész városligetben igencsak fokozott rendőri felügyelet lesz, mivel a rendezvényen rendőrtábornokok és a főpolgármester is ott lesz."

Rohadt jó, én cosplay fightot akartam, de lehet h ez így meghiúsul >.<# Remélem nem fognak a rendőrök árgus szemekkel minket figyelni, vagy ilyesmi :/
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 20:59:21 írta Moonie-chan » Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #322 Dátum: 08 ápr 11, 07:11:35 »

Moonie, akkor majd jutsu-t használuunk a fight-hoz. Nevet Mindent meg lehet oldani. Nevet Na de megyek elolvasom a programot. Mosolyog
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #323 Dátum: 08 ápr 11, 14:33:12 »

Hmm... azoknak, akik nem felutazós conosok Nyelvesít : Lehet, hogy csak én hiszem így, de nem olcsóbbak ezek a megvehető hócimócikák - értsd plüss és kulcstartók - a boltban, mint ilyenkor? Nekem van egy olyan érzésem, hogy még mindenre rádobnak 2-300 forintot legalább:) Pl legutóbb, amikor annyira, de annyira akartam Orobabát  >.<# , akkor a nap végére már köbö fele annyi maniért voltak a babák, mint reggel... (Persze Oros már nem... -.-) Újságot meg ilyesmit uannyiért adnak, mint máskor, máshol, csak gondolom érdemesebb a boltban keresni az előbbieket.
Elmereng...
Gondol-gondol: Bár itt nagyobb a hangulat... Mármint conon, csak...
Visszatér: Anyám... egy pill-ra átfutott az agyamon a smucig zs. kifejezés xD
Khm... összefoglalva gondolataim: semmi Nevet

Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #324 Dátum: 08 ápr 11, 14:41:41 »

A lényeg: Ott kell maradni vasárnap 18-19 óráig... akkor akkkkkkkkkkora leárazások vannak mint a ház... pl sikerült kb 1 éve szert tennem 3 darab Bleach posterre 900 Ft-ért (eredeti ár: 3000 lett volna xD) ... szóval eleinte nagyjából ugyan az az ár, de a végén... hmmm Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #325 Dátum: 08 ápr 11, 14:57:54 »

 Nevet
Oké!! Viszem a vagyonkámat xD Pont hétfőn bukkantam rá >>> teljesen véletlen !!! <<< a HoldfényFantasy-re és körbeugrabugráltam, majd mindezt bent is folytattam és vettem egy haaatalmas chibi-narutos matrica kolleksönt Nevet
Lényeg, hogy láttam ott posztereket - volt chibi-Mello is  Pojén - és haccázé adták:D Ha így lesz, ahogy mondod kádman, akkor sokáig maradok Nevet
( CP cuccra már úgysem költök, mert ugye gonosz lusta Kroni miatt már nem él bennem a "majd én!" szellem. Hehe, bevallom én is lusta lettem, és már nem félek, hogy Kroni legyőz xD Majd őszre kész lesz:) )
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #326 Dátum: 08 ápr 11, 17:00:28 »

mi nem történt itt tegnap... Nevet
leárazás?? Pattog Wátdöfákk imádom a leárazást Nevet Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #327 Dátum: 08 ápr 11, 17:11:31 »

Én múltkor csak annál a kínai (vagy japánXD) csávós pultnál láttam, h vasárnap nap végére a megmaradt cuccokat belerakták egy dobozba, és párszáz forint volt az összesXD Mondjuk nekem onnan nem tetszett annyira semmi Hümm-hümm De vasárnap tényleg érdemes a végéig maradni, hiszen a megmaradt dolgokat is értékesíteni kell Nevet
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #328 Dátum: 08 ápr 11, 17:21:57 »

HAH!!

No ide se fogok menni, mert ugye: GERECSE 50 (ez egyben a reklám is Nevet)!
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #329 Dátum: 08 ápr 11, 19:32:28 »

 Johhny Depi és mi van azokkal, akiknek másnap suli és nem tudnak addig maradni vasárnap?  Neeem
*gondolkodik* hát talán mégis szükség lesz azokra a katanákra... ikszdé
Egy lendítés jobbra meg balra és máris újragondolják az árakat  Nevet

Egyébként, szombat este meddig szokott nyitva lenni a Pecsa?
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 11, 22:09:12 írta kana-chan » Naplózva

Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 40
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!