24 szep 29, 00:20:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200704 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7305 Dátum: 12 júl 30, 13:50:03 »

Idézet
Figyelj csak Mei szavaira.

Igen, figyeltem a szavaira, hogy hősiesen beszóltak madarának, hogy nem hagyják, de te végig nézted a csatájukat? Ott már mindenki az életükért harcolt és nem volt olyan nagy a szájuk, hogy jaj tsunadet megvédjük így meg úgy. Ott kb. tsunade védte meg őket nem pedik ők tsunadet, szóval nem értek el vele valami sokat azzal, hogy csak beszéltek hisz nem bizonyítottak semmit.

Idézet
A Raikage nagyon gyors, így "felkapná" és "elvinné" Tsunadét ha látja, hogy Itachi őt támadja.

Igen igen szóval itachinak már rögtön nem kéne 3irányból védeni hisz elég ha tsunadera támad és akkor raikage hősiesen felkapja a tsunadeét és arrébb pakolja míg mei teázgat itachival.

Idézet
Azt meg honnan szeded, hogy Itachi a csata elején "legenjutsuzza" a Raikagét? Majd "leamaterasuzza" és "meggenjutsuzza" a többieket? Ez nem ilyen egyszerű....

Nane:D Már azt is megmondod, hogy hogyan alakítsam a csatát? Te honann veszed, hogy itachit 3oldalról bekerítik és ha tsunadera támad itachi akkor raikage felkapja a hátára és arrébb dobja? Honnan veszed, hogy itachi nem így kezdi a csatát? Elmondom sehonnan mert te is és én is alakítjuk a harc menetét már pedig én így alakítottam itachit és erre nem tudtál semmit reagálni mint a tsukuyoumis,genjutsus írásaimra se (ja igen majd válaszolsz:D akkor majd válaszolj erre is)

"Lepecsételi itachi tsunadet (attól mert ő a halhatatlan tsunade attól még pecsét fog rajta) viszont te még mindig nem bizonyítottad be, hogy hogyan bírná áttörni az áttörhetetlen yata tükröt tsunade (ha én válaszoltam a tsunade halhatatlanságára akkor te is válaszolhatnál az áttörhetetlen tükörre, hogy hogyan töri át tsunade:D)"

Idézet
Sasuke és Naruto is képes volt meglepni Zabuzát, hiszen összedolgoztak. A Kagék miért ne tennék ezt?

Zabuza közel se volt olyan intelligens mint itachi. Zabuza csak egy gyilkológép volt akin végén felülkerekedett az érzelem. Nem az intellegenciájáról volt híres míg Sasuke+Naruto a két főszereplő volt és ott rendesen taktikáztak és okosan csinálták az egész dolgot, de itachi egy teljesen más szint agyba mint az a három kage.

Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7306 Dátum: 12 júl 30, 13:53:47 »

Sajnos Madara Susanoo-ján kereken 0 a páncél. Itachi-é pedig messze erősebb, ráadásul amilyen sebességgel felhúzta A se fogja tudni eltalálni.
Az meg, hogy megegyezik a méretük teljesen elhanyagolható... Itachi-én sokkal nagyobb a védelem.
Hogy hozzak egy egyszerű példát: egy 100cm magas kisgyereken golyóálló mellény van, egy 240cm magas férfin pedig csak egy póló. Mindkettejüknek a mellkasát lövik meg. Vajon melyik fogja túlélni?

Itachi-nak nem is kell A felé fordulnia a tükörrel, ugyanis még Madara leggyengébb Susanoo-ját is képtelen volt egyedül átütni. Ezt se fogja tudni. Így a tükör szépen nézhet Tsunade-ra, ahogy a genjutsu-k zápora, esetleg Amaterasu.
Ha a Susanoo-ra nem kerül rés, Itachi-nak semmi baja nem lesz utána. A Kirin-nek is a nagy lökéshulláma kapta csak el, maga a találat nem. Merem állítani, ha egy kicsit is eltalálja Itachi-t, ott azonnal meghal.
Ráadásul jó hogy haldoklott a Kirin után, mivel már előtte se nézett ki túl szépen. Sasuke ha rálövi a Kirin-t, ha nem Itachi akkor is meghalt volna.
Most viszont egészséges Itachi-ról van szó. 

Aztán Tsunade koncentrálhatja egy ütésbe az összes chakráját, ha az egy varjú klónt kap el. Esetleg egy genjutsu-ban van és A-t találja el vele. Mindjárt más lesz a helyzet.
Ez Itachi ellen nem fog működni.

Viszont egy kérdésem lenne: hogyan kerülik el, hogy genjutsu-ba essenek? Persze Katsuyu beválik... A-nál. Tsunade pumpálja bele a chakrát, szóval magán nem tudja alkalmazni.
Ráadásul ameddig idézget nem néz Itachi-ra? Ha a szemébe néz 1hét pihi, ha a kezére akkor 1óra fetrengés. Ha a földet nézi, akkor Amaterasu... Vagy mindent hárít?

Most jön akkor az én elméletem: Madara-nak mivel sokkal (nagyobb és) erősebb a leggyengébb Susanoo-ja is, mint Itachi végsője Yata tükörrel együtt, állítom hogy az MS-e ninjutsu beállítottságú. Viszont A-t szarrá szívatta egy gyenge genjutsu-val.
Ezek szerint Itachi leggyengébb genjutsu-ja is ezerszer hatásosabb, mint Madara legerősebb genjutsu-ja. Az ujjas genjutsu-tól a Raikage 2hónapig feküdne. Tsunade-ról nem is beszélve.

Hirtelen ennyi lenne, talán beidézgetek egy-két dolgot és válaszolok rájuk.

Szerk.: ameddig megírtam ezt a hsz-t, legalább 6 új érkezett...

Szerk2.: Mit csinálnak, beugranak a Totsuka elé? Nevet
Genjutsu nem ilyen egyszerű? o.O Az egyszerű, hogy idézzenek, chakrát összpontosítsanak és a többi hasonló finomság? Pont, hogy a genjutsu a legegyszerűbb, ugyanis elég ránézni (Itachi esetében rámutatni) valakire.
Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7307 Dátum: 12 júl 30, 14:05:14 »

Emberek! Hogy eltereljük erről a figyelmet, egyezünk meg döntetlenben =).

Írok újakat:

Kankuru,Sasori,Chiyo vs Sakura, Tsunade ( Két ellennyag van akármi ellen, nem használhatja Tsunade a Bykuogo-t vagy mit xd)

Zetsu vs Ino (xD) , Chouji

Gaara(Bijuu nélkül) vs   Gaara (Bijuu-val, Deidara ellen)

Mei  vs Sarutobi
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7308 Dátum: 12 júl 30, 14:21:39 »

A garáshoz van ötletem, az új gaara legázolná a régit. A biju eltávolításával nem szűnt meg a homok iráynítása és védelme. Gaara szimplán túlfejlődött a régin. Ha a régi be is vetné a shukakut, az új egy homoklavinával nagyon simán földbe döngölné. Gaara szinte csak gyengeségét vesztette a biju által, ha van a körenyzetben homok ez semmi. Mondjuk ez csak a mostanira igaz, egy régebbi verzió természetesen gyengébb, mert bár nem írtad oda de biztos a mostanira gondoltál.
Hogy belefolyjak a madara itachiba is, madara végső susanója nyilván erősebb mint itachié, de a másik pedig egyedi fegyverzete miatt ellenfele bárkinek akit írsz/írok. Yata tükör, Totsuka ezek erősebek mint a 3.raigake fegyverei ez valószínű. De azért érdekelne meddig lehet totsukával szívni, pl egy 9farkút is le tudna pecsételni?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7309 Dátum: 12 júl 30, 14:23:21 »

http://img11.imageshack.us/img11/4461/89999647.png

Csak kíváncsiságból indítottam egy szavazást egy másik fórumon. Íme az eredménye. Olyan hozzászólások érkeztek, hogy nevetségesen túlbecsülöm Itachi képességeit és hogy A egyedül is legyőzheti. ( amivel nem értek egyet)

Na nézzük akkor sorjában, miért is indulna Tsunade egymaga is legalább 30-35 százalék eséllyel Itachi ellen:

Amaterasu: Nem tudja elkerülni, ez tény. Viszont Itachi nem tudja olyan precízen irányítani, mint az öcsikéje. Így ha nem borítják be a Hokage testét teljesen a lángok, egyszerűen "kivágja" az adott testrészt. Vagy pedig letépi a karját, ahogy A is tette. Már az előbb linkeltem a mangaoldalt, ahol Tsunade kijelenti, hogy bármely testrészét és bármely szervét képes regenerálni. Így egy elveszített láb vagy kar nem lesz gond.
Tsukuyomi: Szerintem képes lenne kibírni. A vértől való félelme több, mint húsz évig megvolt neki, de néhány másodperc alatt leküzdötte. Mivel? Akaraterővel. Továbbá a Tsukuyomi genjutsu. A jelenlegi karakterek közül neki van a legjobb chakrakontrollja. Így akár ki is tud törni belőle. Vagy ha ezt nem fogadjátok el, akkor van egy másik magyarázatom is. Tsunade egyetlen érintéssel hozta ki Sasukét és Kakashit a Tsukuyomi hatása alól. Miért ne tudná ezt magával is megtenni? Ő a legnagyobb orvosi ninja így tökéletesen tisztába van az agy működésével. Ez a jutsu pedig megkérdőjelezhetetlenül az agyra hat.
Hashirama is harcolt Madara ellen, tehát nyilván találkozott ezzel a  fajta genjutsuval és mivel a kettejük közti csatát ő nyerte meg, így arra következtethetünk, hogy képes volt kitörni belőle. Esetleg azt a technikát használta, amit Gai: nem nézett az ellenfele szemébe. De ez kivitelezhetetlen egy Madara vagy Itachi kaliberű ember ellen. Továbbá az is lehetséges, hogy a Senjuk "immunisak" a genjutsura. Az Uchihák kapták a szemek erejét, a Senjuk a chakrát és az ellenálló képességet. Hatalmas chakrával és életerővel rendelkeztek.
Ha ez sem tetszik, akkor magára is rakhat egy kis Katsuyu-t, hogy kihozza őt a genjutsu hatása alól.
Susanoo Képes a gyengébbeket áttörni. Most jöhettek azzal ( mint szokás szerint), hogy Itachi végső védelmét nem tudná áttörni. Mint azt korábban is említettem ez csak az ütések és az ütésekbe táplált chakra kérdése.
Tűzjutsuk: Láthattuk, hogy mennyit ért Madaráé ellene.
Yasaka Magatama: Aki nem tudja mi az nézzen utána. Madara hármat lőtt bele és meg sem érezte.

Miért nyerne ellene Itachi? A Yata tükör és a Totsuka kardja miatt. Ezekre nem tudok mit mondani.


Namármost tegyétek ehhez hozzá még Mei-t és a Raikagét is. Szerintetek még mindig van esélye Itachinak? ( persze a fanok szerint mindenképpen van. )
 
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 14:31:53 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7310 Dátum: 12 júl 30, 14:48:58 »

Idézet
Miért nyerne ellene Itachi? A Yata tükör és a Totsuka kardja miatt. Ezekre nem tudok mit mondani.


Namármost tegyétek ehhez hozzá még Mei-t és a Raikagét is. Szerintetek még mindig van esélye Itachinak? ( persze a fanok szerint mindenképpen van. )

Ez nem fanság kérdése főleg ha még bevalód, hogy miért nyerne tsunade ellen itachi (amikor tsunade itt az egyik mozgatórugó) Ráadásul komplett harc menetett párszor leírtam meg feltettem pár kérdést is neked amire az volt a válasz, hogy majd válaszolsz rá azóta se válaszoltál. Majd ha válaszolsz azokra is amiket kértem és reagálsz azokra is, hogy hogyan bírná áttörni yata tükröt tsunade (úgy, hogy yata tükör áttörhetetlen hisz tsunade is halhatatlan én pedig megválaszoltam, hogy ettől függetlenül, hogy öli meg itachi) meg ha megmondod, hogyan kerüli ki tsunade azt az amaterasut ami a fejére kerül (nyilván kezeknél meg lábaknál elmegy, hogy levágja, de saját fejét csak nem fogja levágni ha pedig mégis és tegyük fel az is visszanő xDD akkor míg visszanő a feje itachi lebírja pecsételni ha csak nem fej nélkül fog kitérni pecsételő kard ellen (raikage,mei itt nyugodtan védheti tsunadet, hogy hősiesen elé ugranak, de akkor ők fogják megszívni)) Szóval tsunadet már 2 vagy 3féleképpen bírná itachi megölni és mind olyan, hogy  hiába van ott raikage vagy mei nem bírják azt megakadályozni ha pedig mégis akkor saját vesztük lesz az mert ők se élik azt túl. Lásd pecsételő kard, de én többet nem foglalkozok ezzel mert már eléggé sokszor leírtam, hogy kit hogyan ölne meg és eléggé sokra nem kaptam választ mikor meg is ígérted. Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy Egészséges itachi nagy nehezen elverné őket, de az a itachi aki sasuke ellen ment az kikapna, de kageknak nem lenne könnyű dolga. Az a szavazás meg nem érdekel ahova olyan emberek járnak, hogy A vs Itachiba A elverné Itachit szerintük. Na szóval én véleményem továbbra se változott és itt befejeztem ezt a Itachi vs Mei,Raikage,Tsunade harcot.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7311 Dátum: 12 júl 30, 15:06:26 »

Úgy csinálsz mintha te reagáltál volna azokra, amelyekre én írtam. Az írtad, hogy Itachi úgy öli meg Tsunadét ahogyan akarja. Én viszont részletesen megmagyaráztam, hogy miért nem tudná megölni az általad említett módszerekkel. ( genjutsu, Tsukuyomi, amaterasu)

hogyan kerüli ki tsunade azt az amaterasut ami a fejére kerül

Miért kerülne a fejére? Amint Itachi észreveszi, hogy Tsunade  képes visszanöveszteni a testrészeit nem próbálkozna, hiszen az időpocsékolás lenne. Madara, miután látta, hogy Ononki képes hatástalanítani a polleneket többet nem próbálkozott vele, hanem más módszereket keresett. Itachi miért tenne másképp? Miért erőlködne a Hokage fejére célozni a lángokat így kockáztatva, hogy elveszíti a látását? És szerinted amíg Itachi a Tsunadét próbálja "hatástalanítani" addig A és Mei csak pislogni fog? Mei idézhet lávát, ( ami eléggé mély volt, hogy ellepje Madara Susanoo-ját is). Amikor Itachi kiemelkedik a teljes Susanoo-jával együtt nem hinném, hogy azonnal reagálni tud egy hirtelen csapásra, amely a Raikagétől és Tsunadétól származik. Legyen igazad és ne törjék át a Susanoo-t, de Itachi akkor is megérzi az ütésük erejét. Itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/463/5 a Raikage földhöz vágta Sasukét, aki időben aktiválta a susanoo-t, így megvédve magát. Viszont az után látszik, hogy Sasuke legyengült. Amikor a Mizukage ellen ment már ahhoz sem volt ereje, hogy kitörjön abból a szobából. Itachi teljes Susanoo-ja nyilván erősebb védelmet nyújt, de Tsunade ütése is erősebb, mint a Raikage ütése. Főleg ha abba minden chakráját beleadja.
Totsuka kardjára így nem lenne idő. Talán a pajzsra igen, de mint mondtam nem muszáj azt ütniük.

( egyébként én azt hittem, hogy a beteg Itachi-ról beszélünk. Habár szerintem az egészségest is le tudnák győzni. Ha Itachi is annyi idő alatt veszti el a látását, mint Sasuke, akkor mindenképp. És ne gyertek azzal, hogy Itachi reggel-este Amaterasu-val kelt és feküdt és ezért volt gyenge a látása. Tulajdonképpen alig kellett használnia a szemei erejét, hiszen azok nélkül is erős. Még azt sem tudjátok mondani, hogy 1 bijuu ellen használta, mert ő egyet sem fogott el )



A témát pedig szerintem is zárjuk le, de ha  még írsz valamit akkor válaszolok  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 15:21:15 írta TsunadeHime » Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7312 Dátum: 12 júl 30, 15:35:19 »

egy HSz ben felhozta Tsunadehime ezt a manga oldalt:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/15

itt írtad hogy kb méretét tekintve akkora mint Itachi végső védelme...
Nos... Ha megnézed az összes olyan csatát ahol a sussano használva van láthatod h több fokozata van és a méret nem számít...
Itt ebben a linkben ez a sussano azon a fokozaton van amit Sasuke használt Danzo ellen.. és ha megnézed a Danzo csata után amikor Kakshi is megjelent akkor kapcsolt sasuke fel arra a szintű sussanora amit Itachi használt... ami már fel van "páncélba" öltöztetve..
Ha megnézed a sussano nak vannak fokozatai : 1. --amikor csak csontok jelennek meg, esetleg 1 kar, stb--
2. --Amikor előjön a sussano de nincs páncélba öltöztetve (pl: madaráé amit a raikage átütött vagy sasuke sussanoja a Danzo harc idején) ez használható ugy hogy derékig "földbe van" vagy teljes testel"--
3. --végső sussano  fel van páncélozva (amit Itachi használt, vagy amivel sasuke a Zetsu kat mészárolta)--
4. --Legvégső sussano (mindenki tudja melyikről van szó)--

tehát a méretek nem érnek semmit... amit Itachi használt az erősebb mint amit a raikage átütött..
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7313 Dátum: 12 júl 30, 15:39:31 »

Tisztában vagyok vele, hogy erősebb.  Nevet Csupán azt mondtam, hogy a méretüket tekintve nagyjából megegyeznek. De ha figyelmesen olvastad a hozzászólást, akkor ott azt is írja, hogy a különbség annyi, hogy az Itachi-én páncél is van, ami miatt erősebb. Tehát Itachi legvégső Susanoo-ja erősebb, mint az, amit a Raikage és Onoki közösen átütöttek. Viszont a Hokage erősebb, mint a Raikage. ( fizikailag). Így az ő  legerősebb ütése kb ezt csinálná Itachi végső védelmével. De ne üsse át, attól a csapás erejét még megérezné Itachi.


Mei vs Sarutobi

Ez a harc volt, én vetettem fel néhány oldallal ez előtt. Én a Mizukagénak adtam.

újak:

Sakura vs Shikamaru
Sakura vs Choji
Terumi Mei és Gaara vs MS Sasuke
Asuma és csapata vs Haku és Zabuza
Asuma vs Part1 Kakashi
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 20:34:21 írta TsunadeHime » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7314 Dátum: 12 júl 30, 20:37:48 »

A+Tsunadevs. Itachi: and Terumi Mei+A+Tsunade vs. Itachi:

Na emberek, azt hiszem itt az ideje pontot tenni a két csata végére. Szépen sorjában, mindenféle fanság nélkül leírom azt a hozzászolást ami véleményem szerint megegyezik a ,,valósággal".
Amaterasu: TsunadeHime az elméleted megállná a helyét, de csak azért van feltételes módban mert az Amaterasu másképp működik. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/477/8 itt látható hogy Danzounak az egész testét beborítja, tehát Tsunade elvan veszve ha eltalálja az amaterasu, szvsz ez egyértelmű. Akárhogyis, az amaterasut csak a tudja kikerülni.
Genjutsu: Gondolkoztam azon amit mondtál, és bejönne Itachi ellen. Miért is? Ugye a genjutsu megtöréséhez egy idegen chakra átadása kell, az idézett lényeknek van chakrájuk, jó példa erre az amikor jiraiya harcolt peinnel. A két béka egy erős elemi jutsut használt, katsuyu meg savat köp ugye, tehát No Problémo. Ezenkívül ugye tudjuk hogy katsuyu vagy ezer felé tud válni, tehát az nem lesz gond hogy az 1/2 kagét immunissá tegye a ,,sima" genjutsuk ellen.
Tsukiyomi. Mindegy melyik Kagét találja el vele itachi barátunk, ha nem is hal meg, harcképtelen lesz egy jó ideig. Ezt nem is tudja egyik se kivédeni, mivel a hatás azonnali ugye. Olyan mintha egy ember meg akarna állítani puszta kézzel egy rakétát. ikszdé
Taijutsu. itachi itt akármelyikkel szemben alul maradna. Raikage oldalán itachi számára is követhetetlen gyorsaság, szuper erő, tsunade oldalán gigászi erő és szuper gyógyulás, itachinak nincs esélye egyik ellen se ha nem veti be a mangekyou sharingant.
Sus'sano: A méretnek természetesen semmi köze nincs az ellenállósághoz. Laci nagyon jól elmondta miért is. Nézze meg mindenki ezt a linket: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/392/9 itt tökéletesen látszik hogy itachi sus'sanojának az egész teste le van fedve afféle páncéllal. Tehát ha még hátulról támadnak akkor se lesz nagy az eredmény, pontosabban ,nem fognak tudni kárt tenni benne. Ezenkívül még egyszer felteszem a kérdést: Tsunade tud akkorát ütni hogy akkora legyen a hatás mint sasuke kirinje? Nem. Pontosabban akármekkora chakrát koncentrál az ütésébe nem fog tüdni ilyen hatást elérni. Ezenkívül laci1005  jól mondta hogy Itachi a lökéshullám miatt lett lestrapálva, ha a kirinből csak egy kicsit is kapott volna akkor szörnyethal, ez nem kérdés. De most komolyan... ha egy karcolást se tudott tenni az raiton-csapás a tükörben akkor tsunade hogy? Nyelvesít

Ennek ellenér tsunade+A-nak van esélye, ráadásul elég sok. A legproblémásabb a tsuyokyumi. Viszont A amaterasut és totsuka no tsurugit is kikerülné. Ezenkívül itachinak azonnal alkalmaznia kéne a sus'sanot a miatt, viszont hiába ha a tsusokyumit bekapja, akkor gáz van. Utána meg már csak itachinak lekell lőnie Tsunadét amaterasuval. a-t meg harcképtelen állapotban leszúrja a karddal. Akár hogy is, itachi valamivel még mindig esélyesebb mint a két kage.

Ha viszont hozzá tesszük Terumi Meit is, akkor viszont elvernék itachit. Ugye 3 kagéról beszélünk akik mind-mind immunisak a sima genjutsukra. Akár hogy is, tsunade idézései jól jönnének itachi ellen. Miért is? ugye amikor megidézi akkor simán bevethentek távolsági harcot mivel terumi mei alapvetően az. Ezenkívül ha itachi lepecsételi kaptsuyut(ugyanis kénytelen lesz) akkor utána már tudni fogja tsunade meg mei hogy nem szabad a sussano közelébe menni. Nem is kell, mivel mei simer egy jó pár távolsági támadást. A sav elemet is messzire el tudja köpni, és ezenkívül tud suiton-doton-katon jutsukat is.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 20:48:58 írta IndianA » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7315 Dátum: 12 júl 30, 20:54:41 »

IndianA: végre valaki aki nem úgy kezdi a harcot, hogy Itachi mindenkit legenjutsuz  ikszdé  ( és elismeri, hogy 3 Kage ereje elegendő Itachi legyőzéséhez )  Nevet

Az szép és jó, hogy Sasuke képes volt Danzou-t beborítani a fekete  lángokkal, de Itachi nem tudja ilyen jól irányítani. Tehát ha a Hokage mozgásban van, akkor legrosszabb esetben is csak 1 végtagját fogja érinteni a láng. És azt már elmondtam, hogy ez ellen mit tudna tenni.

"Tsusokyumi. Mindegy melyik Kagét találja el vele itachi barátunk, ha nem is hal meg, harcképtelen lesz egy jó ideig. Ezt nem is tudja egyik se kivédeni, mivel a hatás azonnali ugye. Olyan mintha egy ember meg akarna állítani puszta kézzel egy rakétát. "

Ha A-t találja el neki tényleg veszett ügy. De Tsunadénál nem ilyen egyszerű. Ha elolvastad mit írtam ehhez a részhez akkor tudod miért. Ha meg tudod cáfolni akkor oké, elhiszem.

"Pontosabban akármekkora chakrát koncentrál az ütésébe nem fog tüdni ilyen hatást elérni." " Itachi a lökéshullám miatt lett lestrapálva"

Amikor a Raikage földhöz vágta Sasukét milyen lökéshullámok sebezték meg? Nyilván azért sebesült meg, mert a Susanoo sem képes kivédeni a csapást teljes egészében. Itachi Susanoo-ja fejlettebb, mint az akkori Sasuke védelme ( és a Madaráénál is a linkemen) de Tsunade is erősebb, mint a Raikage.
 Az, hogy nem tudja átütni a te feltételezésed. Az, hogy át tudja ütni ( nem, nem a tükröt hanem a Susanoo-t), vagy legalábbis meg tudja sebezni Itachit az én feltételezésem. Se neked se nekem nincs egyértelmű bizonyítékunk  Nevet  

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 21:01:46 írta TsunadeHime » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7316 Dátum: 12 júl 30, 21:00:18 »

Minden éremnek két oldala van és mindig több igazság is létezik. Máshogy is lelehet vezetni. Ha visszagondolsz a tsukoyomira akkor elgondolkodhatsz, hogy miért nem használja Itachi ezt a technikát többes harcban. Röviden, nem olyan könnyű valakit beleejteni ha nem néznek közvetlen farkasszemet. Az ilyen genjutsukra jó példa volt Madara és A esete is , pedig nagyon valószínű, hogy Madara is mesterien bánik a genjutsukkal. Másik az amaterasu. Azért többször is láttuk, ráadásul pont A-val kapcsolatba, hogy nem öl azonnal. Röviden egy ideig még képes harcolni az a személy akit eltalálnak vele, továbbá éppen ezért félő, hogy ha talál támadáskor, azzal felgyújtja a megtámadott személyt is. Arra nincs bizonyíték, hogy a Kirin vagy Tsunade ütése a nagyobb. A Kirint amúgy sem érne sokat mert töménytelen idő és energia pazarlás amire előcsalogatja valaki. Ezalatt az idő alatt pedig Tsunade jó pár fülest leoszt. Röviden nem az a lényeg, hogy mennyire erős az adott támadás ha egy nála kisebb és gyorsabb támadás is halálos pofonokat osztogat.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7317 Dátum: 12 júl 30, 21:07:29 »

Jó de az ugyanúgy amaterasu volt amit itachi is használ, semmiben se tér el a két jutsu egymástól, entont itt nem használ sasuke. Ezenkívül az amaterasu úgy működik hogy magára a célpontra ráidézi a lángokat, tehát tsunade mindegy milyen mozgásban van, az amaterasu végleg kivégzi, legalábbis szerintem ez így logikus. Azt amúgy jól mondod teljesen hogy tsunade erősebb mint A. Igen ám de mennyivel! Tsunade kb. 2-szer erősebb a raikagénél, ezt meg lehet állapítani viszonyítási alapon, viszont itachi sus'sanoja meg kb. 130-szor erősebb mint madaráé!! ikszdé A bizonyítékom arra hogy tsunade nem tud kárt se tenni a sus'sanoban, a kirin ereje. Egy kis relativitás elmélet. Ugye a kirin amit sasuke létrehozott, annak a hatásfoka kb. 50-szer nagyobb mint tsunade csapása. Na mármost, ha tsunade minden csapását bele adja az ütésbe akkor a hatásfokbeli különbség nem lesz kevesebb olyan 20-szorosnál. Tehát, mit is jelent ez? Azt hogy itachi az ütés után sértetlen lesz, a tükörrel együtt.
Szvsz szerintem ez egy logikus gondolatmenet.  Mosolyog

Monjuk abban is van igaszság amit rini67 mond. az az igaszság hogy Kishi-sensei még nem vezette jól le szerintem a sebesség és a genjutsuk arányát, mármint hogy a genjutsu működik-e nagyon-nagy sebesség mellet.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 21:11:04 írta IndianA » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7318 Dátum: 12 júl 30, 21:19:24 »

csakhogy honét tudod, hogy milyen erős a Kirin? Mivel ezt nem tudjuk így viszonyítási alapunk sincs ennek megállapítására. Másrészt ahogy írtam a Kirin előhozatalja egy örökkévalóság. Ezzel szemben Tsunade támadások tömegét indíthatja. Ráadásul ha összeadjuk a támadások összesített erejét akkor meg is haladhatja a Kirin egyszeri támadásának hatását. Egy több emberes csatában használhatatlan. A véleményem az, hogy az eddig látott Itachi bármelyik kagéval elbírna (talán Oonoki kivételével) de kettővel már nem igazán. Ahhoz már nagy mázli kellene számára. Talán a legnagyobb hátránya Itachinak a chakrája mennyisége az adott technikákhoz viszonyítva.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7319 Dátum: 12 júl 30, 21:21:58 »

IndianA :De te honnan tudod, hogy a Hokage minden chakráját beleadva mekkorát sebezne és azt, hogy a Kirin mekkorát sebez?

Tegyük fel, hogy Tsunade ebbe http://img268.imageshack.us/img268/9784/1631819.jpg a rúgásba a chakrája 5%-át adta bele.  ( ami talán még sok is) Most képzelj el egy ilyen ütést vagy rúgást  100% chakrával. Egy ilyen mellett elbújhat Sasuke Kirinje.  Nevet

alig33- ki mondta, hogy megúszná?  Nevet De ha jól tudom akkor a ninja szervezetében mindenhol megtalálhatóak ezek a hálózatok. Tsunade pedig azt követően is képes volt koncentrálni a chakráját és támadni miután a belső szervei és a gerince is súlyosan megsérültek.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 21:46:31 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!