24 szep 29, 00:11:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200697 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7290 Dátum: 12 júl 29, 19:51:22 »

Bizonyítsad be, hogy mit jelent a végtelen szó. Nevet Röviden, a mangában az szerepelt, mármint a magyar fordításban, hogy végtelen. Szerintem mindenkinek ugyan azt kell, hogy jelentse. Hogy néhányan így vagy úgy értelmezik az egy dolog de a magyar fordításban így szerepel. Jól vagy rosszul, nem tudom de a végtelen szó nekem mást jelent minthogy azonnal visszatöltődik a chakrájuk. Másrészt a kagebunsinos verzió valóban nem a leghatásosabb ha visszatöltődő chakrát értetek alatta, viszont ha szó szerint vesszük a végtelen meghatározást akkor a Kagebunsinok is végtelen chakrával jönnek létre, hiszen annak a fele is végtelen. Így egyszerűen szintén a legyőzhetetlen kategóriába kerülnének. Ezért mondtam azt korábban, hogy Madara  ilyen jellegű tápolásával végtelenül elrontotta őt Kishimoto.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7291 Dátum: 12 júl 30, 10:39:50 »

Legalább ha kishimoto ilyeneket kijelent, hogy végtelen chakra meg stb. akkor legalább az egyesített shinobi haderőből is halnának meg, de senki nem hal meg. Ráadásul akkor muunál nem értem, hogy lehetett az, hogy megfelezte magát és nem tudott létrehozni por elemet mert, hogy nem volt elég chakrája. Végtelen fele is végtelen. Ráadásul akkor elég lett volna kabutonak 1db akatsukist létrehozni aki csinál 1millió klónt. Azért Madarából,Nagatoból vagy Itachiból az a 1millió klón eléggé sok lett volna főleg végtelen chakrával. Na meg ott a Deidara,Muu. Ha olyan sok a chakrájuk akkor muu simán eltüntetett volna mindenkit ott helyben, deidara meg felrobbantotta volna az egész terepet. Aztán ott az Itachi amikor kabuto ellen ment. Ő is csinálhatott volna csomó klónt akkor mert attól, hogy kabuto nem bírja irányítani attól még edos zombi volt szóval neki is végtelen chakrának kellett volna lennie. Ehelyett 1v1be harcolt ellene.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7292 Dátum: 12 júl 30, 11:21:30 »

Véleményem szerint a végtelen chakra miatt felesleges E.T. zombikat felhozni harcnak, mert ennek köszönhetően a szó legszorosabb értelmében legyőzhetetlenek. Még egy edo-s ten-ten is lazán legyőzné az 5 kagét. Létrehoz pár millió bunshint és akkor a kagék kapkodhatnák a fejüket ikszdé
Amúgy a Tsunade+,,A" vs. Itachira visszatérnék. Kezdjük ott hogy mi is valójában a Kirin. Ez egy olyan technika amit egy ember nem képes a saját chakrájából létrehozni, pontosabban teljesen más.  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/6 Itt mondja Zetsu. Magyarul Tsunade mindegy mennyire dühös, mennyi chakrát koncentrál az ökleibe, semmi kárt nem tud tenni abban a tükörben, mivel maga a Kirin sem tudott, szvsz ez elég egyértelmű. Ha meg nem tudják áttörni-és ugye nem tudják sehogy sem- akkor a csata egyértelmű, mert elég Itachi szemébe nézniük, és már a Totsuka No Tsurugival le is pecsételi őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 11:23:01 írta IndianA » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7293 Dátum: 12 júl 30, 11:43:49 »

IndianA: azért a Kirin-t és Tsunade ütését nem lehet összehasonlítani. Tsunade ütése nem természeti manipuláció, ( és nem is hasonló ahhoz, mint a Kirin) hanem fizikai erő és chakra ötvözése. Ha a saját erejéből képes krátereket ütni a földbe és több száz kilós kardok emelgetésére akkor képzeld el amint minden erejét beleadja egyetlen csapásba. Ha nem is üti át a tükröt attól még Itachi a csapást megérzi. Ha nem is hal bele de annyira legyengülhet, hogy a susanoo-t már nem tudja fenntartani.

"Szerintetek egy rikudou sennin vs yondaime csatába ki nyerne?"

Nem tudom eldönteni, hogy te egy Istent becsülsz le, vagy egy egyszerű Hokagét becsülsz túl  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 11:44:25 írta TsunadeHime » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7294 Dátum: 12 júl 30, 12:26:38 »

Tény ami tény nem lehet összehasonlítani, de erre is van megoldás. egyszerűen meg kell nézni hogy Kirin mekkora erejű csapás:
 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/11  és  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/12 . Akár hogy is Tsunade ekkorát nem bír ütni, szvsz ez elég egyértelmű. Ezenkívül ha egy ilyen erejű Raiton-támadás nem bír egyetlen-egy karcolást se okozni a tükrön, akkora egy ütés mégis hogy? De végülis a sus'sanoval kapcsolatban van egy kis dolog amit félreértettél."az a link valóban Itachi leggyengébb Susanoo-ját mutatja, de mint láthatod az a Susanoo is gyengébb, mint a Madaráé. Ezek szerint Itachi legerősebb Susanoo-ja meg sem közelíti Madaráét.,, Eleve Madara Sus'sanojának nincsen Yata Tükre, ami a legnagyobb fokú védelemet biztosítja, eléggé különbözik a két Sus'sano akárhonnan nézzük.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7295 Dátum: 12 júl 30, 12:36:53 »

Akkor vess egy pillantást erre a kép képre:

http://dailyanimeart.files.wordpress.com/2012/06/perfect-susanoo-form-madara-uchiha-stabalized.png

http://images.wikia.com/naruto/images/e/e7/Susanoo.JPG

Szerinted melyik Susanoo biztosít nagyobb védelmet? Itachié vagy Madaráé? Nekem Madara végső védelme jóval erősebbnek tűnik, mint Itachié Yata tükröstől és mindenestől.  Ezzel azt akarom mondani, hogy Itachi bármilyen Susanoo-t is használ az gyengébb lesz, mint Madaráé. Itachi végső védelme kb. kicsivel lehet magasabb szinten, mint amelyiket a Raikage Onoki segítségével átütötte. . A Yata tükör pedig ennél jóval erősebb, de ha a Raikage azt célozza meg és közben Tsunade hátulról támad így nem is muszáj a tükörre ütnie.

"Ezenkívül ha egy ilyen erejű Raiton-támadás nem bír egyetlen-egy karcolást se okozni a tükrön, akkora egy ütés mégis hogy"


De Itachi a csapást nagyon is megérezte. Mielőtt a Susanoo-t használta volna még viszonylag jól nézett ki, de utána szinte már halott volt. Az utolsó erejével lepecsételte Orochiamrut és ennyi volt. Ha Tsunade legerősebb ütését ki is védi a susanoo az után már csak másodpercei lesznek hátra a védelme összeomlásáig. A Raikage pedig ki tud tartani addig... ( vagy ha a Mizukage még életben van akkor ő is)

Tsunade ekkorát nem bír ütni

Ezt nem tudhatjuk biztosan, de én feltételezem,  hogy tud. Az nyilvánvaló, hogy tudja szabályozni mekkorát is üssön. És ha nem akar takarékoskodni a chakrával akkor mindet beleadhatja. Neki pedig hatalmas tartalékai vannak...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 12:39:17 írta TsunadeHime » Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7296 Dátum: 12 júl 30, 12:37:05 »

Rikudou sennin vs Yondaime.

Rikudou-san 100-0%-ra vinné. Ránéz, és meghalt tulajdon képpen. Bepecsételi egy másik világba, ahonnan ki nem tud jönni. Rikudou Isten erejével bírt. A yandaime hiába egy kimagasló, nagyon erős Hokage... Nem nyerhetne. Még annyit sem tudna kimondani hogy Rasen...Gyorsan vége lenne Nevet Tisztában vagy te az erőegyensúllyal ?Nevet Én sem, nyugi, de ekkorát még nem tévesztettem.. .Biztos hogy  Yondit akartál írni? xD
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7297 Dátum: 12 júl 30, 12:46:30 »

Idézet
Szerinted melyik Susanoo biztosít nagyobb védelmet? Itachié vagy Madaráé? Nekem Madara végső védelme jóval erősebbnek tűnik, mint Itachié Yata tükröstől és mindenestől.

De te olyanokat hasonlítasz össze amit tsunade át se ütött. Madara végső susanoojához kb. 100tsunade se lenne elég nem hiába vágott olyan képet tsunade amikor meg látta madara végső susanooját. Ott már semmit nem tudtak volna kezdeni még öten se azzal a susanooval nem, hogy tsunade egyedül. Ott mind a öten már össze fosták a lábukat köztük tsunade is ergo azt megse bírták volna karcolni szóval fölösleges itachi yata tükrés susanooját madara végső susanoojához hasonlítani hisz semelyiket nem bírták megsebezni. Viszont az a susanoo amit tsunade átütött az közel se madara végső susanooja és annál szerintem a yata tükrős itachi susanoo erősebb. Ráadásul ne csak azt nézd, hogy mivan ha tsunade betalál hanem azt is, hogy ki ellen kell harcolnia. Egy rendkívűli intelligens emberrel akinek közel se gyenge képességei vannak. Tsunadet ezerféleképpen megbírná ölni itachi. Elég ha lepecsételi,elég ha tsukuyoumi alá veti, elég ha begenjutsuza, elég ha le amaterasuza stb.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7298 Dátum: 12 júl 30, 12:56:19 »

Bírom amikor félreértik amiket írok  >.<#. Most jön a szájbarágós rész.

Itt van ez a Susanoo, amit még a Raikage is képes volt megsebezni, persze Onoki segítségével

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/563/15

Ha jól megnézed akkor méretében szinte megegyezik Itachi végső védelmével. Oké, azon több a páncél meg minden, de nem lehet sokkal erősebb annál. Azt már tudjuk, hogy Tsunade erősebbet üt, mint a Raikage. Tehát ha minden erejét és chakráját beleadja egy támadásba akkor merem állítani, hogy Itachi megérezné a csapást. A Susanoo nem muszáj megsemmisüljön, sőt, a Yata tükre sem.  Elég ha a kedvenc Uchihád megszédül egy kicsit.
Ne mondd, hogy az után még fel tudná venni a versenyt két Kage ellen.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 12:57:30 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7299 Dátum: 12 júl 30, 13:00:36 »

Idézet
Ha jól megnézed akkor méretében szinte megegyezik Itachi végső védelmével. Oké, azon több a páncél meg minden, de nem lehet sokkal erősebb annál. Azt már tudjuk, hogy Tsunade erősebbet üt, mint a Raikage. Tehát ha minden erejét és chakráját beleadja egy támadásba akkor merem állítani, hogy Itachi megérezné a csapást.

Ezt úgy mondod mintha Madara ellen nem adott volna bele minden erejét a támadásba:D Az meg kész vicc, hogy leírtad, hogy "Oké,azon több a páncél meg minden" ez kb. úgy jön le mintha mit se érne, hogy jaj most a susanooján több a páncél meg ott a yata tükör ami áttörhetetlen:D Ja, most jöhetsz azzal, hogy már sok minden meglett cáfolva meg peines dologgal, de egy biztos. Yata tükörre még nem jött meg a cáfolat és mint említettem te tsunadenal csak azt nézed, hogy mivan ha betalál (kb. csak ezzel bírná megölni itachit), de azt nem nézed, hogy itachi mennyiféle képen bírná megölni tsunadet.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7300 Dátum: 12 júl 30, 13:06:04 »

Most szépen szavadon foglak  Nevet http://www.narutobase.net/manga/Naruto/169/16 Tsunade nem tud meghalni egy csatában  Nevet Életben van még? Igen.  Megcáfolódott? Nem.  Tehát ha már ilyenekkel jössz akkor én is nyugodtan kijelenthetem, hogy az öregasszony halhatatlan amint aktiválja a pecsétjét. ( értsd: nem használ a fejlevágás sem Nevet )

"Ezt úgy mondod mintha Madara ellen nem adott volna bele minden erejét a támadásba:D "

Úgy is mondom. Maradt még chakrája a támadás után? Maradt.  Nevet

A Yata tükör pedig nem tud egyszerre három irányba védeni  smirksweat Tehát nem muszáj azt ütnie.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 13:07:05 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7301 Dátum: 12 júl 30, 13:13:11 »

Idézet
Most szépen szavadon foglak  Nevet http://www.narutobase.net/manga/Naruto/169/16 Tsunade nem tud meghalni egy csatában  Nevet Életben van még? Igen.  Megcáfolódott? Nem.  Tehát ha már ilyenekkel jössz akkor én is nyugodtan kijelenthetem, hogy az öregasszony halhatatlan amint aktiválja a pecsétjét. ( értsd: nem használ a fejlevágás sem Nevet )

Pein ellen biztos azért vonult vissza és gyógyította a többieket mert, hogy ő a nagy halhatatlan. Ha igaz lett volna akkor harcolt volna pein ellen és ezzel megszüntette volna azt, hogy pein tovább darálja konohát ehelyett a bölcs tsunade inkább gyógyította a többieket mint,hogy a mozgatórugott megölte volna a hihetetlen erejével meg a hihetetlen regenerálódásával meg a halhatatlanságával. Mit számított volna neki egy kis shinra tensei vagy chibaku tensei ha úgy is tovább él. Valamint az nem lett kijelentve, hogy nem lehet lepecsételni tsunadet már pedig itachi le is bírja pecsételni (most jöhetsz azzal, hogy kikerüli a pecsételő kardot hisz úgy is a hihetetlen gyorsaságáról híres)

Idézet
A Yata tükör pedig nem tud egyszerre három irányba védeni  smirksweat Tehát nem muszáj azt ütnie.

Itachinak meg miért kéne három irányból yata tükörrel védeni? Ezekszerint Mei,Raikage is már áttudja vinni a susanoot? Raikage kis turbóval vitte át Madara susanooját (nem végsőt) csak ugye bár itt nem lesz oonoki szóval ő kilöve. Meiről meg inkább ne is beszéljünk:D Ráadásul már 500x leírtam, de leírom 501x is raikaget már elején is kiütheti itachi genjutsuval vagy tsukuyoumival vagy akár tsunadet vagy akár meit és már rögtön nem 3v1be fognak harcolni. Mei-t akár le amaterasuzhatja (2másodperc) tsunadet akár lepecsételheti (kb. ez is 2másodperc) Itachi se fog ott állni susanooval és várja, hogy mind a hárman támadják őt. Főleg a nagy intellegenciájával sokkal jobb ötleteket kibírna tervelni mint amiket én leírtam míg a másik három kage nem fog olyan ötleteket találni amilyet itachi.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 13:14:11 írta Mach5 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7302 Dátum: 12 júl 30, 13:24:28 »

Eh, nem akartam elhinni amikor írták, hogy te mekkora Uchiha fan vagy, de most már legalább bizonyítékom is van rá.  ikszdé

Szerinted mi a Hokage dolga? Az, hogy a legjobb tudása szerint védje a falut. Tsunade is ezt tette. Ő nem jósnő, hogy kitalálja, hogy Nagato végül jófiú lesz és feltámasztja a halottakat.  smirksweat Ha az lett volna akkor az emberei oldalán küzdött volna. Persze egyedül nem lett volna esélye Pain ellen, de ha Naruto mellett harcolt volna akkor ő is kiüthetett volna néhány testet.
Viszont még nem bizonyítottad be, hogy meg lehet őt ölni  Hümm-hümm

"Mit számított volna neki egy kis shinra tensei vagy chibaku tensei " tulajdon képen nem sokat. Pain legerősebb Shinra Tensei-e után néhány szikla alul mászott elő ( chakra nélkül)  és még mindig volt annyira gyors és kitartó, hogy másodpercek alatt Pain előtt termett.  Ééés Katsuyu is meg tudja őt védeni. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/429/14

( majd válaszolok a többire, főleg a Tsukuyomi és genjutsu részre. )
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 13:26:04 írta TsunadeHime » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7303 Dátum: 12 júl 30, 13:30:44 »

Idézet
Eh, nem akartam elhinni amikor írták, hogy te mekkora Uchiha fan vagy, de most már legalább bizonyítékom is van rá.  ikszdé

Nekem legalább nincs Uchiha benne a nickembe TSUNADEhime:D

Idézet
Szerinted mi a Hokage dolga? Az, hogy a legjobb tudása szerint védje a falut. Tsunade is ezt tette.

Minél többet várt annál több halott volt, ha olyan kemény ez a tsunade akkor már az első találkozásnál peinre támadt volna (legalább konoha megúszta volna a hatalmas shinra tenseit) Ha pedig tsunade olyan kemény akkor biztos megölte volna peint ergo megszünt volna a további halálozás száma és így megvédte volna konohát, de így, hogy gyógyította a többieket így peinnek köszönhető volt, hogy nem puszult el az egész konoha szóval ennyit ért a gyógyítgatás.

Idézet
Viszont még nem bizonyítottad be, hogy meg lehet őt ölni  Hümm-hümm

Lepecsételi itachi tsunadet (attól mert ő a halhatatlan tsunade attól még pecsét fog rajta) viszont te még mindig nem bizonyítottad be, hogy hogyan bírná áttörni az áttörhetetlen yata tükröt tsunade (ha én válaszoltam a tsunade halhatatlanságára akkor te is válaszolhatnál az áttörhetetlen tükörre, hogy hogyan töri át tsunade:D)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7304 Dátum: 12 júl 30, 13:39:16 »

Figyelj csak Mei szavaira.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/576/16

Azt hiszed, hogy a Raikage és Mei hagyná őt megölni vagy lepecsételni? Na ne viccelj. A Raikage nagyon gyors, így "felkapná" és "elvinné" Tsunadét ha látja, hogy Itachi őt támadja. Nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy itt 3 Kage harcol Itachi ellen. Külön-külön egyiknek sem lenne esélye, de együtt legyőznék.

Azt meg honnan szeded, hogy Itachi a csata elején "legenjutsuzza" a Raikagét? Majd "leamaterasuzza" és "meggenjutsuzza" a többieket? Ez nem ilyen egyszerű.... És mi az, hogy Itachi mennyire intelligens? Persze, hogy az... De a másik oldalon Tsunade se h_lye... Ahogy Mei sem. ( A Raikge kivételesen az. ikszdé).

Sasuke és Naruto is képes volt meglepni Zabuzát, hiszen összedolgoztak. A Kagék miért ne tennék ezt?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 13:40:46 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!