24 szep 28, 22:24:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200623 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7275 Dátum: 12 júl 28, 12:37:30 »

""Madara ellen 5kage van mit gondolsz kinek van több chakrája? Madarának?""

Igen, Madarának van több chakrája... smirksweat Ha nem tűnt volna fel ő edo-s.

"Kakashi az egyik legerősebb jounin mit gondolsz neki van a legtöbb chakrája jouninok közül? "

Természetesen nincs. És ez a legnagyobb gyengéje. De a kevés chakratartalékok ellenére ő egy kiváló stratéga. Sajnos azonban szinte minden harca után a kórházban köt ki.

"Chakra csak egy kiindulópont az nem befolyásolja a harc menetét."

Pedig a chakra mennyisége nagyban befolyásolja. Jelenleg az 5 Kage közül 4-nek nincs chakrája. Ha lenne nekik eredményesebben tudnának meghalni.

A csata menetét és pár dolgot amit a kagék tudnának tenni én is leírtam. Azok közül se érkezett válasz a legtöbbre.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7276 Dátum: 12 júl 28, 12:37:54 »

Ayase, fogd fel: nem sikerül neki. Amúgy meg nem közli, hogy halhatatlan, nem tudom honnan veszed. Asumáék ellen sem közölte nekik kellett kitotózni, márpedig itt nincsenek benga fegyverek, amikről lesüt, hogy mi is van.
Ez a nyakdobálósdi pedig még mindig hülyeség, ennyi erővel Hidan megfogja a nyakát és 1 részét már el sem találja, mert ha igen, a kezével együtt kihúzza onnan. De semmi szüksége rá, ez a tűvel kipontozom a nyakadat elmélet önmagában bolond ötlet. Genin Sasuke TŐBŐL ALÁZTA Hakut sebességben a tükrön belül Sharingan után, Hidan pedig gyorsabb Sasukénél, hiszen Asuma és Shikamaru együtts rohamait is simán kikerülte. Tehát a sebesség sem döntő Haku felé.

Volt sérülés: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/323/8 http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/325/15
nincs sérülés: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/328/3
Egyedül a fejlevágós nem gyógyult be azonnal, de az komoly seb. Ezzel szemben a tűk kicsi sebet okoznak, ezért csak kitépi őket és kész, Haku meg csak leshet. Haku chakrája meg irdatlan mennyiségben fogy, ezt már Sasuke ellen is bevallotta. Hidannak meg még csak chakra sem kell, hoppá.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 12:38:36 írta Aizen » Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7277 Dátum: 12 júl 28, 12:45:12 »

Egyébként csak hogy a régi szavaiddal éljek: Miért teszel akkor fel ilyen egyoldalú csatákat? Gondolkozik smirksweat

Jó, nem mondja el. De Haku észreveszi hogy a tű nem ér semmit. -.-' Valószínűleg egy olyan pontot fog támadni amit könnyű leszakítani, elvenni. Ez pedig a nyak/fej. Na mindegy legyen neked igazad.

De azért csak hogy tudd:  A sharingan előtt is "Alázta" és utána is csak annyit tett Haku hogy átált narutóra, és Sasukét meg elkerülte többnyire. Persze, persze. Porig alázta. Ezért halt ott meg majdnem Sasuke! De ne gyere nekem azzal az angol linkkel, már jó párszor láttam.Jó de legyen igazad..


Szerk:

Javítottam és Moderáltam a saját hozzászólásom, csak hogy ne szúrja ki a szemetek.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 13:29:52 írta AyaseAkami » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7278 Dátum: 12 júl 28, 12:47:27 »

Idézet
Természetesen nincs. És ez a legnagyobb gyengéje. De a kevés chakratartalékok ellenére ő egy kiváló stratéga. Sajnos azonban szinte minden harca után a kórházban köt ki.

Ha értem. Szóval itachi nem kiváló stratéga:D Ilyet se ritkán látok. Ráadásul szerintem itachinak még több is a chakrája mint kakashinak:D

Idézet
Pedig a chakra mennyisége nagyban befolyásolja. Jelenleg az 5 Kage közül 4-nek nincs chakrája. Ha lenne nekik eredményesebben tudnának meghalni.

Lehet befolyásolja, de az is számít, hogy ki az a személy aki harcol. Lehet, hogy Itachinak kevesebb a chakrája mint a 3kagenak, de 3kagenak meg kisebb az agya mint itachinak:D Ami ugyan olyan befolyással bír mint a chakra ha nem többel. (Ahogy itachi használja az agyát úgy nem sokan használják szóval fölösleges azzal dobálózni, hogy 3kagenak több a chakrája azt akkor nyernek, hisz A-nak is több a chakrája szerintem mégis 1v1be semmi köze nincs itachihoz)
Kagek vagy 3x feltöltötték a chakrájukat és nem értek el többet, mint félholtan:D
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #7279 Dátum: 12 júl 28, 13:11:05 »

Bocsi a személyes kérdésért

Fuss neki a személyes kérdések témakörének mert ez egy hangyaf*sznyit se volt az.

Haku part1es erejét figyelembe véve, hogy 2 taknyos kölyköt nem tudott megölni ( igen főszereplőket ), akkor te elvárod, hogy egy felnőtt férfit, aki nem mellesleg olyan apróságokról híres, hogy a saját társa hátba lövi ha kedve szottyan, levágott fejjel beszél, több "főbb" sérülés ellenére végig játszotta és kiiktatta Asumát és a nevetséges rohamjátékát, mivel ő maga vallotta be, hogy erősebb és ez a legjobb megoldás, hogy legalább őt kiiktassák, de ez se jött össze annak ellenére, hogy Kakuzu végig mozizta. ( mert ha kedve szottyan akkor legalább mondta volna a taktikot az "idiótának", de még ezt se tette meg )

Abba belegondolni, hogy a tűkkel lepontozza Hidan fejét minden csak nem komoly és nem kéne belemenned a személyeskedésbe mert mindenki tudja, hogy Haku volt a jeled az oviba.
Igen egyoldalú meccs lett felhozva csak, hogy ne legyen több vita Itachi meccséből.

puszia, lehet személyeskedni, de adj bele mindent ami egy 12évesből kiadható.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 13:12:02 írta iamhated » Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7280 Dátum: 12 júl 28, 13:43:34 »

Oh, nem, a jelem egy cica volt ^^

Személyeskedésbe meg van jogom átmenni, és át is mehetek, mivel annó ő is jött evvel.Nem olyan formátumban mint én, de hasonlóval.

Iamhated, védheted a halálodig, szerintem ő nyerné meg. Mert mint a kinyaltva*agú Uchihát, én is nézhetem elfogult szemekkel Haku-t.

Különben meg, persze hogy nem ölte meg őket mivel, a legtöbb időt beszéddel töltötte. Meg aztán ők a főszereplők. Hogy nézne ki hogy porig alázzák őket? Ki kellett valamit eszelnie Kishimoto-nak, hogy gyorsan eltüntesse az útbol Haku-t különben ott  lett volna vége a történetének. Én még mindig azt mondom, hogy kb 2 perc alatt kipontozhatná Hidan fejét(NEM ÉRDEKELNEK AZ ELLENÉRVEK! Az én döntésem ).Ez különben is, egy felvetés volt arra: Hogy hogyan ölhetné meg Haku a tűivel? Aizen kérdésére.Ez egy eshetőség. Hiszen ennyi erővel, Shikamaru elásását is kisérthettétek volna, mivel kitudna mászni onnan.

Személyeskedünk hm? ^^ "Ami egy 12 évesből kiadható" Tisztelebelien tegnap előtt előtt előtt 13 lettem ^^. Nézd meg az adatlapom mielőtt beszélsz :'D

Az a 12 éves még mindig értelmesebb.

Szerintem érthető voltam, és nem kívánok továbbra is vitát nyitni.

Utolsó: Aki kíváncsi mit írtam megkérdezheti PÜ-ben ^^
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7281 Dátum: 12 júl 28, 16:04:11 »

TsunadeHime: Az a link amit linkeltél az Itachi sus'sanójának a leggyengébb fokozata. Ezt meg nem fogja bevetni két ilyen harcos ellen. A legerősebb itachi féle sus'sanoban egyetlen egy karcolást se fognak okozni. Lehet sok mindenben kivált jelentve hogy verhetetlen, sérthetetlen, halhatatlan stb. stb. é mégis meg lettek cáfolva sorra. Igaz hogy Itachi Yata tükrével is ez a helyzet. DE! Nem mindegy ki és hogyan töri át. a Yata tükör áttöréséhez kb. egy Bijuu-bomba kell, vagy még a C.T. lenne hatásos.
A csigás megoldásra nem azért de ez nem valami nagy válasz smirksweat Mert akkor ennyi erőből akármit ki lehetne jelenteni, tehát ezt nem lehet biztosra venni kacsint
Akárhogyis, Tsusokyumi, Amaterasu, Yata tükre, Totsuka No tsurugi, szuper genjutsuk, rendkívüli intelligencia, remek reakcióidő, ez Itachi, s akárhonnan nézem ez elég lenne a 2 Kage ellen.
,,A" akármilyen gyors elkerülhetetlen hogy ne nézzen Itachi szemébe, és ha madárka genjétől kifeküdt, akkor itachi tsusokyumijától kb. meg is hal mint már említettem. Utána meg csak tsunade van hátra. Őt meg itachi lerendezi egy Amaterasuval.

Ja a chakratartalékos dologhoz annyit, hogy minden E.T. shinobinak Végtelen chakrája van, Mugen No Chakra. Tehát az E.T. akkorát dob minden shinobi erején hogy az valami hihetetlen. Az E.T.-nek hála még egy jounin akinek van valami erős ütőkártyája az az kb. S szint fölé emelkedik ikszdé

Aztán ki tudja, lehet neked van igazad TsunadeHime Mosolyog De... még mindig nem modtál olyan érvet amellyel bizonyíthatóan elverné a két kage itachit. Persze, ha igazad van a csigás dologgal kapcsolatban, akkor már egészen más a helyzet.

Hidan vs. Haku:

LOL

Kezdjük ott hogy Haku genin és chunin szint között van. Hidan meg az akatsuki tagja. Mit is jelent ez? Azt hogy Haku B szintű egyén, míg hidan nagyon közel áll(esetleg el is éri) az S szintet. Magyarul akkora különbség van kettejük között mint Konohamaru és Kakashi között, a szó legszorosabb értelmében.



« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 16:06:16 írta IndianA » Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7282 Dátum: 12 júl 28, 16:21:26 »

Hidan vs  Haku:
Ez a nyak kipontozás tűkkel akkor is vicces volt Nevet Megérte felhozni a harcot... De anatómiailag sajnos hiába hasítod körbe tűkkel a nyakon a húst a csigolyák össze tartják Nevet Haku nem tudja levágni Hidan fejét azokkal a technikákkal amiket eddig láttunk tőle Nevet A fejlevágáshoz kell legalább egy kard vagy Asuma féle chakra penge ami elég széles Nevet De még így is van némi probléma mégpedig hogy a közelébe kell jutni és levágni úgy hogy ne térjen ki az meg nem lesz egyszerü Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #7283 Dátum: 12 júl 28, 16:21:35 »

Az a 12 éves még mindig értelmesebb.

Ezt kötve hiszem, ha a fentebb leírt sorokat képtelen vagy értelmezni Mosolyog
Közel se védek semmit / senkit, csak amíg a te döntésed, addig több fórumozó másképpen látja, és ezért mertem ide írni, hátha szerzek pár barátot és öribarik leszünk **

+ leszarom, hogy kislányoknak mi volt a jelük az oviba, képletesen értettem a mondókámba, ha ennyire kitértél rá kacsint
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7284 Dátum: 12 júl 29, 13:38:08 »

IndianA: Akkor másképp mondom: az a link valóban Itachi leggyengébb Susanoo-ját mutatja, de mint láthatod az a Susanoo is gyengébb, mint a Madaráé. Ezek szerint Itachi legerősebb Susanoo-ja meg sem közelíti Madaráét. A Yata tükröt pedig nem csak bijuu bomba tudná áttörni. Merem állítani, hogy egy csapás Madara Susanoo kardjától bőven elég lenne.

Ezt meg nem fogja bevetni két ilyen harcos ellen. A legerősebb itachi féle sus'sanoban egyetlen egy karcolást se fognak okozni

Én arra tippelek, hogy Tsunade ütésének ereje egyenes arányban nő az ütésbe fektetett chakra mennyiségével. Ezt akár alátámaszthatja az is amikor a saját chakrájával erősítette fel Onoki jinton-ját. Tehát ha a Hokage az összes chakráját egyetlen ütésbe sűríti bele akár Itachi végső Susanoo-ját is át tudja törni- így lehetőséget nyújtva a Raikagénak vagy a Mizukagénak. Természetesen ez nem több, mint feltételezés.


Felhoznék egy új harcot:

Edo Tsunade és Edo Raikage vs Gaara, Kakashi, Mei és  Gai
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 13:43:29 írta TsunadeHime » Naplózva

alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7285 Dátum: 12 júl 29, 14:28:38 »

Edo Tsunade és Edo Raikage vs Gaara, Kakashi, Mei és  Gai:
Hát Tsunadénak a legfőbb ütőkártyája a regenerálódás ami edosként semmit nem érne Nevet Gyakorlatilag annyit csinálna végig hogy a bazi nagy ütéseivel kergeti Kakashiékat ami nem hiszem hogy bejönne viszont a Raikage kihasználva a Tsunade által keltett riadalmat lecsaphat a szuper sebességével. Viszont Gaara és mei jutsujai tökéletesek az ellenség feltartására vagy csapdába ejtésére... Kakashi kitalálna egy tervet Gai lefoglalná Tsunadét Gara és Mei csapdába ejteni a Raikagét és lepecsételnék... Már ezen a ponton is meglennének tépázva rendesen de még ott van Tsunade aki nem bolond egykét embert kiütne de valszeg őt is lepecsételnék előbb utóbb... De valszeg Kakashiék mind túlélnék és nyernének Nevet
60-40 a Kakashi csapat javára.

Akkor egy csata:
Edo Neji, Edo Gai és Edo lee (mivel halhatatlanok ezért ki tudják nyitni mindketten a 8. kaput) vs Lámpás Naruto, Kakashi és EMS Sasuke
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 14:30:56 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7286 Dátum: 12 júl 29, 14:35:46 »

Tsunadét max Gaara tudná lefogni vagy visszatartani. Megnézném amint Gai hátulról lefogja majd kap egy "kis" ütést a gyomrába  ikszdé Két ilyen "állat" halhatatlanként azért ütős csapat lenne. Nem fogynak ki a chakrából és egy-egy ütéssel kedvük szerint rendezik át a csatateret és az ellenfél arcát  ikszdé 
Viszont a másik oldalon is erős ellenfelek vannak. Közülük azt hiszem csak Gaara tud pecsételni, így ha a csata elején A kiiktatja őt akkor nyer a Kage páros. De Kakashiék se lennének olyan ostobák, hogy az ütőkártyájukat hagyják megölni. Így a csata bármelyik irányba eldőlhet.

Edo Neji, Edo Gai és Edo lee (mivel halhatatlanok ezért ki tudják nyitni mindketten a 8. kaput) vs Lámpás Naruto, Kakashi és Sasuke

Az a baj, hogy a másik oldalon lévők közül egy sem tud pecsételni. Viszont ha hozzáadod Gaara-t vagy egy másik személy aki tud pecsételni akkor javulnak az esélyeik.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7287 Dátum: 12 júl 29, 15:38:05 »

Szerintem Kakashi tud pecsételni. De ha mégsem, akkor a Kamui-val bárkit elrepít egy másik dimenzióba. Most simán kinézek belőle 4-5 Kamui-t, ami egy embert is képes eltüntetni.
Az első harcban nem erre támaszkodna, mert Gaara elég jól pecsétel. Viszont a másodikban szerintem csak Kakashi miatt nyerhetnek. Mert ahogy TsunadeHime említette se Naruto se Sasuke nem tud pecsételni. Hamarabb kifogynának a chakrából, mint az Edo-sok.
Tsunade-t Gaara lazán lepecsételné. Raikage lenne a főbb probléma, de valamit kiötlenének ellene.
A második harcnál Naruto elkapja őket klónokkal, majd Kakashi eltünteti őket.
Mind a két harcban kikapnak az Edo-sok.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7288 Dátum: 12 júl 29, 16:03:29 »

Annyira bírom hogy az edo-s harcoknál senki se veszi figyelembe azt hogy az edo-s zombiknak végtelen a chakrájuk. Ez annyit foglal magába, hogy a bunshinokal úgy trollkodnak ahogy akarnak. Tsunde+Raikage létrehoznak 20 bunshint (Sanninról és egy kagéról van szó, elég alap ez a feltételezésemnek) aztán minden klón létrehoz 20-at , így az eredmény az lesz hogy 400 Raikage bunshinnal, és 400 Tsunade bunshinnal kell küzdeniük. Ezenkívül azt is figyelmbe kell venni, hogy egy edo-s raikage a végtelenségig fenn tudja tartani a shunshin no jutsut, aminek köszönhetően jelentősen megnől az amúgy is nagy sebessége. Szerintem így elég egyértelmű hogy az edo-sok nyernének ikszdé

A másik csatánál ugyanez a helyzet. Edo lee és edo gai a végtelenségig fenntudja tartani a 8. kaput, és Neji bunshinokkal trollkodhat. Ha arra alapozunk, amit kakashi mondott a part1-ben, akkor nagyon nagy gázban vannak anélkül is ha nem vet be gai kage bunshint. (Már ha tud egyáltalán Nevet) Ugyanis maga kakashi jelentette ki hogy a 8. kapu bevetésekor a használó ereje megszégyeníti a kagéjét. Na ha ehhez hozzá vesszük azt hogy elpusztíthatatlanok, soha nem fogynak ki a chakrából, és hozzáteszünk több ezer neji bunshint, akkor egyértelmű hogy az edosok nyernének. De ha esetleg így is vesztésre állnának-ami kétlek, de tegyük fel- akkor neji ismét létrehoz klónokat, amíg eljutunk odáig hogy egy egész hadsereg Hyugával kell megküzdeniük plusz még két terminátorral akikhez kéest még ,,A" is senkinek számít.

Ha bárki oltogatna az miatt esetleg hogy találhatok ki ilyen baromságot mint a végtelen chakra, annak azt ajánlom hogy olvassa el amit madara-bácsi mond:   http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/591/19
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 29, 16:07:48 írta IndianA » Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7289 Dátum: 12 júl 29, 17:01:09 »

Szeretnék feldobni 2 új harcot ami akár érdekes is lehet:
Sasori vs Kakuzu
és
Kakashi vs Sasori
Az első harc kimenetelét egyáltalán nem-tudom megjósolni mert Kakuzu bír az 5 elemmel meg 5x kell megölni + vasbőr, viszont Sasori már Hiruko formában nagyon erős és ha a 3.kazekaget előhozza az azé meg már odaver... +minden fegyvere mérgezve van...  én nagyon egyenlőnek látom..
ti véleményetek?

a kakshi vs Sasorit meg szerintem sasori hozza.... szerintetek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!