24 szep 28, 20:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200563 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7245 Dátum: 12 júl 27, 22:09:28 »

Egyet értek veled viszont a beteg itachi nem hinném, hogy fölényesen nyerne. 4.raikage nagyon gyors így rá lenne szorulva még a susanoora is az itachi és csak azután lehetne azokat csinálni amit mondtál. Mert, ha rögtön amaterasut rálőné tsunadera akkor addig 4.raikage hiper sebességgel megtámadhatja itachit. Szóval először kéne susanoo is neki utána pedig az a sorrend amit írtál viszont ezek a kombinációk megterhelő lenne neki,de végül beteg itachi szerintem tényleg elverné őket. Egészségesről meg inkább nem is beszélek:D

Akkor legyen Beteg Itachi vs Mei,4.raikage,tsunade és Egészséges Itachi vs Mei,4.raikage,tsunade. Na ezek már szerintem érdekesebb csaták lennének. Itt már a Beteg Itachi lehet ki kapna egy szoros küzdelem során, de egészséges itachi viszont szerintem nyerne szintén szoros harc során. Mondjuk Beteg Itachi vs ez a 3kage 48-52%.  Egészséges Itachi vs ez a 3kage  53-47%.
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7246 Dátum: 12 júl 27, 22:19:29 »

Húha Itachi nagyon túl van tápolva... Érdekes érdekes pedig Itachi és Kisame nem állt ki Jiraiya ellen annak idején hanem inkább elszaladtak Nevet Erre most 3 kage ellen is győzne mert ő a Jani Nevet Ha pár harc meg lenne Animésítve azok közül amiket ti totál le írtok a fületek ketté állna sztem Nevet Na de bocsánat hogy beleszóltam csak már nem bírtam megállni... Ígérem többet nem jövök ebbe a topicba haszontalanul most is csak unalmamba tévedtem ide mivel ennek a topicnak semmi értelme Nevet

De ha már itt olálkodok mondok egy harcot...
Totál fitt Kisame Samehadával (nem kell foglalkozva semmivel csak a harccal) vs Gai és esetlen Nunchaku(szintén csak a harcra kell koncentrálnia)
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7247 Dátum: 12 júl 27, 22:23:59 »

Idézet
Húha Itachi nagyon túl van tápolva... Érdekes érdekes pedig Itachi és Kisame nem állt ki Jiraiya ellen annak idején hanem inkább elszaladtak Nevet

Azt hittem, hogy azóta már mindenki rájött, hogy kisamet+itachit nem bírta volna jiraya egyedül elverni. Örülhetett volna jiraya ha kisamet elveri nem, hogy itachit főleg nem azt, hogy 2v1be is ledarálja őket:D Szerintem itt nem azok a tudatlanok akik azt mondják, hogy ott jirayanak semmi esélye se volt hanem azok akik még mindig hisznek abba, hogy azért ment el itachi+kisame mert, hogy annyira féltek jirayatól:D
Ráadásul ebből a három kageból nincs benne a legerősebb (oonoki) viszont a leggyengébb benne van (mei)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 22:25:32 írta Mach5 » Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7248 Dátum: 12 júl 27, 22:30:23 »

Hiába mindenki tudatlan beleértve engem is aki olyan harcokról fantáziál amik nem voltak benne az animében vagy a mangában Nevet Egyedül az író mondhat tutira harc eredményeket... Bármit is mondtok, bármivel is támasztjátok alá Nevet Tudom hogy ezzel többen tisztába vannak és most jól be fognak szólni Nevet De ezt csak azért írtam le hogy próbáljatok reálisabban harcokat alkotni mert minden 2. ember elfogult vagy vak xD Béke Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7249 Dátum: 12 júl 27, 22:59:50 »

Idézet
De ezt csak azért írtam le hogy próbáljatok reálisabban harcokat alkotni mert minden 2. ember elfogult vagy vak xD Béke Nevet

Vicces, hogy pont egy olyan ember írja ezt aki azt is megkérdőjelezi, hogy itachi+kisame el e bírta volna verni jirayat és ezért "menekültek" el.

Idézet
Érdekes érdekes pedig Itachi és Kisame nem állt ki Jiraiya ellen annak idején hanem inkább elszaladtak Nevet

Meg mi az, hogy most 3kage ellen is győzne? Már a sima narutoba orochimaru aki 2kaget elvert nem tudta, hogy hova fosson ha meglátja itachit. Ráadásul ott itachi még az erejének töredékét se mutatta meg. Szerintem nem az a elfogultság, ha azt írom, hogy egészséges itachi nagy nehezen elverné 4.raikage,tsunadet,meit hanem az, hogy jiraya elverné itachi+kisamet ráadásul 2v1be:D
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 23:00:49 írta Mach5 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7250 Dátum: 12 júl 28, 08:19:00 »

Itachi vs A és Tsunade

Komolyan mondom viccesek azok, akik ezt Itachinak adják  ikszdé Itt két olyan ellenféllel kell számolnia, akik közül az egyik olyan gyors, hogy még sharingannal is nehezen tudja követni, a másik pedig közel elpusztíthatatlan és olyan fizikai erővel bír, amely könnyű szerrel áttörheti a gyengébb Susanoo-ját. Az az Itachi aki Sasuke ellen küzdött szerintetek mennyi ideig bírná fenntartani a Susanoo-t? Vagy mennyi ideig lenne képes "próbálkozni" az Amaterasu-val amíg elkapja őket? Mert egyáltalán nem olyan egyszerű, mint amilyennek leírtátok. A Raikage ki tud térni előlük- ahogy Tsunade is. Ugye emlékeztek arra, amikor Madara utoljára támadta meg őket? A Mizukage  még csak reagálni sem tudott a támadásra amikor már a Hokage Madara és a kagék közé állt. Ezt nem nevezném lassú reakció időnek. De tegyük fel, hogy nem tud kitérni. A Raikage még mindig ott van és segíthet neki.
Genjutsu: Ez valóban hatásos lehet a Raikage ellen, de ez is kijátszható. Ha már a csata elején tudnak Itachi képességeiről ( és miért ne tudnának) akkor Tsunade egy kis Katsuyu-t odaadhat a Raikagénak. Így ha ő genjutsu-ba is esik a csiga kiszedi onnan. Elméletileg Tsunadét nem lehet tartósan genjutsu-ba ejteni hiszen neki van a legjobb chakrakontrollja. Így amint genjutsu-ba kerül csak annyi a dolga, hogy megszüntesse a chakrája áramlását.
A Susanoo-ról annyit, hogy Itachi betegen nem tudná sokáig fenntartani. Tsunade és a Raikage egyesített támadása valószínűleg egy csapással elpusztítaná. ( ha a legerősebb formáját nem is, de valamely gyengébbet biztosan. De ha a Susanoo nem is pusztul el, attól még a csapás egy részét megérzi. )
Még valami: tegyük fel, hogy Tsunadéra Itachi "rálövi" az amaterasu-t. A Hokage nem fog azonnal meghalni, sőt. Amint rájön, hogy ezek a lángok nem fognak kialudni aktiválja a pecsétjét. Így a lángokkal beborított bőrfelület fog égni és regenerálódni. Az biztos, hogy pokolian fájni fog, de nem fog belehalni a csata végéig.

Beteg Itachi ellen: 80- 20 a Kagék javára.
Egészséges ellen: 55-45 Itachi javára.


Mei, Tsunade és A vs Itachi

Ez az, amit alázásnak hívnak. 3 Kage erejével Itachi sem bírna el. Ő nem Madara és nem is edo-s. Nagyjából megcsinálhatják azt, amit Madara ellen próbáltak: Mei a Kirigakure no jutsu-jával csökkentheti a Sharingan látókörét. ( és ne mondjátok, hogy ezzel ők is megvakulnak, mert nem. olvassátok csak vissza azt a fejezetet, amikor Mei Madara ellen vetette be). Miután ez megvan abba az irányba küldhet egy kis lávát.
Vagy egy másik módszer: Mei csinál egy "lávatavat" amelybe Tsunade vagy a Raikage Susanoo-val és mindennel együtt beletaszítják az Uchihát. Még Madara is beismerte, hogy nem engedheti, hogy egy ilyen szintű technika elkapja.

Nálam itt nagyon is a 3 Kage nyer. Kapnak olyan 75%-ot. ( nem számít, hogy egészséges vagy beteg)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 08:24:36 írta TsunadeHime » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7251 Dátum: 12 júl 28, 08:50:06 »

Hát szerintem is itachi és kisame nem hogy jiraiyát, de egész konoha ellen megindulhatott volna, ha azt nézem hogy ksiame chakrája végtelen az elszívott emberek miatt, és gai sok kapus akció előtt mindenkinél gyorsabb. Plussz ha nagyon felszívja magát tölthet kicsit itának is. De itachi konoha párti ezért nem mentek neki jiraiyának, meg a 9farkú a végén kellett nekik.
Tsunade A és Itachi, hát tsunadét leszúrná egyből totsukával, lassú nincs esélye kikerülni. A-t meg annyira legyengítettétek a szemembe, hogy Ő is vesztene, pedig sokáig dacoskodhatna. De elmondom  forgatókönyvet: Mivel a nagyi egyből lepecsétlődik, kizökken A és egyből genjutsuba esik. ja 100-0t kap így még a beteg itachi is. Igen lenézem őket, de csiga is tsunade nem ütheti ketté a totsukát mivel test nélküli szellem kard.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7252 Dátum: 12 júl 28, 09:14:13 »

Ita így ita úgy..xD

Bee-t még Sasuke Amaterasuja is elkapta, így nem hiszem hogy Itachinak baja lenne vele. Ott van A. Hát ő se lenne túl nagy falat az Uchihának . Az igazi probléma  Naruto. Mesterien használja a rókát, elég okos, és gyors is. Itachinak meggyűlne vele a baja. Talán ha Naruto és Bee összeáll, elkaphatják Itachit. Ha negyíon okosan cisnálják:  51-49-re nyernének Bee-ék...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7253 Dátum: 12 júl 28, 09:23:24 »

Egészséges Itachi vs A-Tsunade? Jujj, 70-30, és alsó hangon...
Kapásból abból érdemes kiindulni, hogy emberünk 1 ujjmozdulattal alkalmaz genjutsut, ami enyhén gyorsabb, mint 1 idézés. Mosolyog Charakontroll itt tök8, nekem ne mondja senki, hogy a Raikage nem bír jó chakrakontrollal, ha már egyszer kage, Madara ellen meg csak fetrengett, Oonoki nélkül élete végéig ott rohad a genjutsuban... Tsunade sem fog hopp kiszabadulni...
Ha elkapja Tsunadét az Amaterasu célszerű percekben mérni (jó kevés percben), meddig fogja bírni a chakrája azt, hogy az egész teste lángol, így folyamatosan gyógyulnia kell, tetőtől talpig. Addig se húzná, mint Madara ellen, mivel ő alig okozott neki sérülést, hála annak, hogy szétunta az agyát... Mosolyog Az meg, hogy nem találja el vele nos... sacc esélytelen, hogy elkerülje a sebességét tekintve. Ehhez raikage szintű sebesség kell, azt meg nincs neki.
Raikage meg 1 szerencsétlen pancser, még MS Sasukével is döntetlent hozott ki, aki ellene nem is genjutsuzott. Tsunade nélkül kapásból elhullik, hála az Uchiha leggyengébb genjutsujának, még Tsukuyomi se kell ellene. kacsint
Totsuka kardját már nem is említem, mert még megköveznek. Tsunadét csukott szemmel eltalálja vele (nem is tudnak a kardról, kezdjük ott, így azt se tudják, hogy mennyire veszélyes... Faceg ) A már kérdéses, de őt úgyis genjutsuval kapná el.

Mei-el kiegészülve: a ködjutsuja nem sokat ér, a chakrát attól még látja Itachi. Mint 1 világító lámpa, úgy néznének ki a ködben kb. Mosolyog A vérvonala alapban 1 vicc, a láva is elmegy, de azt még Madara is kiröhögte... Elemi jutsukkal nem sokra megy a ködön kívül, max Itachi Katonját fogja majd fel a vízjutsuival, és itt kifújt a kiscsaj.
55-45 Itachinak.


dreamfolow: azt mondanám, hogy 3 teljes sor...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 09:30:51 írta Aizen » Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7254 Dátum: 12 júl 28, 09:36:41 »

Te annyit Amaterasuztatod, hogy kiesik a szeme. smirksweat

A-t és Tsunadét elkapná, de Tsunade , Mei, és A kombót nem. Hiába hiperszuper eős. Ő nem Nagato-hogy csak rájukpislant és meghalnak. Ő Itachi, és nem fangörl szemmel kell nézni.Tsunadét hogyan kapná el? Míg Genjutsuzik, hiába gyorsabb jóval mint egy idézés: A is gyorsabb mint egy idézés. Méghozzá Tsunadénak annyit kell tennie hogy elkapja.Mint most Madara ellen láttuk, sokáig bírja a Chakrája. Már alig volt  Chakrája, de még leütött egy Madara klónt+ adott Oonokinak is. Hidd el, ellenne ott Tsunade. A ról feledkezzünk meg, jelenleg akkor ő ott rohad egy genjutsuban. Akkor maradt Tsunade.Elhúzhatná, de nem fogja sokáig. Itachi végülis elkapja valamivel de az nem az Amaterasu lesz. Itachinak fogyott a Chakrája de még ott van Mei is, aki szintén rejteget cuccokat, és még rá nem is támadt. Mai lecsökkenti a látóterét, és egy  hirtelen jött támadással elkapja.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7255 Dátum: 12 júl 28, 10:30:45 »

Még mindig várom a magyarázatot, Mei mivel is kapja el/tartja fel Itachit. Avagy mit "rejteget". A büdös nagy semmin kívül persze, hiszen a leggyengébb kage az 5 közül.
A lávája a csontos Susanoon sem hatol át. A ködben rejtőzés jutsut már leírtam, nem sokra megy vele a Sharingan ellen. Sav? 1 vicc, zárt közegben egy egészséges, ereje teljében lévő ellenfél röhögve kiszabadul. Szabad levegőn meg nem ér semmit, chakrapazarlás. Mosolyog Kekkei-genkai kihúzva a köddel együtt. Jah arról nem is beszélve, hogy láttuk, Madaránál sem okozott problémát a köd. Felejtős, Mei továbbra sem érdemi tényező ezek alapján. Jah arról ne is beszéljünk, hogy ő sem éppen gyors, Totsuka simán bedarálná. =/

Jajh, a Raikage ütését már el is felejtettem lehúzni. De feledékeny vagyok... Na pótolom is.
Raikage bepancsolt Madarának Oonoki-update program nélkül: az Uchiha Susanoo és sérülés nélkül megúszta (gyengébbek kedvéért: nem kellett regenerálódnia sem). Ettől az ütéstől féljen annyira Itachi? Oonoki féle potencianövelővel ellátott "Szuper tömör kőtechnikával" átütötték Madara kezdetleges Susanooját, de a srác nem sérült. Nos, most Oonoki nincs, így buff sincs. Az ütés átviheti a Susanoot, de hogy Itachi nem fog sérülni, az biztos.  smirksweat

Tsunadét is elmagyaráztam már... alig sérült Madara ellen, mivel nem nézi őket semmibe, nem csoda, hogy sokáig bírta a chakrája. A klónoknál volt némi keményítés, de az sem tartott sokáig. Röviden: kevés sérülés = kevés chakra használat. Itt pedig az egész testét folyamatosan égeti a láng, ami sok sérülés = sok chakra használat. Madara ellen is csak a srác kegyelméből húzta eddig a chakrája, és komolyan ezt veszi bárki is alapul? Nevet

Kiesik a szeme? Ugyan... egészséges Itachi, teljesen ép szemekkel. Mondhatni zsír újak. A srác évekig használta a Mangekyo-t, felesleges azt alapul venni, hogy Sasuke "hamar" megvakult. Persze mihez képest hamar.. hogy gyalázott 1 sort előtte.

Nem tudom a triónak adni a harcot, mert még mindig nincs mire.
Ayase: szerintem te ne beszélj a fangörl nézésről az eddigiek alapján
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7256 Dátum: 12 júl 28, 10:49:41 »

Dehogynem. Megmondom: Lassan Haku fangörl vagyok, te meg Szászke és a nagy becses Uchihák Karint is meghaladó fengirlje-vagy.

Haggyuk már...Mei elég elterelőnek. Hiába írsz hasonlatokat. Itachi Madarához képest senki. Egy klón erősebb nála, mivel a klónok a használó 1/10-edének az erejét foglalják magukba.Tsunade egy ütéssel kettévitte azt a nem is tudom milyen erős Kardocskát...Ne mondd hogy Itachi csak mert ő Uchiha, túléli az ütést.Mei eltereli, A genjutsuban van, addig Tsunade hátulról csúnyán fogalmazva rábasz egyet a fejére.Hidd el, hamar vége lenne ennek a harcnek.

Oké: Mei pazarolja a Chakráját, de amíg Itachi készül kivédeni, vagy ködbe burkolódznak, az 10 másodpercnyi időnek megfelel. Eközben Tsunade elkapja. Nem hiszem hogy itachi három fele lát egyszerre. A Kagék sem hülyék. Azért az a kis keményítés is sokat ér. Mint írtam, az öregasszonynak csak egyszer(!!!) kell egy erős csapást bevinnie. Akár ki is engedheti az összes Chakráját. Itachi nem fogja túlélni. A Habteste fogadd el, nem bírna ki pár ütést.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 10:51:13 írta AyaseAkami » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7257 Dátum: 12 júl 28, 11:00:01 »

Aizen:

Tsunadét is elmagyaráztam már... alig sérült Madara ellen, mivel nem nézi őket semmibe, nem csoda, hogy sokáig bírta a chakrája. A klónoknál volt némi keményítés, de az sem tartott sokáig. Röviden: kevés sérülés = kevés chakra használat. Itt pedig az egész testét folyamatosan égeti a láng, ami sok sérülés = sok chakra használat. Madara ellen is csak a srác kegyelméből húzta eddig a chakrája, és komolyan ezt veszi bárki is alapul?

Ezt gondold át újra. Tsunade igenis rengeteg sérülést szenvedett el, illetve a chakrájából is rengeteget használt el. Először is aktiválta a Sejtgenezist, amikor odateleportáltak a csatatérre. Rögtön ez után a halálból hozta vissza Onoki-t és Gaara-t is. Később a Mei-t chakrával látta el. Ez után aktiválta a Byakugou-t és át lett szúrva egy Susanoo karddal, valamint bekapott még legalább 3 Yasaka- Magatama-t is. Ezeket is megúszta. Később legalább 2 Susanoo klónt is megsebzett, míg a harmadikat is hazavágta két karddal a gyomrában. Még helyre sem jött teljesen amikor Onoki-nak annyi chakrát adott amely elég volt a 25 klón azonnali eltüntetéséhez. Ezek után még ahhoz is volt ereje, hogy kivédje Madara egyik igen erős tűz technikáját. Ehhez még hozzájön az is, hogy az orvosi ninjutsu rengeteg chakrát emészt föl. Tehát ne mondd azt, hogy 1 percig bírná ha az Amaterasu meggyújtaná valamely testrészét.
És azt se mondjátok, hogy nem tudja elkerülni azt a bazi nagy kardot... Könyörgöm, még 1 rendes ember is el tudná kerülni ha eléggé jók a reflexei, nemhogy egy nindzsa.

Mei pedig igenis hatékony lenne a Kirigakura jutsuval. Ha még a Rinnegan látókörét is csökkentette nehogy már Itachi MS-ét ne tudná... És a láva is egészen biztosan hatékony lenne. Nekem valahogy Madara Susanoo-ja erősebbnek tűnik, mint Itachi-é.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 11:00:59 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7258 Dátum: 12 júl 28, 11:25:49 »

Csökkentette a Rinnegan látóterét? Érdekes, Madarát nem hatotta meg, csak Kabuto rezelt be. Jah és azt is látta, amikor Muu-t elcsapják a Holdig. Nem nevezném én azt olyan hú de nagy csökkentésnek, de legyen...
1 rendes ember is elkerülné a bazi nagy kardot. Tökéletesen egyetértek Veled TsunadeHime, de 2 probléma van:
1: nem is ismerik a Totsukát, ha Tsunade megpróbálna megint "hősködni" mint Madara ellen, akkor itt belehalna
2: mint láttuk elég gyorsan elő tudja kapni és döfni vele. Nagatos eset. Pillanatok alatt átváltott 2-esből 3asba, és már döfött is. 1 kagét tuti pecsétel. Lehet azzal jönni, hogy ott Kabuto irányította Nagatot (mert ez igaz), csak Kabuto meg ismerte Itachi képességeit így számíthatott rá. Na melyik kage tudja kikerülni A-n kívül a hirtelen döfést? Jól mondod, egyik sem.
A 3-as Susanoot pedig nem tudja áttörni továbbra sem. Árnyékklónokat említettem már Itachi javára? Nem nem, kagéktól nem láttuk, így nekik nincs.

Ayase: az a kard, mit eltört Tsunade, remélem vágod, hogy csak 1 sima Susanoo kard volt, Madarának nincs Totsukája. Ha hozzáérne a Totsukához, akkor azonnal lepecsételődne... Tényleg ennyivel nem vagy tisztában?
Az Uchiha "habtestét" meg nem tudja elkapni, mivel a 3-as Susanoot nem tudja átütni egyik sem. Mosolyog

Írok pár harcot, legyen min csámcsogni még ezen kívül:
Hidan vs Haku
Yamato vs Darui
Juugo vs Yamato
Shippuu CS2 Sasuke vs Juugo, S.Sakura, S.Hinata
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7259 Dátum: 12 júl 28, 11:32:47 »

Itachi vs Mei,Tsunade,A
Tsunade eléggé lassú személy, ha amaterasu nem hat rá akkor ott a lepecsételő kard ami egy hatalmas 8fejű kígyót lepecsételt kb. 10másodperc alatt. Tsunadet lepecsételne 3másodperc alatt (Eddig mei,A semmit nem tud tenni mert susanoo fel van húzva itachi köré ráadásul nem a gyengébbik fajta) Na tsunade kivan lőve.
Marad Mei,A.
Semelyik nem tud semmit tenni 1genjutsu ellen vagy akár 1tsukuyoumi ellen már pedig itachi nagyon jók ezekbe. Kakashit 1mp alatt úgy kiütötte, hogy komába esett. (Ugyan ezt eljátszhatja mei-vel)
Marad Itachi vs A. (Itachi eddig elhasználta kb. a chakrájának 1/5 részét (az a 2-3jutsu.. xd))
Na A nem tudja átütni itachi teljes susanooját. Amaterasut kibírja kerülni, de raikage eldöntheti hogyan hal meg. Vagy nem néz bele itachi szemébe és akkor kap egy amaterasut. Vagy belenéz a szemébe és kap egy genjutsut. Mind a 2 esetbe K.O. lenne. Persze Itachi nem ilyen könnyen nyerne hanem hasonlóképpen nyerhetne. Egészséges itachi véleményem szerint nyerne olyan 53-47-re viszont az a itachi aki harcolt sasuke ellen az kikapna, de nem lenne könnyű dolga a 3kagenak (kettőt szerintem megölne hisz ők nem sasukek, hogy átlátnak genjutsukon valamint nem bírják követni a mozgást se, ja meg őket itachi meg akarná ölni nem úgy mint sasuket) Szóval a beteg itachi kap 47%ot tőlem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 482 483 [484] 485 486 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!