24 szep 28, 18:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200462 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7200 Dátum: 12 júl 21, 21:01:22 »

Pein vs. Minató:

Minatónak adom a győzelmet, most nincs kedvem részletezni miért.

Raikage vs. Pein:

Sima Pein win. Éhes Szellem Birodalom, Tendo, ezek tökéletesek ,,A" ellen. Lehet, hogy ,,A" villámaura nélkül is gyors, de Pein-hez az a sebesség nem lesz elég. A szuper-gyorsaság jó Pein ellen... egy ideig... de akármilyen gyors, Tendo S.T.-ét /B.T.-ét lehetetlen pusztán sebességgel kivédeni. Ezenkívül Lassie ellen semmit se tudna kezdeni. És persze chakrából természetesen a Kage fogyna ki előbb. Ezenkívül ,,A" semmit se tud kezdeni a Kaméleonnal, és még a C.T.-t meg se említettem meg egy sor technikáját Peinnek.
100-0 Pein javára.
Nagyon-nagy előnyökkel kéne indulnia ,A"-nak hogy le tudja győzni a Rin'negant.
Mondjuk így lenne esélye:
Kikötések: Tendo nem használhatja a C.T.-t, és 5 percig nem használhatja az erejét,Állati Birodalom a Kaméleont, +még Lassiet, Pokoli Birodalom nem támaszthatja fel a testeket. Na, ilyen előnyökkel kap egy jó 70%-ot.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 21:12:39 írta IndianA » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7201 Dátum: 12 júl 22, 08:38:06 »

Azért A vs pein nem ennyire lefutott nálam.
Ha amateratsut kikerülte, akkor szerintem bt-re is van esélye, st pedig korántsem visz mindent, főleg peiné (nagatóé csak-csak). Ha jól rémlik nekem a 6 farkú kyubi is áttörte, és hogy ha a 8farkú tart a Raikagétól akkor a 6farkas kyubinál erősebb lehet csak. A-nak nincs sok esze, de amiben jó (az erő és gyorsaság, sok chakra) az itt nagyon előnyös pein ellen. Kaméleonnal lehet nem bír mit kezdeni de az mért garantálja a 100-0as vereséget? Ha egy megbújik benne a többit miszlikre szedi, és ilyen idézéseket bal kézzel dob a háta mögé ugyanúgy mint naruto.
Az sem biztos hogy előbb kifogyna, kivétel ha elkapják, mert az kínosan érintené. Ne feledjük hogy nagató haldoklik, tized olyan erősek a peinek mint fénykorában hanzou ellen. De még ha az egészséges régi nagato állna itt, akkor is adnék A-nak százalékot. Pein ellen nem is kell más mint gyorsaság és erő. Elég sok test teljesen hasztalan itt, mondjuk az a rakétás, meg se karcolná pajzsa mellett. Az idézett álltaok is cask aktív zavarnak míg azt is ki nem üti, bár elbújhat a kaméleonba az igaz. Csak 2 test jelent fenyegetést, az elszívó és a tendo; de az elszívó tuti nem tudná lefogni mint narutot, letörné a kezeit. És akkor ottvan a chibaku, ami ellen még ki kell találnom mit kezd  smirksweat, ám lehet hogy az elől is elbírna inalni ha csak 1percre is, akkor már nyer.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7202 Dátum: 12 júl 22, 08:57:05 »

Dehogynem, teljesen lefutott harc. A Raikage a villámpajzs használatakor gyors és taijutsut használ. Mivel a győzelemhez támadnia kell, így Pein könnyedén lekapja róla a pajzsot aztán helló!
Bár én azt is kétlem hogy ellen tudna állni a Banshou Tenin-nek vagy a Shinra Tenseinek, ráadásul a kutyus idézés is megnehezítheti az egyébként sem könnyű dolgát, a kaméleonról nem is beszélve.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7203 Dátum: 12 júl 22, 17:11:40 »

A B.T.-t és a S.H.-t 100% hogy nem védené ki. Ahhoz hogy sebességgel azt ki lehessen védeni, kb. 25-ször kéne gyorsabbnak lennie. Egyszerűen szólva ezzel a két technikával manipulálja a gravitációt, magyarra lefordítva sebességgel nem lehet kivédeni, legalábbis olyan sebesség kéne hozzá ami még a Sárga villanást is megszégyenítené.
A kaméleon meg azért jó ,,A" ellen, mert a Kutyát csak úgy tudja semlegesíteni, ha elpusztítja az Állati Birodalmat. Szóval a kutya folyton az útjában lesz, ami elég kellemetlen. Nem is beszélve arról hogy onnan nyugodt szívvel-lélekkel idézhet ,,A"-ra vagy 8 lényt.
Amúgy Éhes Szellem Birodalom-nak nem is kell lefognia ,,A"-t. Elég lenne ha Pein egyszerűen magához húzza, elszívja az auráját, és akkor már mehet is a Blodamiébe 6 Chakrarúd, az meg letudná bénítani annyira és addig, hogy Démoni Birodalom megölje 10-15 rakétával, vagy emberi Birodalom a túlvilágra küldje kacsint
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7204 Dátum: 12 júl 22, 17:27:03 »

szerintem ha magához húzza, akkor ütő távon belülre kerül ez teljesen egyértelmű (vagy rugótáv). De nem értem mért 100% hogy nem védi ki. Ha te olyanba is hiszel hogy a 3.raikage nem lélegzik, akkor ennyi erővel Ő 100-0ra verné a peineket, mert kisujj mozdításától halnának a testek. A fia A, pedig nem sokkal gyengébb ám nála, gyakorlatilag egy klónja aki még nem elég tapasztalt, se elég edzett. A shinra tenseit pedig nem muszáj elkerülnie, mint írtam a 6farkú róka is áttörte. És A ereje és chakrája egy bijuéhoz fogható. Ennyi erővel a fekete lángokat se tudná, mert ahova fókuszálnak ott lobban fel, de ha a rinnegan nem látja a mozgását, akkor mégis honnan húzza magához? Az egész területről? Az osztott látás nem eredményezi azt hogy a hússzor gyorsabban mozgót meglátod szerintem. Nálam igen is van esélye, még akkor is ha 0 IQja van, főleg harc közben.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7205 Dátum: 12 júl 22, 17:36:51 »

A S.T. a másodperc ezredrésze alatt aktiválódik. Azt aláírom hogy nagyon gyors, de a S.T.-hez nem elég. Például Kakashi ellen bizonyította Pein. Egyetlen egy milliméter választotta el a fejét a Raikiritől és ellökte Kakashit jó pár méterre. Magyarul ,,A" legyen akármilyen gyors Peinnek egyszerűen szólva elég ránéznie, és már el is tolta egy jó pár méterre. Azt meg senki ne mondja nekem hogy annyira gyors hogy 6 Peint 2 sec alatt lever. Ezenkívül még mindig ott van a Állati Pth láthatatlansága, amivel nem tud mit kezdeni. A kaméleonból ráidézhet vagy 8 lényt, és ezek is növelik Pein látóterét.
Mondjuk azt aláírom hogy Peinnek nincs olyan technikája ami kárt tudna tenni ,,A"  aurájában, de az Éhes Szelelm Birodalom jó ellene, mivel ha leszívja az auráját, akkor nyugodtan bele lehet ,,A"-ba lőni 6 chakrarudat.

Ja, ezenkívül még annyit, hogy Peinnek egyértelműen többszörösen annyi Chakrája van mint ,,A"-nak. Pein harcolt Konohával, Kakashival, utána Sennin-Narutóval, utána meg létrehozott egy C.T-t, amit még tudott növelni is. Ezután meg fel tudta támasztani a falu lakosságát.
Akkor nézzük a Kage teljesítményét. Harcolt Madarával, játszadozott velük, és már alig áll a lábán. Madaráról van szó, persze, de aki kifekszik ennyitől, az nem rendelkezik akkora chakratartalékkal mint Pein.

Ezenkívül nem is vettem figyelembe azt, hogy Pein ugyanazt a taktikát bevetheti mint jiraiya ellen. Magyarul ,,A"-ról a harc második felében tudni fog mindent Pein, még ,,A" a felét sem látta annak a amire Pein képes.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 17:44:10 írta IndianA » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #7206 Dátum: 12 júl 22, 23:36:11 »

Ti nagyon alábecsülitek Peint. Csak azért győzte le narutó a 6útját mert nagyon le volt már gyengülve(chibaku tensei róka ellen, shinra tensei konoha ellen stb).
Amikor visszahozta Kabutó szerintem kicsit túl korán rendezték le, oké hogy Itachi, Bee és Narutó legspécibb technikája volt de akkor is, valószínüleg nem tudta érvényesíteni az összes képességét 1testben, azért tűnt ennyivel gyengébbnek, nem tudok rá más magyarázatot.
Jóval a kage szint fölött van, pl egy Gedou mazous léleksárkány jutsu ellen Minato vagy akár Hashirama is tehetetlen lenne, csak ahoz tényleg harcolnia kéne szívből-lélekből.
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7207 Dátum: 12 júl 23, 08:21:44 »

viktor: lehet hogy kage szintnél, sőt ez biztos, de azért számít melyik kage. Pl ilyen mei esélyt sem kapna ellene, mivel ninjutsu használó. De pont taijutsuval verhető. Indiana: én se állítom hogy elverné a peineket, de azért én adnék neki százalékot. Ha olyan taktikát hozna, A meglékelte volna az idézős fejét 0,1sec alatt. Előttem még itt a kép ahogy ráugrik Yondaimére. Azért a 4.után leggyorsabbnak lenni az komoly tényező. Az a baj hamar visszaütne hogy nincs esze, mivel van egy feltámasztós, és utána csak sírna hogy az ütései hasztalanaok  Mosolyog.
Gedo mazou sárkány: simán el lehet kerülni, főleg sebességgel. Ha egy hanzou letépte a hátáról, akkor egy minatonak ez ne legyen kihívás; főleg hogy pein szerintem nem képes erre, csak nagato.
S.T pedig ha aktiválódik, ellöki 20méterre mondjuk, tegyük fel. De ez a húsz méter neki 0,1sec visszafutás vagy ugrás. Míg peinnek kell 5 másodperc.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7208 Dátum: 12 júl 23, 12:51:38 »

S. eleji sasuke vs kimimaro,
Hát eléggé érdekes, sasukének szerintem egyetlen esélye a kirin, de nicns bizonyíték rá hogy ismerte már akkor;csak elég valószínű. Nem tudjuk hogyan reagál kimi legerőteljesebb csontozata a chidorira és változataira. Mert biztos hogy sok találatot bekapna főleg nagashitól. De azt ne felejtsük el hogy 1 dárdával egyből meglékeli sasukét, aki viszont tud repülni, de cserébe kimimaro is tud csontokat növeszteni a földből elég magasra.
Aza gond nem tudjuk milyen erős is lehet kimi ha egészséges, de szerintem nyerné ezt a harcot; megelőlegezem neki hogy jóval többet bír mint gara ellen. 65-35.

ebbe válaszolok rád viktor: nem pein nem ugyanaz nagatóval, sokkal gyengébb a tendo pein, ha olvasnál mangát akkor ezt már tudnád. És ha pein tudja a sárkányt mér nem használta? Pein ha 3 jutsut ismer, nagató meg vagy több ezret.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 30, 10:36:58 írta Chakra » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7209 Dátum: 12 júl 23, 13:24:20 »

Felvetődött egy olyan dolog, hogy Hiruzen képes lenne elbánni a jelenlegi Kagékkal. Tehát legyenek most ezek a csaták:

Hiruzen vs Onoki
Hiruzen vs Gaara
Hiruzen vs Tsunade
Hiruzen vs A
Hiruzen vs Mei


Az én véleményem az, hogy nem lenne esélye ellenük. Hogy miért? Mert amit eddig láttunk tőle, az édeskevés az elpusztításukra. Ha valaki véleményt ír akkor kérlek ne írjatok olyanokat, hogy fiatalabb korában ilyen meg ilyen volt, mert nem tudunk semmi biztosat ezzel kapcsolatban.

Nézzük akkor sorjában:

Hiruzen vs Onoki

Az öreg nem tud védekezni a Jinton ellen. Onoki képes repülni, Hiruzen nem.

Hiruzen vs A

A túl gyors. A Hokage nem tudná követni a mozgását.

Hiruzen vs Tsunade

Ez már szorosabb harc lenne, de én a Godaime-nek adom. Gyorsaságukat nézve egyenlőek. ( a Databook szerint is). Az öregnek a halálistenes pecséten kívül nincs más módszere Tsunade legyőzésére. Tsunade-nak viszont elég egyetlen ütést bevinnie, hogy  kómába vagy a temetőbe küldje szegény Sarutobi-sensei-t.

Hiruzen vs Gaara

Itt is az a helyzet, mint Onoki esetében. A Kazekage képes repülni. A védelme áthatolhatatlan a Hokage számára. Ráadásul fiatalabb és a strapát is jobban bírná. Az egyetlen  amit Hiruzen mellett fel tudok hozni az a sok éves tapasztalata és intelligenciája.

Hiruzen vs Mei

Talán a kagék közül neki lenne a legnehezebb dolga, de szerintem nyerne. Mei tudna védekezni az öreg föld és tűz eleme ellen a maga víz, tűz és föld elemeivel, valamint a két Kekkei Genkai-jával. Hiruzen talán meg tudná fogni őt a halálisten pecséttel, bár nem biztos, hogy jól  járna ha Mei a szeme közé köpne egy kis lávát.

Várom a további véleményeket.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 13:26:34 írta TsunadeHime » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7210 Dátum: 12 júl 23, 14:00:11 »

Ez hogy tudnak repülni, semmit sem ér egy távharcos ellen, földön ugyanúgy el tudsz kerülni egy támadást mint a levegőben. Főleg ha tudjuk hogy jó a tűzjutsukban a hokage. Mindamellett enma elég komoly tényező te meg figyelembe se vetted. Egyetlen aki biztosan legyőzné az A, ha ki tudja kerülni a por elemet, akkor jóság van. Meit is meghusángolhatná még öreg korában is a fa enmával. de mint te is mondtad ez az öreg, akinek 0 chakrája van, itt meg bírnák szorítani ilyenek is mint tsunade meg gara. Továbbra is azt mondom a fiatalabb péppé verné őket. nem baj ha nincs rá bizonyíték. Ez nálam magától értetődik hogy egy öregember jóval gyengébb mint egy ereje teljében lévő, az idősebb lassabb, hamarabb kimerül, minden szinten alulmarad tisztán a harc szempontjából.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7211 Dátum: 12 júl 23, 14:01:50 »

Pein vs A/Minato: egyiknek sincs esélye ellene.
A-ról 1mp alatt leszedné a pajzsot és onnantól halott. Vagy beveti azt a taktikát, amit Jiraiya ellen is tett. A Raikage sose jönne rá Pein titkára, az nélkül pedig nehéz harcot nyerni.
Minato-nak sincs sok esélye. Kunai-ok elszórása kilőve Shinra Tensei végett és még Tendo felé se tud dobni, mert azt is visszaveri. Minato nem tudna ezek nélkül a közelébe jutni.
Idézet
még jó, hogy ők ketten egy és ugyanaz személy két elnevezése:D
Egy tudat, hét különböző test Nevet

Idézet
ebbe válaszolok rád viktor: nem pein nem ugyanaz nagatóval, sokkal gyengébb a tendo pein, ha olvasnál mangát akkor ezt már tudnád. És ha pein tudja a sárkányt mér nem használta? Pein ha 3 jutsut ismer, nagató meg vagy több ezret.
Igen, de nem csak Tendo Pein létezik... Van mellette másik 5 Pein. A 6 test pedig képes Nagato összes jutsu-jára.
Pein miért nem használta a sárkányt? Talán, mert Nagato alig élt. Lehet, hogy ha megidézi a GM-et belehalt volna, vagy teljesen kiütötte volna magát.

Sasuke vs Kimimaro: egyértelmű Kimimaro win.

Sasuke vs Danzo: itt mindenképp Sasuke-é a győzelem az amaterasu-nak hála.
Idézet
nem láttad mit írt? nem használhat entont se(amaterasu), csak "alap" ninjutsukat
Enton és amaterasu nem egyenlő... Amaterasu a fekete láng, még az enton-nal ezt képes irányítani. Hiába nem használhat enton-t simán megtudja idézni őket.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7212 Dátum: 12 júl 23, 14:14:46 »

Ez egyáltalán nem mindegy, hogy van Enton vagy nincs. Az Amaterasu így simán kikerülhető vagy blokkolható akár egy fával is. Sasuke számára pedig ebben a harcban halálos lenne, ha nincs Susanooja. Az egész harc alatt ez volt az a védelem amivel távol tudta magától tartani Danzot és képes volt távolról is veszélyeztetni őt. Szerintem mindkét csatában veszítene ezekkel a feltételekkel Sasuke. Hozzáteszem soha nem szerettem ha valakiket úgy küldünk bele ilyen harcba, hogy korlátozzuk a képességeit. Ez olyan mint ha Narutotól megtagadnám a klónok használatát. Ebben az esetben a csaták 99 %-át simán elbukná, hiszen szinte minden jutsuja hozzájuk kötődik.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7213 Dátum: 12 júl 23, 15:38:25 »

Sasuke vs Danzou

Szerintem ezt Sasuke enton és Susanoo nélkül is megnyerné, talán még amaterasu nélkül is, mivel ha danzou nem tud Izanagit használni, akkor semmi esélye. Láthattuk, hogy Sasuke vagy 10-szer megölte Danzout, csak az Izanagival védte meg magát. Ha ezt meg tudta csinálni Susanooval, akkor Kirinnel vagy például Chidorival miért ne menne? Meg ott van a Goukakyu is, ami szintét Sasuke esélyét növeli. Sasukénak adnám a harcot 80-20-ra.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7214 Dátum: 12 júl 23, 18:20:08 »

viktor: lehet hogy kage szintnél, sőt ez biztos, de azért számít melyik kage. Pl ilyen mei esélyt sem kapna ellene, mivel ninjutsu használó. De pont taijutsuval verhető. Indiana: én se állítom hogy elverné a peineket, de azért én adnék neki százalékot. Ha olyan taktikát hozna, A meglékelte volna az idézős fejét 0,1sec alatt. Előttem még itt a kép ahogy ráugrik Yondaimére. Azért a 4.után leggyorsabbnak lenni az komoly tényező. Az a baj hamar visszaütne hogy nincs esze, mivel van egy feltámasztós, és utána csak sírna hogy az ütései hasztalanaok  Mosolyog.
Gedo mazou sárkány: simán el lehet kerülni, főleg sebességgel. Ha egy hanzou letépte a hátáról, akkor egy minatonak ez ne legyen kihívás; főleg hogy pein szerintem nem képes erre, csak nagato.
S.T pedig ha aktiválódik, ellöki 20méterre mondjuk, tegyük fel. De ez a húsz méter neki 0,1sec visszafutás vagy ugrás. Míg peinnek kell 5 másodperc.


Pein vs. Raikage: Az első pont, ahol már eldőlt ez a csata, az az ész és taktikusság. Nagatonak ebből van bőven, amíg A-nak szinte semmi hozzá képest. Taijutsuval valóban több az esélye Pein ellen mint ninjutsuval, bár nem sokkal. A megosztott térlátás és az erős defenzív képességének köszönhetően, ami gyakorlatilag támadásba megy át. Meglékelhetné az idézős fejét ja, de csak miután megidézte az egész állat csordát, hisz addig azt sem tudja melyik mit csinál. Lékelés után meg már kapja is a Banshou Tennint és a dobott chakra rudakat, na meg a rakétákat. Oda se kell nagyon érnie Tendohoz és már faragva lenne a villámpajzsából. Egy zuhanó tehetetlen állapotban levő ember, nem nagyon fog tudni pofonokat osztogatni meg rugdosni. Shinra Tensei után se fog 0,1sec alatt visszaugrani. Te kaptál már egy izmos vállast meccs közben? Egyensúlyvesztésnél nem olyan könnyű 0,1 sec alatt felállni, chakrát pumpálni magadba és már vissza támadni, főleg úgy hogy közbe nem kevés tolóerő nehezedik rád. Na meg ha kell, kivonja a chakrat a többi testből és olyan erejű Shinra Tenseit tol rá, amitől fellövi műholdnak. Mosolyog Kemény a Raikage és szívós, de ebben az esetben tehetetlen. Peinről ha nincs semmi tudása, nullához konvergál az esélye.

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 18:28:17 írta Tr4nCe » Naplózva

Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!