24 szep 28, 16:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200415 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #7185 Dátum: 12 júl 21, 14:56:12 »

Jó szórakozást a fesztiválhoz. Soha nem szopok semmi miatt szóval nem értem mondani valód.
Abban igazam van hogy ez egy kicsit túlzás. Sokan saját gondolatait leverhetetlenek gondolja. 
de ez marhaság. Ugyanúgy ahogy ps3 mindenkit le lehet verni a leggyengébb karival ugyan úgy itt is.

Na mindegy. Üdv OZI .

Habár akkor egy harc. : Az össze hokage vs Az összes Piros felhős bűnöző:)) ?
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7186 Dátum: 12 júl 21, 15:02:45 »

Deidara vs. Minato:

Kezdjük ott hogy Deidara általában már eleve a levegőből kezdi a harcot. A másik meg hogy Minató a c4-gyel az ég-világon semmit se tud kezdeni mivel azt se tudja hogy működik a jutsu. Sasuke is csak a Sharingannal látta át a jutsu működését. Sárga Villanásnak tudtommal nincs Dojutsuja, és ez feltétlenül szükséges a c4 ellen, mivel csak azzal lehet látni.
Minató gyors, zseni, meg minden, de Deidara az a fajta ellenfél, aki eltudná verni. Egyszerűen szólva ő egy repülő távharcos, Minatónak rossz ellenfél lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 15:04:17 írta IndianA » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7187 Dátum: 12 júl 21, 15:11:07 »

laci1005:hol olvastad te azt, hogy ha pein genjutsuba kerül akkor nagato is? Küldj arról is mangaszámot (bár kétlem, hogy küldenél mert csak a szád jár, de bebizonyítani nem tudod mint ahogy azt se amit kértem "Ha nem bánod nem keresem vissza.
"
Ahhoz képest, hogy CsukiIce is ugyan azt szajkóza mint te ahhoz képest ő azt írja, hogy 6x kéne genjutsuzni peint te meg azt, hogy ha pein genjutsuba kerül akkor nagato is. Ha ez igaz lenne akkor jiraya nyert volna mert három peint genjutsuba ejtett aztán megfordult végén meg az volt, hogy már hatan álltak mögötte, de kérdem én, ha nagatora is hat a genjutsu akkor, hogy élesztette fel a három peint?

Idézet
Kezdem én is azt hinni, hogy te tényleg lány vagy, drága Mosolyog. Mindenki tudja, hogy mi megy Madara-ról, de te az Uchiha-kba vagy esve.

Nem érdekel mit hiszel én csak bebizonyítottam az igazságot. ( A manga topicban, ha előjön Madara Te egyből leírod ki ellen mennyi esélye van, és kinek nincs esélye ellene. Meg hogy a Legnagyobb Uchiha, a Legerősebb és Leghatalmasabb Chakrával.)
Erre volt egy válaszom amibe itachi,tobi is kijelentette azt amit én írtam. (ő volt a legnagyobb uchiha és ő született az uchiha clánba a legerősebb,leghatalmasabb chakrával amit láttak)

Amúgy lenne egy kérdésem. Ha sasuke leamaterasuz egy testet akkor, hogy éleszti fel a felélesztős csávó? Ha megfogja ő is kezd égni ergo kell oda tendo pein, hogy segítsen feléleszteni. Szóval 1testet le amaterasuz sasuke és már három használhatatlan (miközben tendo pein segít bedobni az amaterasus peint a szép kis újjáélesztős szerkezetbe addig persze sasuke nem nézhet rá véletlenül se tendo peinre ne hogy kapjon amaterasut ő is)
Szóval ha valakit le amaterasuz és kell az újjáélesztés akkor kénytelen tendo pein is segíteni és így maradt 3pein aki feltartsa sasuket, de mivan ha 2peint amaterasuz le? Már lassan 1v1be lesz sasuke ráadásul nem is tendo ellen aki a legerősebb. (amaterasu pedig nem tart sokáig csak meg kell erőltetnie sasukenak a kicsi szemecskéjét, hogy rá nézzen valamelyikre)
Az viszont még jobb lenne ha sasuke még klónokat is használna mondjuk olyan két klón elég lenne:D Ugyan is klónok is rendelkeznek ugyan olyan képességgel amivel használója csak hamarabb sérül. Azért 3sasuke akik amaterasuznak hát nem tudom, hogy tendo peinből mennyi van, de úgy tudom, hogy nincs belőle három.
Azt ne találd ki, hogy ha sasuke csinál két klónt akkor már chakrája nem is lesz harcolni meg, hogy nem bírja ki úgy a harcot meg ilyenek:D Ha kakashi sima narutoba képes volt félholtan is csomó klónt létrehozni zabuza csata után akkor sasukenak nem lesz megterhelő két klónt csinálni akik kicsit segítenének neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 15:17:30 írta Mach5 » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7188 Dátum: 12 júl 21, 17:16:08 »

Nem bizonyítottál te semmit, ugyanis amikor előkerül Madara neve mindig leírod... Szerintem már mindenki unja, hogy 250x leírtad ki Madara.

Nagato nem esik genjutsu-ba: mit is kell bizonyítanom? Ha csak az a test esik genjutsu-ba, amelyiket elkapják, akkor megint Pein-nél a pont. Nagato megszünteti a chakra adagolást 1mp-re és volt genjutsu->nincs genjutsu.
Köszönöm ezt a kijavítást, így még tovább növelted Pein győzelmét.

Amaterasu, felélesztés: Ha Sasuke azt látja, hogy nem mozog a test, akkor minek hagyná tovább égni a fekete lángokat? Jiraiya és Naruto is otthagyták a testeket, aztán szép meglepetés érte őket.
Mivel már nem égnek, Nagato magához idézi és mivel mellette van Naraka szépen feléleszti bármelyiket.
Az idézős Pein pedig végig a kaméleonba van, tehát vissza tudja őket idézni a harctérre. És drágalátos Sasuke még csak nem is látja.

Klónok: egy gyengébb Shinra Tensei-től eltűnnek... Úgy nézed a harcot, hogy Sasuke klónokat hoz létre, amaterasu-zik, kávét főz, megreggelizik és addig Pein egy helyben áll...
Ameddig Sasuke létrehozza a klónokat, Tendo simán létrehoz akkora Shinra Tensei-t, amekkorát a békák ellen használt. Ha aktív a Susanoo, ha nem picit arrébb fogja dobni. Ha nincs Susanoo, akkor itt vége a harcnak.
Mielőtt jössz nekem az időigénnyel: Tendo felugrott (vagy felrepült) a békák magasságába és azonnal támadott. Szerinted melyik a gyorsabb: pecsétet formálni és létrehozni két klónt vagy széttárni a karod? Legyen ugyanolyan gyors. A klónok eltűnnek, Sasuke meg 2km-rel odébb van.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7189 Dátum: 12 júl 21, 17:25:29 »

Idézet
Ha Sasuke azt látja, hogy nem mozog a test, akkor minek hagyná tovább égni a fekete lángokat?

Talán azért mert ahhoz is kell idő, hogy a lángokat levegye róla. Láthattad karinnal is, hogy koncentrált amikor le kellett a lángokat venni róla most ezt egy ellenségnél nem fogja elsütni, hogy jó már megkapta amaterasut és akkor arra koncentrál, hogy le kerüljön az amaterasu. Egyszerűen ott hagyja mert nem érdekli, hogy ég tovább nem fog azzal bajlódni, hogy leszedje az ellenségéről a lángokat. Szóval ez is kilőve.

Igen sasuket shinra tenseijel ellöki magától pein aztán sasuke felhúza a susanoot (így is repülni fog) kicsit messzebb lesz peintől, de ez pont neki jön kapóra és, hogy miért? Felkel és csinál két klónt (pein nem látja ugyebár hisz a hatalmas shinra tenseie elrepíti egy kmre) Ez még pont jól is jön sasukenak mert így peinnek meglepetés lesz, hogy nem 1sasuke jön vissza hanem hárman lesznek (addig a maradék kettő valahova elmegy, nem úgy gondoltam, hogy 3sasuke egymás mellett oda megy peinhez hanem szétszóródnak) Klónok meg lehet, hogy gyengébb shinra tenseitől eltűnnek, de ha három különböző irányból mennek peinekre ráadásul amaterasuval akkor shinra tensei nem ér sokat hisz max. 2klónt bír ellöni magától. Vagy akár a klónok lehetnek meglepetés támadások is úgy, hogy nem tendo peinre támadnak hanem tendo peinre az igazi sasuke támadna és a többi peinre a két klónt amaterasuval (amit persze legrosszabb esetbe is 6peinből 4nemtud kivédeni (csak, hogy neked legyen igazad, hogy a chakraelszívós csávó elszívja az amaterasut))
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7190 Dátum: 12 júl 21, 17:34:43 »

Kage Bunshint akárki, szószerint akárki használhat. Ha Pein és Szöcsi ,,ki tud több bunshint csinálni" versenybe kezdenek akkor Pein nyer, ő neki több Chakratartaléka van mint az Uchiha-gyereknek ez nem kérdés...
A Kage-Bunshin előnyeit leginkább csak Narutó tudja kihasználni mivel neki sokkal nagyobb chakratartaléka van mint akárkinek.
Amúgy azon gondolkoztam vajon Éhes Szellem Birodalom Pein el-e tudná nyelni az Entont/Amaterasut. És arra a következtetésre jutottam hogy igen. Két okból is. Az első hogy anno Jiraiya letudta pecsételni, akkor a Rin'negan a legerősebb Dojutsu miért ne tudná végülis? Ezenkívül a Rin'negan az MS és FMS fölött áll, abból fejlődött ki, akkor logikus hogy tényleg el tudja nyelni. Magyarul Pein esélyei ha így vesszük akkor nagyon megnőnek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7191 Dátum: 12 júl 21, 17:43:36 »

Idézet
Kage Bunshint akárki, szószerint akárki használhat. Ha Pein és Szöcsi ,,ki tud több bunshint csinálni" versenybe kezdenek akkor Pein nyer, ő neki több Chakratartaléka van mint az Uchiha-gyereknek ez nem kérdés...

Bábokat te láttál kage bunshinozni? Mert én nem. Peinek bábok és Nagato irányítja beléjük a chakrát. Ráadásul már halott testek mint ahogy említve lett többször is. Ráadásul még egyszer se mutatták, hogy peinek bírnak e kage bunshint míg sasuke többször is használt. Ez kb. olyan mint, hogy a bábhasználóknál a bábok. Azok se kage bunshinoztak ikszdé Peinektől se láttunk még soha ergo nem tudnak. Már pedig mi csak azokból tudunk alkotni ami volt a mangába és azokhoz nem tudunk hozzá tenni, mert az már nem lenne reális.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 17:44:20 írta Mach5 » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7192 Dátum: 12 júl 21, 18:15:22 »

Deidara vs. Minato:

Kezdjük ott hogy Deidara általában már eleve a levegőből kezdi a harcot. A másik meg hogy Minató a c4-gyel az ég-világon semmit se tud kezdeni mivel azt se tudja hogy működik a jutsu. Sasuke is csak a Sharingannal látta át a jutsu működését. Sárga Villanásnak tudtommal nincs Dojutsuja, és ez feltétlenül szükséges a c4 ellen, mivel csak azzal lehet látni.
Minató gyors, zseni, meg minden, de Deidara az a fajta ellenfél, aki eltudná verni. Egyszerűen szólva ő egy repülő távharcos, Minatónak rossz ellenfél lenne.

Az elméleted teljesen jó egyébként, és valószínűleg szinte minden közelharcos ellen meg is valósítható. Viszont teljesen figyelmen kívül hagyod a 2 ember közötti sebesség különbséget és tapasztalatot. Minato gyorsan lereagálná azt, hogy egy madarat formázott (sztem minden ép elméjű embernek egyértelmű mit is akar vele) Dei és már megy is a Hirasin no Jutsu, pecsét a madárra támadásnak álcázva azt Dei már pislog is, hogy mivan. A c4 meg még mindig nem ér semmit, mert azért eléggé le lehet vágni, hogy vajon mit akar egy bazi nagy agyagbombával. Azért az aktiválási ideje Minato sebességéhez viszonyítva röhejesen lassú. Bár eddig nem fog eljutni Deidara.

Sasuke vs. Pein:

Csinálhat Kage Bunshint Sasuke persze. Susano'osat igen. Kb. 20mpig sem tudna fent tartani ennyi chakrát igénylő jutsut. De tételezzük fel, hogy fent tudja tartani. Szét szórodnak. A Levegőben még mindig ott van a madár aki mindent látott + szorja a bombázást rá, tehát baromi hosszú idejű lenne a kage bunshin. De megússzák tegyük fel. Akkor is látja mi zajlott le. Megoldás: Kuchiyose no Jutsu 
Csapat egyesítés Kaméleon helyezkedik lélekszívóssal. Tendo ver egy Shinra Tenseit a földbe =  ala porfelhő. chakra szívó és Tendo közel 240fokban tud védeni. madár figyel, majd Kuchiyose no Jutsu kaméleon Tendo +Bansho Tennin chakra rúd. Ha kell a def Shinra. Közbe porfelhőből lőheti a rakétákat. Rengeteg féle képpen lehet kombinálni ezeket a testeket, csak logikázni kell. Azt meg mint tudjuk Nagato tud.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7193 Dátum: 12 júl 21, 18:26:02 »

Na jó, itt befejeztem a sasuke vs pein harcot Nevet Nektek van igazatok belefáradtam már az egész napos magyarázásba. Egyik azt állítja, hogy felállít földfalat tendo maga elé, másik, hogy amaterasut elszívja a test, harmadik, hogy peinek klónokat csinálnak. (egyik se volt benne a mangába viszont amiket én írtam azokat láthattuk sasuketól) következő mi lesz? Lenyom egy tsukuyoumit pein vagy mi? Aztán amikor mondom a klónos dolgokat már a madár a levegőbe van peinnek és mindent lát:D Komolyan én felhozok olyan érveket amiket láttunk sasuketól ti felhoztok olyat amit nem láttunk peintől csak feltételezések voltak aztán amikor klónokat benyomom akkor már változtatunk pein helyzetén is és kiderül, hogy közben pein madárkája fent repked a levegőbe:D Ok pein sz@rrá alázza sasuket és megse kottyanna peinnek. Pár shinra tensei és már kész a harc, közben a többi pein madárkán repked mert csak tendo pein "harcol". Pein vs Sasuke 100-0 xd kösz a mai napi fejleményeket, legalább megtudtam, hogy pein földfalakat húz maga elé meg elszívja az amaterasut meg, hogy peinek kage bunshint tolnak. Na bb.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #7194 Dátum: 12 júl 21, 18:32:40 »

A madár, ugyanúgy Pein technikája mint Sasuke Entonja. Igen, szerepel a mangaban. El vagy tájolva jó ember. Attól, hogy nem tudod elfogadni a tényt, ide Sasuke még kevés az a te nézeted. Az amaterasu is chakraból van, tehát elszívható. Majd pont a láng lesz kivétel, mert csak. Földfalat meg klónt én egy szóval sem mondtam, és szerintem teljesen hihető taktikákat írtam le. Az, hogy más nem lát azon túl, hogy csak állnak egymással szembe és amaterasu meg Shinra Tensei az meg nem az én bajom.
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #7195 Dátum: 12 júl 21, 18:39:45 »

Deidara vs Minato

Hát ehhez nem lehet valami sokat írni--
  Daidara : Azt tudjuk h távolsági harcos és bár elégé kreatívak a teremtményei de azokat nem használja valami jól ( ez csak az én véleményem ). Ha jobban megvizsgáljuk öt egyértelmű h ö indulatos harcos olyan mint Naruto és ez nagy hátrány 1 élet halál harcban. Nem tartom valami intelligens embernek és ráadásul arrogáns is ami újabb hátrány 1 harcban.
bárki bárhol legyen az ellenfél tisztelni kel, szerintem egy harcnak az egyik alapszabály.
 Minato : Teleport teknika elégé jó szinte minden stílusú harcoshal szemben jó mellé rakodik még a magas intelligencia és a nagy tapasztalat ( 3 nagy háború ). Mináto elégé jól használja a kunájokat úgy tudom ugyanabban a stílusban mint Tenten csak magasabb fokon, így nem hiszem h gondot jelentene neki több ezer kunajt szétszórni földön és levegőben.
 Tény és való h nem tudni Minato h reagálna a a C4-re de ha meglátnál 1 ilyen bazi nagy dolgot mi is volna a sz első reakciód? ( Sasuke mit is csinált? amilyen mesze csak tudott elkezdet menekülni ) Miután észrevette rögtön el is teleportálna.
Én akárhogy nézzem Deidara nem győzhet 35-65% Minato javára.

Sasuke vs Pain

Na ez nehéz mint két oldalon nagy fegyvertár van.
 Sasuke : A z ö oldalán ott van a  amaterasu susanoo és mivel ö elégi forrófejű rögtön azokkal kezd ( sokan tévedésben élnek Sasuke csakrája különleges de ne sok kisebb mint Naruto vagy Nagatoé de nagyobb mint Kakashié ).
Igaz h Sasuke okos de tapasztalatban jóval alul marat Painok-Nagatoval szemben.
 Pain-Nagato : Ott van a 6 test amiknek nem tudom a nevét minden test 1 adott teknikát képes alkalmazni ha 1 jól kidolgozott támadás ellen szinte senkinek sem lenne esélye.
 De tegyük fel h lezúza Sasuke a testeket a kifáradt Nagato ellen akkor sincs esélye átveszi a teste felet az irányítás 1 rudal pont ahogy Narutonál is próbálta.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7196 Dátum: 12 júl 21, 18:53:33 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/374/16 Tessék itt Pein Kawarimit használt, akkor miért ne tudna klónt? Az meg hogy azt írja a manga hogy egy másáik idézés...kmkmkmkm.... nyugodtan rá lehet mondani hogy bunshin.
Tr4nCe:
Én tökéletesen tudom mire gondolsz és igazad is van, de a Blodaime nem fogja tudni rárakni a Hiraishin No Jutsut ha eleve Szőke Herceg a levegőböl KEZD. Egyszerűen szólva Minató itt lehetne gyorsabb 3000-szer is mint a Raikage, ha egyszerűen szólva nem tudja kihasználni mert az ellenfele 1 km magasan van, és Minatónak nincsen távolsági támadása amivel letudná szedni. Viszont azt aláírom hogy Dei a c1,c2,c3-mal az ég világon semmire se megy, mert Minató ényleg annyira gyors hogy Dei nem is látná ikszdé
A c4-nek lehet(sőt inkább biztos) rájönne a lényegére, de mégis... mit kezd vele? Annyit el tudok képzelni hogy haza teleportál, de mi értelme van? Egyszerűen szólva vissza teleportálná újra a harchoz, de ugyanott van ahol a part szakad.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7197 Dátum: 12 júl 21, 19:25:37 »

Azért még egy-két dologra válaszolnék:
Idézet
Ha Sasuke azt látja, hogy nem mozog a test, akkor minek hagyná tovább égni a fekete lángokat?

1.,Talán azért mert ahhoz is kell idő, hogy a lángokat levegye róla. Láthattad karinnal is, hogy koncentrált amikor le kellett a lángokat venni róla most ezt egy ellenségnél nem fogja elsütni, hogy jó már megkapta amaterasut és akkor arra koncentrál, hogy le kerüljön az amaterasu. Egyszerűen ott hagyja mert nem érdekli, hogy ég tovább nem fog azzal bajlódni, hogy leszedje az ellenségéről a lángokat. Szóval ez is kilőve.

2.,Igen sasuket shinra tenseijel ellöki magától pein aztán sasuke felhúza a susanoot (így is repülni fog) kicsit messzebb lesz peintől, de ez pont neki jön kapóra és, hogy miért? Felkel és csinál két klónt (pein nem látja ugyebár hisz a hatalmas shinra tenseie elrepíti egy kmre) Ez még pont jól is jön sasukenak mert így peinnek meglepetés lesz, hogy nem 1sasuke jön vissza hanem hárman lesznek (addig a maradék kettő valahova elmegy, nem úgy gondoltam, hogy 3sasuke egymás mellett oda megy peinhez hanem szétszóródnak) Klónok meg lehet, hogy gyengébb shinra tenseitől eltűnnek, de ha három különböző irányból mennek peinekre ráadásul amaterasuval akkor shinra tensei nem ér sokat hisz max. 2klónt bír ellöni magától. Vagy akár a klónok lehetnek meglepetés támadások is úgy, hogy nem tendo peinre támadnak hanem tendo peinre az igazi sasuke támadna és a többi peinre a két klónt amaterasuval (amit persze legrosszabb esetbe is 6peinből 4nemtud kivédeni 3.,(csak, hogy neked legyen igazad, hogy a chakraelszívós csávó elszívja az amaterasut))
1.,Miért szedné le a lángokat? Eddig az volt, hogy körbeveszi magát a lángokkal, tehát ha már egyszer megidézte elég ha csak maga köré mozgatja... Logika? Vagy egy másik testet is megtámadhat az Enton-nal, amivel eddig hú de jól érveltél. Most már megvárja még a testek hamuvá égnek?

2.,Először is: Sasuke örüljön, ha a Shinra Tensei után tud mozogni, nemhogy klónokat létrehozni... Ha nem aktív a Susanoo és úgy kapja telibe amit a békák, nem csak az érkezéstől lesz baja...
Másodszor: Ha Sasuke-nak előnye van belőle, mert klónokat tud létrehozni és úgy támadja meg a Pein-eket, akkor Tendo is elkészülhet a Chibaku-val, amivel Sasuke nem tud semmit kezdeni. Megint Pein-nél a pont (most már sokadjára).

3.,Én egyszer se írtam azt, hogy Pein képes elszívni a lángokat... Sőt még a Nagato vs Itachi-nál én mondtam, hogy nem képes rá, mert akkor azzal szedte volna le magáról és nem Shinra Tensei-el.

Na jó, itt befejeztem a sasuke vs pein harcot Nevet Nektek van igazatok belefáradtam már az egész napos magyarázásba. 1.,Egyik azt állítja, hogy felállít földfalat tendo maga elé, másik, hogy amaterasut elszívja a test, harmadik, hogy peinek klónokat csinálnak. (egyik se volt benne a mangába viszont amiket én írtam azokat láthattuk sasuketól) következő mi lesz? Lenyom egy tsukuyoumit pein vagy mi? 2.,Aztán amikor mondom a klónos dolgokat már a madár a levegőbe van peinnek és mindent lát:D Komolyan én felhozok olyan érveket amiket láttunk sasuketól ti felhoztok olyat amit nem láttunk peintől csak feltételezések voltak aztán amikor klónokat benyomom akkor már változtatunk pein helyzetén is és kiderül, hogy közben pein madárkája fent repked a levegőbe:D Ok pein sz@rrá alázza sasuket és megse kottyanna peinnek. Pár shinra tensei és már kész a harc, közben a többi pein madárkán repked mert csak tendo pein "harcol". Pein vs Sasuke 100-0 xd kösz a mai napi fejleményeket, legalább megtudtam, hogy pein földfalakat húz maga elé meg elszívja az amaterasut meg, hogy peinek kage bunshint tolnak. Na bb.
Te jössz a jó érveiddel, és csak a még jobb ellenérvek jönnek...
1.,Benne volt a mangában, Jiraiya említi, hogy Nagato képes az összes elemre. Mi ebben a hülyeség? Esetleg kitaláció lenne? Érdekes amikor Madara harcol valakivel, te is ezekre támaszkodsz... Csak nekem érthetetlen?
Pein is ugyanúgy képes a klónra... Azért mert nem mutatta, még képes rá. Emberekből lettek létrehozva, chakrával rendelkeznek. Mi kell még a klónhoz? Ha kötözködni akarunk, akkor már az Edo zombik is képtelenek lennének a klónra... Vagy mégsem?

2.,Nem láttuk Pein-t madarat idézni? Vagy milyen érvekre gondolsz? Hoztad a klónt->hozták a madarat.
Ennyi erővel Sasuke ne nyomja már az amaterasu-t, mert nekem nem tetszik ez az érv... Kb. ilyen volt a válaszod.
Megint jössz a klónokkal, jó hogy addig Pein is rendezkedik... Majd egy helybe fog állni, ameddig Sasuke visszaér.

Hoznék én is pár harcot:
Kakashi (senju DNS-el) vs Kisame
Kakashi (senju DNS-el) vs Sennin Naruto
Kakashi (senju DNS-el) vs MS Sasuke
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7198 Dátum: 12 júl 21, 20:14:39 »

Ne haragudjatok de ezen most röhögnöm kel, mármint a Minato és Deidara harcon. A baj az, hogy kínomban kell ilyet csinálni. Mi az, hogy Deidara a levegőből kezdi a harcot? Tudtommal általában a földön szokott gyalogolni, még ő is. Találkoznak valahol az ellenfelével és megkezdik a harcot. Vagy nem így kellene lennie? Ennyi erővel akkor Minato is úgy kezdi a harcot, hogy szétszórja a kunaiokat. Tudtommal Deidara is a földön él és közlekedik. Elég feltűnő lenne ha nem így cselekedne és ezért mindenki látná és így készülne a harcra. Deidara is ott kezdi méghozzá attól a pillanattól, hogy meglátják egymást és itt kezdödik a csata. Deidara szerint belenyúl a szütyőjébe és kivesz, valamint megrágja a gyurmáját majd koncentrál és megalkotja a madarát, majd ezután felszáll rá. Ez időbe kerül akár hogyan is nézzük. Minato két dolgot tehet. vagy szétszórja a kunaiokat vagy egyből használja a Hirashin no jutsu 2. szintjét. A távolságtól függ, hogy Deidara túléli e a dolgot. ha túl is élné még szerintem akkor sincs biztonságban. Két dolog még mindig rendelkezik Minato. Például Gamabunta idézése de én nem feledkeznék meg arról amit a neve is sugall. Igaz, egyenlőre nem tudjuk, hogy mi a természeti eleme de a neve sugalja az egész családra jellemző képességét. Namikaze. Jelentése pedig szélhullám vagy hullám szél. Kinek, hogy. Másrészt a kunaiok kezeléséről vagy hasznosságáról sem feledkeznék meg mint ahogy Sasuke is megszívatta.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7199 Dátum: 12 júl 21, 20:37:00 »

Arra hogy mit tudhat arra nem nagyon kéne alapozni, csak amit a mangában mutatott, na meg hogy mit jelentettek ki róla, ő róla nem jelentettek ki jutsukat a Rasenganon és a Hiraishin No Jutsun kívül. Persze, benne van a pakliban hogy olyan jutsukat tud amik rendkívül pusztítóak, de lehet nem, de a neve még nem alapoz semmit, még annyit se lehet meg tudni a nevéből hogy egy zseni.
Deidara volt már amikor a levegőben kezdte a harcot. Gaara.
Persze, ha földön kezdenek akkor egészen más a helyzet. 2 sec alatt vége a meccsnek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!