24 szep 28, 14:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200368 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7155 Dátum: 12 júl 19, 19:41:46 »

Pein vs. FMS Sasuke:

Laci így már sokkal érdekesebb a csata hogyha Pein azt a taktikát veti be Sasuke ellen mint Jiraiya ellen.
Azt aláírom hogy az idézett Kaméleont Sauke nem fogja tudni érzékelni sehogy se, de ez elen jó lenne az Enton, ha felgyújtja az egész területet akkor gáz van. De így már tényleg más a helyzet ha Pein ilyen taktikát vet be, ilyen módon amúgy kb. tényleg verhetetlen ikszdé
Chibaku Tensei ellen jó Amaterasu. Amint Pein beveti Sasuke felgyújtja és akkor volt Chibaku nincs Chibaku. Az idézett lényeket meg Sasuke olyan könnyedén verné el mint ahogy Itachi elverte anno Yamata No Orochit a sus'sanoval.
Az oszott látásra meg annyit hogy Saskuénak nem is kell rájönnie, mert ha felgyújtja az egész területet, akkor az osztott látás nem nagyon fog segíteni.
Akár hogy is, ez a Sasuke már talán még így is elverné Peint, hiába ő a legyőzhetetlen, mert akármilyen taktikát vet be, ez a Sasuke már mondhatni túlzottan erős.
Semmilyen MS jutsu nem viseli meg, magyarul az Amaterasut is bevetheti többször, amit Pein nem is tud kikerülni, mivel ugye amaterasu úgy működik hogy ráidézi az ellenfélre.
A Pokoli Birodalom viszont tényleg okozhat meglepetéseket. Viszont ha Sasuke megöli Tendot Amaterasuval akkor vége az egésznek, mert nem fogja tudni feltámasztani ha ég mint egy gyertya....
Mondjuk be kell vallani ha Pein azt A taktikát veti be mint Jiraiya ellen, akkor a harc olyan 50-50.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7156 Dátum: 12 júl 19, 21:37:12 »

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy ha Sasuke nem ismeri Pein-eket, akkor azok se ismerik őt, mert az köcsögség lenne. Az Amaterasu irányításával nem kevés meglepetést okozhat az Uchiha Nagato-nak, illetve a nagy kígyó idézésekkel szintén tarthatja egy ideig a frontot állati birodalom ellen.

Sasuke nem fog hamarabb kifogyni a chakrából, legyújtott már vagy 50 Zetsu-t, Kabuto ellen is használta bőven a fekete lángokat tulajdonképp folyamatos Susano'o fent tartása mellett, és még csak fáradtnak se tűnik ezek után. Kizártnak tartom hogy a chakra elfogyása miatt kapna ki.

Az Entonnal a pandát nagyon gyönyörűen ki lehet kerülni, vagy akár közvetlen mögötte is létrehozhatja a fekete tüzet, és ugyanott vagyunk mint eddig.

Pein-nek van chakrája, Sasuke-nek meg Sharinganja. Egyéb kérdés a kaméleonnal kapcsolatban?

Ebben a csatában tény, hogy szinte csak az Amaterasu-val alkothat az Uchiha, de ha azzal öli meg már az első 3 testet is akkor bökheti az élesztgetést, ugyanúgy lángolni fognak. Még mindig nem sok esélyt látok Nagato-nak, ha Pein testeket használ.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7157 Dátum: 12 júl 19, 21:43:22 »

FMS Sasuke vs Pein

Sasuke ezt a harcot simán behúzza, ha Nagato beteg, halálán van és már ott a pap is, hogy feladja az utolsó kenetet! Bár még így sem 100%.

Kezdeném a téves gondolatokkal:

 - nem ér sokat a Shinra Tensei, mert ott az 5 másodperces szünet, így az Amaterasu ellen nincs védelem
  • Nagato megérezte mikor Itachi még csak az Amaterasu előkészítésénél tartott (csukott szem), emiatt idézésekkel, az elszívós testtel vagy csak a kaméleonnal, de felkészülhet a védekezésre
  • az hogy a Kabuto által irányított Nagato Shinra Tensei-jel lökte le magáról az Amaterasut, nem bizonyítja azt hogy ez a jutsu nem szívható el
  • a Susanoo "lábai" (amik nincsenek) mióta is vannak a földhöz ragasztva!? A békák vagy Konoha elleni Shinra Tensei-t meg sem érezne? Ugye ez nem komoly!? (A világból kirepülne Sasuke!)
  • és végül Sasuke chakrája végtelen, hiszen Susanoot + Amaterasut használ az egész harc során.

 - Nagato idézései semmire sem jók; Amaterasuval a harc elején kilövi Tendót, így a Chibaku is hatástalan; az Amaterasu jó védekezésre is
  • Sasuke tud repülni, de Nagato nem, hiszen neki nincs is madár idézése; a kaméleon ellen ott az a technika, mely eddig minden hozzászólásban soronként legalább 2x szerepelt, az Amaterasu. Az más kérdés hogy nem is látja, de nem baj.
  • korábban írtam, hogy az is idő, több mint 5 másodperc, míg az összes idézést eltakarítja Sasuke, természetesen az Amaterasuval. Pein addig türelmesen vár a sorára, még véletlenül sem támad. >.<#
  • Kérdem én, hogy a harc elején miért pont Tendót lövi ki Sasuke? Tudtommal nem is ismeri a testeket, a technikáikat vagyis semmit sem tud. Ez érvényes a Chibakura is, hiszen neki nem kell gondolkodnia, azonnal tudja hogy ha megmozdul a lába alatt a föld akkor ez bizony a CT lesz, és Tendó az aki használja a technikát. Ezáltal a gyenge pontja is megvan a CT-nek.
  • Mivel HULLÁKRÓL van szó, így ha ezek ^^^^ közül az összes teljesül, akkor is az égő test képes befejezni a Chibaku Tenseit, hiszen nem érez fájdalmat (már halott).
  • kedvencem, hogy Sasuke körbelövi magát Amaterasuval így Pein nem tud támadni, hiszen minden ég. Sasuke persze támadhat, ha őt érné valahogy az Amaterasu akkor nem égeti, ja és átlát a fekete tűzön, melyen Nagato, a fejltettebb szemeivel nem. Talán hatásosabb lenne ha a Susanoo sarkával széttörné a talajt Pein alatt, így miközben a testek elesnek, ő behúzza a harcot.  Gondolkozik ikszdé
  • és végül Sasuke chakrája még mindig tart, nem tehet benne kárt se szél, se eső, de még a napsütés sem!

Tény hogy túloztam, de ti sem tettétek ezt másképp, csak Sasuke irányába. Nem lenne sima győzelem de azért Pein behúzza, kb 65-35-re.

szerk.:
Sasuke nem fog hamarabb kifogyni a chakrából, legyújtott már vagy 50 Zetsu-t, Kabuto ellen is használta bőven a fekete lángokat tulajdonképp folyamatos Susano'o fent tartása mellett, és még csak fáradtnak se tűnik ezek után. Kizártnak tartom hogy a chakra elfogyása miatt kapna ki.
Kb kipróbálta az erejét az átlag shinobik szintje alatt lévő Zetsukon, úgy hogy azok nem támadtak, támadhattak vissza és egyébként is 0 védelemmel rendelkeztek

Idézetet írta:
Pein-nek van chakrája, Sasuke-nek meg Sharinganja. Egyéb kérdés a kaméleonnal kapcsolatban?
Lenne. Mégis hogy látja? "Sasuke-nek meg Sharinganja" -->? Nagato nem ismeri a Sharingant? Még az MS-ról is tud, sőt a technikáiról is mint kiderült.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 22:10:02 írta CsukiIce » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7158 Dátum: 12 júl 19, 22:10:11 »

Idézet
Nagato megérezte mikor Itachi még csak az Amaterasu előkészítésénél tartott (csukott szem), emiatt idézésekkel, az elszívós testtel vagy csak a kaméleonnal, de felkészülhet a védekezésre
az hogy a Kabuto által irányított Nagato Shinra Tensei-jel lökte le magáról az Amaterasut, nem bizonyítja azt hogy ez a jutsu nem szívható el
a Susanoo "lábai" (amik nincsenek) mióta is vannak a földhöz ragasztva!? A békák vagy Konoha elleni Shinra Tensei-t meg sem érezne? Ugye ez nem komoly!? (A világból kirepülne Sasuke!)

Attól mert megérezte nagato attól még nem tett semmit azért, hogy elkerülje. Idézések mit érnek? Amaterasu és már mennek is a kutyák (azt ne mond, hogy nincsen két másodperce sasukenak mert, hogy pein két másodperc szünetet se tart) elszívós testtel mégis mit ér ha sasuke leamaterasuza a fejét? Az meg kész vicc, hogy meg mondod mi bizonyitható és mi nem. Abból tudunk építeni amit láttunk és mi aztláttuk, hogy nagato shinra tenseijel lökte le magáról az amaterasut (ha elszívás jobb lett volna akkor azt teszi, de lelökte magáról, ennyi erővel mi is mondhatnánk, hogy attól mert sasuke nem mutatta, hogy tudd repülni madár nélkül attól még tud)
Susanoos dologhoz szintén amaterasu. Sasuke nem vak látja ha tendo pein kinyújtja a kezét és mondja, hogy shinra tensei és sasuke elkezd lebegni akkor nyilván tendo peinre ránéz és már bevan borítva amaterasuval akkor meg nem sok kedve lesz még tovább tartani a kezét)

Idézet
szerk.:
Idézetet írta: Mistich - Ma - 22:37:12
Sasuke nem fog hamarabb kifogyni a chakrából, legyújtott már vagy 50 Zetsu-t, Kabuto ellen is használta bőven a fekete lángokat tulajdonképp folyamatos Susano'o fent tartása mellett, és még csak fáradtnak se tűnik ezek után. Kizártnak tartom hogy a chakra elfogyása miatt kapna ki.
Kb kipróbálta az erejét az átlag shinobik szintje alatt lévő Zetsukon, úgy hogy azok nem támadtak, támadhattak vissza és egyébként is 0 védelemmel rendelkeztek

Pont, hogy amaterasunál nem számít, hogy milyen ellenfél van. Senki nem tud az ellen semmit tenni ha hirtelen a testén terem az amaterasu és peinek se tudnak semmit tenni ellene egyedül a tendo pein, de az mire levakarja magáról már kétszer meghalt. Ja igen pein testek hallottak,így nem éreznek semmit, ja azért nem tudtak mozogni naruto sennin módos ütései után, mert nem éreznek semmit.

Idézet
Tény hogy túloztam, de ti sem tettétek ezt másképp, csak Sasuke irányába. Nem lenne sima győzelem de azért Pein behúzza, kb 65-35-re.

Azért az a 65-35 nem valami szoros csata. Én sasukenak adnám a győzelmet.


« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 22:12:08 írta Mach5 » Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #7159 Dátum: 12 júl 19, 22:10:46 »

Én 70-30-ot adnék Nagato javára. CsukiIce, szerintem mindent jól leírtál, mindössze egy valamiben tévedtél. Nagatonak is van madár idézése, így ő is tud repülni. Nevet
Az alsó képkockán látszódik is a madárka: http://4.bp.blogspot.com/-7UqNBKuPVX0/TjmjsreCEqI/AAAAAAAAAmk/hrFoh4jJxRc/s1600/Naruto+Manga+550.jpg

Mach, ha meg is lehet sebezni a testeket, fájdalmat még nem éreznek. Az egyik testet amikor csapdába ejtették és elkezdtek kínozni nem érzett semmit.

Ezek szerin félreértettelek, de ettől függetlenül én még tatom az előző véleményem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 22:41:55 írta Fuego » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7160 Dátum: 12 júl 19, 22:22:28 »

Az meg kész vicc, hogy meg mondod mi bizonyitható és mi nem. Abból tudunk építeni amit láttunk és mi aztláttuk, hogy nagato shinra tenseijel lökte le magáról az amaterasut (ha elszívás jobb lett volna akkor azt teszi, de lelökte magáról, ennyi erővel mi is mondhatnánk, hogy attól mert sasuke nem mutatta, hogy tudd repülni madár nélkül attól még tud)
Susanoos dologhoz szintén amaterasu. Sasuke nem vak látja ha tendo pein kinyújtja a kezét és mondja, hogy shinra tensei és sasuke elkezd lebegni akkor nyilván tendo peinre ránéz és már bevan borítva amaterasuval akkor meg nem sok kedve lesz még tovább tartani a kezét)
Még mindig nem Nagato harcolt a saját önszántából, hanem Kabuto irányította. Az pedig hogy az Amaterasut Shinra Tensei-jel lökte le magáról, mindössze annyit bizonyít, hogy a Shinra Tensei hatásos az Amaterasu ellen, azt viszont nem hogy az elszívás hatástalan! Akkor lenne ez bizonyítva, ha a bábok harcoltak volna Ita ellen és ő megégeti a Ninjutsu elszívó testet, az pedig nem tudja elszívni. Nagato ott választhatott hogy melyik technikát használja a 6-ból.
Azt is vegyétek azért figyelembe, hogy mind a Shinra Tensei, mind a Chibaku Tensei olyan technikák, mely közben nehéz az ellenfelet nézni, mert ugye egyik esetben egy elég komoly lökéshullám miatt repülsz elfelé a céltól, míg a másik Tensei-nél a talaj folyamatosan változik az ember lába alatt, emiatt egyensúlyozni nagyon nehéz.

Én 70-30-ot adnék Nagato javára. CsukiIce, szerintem mindent jól leírtál, mindössze egy valamiben tévedtél. Nagatonak is van madár idézése, így ő is tud repülni. Nevet
Egy kis iróniát próbáltam becsempészni a hozzászólásomba, de ezek szerint nem igazán jött át. Nevet kacsint
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7161 Dátum: 12 júl 19, 22:50:46 »

Az egy dolog hogy remekül megérezte az Amaterasu-t, de hogy nagyon csúnyán telibekapta az is biztos. Nevet

Szerintem elég egyértelmű hogy ha már rajtad van az Amaterasu nem lehet elnyelni, mivel ezzel értékes chakraforrást lökött el magától Nagato, ezt meg ha van más lehetősége nem tette volna meg. Ha Entonnal próbálja legyújtani az Éhes Szellem Birodalmat azt elnyelheti, de a közvetlen Amaterasut nem valószínű.

Írtam már hogy ha a Konoha elleni Shinra Tensei-t próbálná ellőni akkor az összes test mozgásképtelenné válik (oké, ezt nem írtam, de így van) és még ő maga is kiváló célpontot jelent minden védelem nélkül. Amúgy meg ha el is löki a Susano'o-s Sasukét, az MS technika a sérüléstől az megvédené, max sétálnia kell vissza a harctérre. (Ez az alap ST-re vonatkozik, a Konoha-s más tészta, attól tényleg űrhajót kéne építenie a visszaút érdekében.)

Eddig kb azt csinálta, és nem úgy néz ki mint aki komolyabban ellene fáradva.

Mikor azt írtam hogy Sasuke tud repülni, de Pein nem, akkor ha visszaolvasol úgy írtam hogy az Állati birodalom halott. Anélkül és Tendo nélkül pedig hacsak nem kezdi el dobálni a vascsöveit, bizony az életben nem találná el a madarat.

Lehet hülyének kezelni Sasuke-t de a második Shinra Tensei után leesne neki hogy ez a tag bizony kellemetlen, és nem ártana fejbelőni. Illetve a Chibaku-nál elég árulkodó az a mozzanat, mikor is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/439/3 ez a fekete izé kirepül Pein kezéből. Mivel ez a központi magja, és ennek a tagnak a kezéből repült ki, szerintem nem túl nehéz kikövetkeztetni hogy nem a szomszéd néni lőtte fel. Az meg hogy a középpontot kell támadni... Naruto-n kívül mindenkinek teljesen logikus, még megvadult Kyuubi forma is azt támadta.

Én ilyet egyszer sem írtam hogy Sasuke-re ne hatna az Amaterasu, de tény hogy ő képes irányítani hogy ne gyulladjon le, Nagato meg... maradjunk annyiban hogy meleg helyzetben van.

Én még ott amúgy lemaradtam hogy a Sharingan jó olyan apróságokra mint a chakra érzékelése/látása meg egyebekre. Tehát feszíthet Pein a kaméleonban, elvileg a Sharingan elől nem bújhat el.
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7162 Dátum: 12 júl 19, 23:16:01 »

Akkor még egyszer bepróbálkozom Nyelvesít
1: Kakuzu vs Bee
ezt nemtudom eldönteni.... tai jutsuba mind a 2 ottvan... ninjutsuba kakuzu jobb... viszont bee nek ott a palást forma, a 8farkú chakra forma és a teljes 8 farkúvá vállás.. .. de kakuzu meg akár harcolhat egymaga, vagy szabadon engedve a másik négy szívet, vagy akár egymaga is használhatja egyszerre a szíveket... + nemtom a vasbőr menyit bír
ti mit mondanátok erre a harcra?

2: kakuzu vs Kinkaku (erekjék nélkül)
kakuzut ismerjük, Kinkaku meg raiton használó és át tud menni 9 farkú chakra formába..
na és erre mit mondotok?

Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7163 Dátum: 12 júl 19, 23:20:42 »

Idézet
1: Kakuzu vs Bee

Kakuzu eléggé tapasztalt harcos, kakashi se bírt még el vele (shippuudenes kakashi) 5x kell megölni ha szétválik ami eléggé nehéz ha mind az öt elemet ismeri. Viszont Bee jól összedolgozik hacibivel és bijuu bombát kakuzu nem bírná kivédeni, de mit ér a bijuu bomba ha 5felé tud menni és öt elemet képes használni ráadásul eléggé jól? Szerintem ez eléggé szoros csata lenne, de én beenek adnám ezt a harcot azért mert kisame ellen is eléggé jól bírta ráadásul azért bee is tud cseles lenni (lásd sasuke ellen ahogy megmenekült, vagy amikor kisamenak eltetette, hogy halott) Szóval szerintem bee nyerne olyan 52-48-ra,de leizzadna mint kisame ellen.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #7164 Dátum: 12 júl 19, 23:25:26 »

En visszamennek a Minato vs Deidarahoz:
Elosszor is el kell mondanom hogy nagyon birom deidarat es tenyleg nem akarok megbantani semmit de azt hittem hogy ebbe a topicba csak ojan harcolat irunk amik kerdesesek. Most tenyleg vannak olyanok akik Deidaranak adnak a gyozelmet? Ahogy mar mondtam en birom deit es szerintem nagyon eros( a sasuke vs dei hulyen volt megcsinalva es deinek kellet volna nyerni) de a minato ellen nem lenne valami sok eseje. Most komojan: Minato elintezte tobit, a raikaget meg beet is hejben hagyta es meg sok mas vilaghiru tettet hajtitt vegre. Bennem fel sem merulne hogy valaki Deidarat esejesnek tartana ellene. Minato esze, gyorsasaga es tapasztalata boven eleg lenne hogy elintezze Deit. Es utoljar: senki se vegye ezt sertesnek.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7165 Dátum: 12 júl 19, 23:52:46 »

Ésss.... ez az a szintű hüjeség, amivel már rá lehet engem venni, hogy félbehagylyak egy olyan lyó kis movie-t, mint az Unlimited Blade Works ikszdé Lehet ebből tanulni ám, emberek! Köszönöm, már rég nevettem ennyit ebben a topicban.

Most komojan: Minato mikor intézte el A-t meg Bee-t? Harcoltak kicsit, aztán pont mikor patthejzetbe kerültek, Minatonak visszavonulást fúlytak, így végül annyiban maradt a dolog.

Találós kérdés: szerinted ki az erősebb? A Konoha elleni Tobi Klyúbi nélkül(= csak tér-idő ninlyutsut tud), vagy az a Lyinchuuriki Gaara, aki rendkívül változatosan használlya a homoklyát, és akit Deidara minden előzetes ismeret nélkül, a harc közbeni megfigyelésekra alapozva győzött le? És csak azért nem ölte meg, mert élve kellett neki? Minato elől meg Tobi elmenekült, ha oljan gyors a kage, miért nem állította meg?


« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 23:59:20 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #7166 Dátum: 12 júl 20, 00:04:42 »

Elnezest kerek a moderatortol es tudom hogy ez nem chat de ezt nem hagyhattam annyiban:
1. A & B vs Minato: Minato egy kunait fogott B nyakahoz, ha ezt patthejzetnek hivod akkor nem tudom hol elsz
2. Igen az eleg egyertelmu hogy tobi erossebb mint garaa vagy deidara de nem tom hogy ez neked hogy leher nem egyertelmu, o a fogonosz es mar vagy millioszor el lett mondva hogy mijen pro es legtobben el is hittek hogy madara ami valszinuleg jelent valamit. Amikor megkerdezes hogy Tobit erossebbnek tartom e mint Garaat vagy Deit akkor fermerul bennem a ierdes hogy eddig tenyleg ugyanazt az animet neztuk e.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7167 Dátum: 12 júl 20, 00:33:55 »

Ha nem baly, akkor én is válaszolnék, elvégre erre való ez a téma.

Igen, Minato kunait fogott Bee nyakához, az meg ha lyól emlékszem, egy kardott szegezett egyenesen a gyomrának. Az én definícióm szerint ez egy patthejzet, salynálom, ha te más lyelentését ismered e szép magyar szónak.

Lyelenlegi állása szerint a mangának valóban ő a főgonosz, de mit csinált eddig a salyát erelyéből? Hátbatapostatta magát Minatoval, elveszett a bal karlya, Danzou csicskása ellen meg odalett a jobb karlya is, lyó nagy mázlilya van, hogy vissza tud stoppolni magának 1-2 végtagot. Gaara meg szobatiszta kora óta főmunkaidőben gyilkollya a népet, egyszer elverte Sasukét egyszer megmentette, malynem elverta Narutot, Kage lett, satöbbi. Hadd ne ragozzam.

Sokszor elmondták? Igazad van, minden ijet holt komojan kell venni:
~ A byakuganból felylődött ki a sharingan
~ Már az 1-2 chakrakapu kinyitása is nagyon veszéjes a testre
~ Minato a legerősebb hokage
~ Naruto heteroszexuális
~ Tobi egyenlő Uchiha Madarával
~ A 3. erősebb mint az első kettő hokage együttvéve
~ Orochimarut halott
~ A kunai halálos fegyver
~ Pein legyőzhetetlen
~ Tobi lyófiú
~ Kakashinak kevés a chakrálya

szerk: Csak a hejesírási hibák. Szeretek ügyelni az ijesmire Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 00:37:45 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7168 Dátum: 12 júl 20, 04:30:42 »

Az egy dolog hogy remekül megérezte az Amaterasu-t, de hogy nagyon csúnyán telibekapta az is biztos. Nevet

Szerintem elég egyértelmű hogy ha már rajtad van az Amaterasu nem lehet elnyelni, mivel ezzel értékes chakraforrást lökött el magától Nagato, ezt meg ha van más lehetősége nem tette volna meg.
Lehet hogy unalmas, de én ezt még mindig Kabutonak tudom be. Mivel szólt Narutonak és a technika nevét is említette, emiatt szerintem joggal gondolom, hogy fel tudott volna rá készülni, főleg úgy hogy Ita először a kutyát égette el.
A második bekezdésre azt is lehet oknak írni, hogy az elszívás időigényes művelet. 1 vs 1 harcban használható, 3 vs 1-ben is, ha nem Ita, Naruto és Bee az ellenfél. Ráadásul bár ez csak találgatás, de manga alapján ott Nagato megpróbált "gyorsan" cselekedni és ebben az esetben a Shinra Tensei a legjobb: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/16 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/550/17

Idézetet írta:
Illetve a Chibaku-nál elég árulkodó az a mozzanat, mikor is http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/439/3 ez a fekete izé kirepül Pein kezéből. Mivel ez a központi magja, és ennek a tagnak a kezéből repült ki, szerintem nem túl nehéz kikövetkeztetni hogy nem a szomszéd néni lőtte fel. Az meg hogy a középpontot kell támadni... Naruto-n kívül mindenkinek teljesen logikus, még megvadult Kyuubi forma is azt támadta.
És pont ez az "átverés" a Chibakuban. Mindenki azt támadja, mert ez a logikus, azonban Sasuke egyedül, főleg Amaterasuval sosem tudná megállítani a technikát. Az pedig tuti, hogy annyira nem okos a srác, hogy Tendo-t támadja a középpont helyett, ami egyébként is nagyon nehéz, hiszen mindig változik a talaj a lábai alatt, ja és a Shinra Tenseit még mindig ugyanúgy tudja használni Tendo a CT mellett.

Idézetet írta:
Én még ott amúgy lemaradtam hogy a Sharingan jó olyan apróságokra mint a chakra érzékelése/látása meg egyebekre. Tehát feszíthet Pein a kaméleonban, elvileg a Sharingan elől nem bújhat el.
Már hallottuk/olvastuk mindkét lehetőséget, azaz hogy látja és nem is a chakrát. Pl Kakashinak akkor tisztában kellett azzal lennie, hogy Tendo csak egy báb és akkor látnia kellett volna a chakrát is amint áramlik a rudakba. Ezt még a chakralátó Byakugan sem látta, sőt Kakashi sem a Sharinganjával, pedig ugyanaz/ugyanannyi chakra áramlik a testekbe Nagatotól, mint ami bennük is van, vagyis ha az áramlást sem látta, akkor a bennük lévőt sem fogja.

Sokszor elmondták? Igazad van, minden ijet holt komojan kell venni:
~ A byakuganból felylődött ki a sharingan
~ Már az 1-2 chakrakapu kinyitása is nagyon veszéjes a testre
~ A kunai halálos fegyver
~ Kakashinak kevés a chakrálya
Szerintem ezek ^^^^ nagyrészt igazak, bár az elsőre nem emlékszem. Az tuti hogy olyan elhangzott, hogy a Byakugan erősebb mint a Sharingan, ami akkor és ott ahol mondták meg is állta a helyét. A chakrakapus állítás is igaz, hiszen láttuk Lee-nél, hogy a használatuk után sokkal fáradtabb, lassabb és gyengébb volt. A kunai-jal lehet embert ölni, azaz lehet halálos fegyver és Kakashinak tényleg nincs sok chakrája.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 04:33:05 írta CsukiIce » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7169 Dátum: 12 júl 20, 10:23:41 »

Pein vs. FMS Sasuke:

Egy biztos, Peinnek csakis kizárólag a CT-el van esélye. Sasuke mondjuk tényleg kérédses el-e találná az Amaterasuval, mivel ugye állandóan mozog a lába alatt a talaj. Kb. minden ezen múlik. Ugyanis, hiába nem éreznek a testek fájdalmat, Narutó is egyetlen ütéssel kiütötte az Éhes Szellem Birodalmat, magyarul az amaterasu is se perc alatt hatna. Az Enton meg tökéletes lenne az Idézések és akármelyik test ellen. Lehet hogy az Uchiha-úrnak csak ez van a fegyvertárában ami nagyon hatásos lenne Pein ellen, de bőven elég, mivel olyan lángokat kezel most már profin amik addig égnek míg porrá nem égetnek akármit. Ezenkívül a Pokoli Birodalom Pein sem érne sokat ha nincs Tendo, mivel egy égő gyertyát nem fog tudni feltámasztani.
A Kaméleon pedig biztos hogy láthatatlan a Sharingan számára is, CsukiIce jól leírta hogy miért.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 10:30:49 írta IndianA » Naplózva
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!