24 szep 28, 18:10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200448 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7140 Dátum: 12 júl 19, 12:48:29 »

Tobi, Sai és Haku vs Naruto, Sakura és Kakashi

Sakura kinyírná Hakut és Sait is. Tobi ellen viszont semmit se tehet, így elmegy szépen lefeküdni és aludni egyet. Így marad Naruto-ra és Kakashi-ra a harc. Ha a jelenlegi erejükkel nézzük őket, akkor egy egész jó harcot kapnánk. Illetve a mangában most is azt láthatjuk. Egyelőre nem tudom megmondani melyik páros az esélyesebb.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7141 Dátum: 12 júl 19, 13:09:41 »

Tayuya vs Sakon és Ukon

Hát mivel ismerik egymás képességeit ezért szerintem nagyon nehéz eldönteni, h ki nyerne. De szerintem Sakon (és Ukon) nem ismeri annyira Tayuya minden egyes "hangját", mert ahhoz nagyon jó fül kell, és sok idő kitapasztalni és gondolom csak nem tudj Sakon, h melyik gólem melyik hangkombinációra hogyan mozog. Így szerintem Tayuyánál van az esély+van genjutsuja amitől nem védi meg Sakonékat még az a nagy fal (ami elvileg rcsimarcsit védi), mivel a hang a legnehezebben kivédhető genjutsu mód. Így Tayuyának adom 60-40-re. Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7142 Dátum: 12 júl 19, 13:09:53 »

Én egy érdekes harcot dobnék fel (szerintem érdekes)
Kakuzu vs Bee
én nemtudom eldönteni hogy melyik az esélyesebb, Tai justuba mind a 2 ott van, csak kakuzunak ott a vas bőr.... ninjutsuba inkább kakuzu az erősebb mert mind az összes elemet tudja használni..... viszont bee nek ott a palást forma, a 8farkú chakra forma (kisame ellen a vízburokba) és a teljesen 8 farkúvá alakulás.... Viszont kakuzut 5x kell megölni és ki is engedheti a szíveket és egyesítheti is őket.... egyszerűen nemtom... ti véleményetek?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7143 Dátum: 12 júl 19, 13:42:32 »

Felvetnék néhány új harcot. Az összes Kagék és Akatsuki tagok között zajlana. Kíváncsi vagyok a véleményetekre ezeket illetően amennyiben még nem voltak. A Tsunadés harc lehet, hogy volt, de már rég. A többire nem emlékszem.

1. Itachi vs Második Tsuchikage
2. Kisame vs Tobirama
3. Hidan vs Mei
4. Deidara vs Minato
5. Kakuzu vs Második Mizukage
6. Sasori vs Tsunade
7. Konan vs Onoki
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #7144 Dátum: 12 júl 19, 14:00:04 »

Én egy érdekes harcot dobnék fel (szerintem érdekes)
Kakuzu vs Bee
én nemtudom eldönteni hogy melyik az esélyesebb, Tai justuba mind a 2 ott van, csak kakuzunak ott a vas bőr.... ninjutsuba inkább kakuzu az erősebb mert mind az összes elemet tudja használni..... viszont bee nek ott a palást forma, a 8farkú chakra forma (kisame ellen a vízburokba) és a teljesen 8 farkúvá alakulás.... Viszont kakuzut 5x kell megölni és ki is engedheti a szíveket és egyesítheti is őket.... egyszerűen nemtom... ti véleményetek?
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7145 Dátum: 12 júl 19, 14:05:44 »

Én csak a  4-ben vagyok biztos .

1:-
2:Tobimarával nem vagyok tisztában.
3:-Mei-re rakom a voksom ,mivel elég erős ,és nagyon jól használja az elemeket,és azért hidannak csak 1 kaszája van...-Mei
4:Deidara távharcos,Minato nagyon gyors,őt alapból csak közelharcos tudná legyőzni...-Minato
5:-
6:Sasori vs Tsunade:Őő hát Sakura is majdnem megverte ,és ha Tsunadét odaállítanánk...-Tsunade inkább.
7:-


Előttem postolo:Én Bee-re szavaznék ,mivel ott van a bijuu bombája.Azzal elintézné sztem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 14:06:47 írta dreamfolow » Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7146 Dátum: 12 júl 19, 14:29:58 »

1. Itachi szerintem legyőzné a második Mizukagét. Ha veszélyes állapotba kerül a Susanoo megvédi, vagy használja a Tsukuyomit, amivel biztos győz.
3.Szerintem Mei nyerne, mert Hidan meg sem tudná közelíteni, ahogy Mei használja az elemeket.
4.Szerintem Minato nyerne, Dei felszállna, aztán Minato mögé dobna egy kunait, odaportálna, azt onnantól Minato péppé veri.
6.Szeritnem Sasori nyerne, ugyanis Rengeteg bábja van, és tele mérgező fegyverekkel, amivel Tsunade nem lenne tisztában.

Még van egy megválaszolatlan harc:
FMS Sasuke vs Haku+Peinek
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7147 Dátum: 12 júl 19, 16:36:34 »

FMS Sasuke vs Peinek és Haku

Hakura ránéz Sasuke és annyi, már lángol is. Kikerülni nem tudja, hulla. Maradt a 6 Pein, innentől érdekes.
A 6 Pein behúzza a harcot, ha másért nem, hát Tendo miatt. Ellene Sasuke nem sokat tudna tenni, Chibaku Tenseibe simán bezárhatja Susanoo ide vagy oda, ellenben a Bansho Tennin nem sokat ér, hiába húzza, ha körbeveszi 1 "védőpajzs", Shinra Tensei hasonlóan nem sokat ér, oké ellöki, de nem sérül, vagy csak minimálisan.
Ninjutsu elszívás nem hiszem, hogy elnyelné a Susanoot, de ki tudja... Lélekkitépés Susanoo miatt nem lehetséges, kivéve ha ellehet nyelni, akkor már Sasuke vigyázhat mert elég 1 érintés kb, és neki meszeltek. Mosolyog
Idézések közül láttuk, hogy a kutyát is megviseli az Amaterasu, így azok nem sokat érnek, de figyelemelterelésnek nem rosszak.
Amaterasu-karddal és "gyorstüzelővel" persze beszivathatja őket, Tendo 5 másodperces korlátja elég cink, a ninjutsu elnyelős meg nem tud túl nagy területet lefedni, 2őt kilőhet vele 1 "rohammal".
Na meg ott a sólyom-idézés, levegőből pedig a madár nélkül nem tud küzdeni Pein, csak Tendoval legfeljebb.
Összességében Pein viszi a harcot kb 65-35re, már csak a túlerő miatt is. 6 Pein nagy falat 1 embernek, már akárhogy is. Mosolyog
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7148 Dátum: 12 júl 19, 16:46:58 »

FMS Sasuke vs Pein+Haku.
Haku nem lenne túl nagy falat sasukenak kb. 10másodperc alatt elintézi innentől pedig 6pein vs sasuke. Mint láthattuk Nagato-ra is hatott az amaterasu amikor itachi le amaterasuzta szóval tendo peinre is fog hatni, mert mire levakarná magáról, susanoo már vagy agyon lapította vagy meghalt. Ráadásul ott az öt másodperces korlát is és öt másodpercen belül csak ránéz sasuke és akkor kis amaterasu kerül rá. Na ezzel a legerősebb pein már kilőve, ott az a állat idézés arra is mint láthattuk elég az amaterasu, aztán marad 4pein abból kb. mindegyiket elintézné susanooval vagy amaterasuval még az a ninjutsu elszívós se örülne szerintem annak ha hirtelen a fejére kerül egy kis amaterasu vagy akár egész testére. Sasuke túl nagy hatalmat kapott azzal, hogy amaterasuja van ráadásul jól is bánik vele. Ha sasuke nem ismeri pein képességeit akkor olyan 52-48-ra nyerne, ha pedig ismerné akkor szerintem olyan 58-42-re.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7149 Dátum: 12 júl 19, 16:56:23 »

FMS Sasuke vs. Pein+Haku:

Haku itt annyit ér hogy segít növelni az eséylét Peinnek, úgy 0,1%-kal ikszdé Amúgy Pein milyen erős ide-vagy oda ez a Sasuke már elverné.
Először is kezdjük ott, hogy Éhes Szellem Birodalom eddigi tudásunk alapján nem tudja elszívni az Entont, mivel Nagato nem elszívta, hanem lelökte magáról, tehát itt is ugyanez a helyzet. Tehát Sasuke Entonjával/Amaterasujával csak Tendo Pein tudna kezdeni valamit.
Sus'sanot el tudná szívni szerintem mindenképp, Ninjutsu, és nem lett megcáfolva hogy ezt ne tudná elszívni. De az Éhes Szellem Birodalom nem is biztos hogy a közelébetudna jutni Szöcsinek, hiszen az Amaterasu kardja rohadt gyors lehet, mire Pein észbe kap már lángol, ráadásul itt nem is segít sokat az osztott látás sem, mert hiába látják ha nem tudják kikerülni.
Ezenkívül FMS Sasuke a higgadtsága alapján amit az utóbbi egy-két fejezetben produkált, okosabb is valószínűleg. Hama leesne neki hogy akit amaterasuval ki kell írtani az Tendo. Erre jó az Amaterasu, ránéz és már Tendo lángol is. Láthattuk hogy Nagato mire lesöpörte magáról az Entont addigra már szénné égett, tehát az entonnak elég 2-3 sec hogy Tendot harcképtelenné tegye.
Az Idézések leginkább csak figyelemelterelésre jók, Sasuke se perc alatt megölné akármelyiket.
Chibaku Tensei: Sasuke ezt is megtudná oldani. Amikor Tendo létrehozzá(már ha az előtt nem öli meg) akkor Sasuke beveti Amaterasut, és a technikának vége is van.
Akárhogyis, Sasuke Entonja ellen csak Tendo tud valamit kezdeni, Sasuke azt meg Amaterasuval simán elintézi. Utána meg nyert ügye van. Az Entont már profin kezeli, ez már elég a győzelemhez.
Haku meg itt annyi ér Sasuke ellen, mint Konohamaru a Sárga Villanás ellen.  smirksweat
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7150 Dátum: 12 júl 19, 17:06:23 »

Sasuke vs. Haku+Peinek

Hát, alapjában véve Sasuke-t mondanám győztesnek, de így hogy Haku itt van... Ez sok mindent megváltoztat a harc végkimenetelében. Őt inkább ki is szedem a csatából, kis esélyt azért adjunk már az Uchihának...

Ahogy látom a fő érv Sasuke ellen Tendo Pein ittléte, azon belül is a Chibaku Tensei. Kis Shinra Tensei-ek semmit nem érnek a folyamatosan aktív Susano'o ellen, a nagyhoz meg idő kell míg aktiválja, és tökéletes célpontot nyújt így az Uchihának. A banshou tenin nem rossz, de én nem szívesen rángatnám magam közelébe a Kusanagi kardot használó, elég jó közelharcos Uchiha-t. A Chibaku Tensei-ről meg annyit, hogy az amolyan végső fegyver Pein kezében, nem fog ezzel indítani. Mivel a legnagyobb skilleket a tapasztalt, higgadt ninják a harc végére hagyják Sasuke-vel ellentétben, esélye se lenne aktiválni. Pillanatok alatt legyújtaná. Mielőtt valaki azzal jön, hogy lelöki magáról a lángokat, felhívnám a figyelmét hogy ez max egyszer sikerülhet. Utána van 5 másodperc szünet, ami elég gyorsan feltűnne Sasuke-nek, és könnyedén ki is tudná használni egy gyors újabb Entonnal.

A ninjutsu elnyelős Pein nem rossz, de ha nem Enton-nal hanem közvetlen Amaterasu-val támadják akkor nem tud mit csinálni, leégett (ráadásul ő közelharcban eleve semmit nem ér, simán kettévágná). Az idézős kellemetlen tud lenni, de nincs olyan állata amely áthatolna a Susano'o-n, és ellenállna a Mangekyo támadásoknak.  Ott van a robot pein, meg a lélekkitépős, mindkettő ellen tökéletes a sólyom használata, fent kicsit kipiheni magát ha úgy tartja kedve, aztán lazán legyújtja őket.

Több hirtelen nem jut eszembe mint test, de ezzel a szinte korlátlan Amaterasu használattal kapott akkora PU-t Sasuke hogy bealázza Pein-t. Nagato más kérdés, ő nyilván kellemetlenebb, de ellene se esélytelenül indulna.

Itachi vs. Muu

Nagyon kétesélyes a harc, de talán valamivel esélyesebb még Itachi. Nem olyan stílusban harcol mint az öccse, ami itt pont kapóra jönne. Ő a holló klón féleségekkel szokott kezdeni, ezzel rávenné a Kage-t hogy mutassa meg magát, mert hát a láthatatlanság vagány, de ölni nem lehet vele. Ha elkezd chakrát gyűjteni egy por technikára, vagy ő maga is láthatóvá válik, vagy csak maga a támadás, lényegtelen, de pont szem elé kerülne, és Itachi nem az a fajta aki hagyná még egyszer meglógni. Vagy egy jobb fajta genjutsu-val, vagy valami mással de simán elkaphatja ezen idő alatt. Persze ott van Muu-nak is a menekülési technikája, de Itachi a sharingan miatt úgy is meglátja a chakra forrásokat a közelben.

Nálam behúzza az Uchiha a harcot, olyan 60-40-re.

Minato vs. Deidara

Epic Minato win! Deidara felrepül, Minato meg a kunai-ok használatával fokozatosan megy utána. Esélye sincs az Akatsukisnak.

Amúgy vegita posztját hagyjátok figyelmen kívül, kíváncsi vagyok hányszor küldi még el a posztot ugyanazzal a tartalommal, mire rájön milyen hülyeséget kérdezett. Nevet
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7151 Dátum: 12 júl 19, 18:16:13 »

Felhoznék egy új harcot. FMS Sasuke vs Raikage,Gaara szerintetek ki/kik nyernének? FMS Sasuke ezzel az új susanooval nagyon erős főleg, hogy ahogy elnézem nem nagyon fárasztja ki a használata. Ezen se gaara se raikage nem tud áttörni. Raikage kibírja kerülni az amaterasut az tény, de gaara nem bírja sehogyan ha sasuke hirtelen a fejére idézi. Kirángatni a susanooból nem tudja hisz madarát is csak azért tudta mivel homokos terepen harcoltak. Raikaget ahogy elnézem genjutsu eléggé kiüti (láthattuk madaránál) szóval ha sasuke valahogy elbírná kapni susanooval akkor még genjutsura se lenne szüksége, mert amaterasus a susanoo szóval szép kis amaterasus raikage lenne aki hiába szaladgál azzal, hogy eltalálja sasuket, ha sasuke a susanooba áll.  Felrepülni nem tudnak gaaraval a levegőbe hisz akkor szintén ott az amaterasu amivel gaarát leszedi és már csak raikage marad azzal meg úgy is felvette a versenyt, hogy épp tesztelgette MS erejét. Nem lenne könnyű csata sasukenak az tény, de végén ő győzne szerintem olyan 51-49,52-48-ra. Harc végére le lenne strafálva szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 18:17:36 írta Mach5 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7152 Dátum: 12 júl 19, 18:36:14 »

iamhated: ne rinyálj úgy mint egy lány ki nyerne csata topicba. Ha valamit akarsz gyere privátra mert ahogy elnézem egész hozzászólásod csak az én "oktatásomra" ment el. Ha annyira nagyon akarod folytatni ezt akkor gyere privátba max. csak nem írok vissza neked, mert fölösleges ilyen emberekkel foglalkozni. Igen most én is személyeskedek ebbe a topicba és nem harcról írok csak gondoltam tisztázom, hogy mi a helyzet. Nyugodtan lehet törölni a hozzászólásom, de gondoltam, hogy ha ennyire megy a személyeskedés ebbe a topicba akkor beszálok én is egy hozzászólás erejéig. Na szóval gyere írj privit és max. elbeszélgetsz majd magadba.
Ja, bocs most néztem az adatlapod 22éves "férfi" emberrel "vitázok" ki nyerne csata topicba Nevet:D Na jó inkább jobb ha nem is írok semmit. (elsőnek azt hittem 10éves lány vagy, de amikor meg láttam az adatlapod, hogy 22 éves "férfi" hát kajak majdnem hátra estem, na pusz pusz)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 18:37:36 írta Mach5 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7153 Dátum: 12 júl 19, 18:55:22 »

Elnézést, én, mint az egyetlen lány a 'ki nyernék'-ben rinyálni szoktam volna? Legalább már ezt is tudom. Ahhoz meg nem fűzök hozzá semmit, hogy elhívod szobára privátra, mert majd ő fog. ikszdé

És ha már itt vagyok hozzá is kéne szólni valamihez...hmm, hmm.  Gondolkozik Megvan! Minato vs. Deidara:

Én a Kagének maximum 50%-ot tudok adni, és azt is csak azért, mert van rá egy hangyányi esélye, hogy gyorsan odateleportál az Akatsukishoz, és a hátba tapsol egy rasengant. Ha ezt viszont kivédi, akkor szinte nyert ügye van Deidarának. Sok klónt használ, ami tökéletes egy Minato típusú elenféllel szemben, és ha a robbanásokat nagyjából ki is kerüli, egy kisé leamortizálhatja a Yondaimét. Mikor Tobi rárakta azokat a cetliket Naruto pólyájára, akkor is beleállt egy jókora repesz a bokájába, és senki ne mondja azt nekem, hogy az a pár fecnike nagyobbat robban egy felnőtt férfi méretű, kb. 80kg-os bombánál.
A nagy agyagmadárral repülni is perfecktül tud,és természetesen az nem áll meg egy helyben a levegőben, így Kikötő bácsi elég nehézkesen tudná követni a Mistich által emlegetett lépcsőzős módszerrel. Ha meg rádob egy C3-at, amíg a földön áll, akkor Minatonak annyi. A Bijuu Bombát el tudta teleportálni, mert az egy lineárisan mozgó, állandó alakú gömb volt, de egy C3 robbanás után minden irányba tágul tűz és efféle kedvességek formájában. Még a fele is bőven puszító.
Ha meg a talajon állnak mindketten, akkor meg eljátssza ugyanazt Minatoval, amit Itachival akart még anno, eltereli a figyelmét egy fronális, kis támadással, közben hátulról elkapja egy hernyóval, vagy 50 pókot ragaszt a ruhájára, mitn Kakashival tette ezt még a Shippu elején. Ez esetben Minatot cska az mentheti meg, ha bemutatja a 'viág leggyorsbb vezkőzése' című magánszámot.

Én össz-vissz Deidarát kicsit esélyesbbenk tartom, 55-45 neki. Lektorálni lusta vagyok, ha valamit elírtam, bocs.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 18:59:20 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7154 Dátum: 12 júl 19, 19:13:05 »

OFF
Senkit nem akarok sértegetni, de Mach5 kicsit fogalmazhatnál normálisabban is. Legalább 3x leírtad, hogy ez milyen topic és 5x, hogy menjen privátba. Na meg 2x, hogy magában fog "beszélgetni" (szerintem meg egy PÜ leírása közben nem beszél...) és, hogy Te nem írsz vissza. Ezt a 4 "mondatot" írtad le 3 sorban, amikor 1-ben is meglehetett volna oldani.

iamhated-del egyet kell értsek. Ha valahol előkerül az Uchiha név, Te teljesen megőrülsz.

Hogy azért ne csak OFF-oljak.
Szerintem meg Pein verné agyon Sasuke-t. Bármilyen képessége lehet az Uchiha-nak, ha nem ismeri az ellenfelét (miért is ismerné?).
Nem volt megadva, hogy Pein egyből minden testtel nekiront. Ugyan azt eljátszaná, mint Jiraiya ellen. Annyi lenne a különbség, hogy Sasuke gondolkodás nélkül menne neki a testeknek.
Nem biztos, hogy olyan hamar rájönne (ha rájön...) az osztott térlátásra, mint Jiraiya. Arról nem is beszélve, hogy akármelyik test hal meg, Naraka feléleszti őket a háttérből.
Sasuke 5x hamarabb fogy ki a chakrából, mint Nagato úgyhogy ez miatt is Pein felé dől a mérleg.

Idézésekről sem elfeledkezni. Ott van a kaméleon, ha Sasuke jófiúvá válik, akkor se fogja megtalálni. Sasuke-nak ott a sólyom, de Pein is rendelkezik egy kicsi pinttyel.
Aztán ezenkívül van még 5-6 idézése.

Egy kis eltereléssel Tendo még a Chibaku Tensei-t is bevetheti és Sasuke-nak itt lenne a meccs vége. Az állati birodalom Tendo elé idézi a pandát (vagy az összes állatot), aztán Sasuke lövöldözheti őket Amaterasu-val, ahogy akarja.
Ha nagyon szakadna a kötél, még a többi test is védhetné Tendo-t.

Sabaku: Azért rajtad kívül még beszokott nézni pár lány és még ők se rinyáltak, de ezek szerint mégis... Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 475 476 [477] 478 479 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!