24 szep 28, 16:22:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200404 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7125 Dátum: 12 júl 18, 21:19:11 »

Shippudenes Neji+Shipp. eleji Narutó+Shippudenes Sakuráról van szó most. Kakashit ha belevesszük a harcba, akkor a Hang5-se porig lenne alázva, ez nem kérdés. Narutó lefoglalhatja a Hang4-séből 3-mat 300 klónnal, Sakura akármelyikkel felveszi a versenyt 1 vs. 1-ben, Neji meg meg tudná ölni Beteg Csontost anélkül hogy nagyon-nagy baja lenne, vagyis Narutóéknak még lenne ereje segíteni.
Ezenkívül Sakon&Ukon regenerálódó képessége ellen tökéletes a Juuken, nem is beszélve arról hogy ez a Neji már megölné akármelyiket a 64 ütéssel, legalábbis harcképtelenné tenné őket egy ideig, ami bőven elég arra hogy elvágja a torkukat egy kunaijal.
Természetes hogy a fő probléma itten Neji, akinek a Kaitenjével csak Kidoumaru és Csontos tud kezdeni valamit.

Helyszín: Ahol Jiraiya harcolt Pein ellen.
Kikötések: Tayuya nem használhat Genjutsut, mert akkor egyértelmű az egész, és senki se tud egymásról semmit, ezenkívül Kimimaro betegen harcol.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 21:20:45 írta IndianA » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7126 Dátum: 12 júl 18, 21:20:03 »

Ezenkívül vegyétek figyelembe a kikötéseket. Marha nagy előny hogy Tayuya nem használhat Genjutsut, Csontos meg Beteg, és ha már csak arányítás képpen vesszük hogy Betegen felvette vele a harcot Lee és Gaara, akkor azt a következtetést lehet levonni hogy ha Csonti nem veti be a Cs2 módot, akkor 5-10 másodpercen belül meghal, mindenféle túlzás nélkül. Csakis kizárólag Cs2 formában tudja Nejivel felvenni a harcot, viszont azt nem tudja túl sokáig fenntartani, és amint vége a módnak, számára vége. Vagyis Neji elég hamar tudna Narutóéknak segíteni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 21:25:43 írta IndianA » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7127 Dátum: 12 júl 19, 10:49:23 »

Idézet
új harc: Naruto+sasuke+Bee vs tobi madara
Helyszin: Ahol most küzdenek narutoék tobival
Kikötés: Se sasuke se madara nem hasznalhatja a susano-t és Amaterasu-t se Nevet

Ez értelmetlen csata szerintem főleg, hogy a két uchiha még susanoot meg amaterasut se használhatja (MS Technikából három kilőve kapásból... ) Bee kb. porfogónak jó lesz, sasuke+naruto pedig nem fogja leverni tobi+madara párost. Kb. Sasuke+Naruto elverné tobit nagy nehezen (ugye bár mivel ki lőtted susanoot+amaterasut így majdnem itachi elleni sasuket kapunk) sőt lehet még tobit se bírnák így elverni, de tegyük fel elverik és akkor sasuke+naruto már hullafáradt lesz, madarának meg ott a bee ami finoman fogalmazva is kész vicc:) Szóval Tobi-Madara párosnak adnám a harcot olyan 100-0-ra kb. Nevet
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7128 Dátum: 12 júl 19, 10:56:57 »

Tobi és Madarára gondolsz, vagy csak Tobira?


Ha Tobi és Madara, biztosra veszem hogy ők győznek.

Miért? Mert Naruto még lámpás módban sem közelíti meg az erejét Madarának, Kurama ide vagy oda. Jelenleg Madara nagyon nagy előnyben áll fölöttük.Sasuke semmit nem ér ellene. Főleg Amaterasu nélkül. Nem zárhatja Genjutsuba, simán kimászik belőle, mint ahogy Tobi is.Szászkét élve temetik el. Madara Bee- bijuu alakját is simán össze-vissza Tenseiezné.Szerintem  legvégső esetben állatokat idéz, vagy  kitépi a lelkük. Sasuke meg ha használja is az Izanagi-Namit sem ér vele semmit.Nem fogja feláldoznia " gyönyörű" kis szemecskéit. Ha mégis, ez csak Tobin használna. Madara megeszi.

Ha simán Madara, ugyan ez csak Tobi nélkül. Az izanag-nami nem ér ellene semmit, mint ahogy Sasuke egyik képessége is.  Ez ugyanaz lenne mint a Kage-Madara harc. Madara kiröhögné őket. Max néhány erősebb képességet vetne be.

Ha csak Tobi, akkor meg szegény Tobi ott pusztul meg ahol van. Még Naruto is kifogott rajta, nem hogy Bee, Naruto és sasuke.

1. Harc: 20-80%  Madárkáéknak
2. Harc: 30-70%    Madárkának
3. Harc: 60-40 %   Narutoéknak
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7129 Dátum: 12 júl 19, 11:06:50 »

Idézet
Ha csak Tobi, akkor meg szegény Tobi ott pusztul meg ahol van. Még Naruto is kifogott rajta, nem hogy Bee, Naruto és sasuke.

Azért azt nem mondanám. Eléggé sokáig bírja a harcot tobi bee+gai+naruto+kakashi ellen. Kb. Tobi vs Sasuke(Amaterasu,Susanoo nélkül),Naruto,Bee ugyan úgy állna mint jelenleg Tobi vs Kakashi+Gai+Naruto+Bee hisz sasuke nem hinném, hogy amaterasu,susanoo nélkül erősebb mint Gai+Kakashi max. egy szint velük. Szóval tobi vs Sasuke(Amaterasu,Susanoo nélkül),Naruto,Bee az olyan 50-50% lenne. (Ráadásul tobitól szerintem még nem láttunk mindent mert ha nagyon akarja öt percig sebezhetetlen is tudd lenni és ha nagyon rá van szorulva még ott van öt perc izanagi.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7130 Dátum: 12 júl 19, 11:12:36 »

Persze, biztosan nem láttunk mindent, de  Sasuke és Naruto, Bee, elkapnák. Nem olyan erős hogy egy Tökéletes Bijuu használó, Egy erős és törekvő ninja, meg egy Arrogáns, és erős Uchiha le ne győzné. Habár ott van még a Rinnegan, és még jópár dolgot nem tett vele.Nem hiszem hogy az 50% lenne.Ha mind belead mindent... Méghozzá Sasuke is Izanami-nagizhat. Tobi nincs tisztában ki is ő, valószínűleg ott maradna egy ideig. (De lehet hogy csak félreértettem.) Szerintem 60-40 maradhat.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7131 Dátum: 12 júl 19, 11:21:59 »

Idézet
Nem olyan erős hogy egy Tökéletes Bijuu használó, Egy erős és törekvő ninja, meg egy Arrogáns, és erős Uchiha le ne győzné.

Jelenleg pedig egy tökéletes bijuu használó, egy erős és törekvő ninja, és két legerősebb konohai jouninnal tartja a tempót. Nem az a kérdés, hogy most ott a sasuke aki erős uchiha hanem az, hogy susanoo,amaterasu nélkül milyen erős. Már pedig nem hinném, hogy Kakashi+Gai-nal erősebb susanoo,amaterasu nélkül hisz azért kakashi,gai se piskóta. Nyilván ha arról a sasukeról lenne szó aki használja a susanoot is és amaterasut akkor nyilván teljesen más lenne az erőviszony, de kb. sasuke meglett fosztva ereje nagy részétől azzal, hogy susanoot és amaterasut levettük. Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy tobit nem bírnák legyőzni max. döntetlent bírnának menni ellene, de viszont ha arról a sasukeról beszélnénk aki susanoot és amaterasut is bírja használni akkor Tobi szerintem vesztene olyan 65-35-re.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7132 Dátum: 12 júl 19, 11:39:04 »

Persze, de későbbi pár másodperc vagy percben nem használhatja, és akkor ott a vége? nem tudom. Talán még megidéz pár állatot, vagy valami mást.Az is lehet hogy Ő is tud  Susano'ozni, csak titkolgatja Nyelvesít Na mindegy, szerintem egy jólirányzott támadással simán elkaphatják. Ha mind a hárman a legerősebb taktikát vetik be... Persze, jó megértem hogy nem  csinálták eddig sem... Nam mindegy úgyis ki fog valamikor derülni.. Nyelvesít Persze, lehet hogy Tobi elszííííívja Nevet.

Új harcok:

Tobi és Haku meg Sai vs Sakura és Naruto meg Kakashi
Sasuke vs Tobi (Mindenki mindent használhat, Tobi nem idézhet állatot)
Haku vs Tayuya
Tayuya vs Ukon és másik fele xd
Orochimaru vs Jiraiya
Jiraiya és Tsunade vs Pain-ek
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #7133 Dátum: 12 júl 19, 12:01:24 »

Idézet
kakashi is bír chidorizni

Megkérlek szépen, hogy valami úton módon privátba a manga lapokat juttasd már el szerény személyem felé, hogy Kakashi hol mikor milyen időben movieban szokott Chidorizni?!?
De, hogy ON legyek a kedvenc ucsihád savalod a sárga földig, hogy ha te kijeleted, hogy Susa nélkül lóf*szt nem ér, akkor az 1-2éves Uchiha fangörlséged kukába is dobtad Mosolyog

Kedvenc szabad a bír, Sasuke 70%al lehozza bárki ellen, és új harc, hogy Chakra ne törje el kezem lábam : Haku vs mind az öt kage!!!
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7134 Dátum: 12 júl 19, 12:12:39 »

Idézet
Megkérlek szépen, hogy valami úton módon privátba a manga lapokat juttasd már el szerény személyem felé, hogy Kakashi hol mikor milyen időben movieban szokott Chidorizni?!?

Nem fogom kikeresni ráadásul naruto-kun honlapon csak 181.oldaltól van a manga onnantól pedig alig használja kakashi. Ráadásul kakashi tanította a chidorit sasukenak ja és még kakashi gaidenbe is chidorizot ha akarod akkor kikeresed.

Idézet
De, hogy ON legyek a kedvenc ucsihád savalod a sárga földig, hogy ha te kijeleted, hogy Susa nélkül lóf*szt nem ér, akkor az 1-2éves Uchiha fangörlséged kukába is dobtad

Hol írtam le, hogy susa nélkül lóf*szt sem ér? Attól mert azt állítom, hogy susanoo+amaterasu nélkül nem jobb mint kakashi+gai az azt jelenti, hogy már lóf*szt sem ér? Ráadásul fiú vagyok:D

Idézet
Haku vs mind az öt kage!!!

Ha meg nem tudsz normális hszt írni csak próbálsz fogást találni rajtam ami véleményem szerint nem megy akkor fölösleges írnod ki nyerne csatában? főleg, hogy haku vs 5kaget írsz.

Idézet
Az igaz, h ő tanította, de Kakashi nem tudja a chidorit, csak a raikirit, ami erősebb mint a chidori.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/20

Ja, bocs akkor lehet, hogy rosszul tudok olvasni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 12:18:38 írta Mach5 » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7135 Dátum: 12 júl 19, 12:12:58 »

Sasuke vs Tobi

Hú, ha ezt meghallottam volna eddig, azt mondtam volna, h biztos Tobi nyer, de így, h nem idézhet állatot... Szóval nem nagyon tudom ki győzne, ha Sasuke genjutsuval csaptába bírná csalni Tobit, akkor elhitethet vele egy álcázott támadást, és ellentámadásnál Tobi megtámadja az illúziót szilárddá válva, és akkor mehet a Chidori. Bár ez nem egy egszerű terv, és a csata is szoros, így nehéz megállapítani. Amúgy az előbb leírtak miatt egy 52-48 Sasukénak.

Orochimaru vs Jiraiya

Itt szerintem elég egyértelmű a válasz, mivel Orcsimarcsi túlélte azt a harcot, amikor egyszerre két legendás Sannin ellen küzdött kezek nékül, ezek alapján itt szinte biztos Oro nyerne. Egy 70-30 Oronak.


Új harc: FMS Sasuke vs Peinek



Ráadásul kakashi tanította a chidorit sasukenak ja és még kakashi gaidenbe is chidorizot ha akarod akkor kikeresed.

Az igaz, h ő tanította, de Kakashi nem tudja a chidorit, csak a raikirit, ami erősebb mint a chidori.





« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 12:22:07 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7136 Dátum: 12 júl 19, 12:19:03 »

Kakashi fejlesztette ki a Chidori-t, amikor még fiatal volt . ( de nem emlékszem, hogy mikor használta)  Azt hiszem később átalakította Raikari-vé, ami ugye fejlettebb és erősebb, mint a Chidori.

Orochimaru vs Jiraiya

Orochimaru mindig is erősebb volt, mint a Perverz. Így a csatát ő nyerné meg. De én még mindig azt mondom, hogy a Sannin tagjai egyenlőek. A Kígyó erősebb a Békánál, a Béka erősebb a Csigánál, a Csiga viszont erősebb, mint a Kígyó. Tehát mindegyikük erősebb az egyiknél de gyengébb a másiknál.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 12:19:40 írta TsunadeHime » Naplózva

AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7137 Dátum: 12 júl 19, 12:30:45 »

Haku vs 5 kage *-*

Haku win xd Szuperhaku :DDD ... Na jó nem. A kagék halálra gyalulnák fél kézből Szomorú Tsunade szétviszi a tükröket, Mei elolvasztja,  a Raikage agyonveri Oonoki összekövezi, és Gaara megöli a homokkal.

semmit nem érne egyik ellen sem. Ez Hakunak rossz harc. De még mindig vannak :

Haku vs Tayuya
Tayuya vs Ukon és másik fele
Tobi és Haku meg Sai vs Sakura és Naruto meg Kakashi
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7138 Dátum: 12 júl 19, 12:35:05 »

Haku vs Tayuya

Hát szerintem tayuyának addig van esélye, amíg nem kerül a jégtükrök köze, de még akkor is ki tudja törni a bivalyerős gólemeivel. Haku nagyon gyors, de Tayuya okos és jó genjutsukban. Ha nem tudnak a másik képességéről, akkor Hakunak adnám a győzlmet. Hogy miért? Mert Haku gyorsasága miatt kétlem, h Tayuya bele tud fújni a fuvolájába. És mivel Tayuya egyetlen fegyvere az a "síp", így nem tudna kezdeni semmit Hakuval. De ha olyan helyen lennének, ahol el lehet rejtőzni, akkor viszont Tayuyának adnám a győzelmet, mert a hang genjutsuk hallhatóak, de nem látható a forrásuk (ha el van bújva). Tehát rejtekhely nélkül: 10-90 Hakunak, rejtekhellyel pedig 80-20 Tayuyának.

Inkább az előzőhöz felteszek egy új kérdést is:
FMS Sasuke vs Haku+Peinek
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 12:36:52 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7139 Dátum: 12 júl 19, 12:43:31 »

Haku vs Tayuya


Tayuya addig bírná, míg Haku meg nem találja. Tayuyának szinte semmije nincs Tai jutsuból, sem ninjutsuból, kivétel a gólem idézés, amiket irányít. Hakunak annyi a dolga, hogy megkeresi Tayuyát, elbúj, és míg a gólemeivel keresgélne, és gyilkolgatna, Haku belelő egyet a nyakába a tűvel.Mikor Zabuzát kapta el, láthattuk milyen pontos.De ha rejtekhely
 nélkül is Haku győzne. Hogy miért? Haku jégtükrözik, ráviszi az összes tűt, amit talál, és Tayuyának lőttek

Szerintem mind a kettőt Haku vinné.

Akkor még ami él:


FMS Sasuke vs Haku+Peinek
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 19, 13:17:28 írta AyaseAkami » Naplózva
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!