24 szep 28, 18:14:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200459 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7095 Dátum: 12 júl 14, 23:37:42 »

Narutó egy olyan karakter ha átlagos dolgokról van só, akkor olyan mintha 15-ös IQ-ja lenne. Viszont ha harcról van szó, akkor egy teljesen más embert kapunk eredményül. Egy olyat, aki jól elemzi az ellenfél erejét, és egész jól használja ki a saját erejét, és jól taktikázik a meglepetés erejével. Közelébe sincs Minató szintjének, de ha harcról van szó, akkor tud taktikázni rendesen. És... ahogy tellik-múlik az idő egyre okosabb és okosabb lesz, már most is ki lehet őt nevezni egy olyan karakterek, aki okos, ha harcról van szó.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7096 Dátum: 12 júl 14, 23:44:48 »

Attól nem lesz okosabb, hogy sokat harcol hanem inkább a tapasztalata növekedik ez által. Így nem kell gondolkodnia ha valamilyen ismert technikát alkalmaznak ellene hanem azonnal reagálhat időveszteség nélkül. Naruto nem hülye csak figyelmetlen és szeleburdi. Intelligenciában közepes és soha nem is lesz jobb. A harcban inkább a ravaszságában és a váratlan dolgokban jön elő a képessége. Viszont azt ne felejtsük el, hogy ehhez szükséges a hozzá hasonló személyek nagy ellenálló képessége. Ezért nagyon hasonlít Jirayrához annyi különbséggel, hogy ő már egy rendkívül tapasztalt ninja volt.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #7097 Dátum: 12 júl 15, 00:04:25 »

Jiraiya vs Kakuzu

Hát Kakuzu igaz h erős tudja használni mind a 5 elemet ( aszem öt van de már halottam olyat is h 6 van Pain ) de nem hiszem h Jiraiya szintjén lenne.
Már ha csak abból indulunk ki h a tapasztalan Naruto ki tudta cselezni és Jiraiya jóval nagyobb tapasztalattal rendelkezik akkor egyértelmünek kel lennie ennek a harcnak.
Itt szerintem még a remete forma se szükséges.

Orochimaru vs Neji Gondolkozik Nyelvesít

szegény Neji semmi esélye...vagy mégis?

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 03:18:26 írta naru-kun » Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7098 Dátum: 12 júl 15, 11:41:39 »

Orochimaru vs. Neji:
? LOL, Nejinek van esélye... 0,000001%... vagy kicsit kevesebb ikszdé ikszdé ikszdé

Jiraiya vs. Kakuzu:

Való igaz, szégyen hogy Narutó megszívta, de ez végül is azért volt mert ő a Főszereplő:D Ha logikusan nézzük a dolgot, akkor Kakuzunak van esélye. Nézzük a teljesítményét: Harcolt Kakashival és Io-Shika-Choval egyszerre, jó ott volt Hidan, de ő vele legikább csak Shikmaru foglalkozott. És még így is csak két szívet tudtak megölni, ráadásul ha Kakuzu egyből beveti a 4 szívet, akkor más lett volna a helyzet, mert tudott volna Doton Jutsukat használni. Ezenkívül a Narutó világának legtapasztaltabb karakteréről beszélünk, aki 91 éves.
Szóval a Komplex szerűen nézzük, logikusan egyben:
Tapasztalat: Kakuzu majdnem kétszer olyan tapasztalt mit Jiraiya, övé a pont.
Taijutsu: A Vasbőr jó a Taijutsu ellen, és ott vanak Kakuzunak a csápjai, ami még Jiraiyát is megizzasztaná, ha nincs Sennin-módban, sőt... Kakuzué a pont.
Ninjutsu: Jiraiya tűz és Föld elemet használ, míg Kakuzu mind az 5-öt. Jiraiya a űz elemet úgy A és S szint között hasznája Sennin-mód nélkül, Kakuzuval is ugyanez a helyzet, csak ő mind az 5 öt tudja alkalmazni. Kakuzunál a pont.
Idézések: Kakuzutól nem láttunk idézést, tehát Jiraiyánál a pont. Jiraiya porfi ebben, nagyon sok lényt meg tud idézni, és nagyon jól tudja őket irányítani, és remekül összetudnak hangolódni.

Összességében Kakuzu valamivel esélyesebb, Jiraiyának mondhatni csak az Idézések miatt van esélye, de az eléggé sokat dob az esélyein.

Madara vs. 3 Sannin:

TsunadeHime: Az FMS Madarára gondoltál? Mert akkor se látok esélyt a 3 Sanninak. Ugyanis Madara már fms-sel tudta alkalmazni a végső Susanot, magyarul a 3 sannin itt már bajban van. Nem is beszélve arról, hogy mivel ötrk mankegyouja van, 100 000% hogy tud még minimum 2-őt, és azok is iszonyat erősek lehetnek.
Lehet, hogy a 3 sanninról van szó, de madara egyszerűen túl nagy falat... ez pont olyan mintha azt mondanám hogy ki nyerne: Cs2 Sasuke vagy Nagato? Nyílvávalóan nagató, pedig Cs2 Sasuke is nagyon erős, as többséghez képest. ilyen a 3 sannin esete is, nagyon erősek a shinobik 88%-hoz képest, de köztük és madara között akkora a különbség, mint Cs2 Sasuke és Nagato között.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7099 Dátum: 12 júl 15, 11:54:56 »

Madara-Tobi-Sasuke vs. egész Shinobi Világ:

Nos, én a 3 Dojutsusnak adom a küzdelmet. Madara chakrája Végtelen, magyarul minden gond nélkül Bunshinozhat, és a Pollenek tökéletesek a Hadseregek ellen, ahogy a Meteor is. Az 5 Kagét se perc alatt kivégezné: Pollen+Katon.
Ráadásul Tobi Narutó és Bee Palástját is lerendezné, nem is beszélve arról, hogy csak dobnának az erején. FS Sasuke Entonja tökéletes a népírtásra.
Viccnek tűnik az egész, de ez a 3 ha összefog, akkor az egész világot letudnák igázni. Főképp Edo-s Madara miatt.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7100 Dátum: 12 júl 15, 12:06:46 »

Madara + Tobi + Sasuke vs az egész shinobivilág
Tobit Naruto és Bee elintézi, főleg edo tensei nélkül. Bár utána azért jóval fáradtabbak lesznek. Sasukét szerintem egy pár jobb shinobi együtt el tudja intézi, például Kakashi, sakura esetleg egy vagy két kage besegít. A fő gond itt Madara. Az 5 kage mint tudjuk nem elég ellene, szerintem egy kifáradt Naruto és egy kifáradt bee ha csatlakozik akkor se tudják legyőzni. Madara ellen a sok lúd disznót győz elv sem érvényesül. Kb 90% hogy madaráék győznek.

Írok egyet én is remélem nem volt még. Naruto&Sasuke&Sakura vs 5 kage
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 12:24:54 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7101 Dátum: 12 júl 15, 12:12:51 »

Madara+Tobi+Sasuke vs az egész shinobi világ
Szerintem Madara megidézi a végső Susanoot, persze jó sok klónnal, Sasuke is megidézi az ő legfejlettebb Susanooját, Tobi pedig ha akarja, akkor "átüthető" lehet, és így alig lehet őket megütni. Sasuke Amaterasuja pedig fantasztikus az olyan ellenfelek kiírtására, akik lassabbak, mint "A" felturbózva, tehát a világ kb 99,9999 %-a ellen tökéletes fegyver. Ezek után már nem kétséges ki nyer, pedig Tobi és Madara támadását még szóba sem hoztam.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 12:13:50 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7102 Dátum: 12 júl 15, 12:13:18 »

Ezért is sztem valahogy valaki besegít nekik.A túlvilágról vagy nem tom  Technikai KO  Nevet
Rikudou Sennin talán? És kérdezte vmelyiktők hogy mikor győzte le Madarát ,a Yondaime hokage...Legyőzte,amikor a kilencfarkúval harcolt...És ahogy lehetett látni animében ő volt az esélyesebb.Csak nem tudom hogy az melyik lehetett,Tobi,vagy madara.Csak az a maszk kerüljön le végre...Talán igy hogy a Yondaime hokage besegít a túlvilágról vagy Rikudou Sennin bár azt kizártnak tartom  ikszdé
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7103 Dátum: 12 júl 15, 12:18:44 »

Akkor Tobit győzte le. Nem Madarát. Nem ugyanaz a kettő. Habár én régen mielőtt olvastam a mangát, azt hittem ugyanaz, de már tudom, hogy nem. Szerintem Rikodou nem győzné le őket, mert már nincs benne a Yuubi, a "szemei" pedig tudtommal az Uchihák által lettek örökölve, és én úgy tudom, hogy Madaráéknál van 10 Sharingan (ha rinnengant is annak vesszük, én úgy tudom, hogy az. Mert Madaránál van 4, Sasukénél is 4, Tobinál kettő lehet (mivel egy sharinganja van, és ha 2 lenne, akkor kellene még kettő a végtelenítéshez, de gondolom egyhez csak egy kell.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7104 Dátum: 12 júl 15, 12:52:25 »

Naruto+Sakura+Sasuke vs 5 kage?

Sakura nyugodtan dőljön le sziesztázni, esetleg kezdjen bele egy PS3-as kötögetős játékba, vagy a "Hogyan tanuljunk meg kevésbé idegbajosan élni és jó feleségnek lenni" című tankönyv tanulmányozása is kitelik az időből, amíg Naruto és Sasuke ronggyá alázza az 5 kagét.
Naruto már jól használja a Kyuubi erejét, hozzáérni alig tudnának, max Oonoki por eleme lehetne hatásos, de ki tudja. A Bijuu bombával nem tudnak mit kezdeni, Tsunade hiába vetődik a labda elé, ezzel a kapus porrá őrölteti magát: nem jó kivitelezési mód. Akkor a békákat már meg sem említem... Tsunade behozhatja Katsuyut ugyan, de az egyszerre 1 békával bír küzdeni nagyjából.
Sasuke: Enton... vége a dalnak. Leszedni magukról nem tudják, csak végtag leválasztással, azzal meg magukkal is kitolnak... Raikage már csak tudja, fél karral tolja így is. Nyelvesít Susanoot Tsunade sem tudja áttörni, tehát Gaara homokja az egyetlen megoldás, de még akkor sem biztos, hogy megölik, a csontpajzsot maga köré kaphatja, ami felfoghat 1 támadást valamelyik Taijutsus-kagétól. Akkor a sólyomidézésről még nem beszéltünk persze, ami ellen maximum Oonoki tehet valamit... Vagy Gaara ha felröppen a homokkal, de a homokkal hiába támad egyedül...
Az 5 kage jóindulattal kap 20%ot, de annyira meg kellett erőltetnem magam, hogy ezt leírjam, hogy nagyon....  Pojén

Madara+Tobi+Sasuke vs világ: hagyjuk a fantáziálást, hogy Rikudou visszatér a túlvilágról segíteni, meg a halálisten gyomrából a 4. (akivel amúgy nem érnének itt semmit), mert felesleges.
Mindenesetre a seregben ott 1 rakat töltelékninja, akit Sasuke már az Entonnal, Madara pedig 1 meteorral kivégezne... Ennyit a töltelékről... állnak 20 másodpercig, és még nagyvonalú voltam.
Marad az 5 kage, pár neves Jounin és a 2 Jinchuriki, ők pedig kevesek a trió ellen...
Madara alapban elkenné a sereget a Jinchurikik nélkül, Sasuke simán kivégzi Bee-t, marad Tobi vs Naruto, ott pedig a GM segít Tóbiásnak, amíg a másik 2 végez.
Sacc 100-0 szaga van...
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7105 Dátum: 12 júl 15, 13:06:37 »

Hagyjuk már hogy 2v1be tolják. Nevet Honnan tudod? Meg addig Sasuke mit csinál, körmöt vág?
Ugyanis ha 2v1be tolja a 2 Jinchuriki Tobi ellen, addig Madara az egész sereget +5 kagét 1maga kivégzi instant... Pollen ellen egyedül Oonoki volt képes küzdeni, de egy pollen + meteor kombóval tehetetlenek..
Sasuke meg áll és számolja a fűszálakat, vagy hogy képzelted? Faceg
És még nem vetted figyelembe azt sem, hogy Madara vagy Sasuke elnyomhatja Narutoban a Kyuubi erejét, akkor mit csinál? Sennin mód? Körberöhögi mindenki... Ránéznek és megdöglik...
Szóval még mindig ugyanott vagyunk... Tobi feltartja a 2 Jinchurikit, amíg a másik 2 végez. Bocsánat, másik 1, mert ugye szerinted Sasuke megáll felhőket nézni.
100-0 a triónak még mindig. Mosolyog

Tobi vs 2 Jinchuriki pedig a mangában sem egyértelmű, örülök, hogy te máris látod, hogy a duó nyer... Mosolyog

Remélem azzal azért mindenki tisztában van, hogy az a Sasuke aki itt elvileg labdába se rúghat kb 10 másodperc alatt kifektetné a 8farkút.. Mosolyog Gyorsan terjed az az Amaterasu, hajaj... =)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 13:29:16 írta Aizen » Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #7106 Dátum: 12 júl 15, 13:23:58 »

Ugye most lesz majd Tobi Juubi vs Bee Naruto (Esetleg Madara is oda megy). Hát szerintem egyértelmű hogy Narutoék nyernének mert Tobinak nincs meg még a 6 útja és nem is teljes formában élesztette fel a Juubit ezért lehet hogy nem tud rajta uralkodni vagy egyéb probléma történne. Bár ha tovább húznánk a Narutot akkor lehetne az is hogy Tobi legyőzi őket vagy legalábbis súlyosan megsebesíti de ezt kétlem. Viszont Tobi hangoztatta hogy ő legyőzhetetlen de kétlem hogy Edo Tenseis lenne mert Minato ellen anno megsérült. Nem tudom mennyi esélye lenne Beenek és Narutonak de biztos erősek lennének aztán kitudja hogy odaérnek a többiek segíteni nekik akkor biztosan legyőznék Tobit. Bár ha számításba vesszük hogy a Kagék nem bírják feltartani Madarát akkor lehet elmegy a harc helyszínére és akkor már biztos vagyok benne hogy esélytelen lenne a győzelem Narutoék részéről. Kitudja lehet az lenne a nagy csattanó hogy Madara ölné meg Tobit. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 13:25:21 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7107 Dátum: 12 júl 15, 13:26:43 »

Igazából az a baj, hogy még nem ismerjük teljes egészében Tobi erejét. Én úgy érzem, hogy Naruto és bee vannak olyan jó csapat, hogy legyőzzék őt. Kivéve, ha Tobi nem mutat fel valami hiper-szuper technikát ami lehetséges. De az hogy annak a csatának ki a győztese szerintem nincs hatással a végkifejletre. Ha ott Tobi győz akkor csak még simábban nyeri a harcot Madara&sasuke&Tobi trió. Mondjuk Sasuke tényleg labdába se rúghat...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7108 Dátum: 12 júl 15, 13:35:34 »

Madara+Sasuke+Tobi vs egész shinobi világ.
Sokféleképpen alakulhat a harc, de én úgy képzelem el, hogy sasuke narutora megy és 1vs1eznek, tobi addig madarával darálja az öt kaget és a többit.
Ahogy írták előttem 2meteor és már minden gennin,chunnin meghal. Maradnak kagek+jinchurikik+jouninok. Tobi harcol Gai+Kakashi+Bee-vel (itt tobi nyerne hisz most tobi naruto+bee+kakashi+gai ellen megy és így se tudni ki vezet) addig sasuke narutoval elvan, madara pedig az öt kageval+a többi 16-17évessel ikszdé. Aztán tobi mondjuk olyan 5-6perc fight után elveri ellenfeleit (Bee,Gai,Kakashi) aztán tobi megy segíteni sasukenak (itt már sasuke is meg naruto is kicsit le lenne strafálva és tobival sasuke legyőzné narutot) Akkor mit kapnánk? Lenne Madara(Kitudja azóta hány kaget meg embert ölt meg) Marad Sasuke,Tobi (Akik már elverték a két jinchurikit,gait,kakashit) ellenfélnél meg maradna 5félholt kage meg félholt 16-17éves ember meg még öregebb korosztálynál pár.
Innentől szerintem már nem is kérdés, hogy melyik oldal nyerne. (Madara+Sasuke+Tobi)
Én nem 100-0-ra írnám ezt a harcot mert azért másik oldal is kicsit le lenne amortizálva ezért olyan 80-20-ra adnám ezt a csatát Sasuke+Tobi+Madara hármasnak (Ja bocs, GM-et még nem is vettem be Tobi esetébe (kitudja lehet még madara is tudja használni)) Szóval az a 20% is sok, de egye fene mégis ott a főszereplő vér a másik oldalt (Naruto)
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7109 Dátum: 12 júl 15, 14:31:25 »

Szerintem ugyanúgy Tobi megvívja a maga harcát, aztán vagy nyer vagy veszít, de Madara ellen Sasukénak esélye sincs, tehát a küzdelem ugyanolyan egyoldalú küzdelem és 90%, hogy a madara tobi duó nyer. Madarának csak az első hokage volt méltó ellenfél. Esetleg még a 2.- nak lenne esélye az edo tensei-el.  Másnak szerintem nincs. (Remélem nem becsültem túl Madara képességeit...)
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 472 473 [474] 475 476 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!