24 szep 28, 20:18:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200536 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7080 Dátum: 12 júl 13, 21:28:51 »

FMS Sasuke vs Jiraiya:

Az eddig látottak alapján is megenné FMS Sasuke reggelire Jiraiját. Az Entont profin kezeli, a Sus'sanoja is egy teljesen más szinten van, és mostmár nem kell félie attól hogy baj lesz a szemémel. Jiraiya mindegy ilyen előnyökkel indul, esélye sincs. FMS Sasuke egyszerűen szólva már egy más szinten van mint Jiraiya, az Idézéseket is se perc alatt lerendezi az Entonnal.
Tobi vs Kakashi és Gai:
Sima tobi win. Nagyon tapasztalt karakterről van szó, egy-két Rin'negan technika és vége a 2 jouninnak.
FMS Sasuke vs Yondaime Hokage (Namikaze Minato):

Minato nem tudna mit kezdeni Sasukéval. A Sus'sanon nem tud áthatolni.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7081 Dátum: 12 júl 14, 16:21:48 »

Legalább 3 sorban fejtetted volna ki, miért is nem...  smirksweat
Amúgy vegyük sorban. Mire Minato a kisujját megmoccantja, Sasuke már képes behozni Susanoo 3-as szintű formáját is. Láttuk a mangában, enyhén szólva is gyorsan tolta be. Azon hogyan is jut át a 4. hokage? Tudom már, beimádkozza magát így ni: "Ó hatalmas Rikudou, küldj be engem a tengupáncél belsejébe, mert lekvár helyett más került a palacsintába!" Nevet Ne vicceljünk...
Yondaime nem is ismeri Sasuke képességeit, kezdjük ott, így ugyan Sasuke közel olyan jól nem használ genjutsut, mint Itachi, de a 4.et elkaphatja, ha a szemébe néz. Ha meg nem néz, nem látja, mikor készül Amaterasuzni (amiről amúgy sem tudja micsoda), instant halál a szöszinek. Egyik se jó megoldás. ikszdé Rasengan nem ér semmit, kunai-ok lepattannak. Sasuke meg lassú ahhoz, hogy elkapja, de az Enton-karddal csökkentheti a kunaiok számát, elég egyszerűen.

Dreamfolow: idiótaságokat nem írnék a helyedben, a Yondaime hol győzte le neked Madarát? Jézusom... Tobit kényszerítette visszavonulásra, Madara legyőzte volna Minatót...
Naruto meg a Kyuubi nélkül nem ér semmit, ha már annyira azt nézzük ki nem ér semmit mi nélkül...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 17:28:09 írta Aizen » Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #7082 Dátum: 12 júl 14, 16:48:55 »

"Yondaime nem is ismeri Sasuke képességeit"
Miért Sasuke tisztában vele h Minato mit tud?..Kezdjük ott h Minato jóval okosabb (legalább is szerintem ) mint Sz.rszurke.
Mináto a harcot hogy is kezdi el?---szétszórja a kunajokat ( remélem jól írtam ).
Az oké h Sasuke felhúzza a tökéletesnek beállított védelem susanoo ( amit Danzo és Gaara meg is cáfolt).
Ara még nem kaptunk választ a manga alapján h mikor elkezd mozogni a susanoo akkor a kunájok előködnek vagy belemennek a susanooba. És ha bejutnak volt Sasuke nincs Sasuke.
Nem tagadom utálom Saukét mert mióta megvan a MS alig gondolkodik.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7083 Dátum: 12 júl 14, 17:13:56 »

Egy kérdés: Yondaime mikor is győzte le Madarát, csak mert nekem nem rémlik semmi ilyesmi.
 Ha a 4. szét is szórja a kunaiokat, Sasuke sharingannal kielemzi, mikor Minato először használja a technikáját, és szétamaterasuzza a kunaiokat. és így a Yondaime nem tudja teleportálni magát, és az Amaterasu elől nem lesz képes menekülni. Rasengannal nem ér semmit Susanoo ellen, maximum az egyes szintje ellen. És ha Sasuke beaaterasulja Susanoot, akkor a 4. méár meg se tudja érinteni Susanoot.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7084 Dátum: 12 júl 14, 17:34:42 »

Sasuke vs Minato

Engem aztán nem lehet azzal vádolni, hogy Sasuke fan lennék, de ezt a harcot mégis neki adom. Minato lehet akármilyen okos és gyors de Sasuke Susanoo-ja ellen tehetetlen lenne. Nincs hatalmas fizikai ereje, mint Tsunadénak, így még az első szintű Susanoo-t sem tudná átvinni. A Rasengan klassz kis technika de a Susanoo ellen semmit se érne. Talán egy ideig el tudná húzni a harcot a sebességének köszönhetően, de végül Sasuke nyerne.
De mivel itt Minato-ról beszélünk, aki még a Kyuubi-t is képes volt feltartóztatni, így kap 40%-ot.

Felhoznék egy új harcot:

Sannin vs Madara

A Sannin mindhárom tagja teljesen egészséges, Madara pedig nem Edo-s. ( vagy ha akarjátok az is lehet)
Mit gondoltok meg tudnák őt izzasztani? Nem azt mondom, hogy ők nyernének, de annyi eséllyel indulnának, mint a jelenlegi 5 Kage.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 17:41:00 írta TsunadeHime » Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #7085 Dátum: 12 júl 14, 17:35:19 »

Nem hiszem el h h komaolyan azt hiszitek Sasuke ilyen egyszerűen legyőzné Minátot.
És azt hogy gondoltad h Sasuke a szemeivel elemzi a kunajokat?... Miért is tenné nem tudja h Mináto az elején miért szorta széjel.
A másik szerinted 1 olyan intelligens ember mint Minato simán bekanalaz 1 genjutsu ( Többször ki volt jelentve h milyen okos szerintem bár lehet h túlzok de Itachi szintjén van ).
Meg hát ha Sasuke adja magát susanooval és amaterasu fog egyfolytában keménykedni. És Mináto igen gyors nem hiszem h eltalája öt és így Sasuke csakrája is folyton fogy.
Nemrég olvastam itt valahol a fórumon h Naruto milyen hülye Sasuke meg milyen okos volt part1-ben  de a part2 naruto minél erőseb annál okosabb megfontoltam, még Sasuke minél erősebb annál jobban butul.
Nem vagyok jő a dolgok megfogalmazásában de már írnom kelet mert már túlzás h ennyire fényezik a pszicho szöcskét.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #7086 Dátum: 12 júl 14, 17:44:24 »

Ezt remélem nem gondoltátok komolyan, hogy Minato-nak bármi esélye van a jelenlegi Sasuke ellen. Az Uchiha már bevárásolni is Susano'o kíséretében megy, nehogy már az egyik legnagyobb Kage ellen ne használja (nézd felőlem hülyének Sasuke-t ha akarod, de annyi intelligenciát azért adj már meg neki hogy egy 40 méteres sziklaarc valós kinézetét is felismerje). Felhúzza a védelmét, Minato szétszúrja a kunai-okat. Sasuke elkezd Amaterasuzni, Minato kitér előle, odateleportál Sasuke elé hogy a hatalmas erejű Rasenganjával 20 darabra törje a végső védelmet, majd sikeresen konstatálja hogy nem csak hogy ez nem sikerült neki, de még a kezéből is annyi maradt mint anno a Raikage végtagjából, ugyanis ha a nagyon gyors A beszopta az Enton-t a még gyorsabb Minato annál inkább befogja.

Amúgy igen, Naruto tényleg nagyon értelmes, ezt bizonyította már a háború elején, mikor is a hadsereg fele már háborúzott, ő meg tatufarkakat nézegetett.

Danzou a Susano'o legbétább változatát egy szél jutsuval szedte szét, Gaara meg a homokjával. Minato-nak egy elemét se ismerjük, és a homokot se képes manipulálni. Epic fail.

Még a 0%-ot is sajnálom megadni Minato-nak, ez a meccs annyira egyértelmű a jelenlegi erőviszonyok mellett.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #7087 Dátum: 12 júl 14, 17:54:35 »

Sannin vs Madara

Szreintem annyi lenne az egész, hogy Madara létrehozná a végső Susanoot, aztán ellene nem érnének semmit a Sanninok. Egyik sem különösebben gyors, és ez is hátrányukra válik. Habár lehet, hogy egy ideig elhúznák, de addig biztos nem sikerülne nekik, amíg elfogy Madara csakrája. Esélyük sincsen, akárhogy is nézzük. Habár TALÁN sikerülne egy kicsit (de tényleg csak kicsit) megizzasztani Madarát. Maximum lehet egy kicsi esélyük abban az esetben, ha Madara lábai, kezei el vannak törve és meg van vakulva.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #7088 Dátum: 12 júl 14, 18:03:18 »

Sasuke elkezd Amaterasuzni, Minato kitér előle, odateleportál Sasuke elé hogy a hatalmas erejű Rasenganjával 20 darabra törje a végső védelmet, majd sikeresen konstatálja hogy nem csak hogy ez nem sikerült neki, de még a kezéből is annyi maradt mint anno a Raikage végtagjából, ugyanis ha a nagyon gyors A beszopta az Enton-t a még gyorsabb Minato annál inkább befogja.
Izomkage puszta kézzel ment neki ezért lett kezetlen a fószer. És ahogy mondtad ha Mintáto tegyük fel nekimegy óriás rasenganal miért is veszítené el a kezét? ha akar egyből el is teleportálhat még mielőtt a becsapódás végbemegy ( bár kizártnak tartom h egyből neki megy, inkább elemezni megfigyelné 1 ideig ).
Ja és félreértés ne legyen nem azt mondtam Naruto okos hanem kezd az leni és az nem ugyan az.
Bár nincs értelme mert én ugy gondolom h Mináto a jobb ti meg Sasukét tartjátok jobbnak Mosolyog (az a baj h ez a harc sose fog bekövetkezni a mangában így nem tudni milyen lenne mik lenének a cselekedeteik ilyenkor ).


Sannin vs Madara

Nézétek azt is seninek tudnak idézni.
Kivánci vagyok h a susanoo h reagálna a csiga nyálra vagy mi az.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 18:07:16 írta naru-kun » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7089 Dátum: 12 júl 14, 18:22:30 »

Sannin vs Madara
Ha Madara szerint a Bijuuk sem tudnak ellenállni az óriás Susanoonak, akkor Katsuyu sava felejtős, Manda döglött, megjegyzem, jobban járt, itt semmit nem érne, a 2fejű kígyók nem érnek semmit, még feltartani is kevesek itt. Békák.. szegények, csak ennyit írok. Amúgy is a Susanoo ha jól vettem ki nagyobb az idézett állatoknál is, ami szintén fontos tényező.

Mindössze egy esélye van a triónak: Jiraiya békagenjutsuja. Madara nem ismeri a technikát, így valószínű beleesik, hacsak nem nyomat 1 szélelemű technikát, ahogy anno Temari Tayuya ellen. Rinnegan használóként tudna kellene a szélelemet, elvileg.
A kérdés, hogy a genjutsu ellenére képes-e fenntartani a Susanoot. Ha abból indulunk ki, hogy Tayuya féle genjutsuban az Uchiha tesók a barlangban technikákat használtak, nos... lehet ez sem enne hatásos. Ki tudja. Na meg azt sem árt elfelejteni hogy a békákat le is kaphatja, a genjutsu nem azonnal hat, kell neki némi idő. De még fennáll az a variáció is, hogy klónt kapnak el, aztán megint hátbaszúr valakit..
Orochimaru vére szép lenne. Zárt közegben. De még ha ott is indítanának, nem sokáig maradna zárt, a Susanoo nem épp az a tipikus 4fal közé való technika. Tsunade ökle erős és szép, de az eddigiek alapján célszerűbb hátul maradnia és gyógyítani a többit, egy 2-3 szintű védelmet már nem bír áttörni, saját magát meg jobb, ha nem sodorja veszélybe.
Mindenesetre épp Jiraiya miatt a Sanninnak adok 30%ot.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7090 Dátum: 12 júl 14, 20:49:22 »

Madara vs. 3 Sannin:

Esélye sincs a 3 Sanninak. Madara egyetlen suhintással hegyeket vágott többfelé a sus'sanojával, és még a Bijuuk sem tudnak ellene semmit se tenni, akkor a Sanninok mit tudának? Ezenkívül még ott van a Jutsu, ami iszonyat erős, és mindenki megfeledkezik róla: Spóra. Ezzel Madara 5 Kagét(!) harcképtelenné tett. Akkor még Konohamaru is végzett volna velük.
Az Idézéseket Madara elintézni egy Shinra Tenseijel, ha egy Madara féle karakter beveti, a Meteor alapján(ami olyan 4000-szer volt nagyobb mint Nagatóé) akkor az idézett léyek egy másik Naprendszerbe kerülnek ikszdé
A békák genjutsuja hatásos... lenne. Az a baj hogy nem jutnak el odáig. Madara addig 66-szor kivégzi őket.

A harc ennyiből állna: Madara kiengedi a Spórákat, belélegzik a Sanninok, és akkor egy Katon jutsuval lemászárolja őket.
3 másodperces csata lenne az egész. Epic Madara win, a 3 Sannin még százalékot sem érdemel. kacsint
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7091 Dátum: 12 júl 14, 20:56:48 »

FMS Sasuke vs Minato. Minatot nem becsülöm le hisz ő az egyik legerősebb kage, de sasukenak adnám a győzelmet. Az igaz, hogy minato úgy indul, hogy kunaiokat dobál, de itt már sasuke vigyázna a kunaiokkal hisz gondolom nem olyan hülye, hogy lát egy ellenfelet aki úgy kezdi a csatát, hogy kunaiokat dobál és ne figyeljen rá. Sasukenak ahogy elnézem nem okoz gondot a teljes susanoo felvétele hisz megse kottyan neki. Susanoon nem fog átjuni minato. Minato lehet gyors, de ha nekitámad sasukenak és ha szemébe nézz akkor ott a genjutsu s míg hat a genjutsu addig jó kis amaterasus nyílal lelövi minatot. Ha nem néz minato sasuke szemébe akkor amaterasu fogja őt eltalálni hisz lehet akármilyen gyors ha nem látja az amaterasut akkor nem tud kitérni előle főleg úgy nem, hogy oda teleportál az amaterasu. Sasuke ha látja, hogy minato ugrál a kunaiokhoz akkor elég rájuk amaterasu és kivan lőve a teleportáció és akkor mi marad minatonak? Rasengan és elbírja teleportálni a támadásokat, de ahogy elnéztem ahhoz viszont idő kell neki, de én adnék minatonak 45%ot sasuke ellen.

Madara vs Sanninok. Itt is madarának adnám a győzelmet hisz ne feletsük el ott van a pollen ami kiütött öt kaget és oonokinak köszönhetően élték azt túl itt meg nincs oonoki. Pollent beveti és kifekszik három sannin ha gyorsan megakarja ölni őket madara akkor megteheti susanoo segítségével. Aztán ez még csak két technika volt. Ne felejtsük el jiraya kifeküdt már csak a rinnegantól madara pedig rendelkezik rinnegan+fa elem+sharingannal. Aztán még ott az a hatalmas susanoo ami ellen kb. semmit nem tudnak tenni. Ja persze meteor is ott van ami szintén oonoki segítségével nem ért sokat kagek ellen. Sanninoknak madara ellen adnék olyan kemény 15%-ot csak azért mert mégis csak ők a sanninok.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7092 Dátum: 12 júl 14, 21:03:11 »

Lehet hogy ők a legendás Sanninok, de Uchiha Madara számára még ez is jelentéktelennek számít. Egyszerűen szólva ő egy teljesen más szinten van mint ez eddig megismert akármelyik karakter. Túlságosan sokoldalú, tapasztalt, Rin'negan, Örök Mankegyou Sharingan, Fa elem amit profin használ, egy ilyen emberhez már Son Goku kellene. (Érezd a költői túlzást.)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #7093 Dátum: 12 júl 14, 21:05:51 »

Madarának nem volt meg a pollen még élő korában. Legalább is úgy emlékszem. Én pedig az élő ellen küldtem a Sannin-t. Én is az Uchiha győzelmére szavazok, de nem lenne könnyű dolga. A három Sannin ereje külön-külön is elképesztő, de együtt, csapatként hatalmas erőt képviselnek. Ismerik egymás képességeit, hiszen évekig egymás oldalán harcoltak.
Tsunade képes lenne meggyógyítani a másik kettőt, valamint chakrával is el tudná őket látni. Emlékeztek arra a hatalmas Jinton-ra, amelyet Tsunade "tuningolt" fel a saját chakrájával? Az előtt Onoki-tól nem láttunk akkorát. Tehát Tsunade akár Jiraiya rasengan-ját is felturbózhatná így.
Nálam Madara nyer olyan 65%-ra. A Sannin a csapatmunkája miatt kap 35%-ot. Ennyi esély is esély  kacsint
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7094 Dátum: 12 júl 14, 23:11:02 »

Mistich ,ha olvasnál mangát... tényleg sokkal okosabb naruto mint eddig volt sőt...nagyon okos lett,énis megvoltam rajta lepődve,ma az egész mangát szinte végigolvastam 500-593-ig 1 nap ugyhogy most frissek az infok manga terén...Mosolyog
Hát a Kagék nem tudom mit kezdenek Madarával valahogy megkell birkózniuk vele ,megigérték Narutonak a kagék hogy legyőzik,és ő meg Tobit...Most a Fight úgy áll hogy Naruto&K.Bee sztem vezet,de a Kagék...Valami meglepetésszerűt kéne prodokálniuk mert ez igy nem lesz jó :/ sztem tsunade fogja a nehezét végezni...

Na ha már a sok Sasuke fan ittvan...

Mit szólnátok egy Sasuke-Madara Fightra? (Bár mondjuk nem kérdéses...)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 23:11:48 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!