24 szep 28, 22:32:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1200669 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7035 Dátum: 12 júl 01, 15:10:06 »

Beteg Itachi vs. Pein:

Nos, a Genjutsu klónok hatástalanok Pein ellen az osztott látás miatt. Viszont ugye Itachi tud bénító Genjutsukat is. Viszont, mivel a Rin'negan a legerősebb Dojutsu, így több mint valószínű hogy Itachi Genjutsujából is kitörne Pein. Persze azt is számba kell venni, hogy Itachi így is tudná szívatni Peint valamennyire.
Mankegyou Sharingan: Amaterasura jó a Tendo Pein ereje. Hiába öli meg 5 sec alatt Amaterasu az egyik Pein testet, ott van a Pokoli Birodalom Pein, ami ugye feltámassza a testeket. Tsusokyumi: Kész öngyilkosság lenne Itachi számára ha használná ezt a technikát. Még ha Nagatót meg is fogná vele(mivel ő a ,,központ") akkor is a Rin'negannal nagy valószínűséggel kitörne. De lehet hogy nem is hatna magára Nagatóra, mert ugye erről régebben sok vita volt, hogy hogy is működik ezen a téren az osztott látás. Sus'sano: Ez lenne Itachi részéről a legjobb megoldás. Ezzel a technikával csak Tendo tudna mit kezdeni, a Banshou Ten'ninnel. Persze Itachi egy zseni, simán kitaktikázhatja, hogy Tendot begenjutsuzza egy időre, addig leszúrja.

Nos, ha itt a BETEG Itachiról van szó, tehát veszítene. Tsuskyumi a végletekig lefárasztja, Amaterasu is rendesen megviseli, meg ugyanúgy a Sus'sano is. Viszont a 0%-nál nyílván több esélye van, de semmi kép sem kap többet 10%-nál.

Egézségesen már más a helyzet. Itt már sokkal több esélye van. Sokkal jobbak a reflexei, nem köhög vért harc közben, és a Sus'sanot is tovább tudja fenntartani. Ez bőven elég ahhoz hogy többet kapjon 10%-nál.
Viszont ugye ott van a Chibaku Tensei, amivel semmit se tud mit kezdeni. Ha azelőtt leszúrja Tendot, mielőtt létrehozza, akkor van esélye a győzelemre. Itt Itachinak olyan 35%-ot adok.

Nagato vs. Itachi:

Nagato egészségesen valami iszonyatos erős lehet. Egyszerűen simán el lehetne nevezni a TÖKÉLETES SHINOBINAK.
Viszont itt Itachi mégis esélyesebb mint ha Nagato testeket vetne be. Legfőképp az Amaterasu miatt. Mint tudjuk amíg lelökte magáról a Shinra Tenseivel, addig szét égett. Magyarul Nagato hiába veti b a GM-et, hiába hiper-szuper erős, egyszerűen ez egy olyan technika amivel nem tud mit csinálni. Ez miatt nálam Itachié a győzelem.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7036 Dátum: 12 júl 01, 18:16:30 »

Eléggé kevés százalékokat adtál itachinak az első kettő harcnál. Lássuk a beteg itachi vs pein harcot. Igen, arra gondoltál, hogy le amaterasuza a tendo peint, de aztán feltámasztja a másik peint őt, de viszont arra nem, hogy itachi nem hülye rájönne, hogy mi a helyzet és le amaterasuzná azt aki feltámasztja a többi peint innentől kezdve maradna 5pein és egyik se tudna mit kezdeni az amaterasu ellen. Ott az idézet lények arra is elég egy amaterasu ahogy láthattuk na és már kettő pein kilöve. Aztán a chakra elszívós kapna egy jó kis genjutsut (jó tudom rinnegan és akkor majd kitör itachi genjutsujából hisz a béka genjutsut is szívta pein, de azért itachiéból kijön) tegyük fel nem hatna rá csak pár másodpercig. Ebbe a pár másodpercbe tendo peinre mehetne amaterasu hisz mire lenyomná magááról addigra már szanaszét égne az a test ha pedig nem akkor kis susanooval rásegíthetne itachi. Kivan lőve már három pein és köztük a legerősebb is. (Tudom a beteg itachi nem bírja sokáig, de eddig mit vetett be? Két amaterasut,1genjutsut meg még susanoot mondjuk olyan kemény 5másodpercig ennyit még a beteg itachi is kibír úgy, hogy még maradna elég ereje ahhoz, hogy a maradék hármat legyőzze főleg, hogy már tendo pein nincs köztük. Aztán ne felejtsük el azt se, hogy taijutsuba a sharinganja segítségével jó harcos, nem is lassú ráadásul intelligens is. Szerintem betegen vagy nagy nehezen, de elverné peint vagy ha nem akkor se annyira kapna ki, hogy 10%ot kapjon hanem mondjuk olyan 40et adjunk neki. Jó akkor itt pein nyerne 60-40-re.

Ott az egészséges itachi vs pein. Na itt már sokkal többet bír itachi és ugyan ezt eljátszhatná a peinnel azzal a különbséggel, hogy itt többig bírná a harcot szóval itt már szerintem elverné a peint mondjuk olyan 60-40-re.

Nagato vs Itachi harcnál egyetértek.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #7037 Dátum: 12 júl 01, 20:48:27 »

Nagato vs Itachi: Hát elég nehéz ez, de nálam itachi nyerné. Szerintem: idézésekre, fekete lángok ez alap. a Shinra tenseitől megvédené a Susanó, főleg a yata tükrös. Bansho tennin ugyanúgy bukta, a kardjával meghámozná őt is a susanó. Egyetlen esélye a chibaku tensei, amire van több lépése itának:
1. megpróbálja széttörni idő előtt (ez lehet nem sikerülne).
2. közbe simán leszúrja totsukával. Az első pont nem biztos, mivel a mangába arra volt kihegyezve hogy mindennek van gyenge pontja, ezt szimbolizálta a szétverése, de semmi nem akadályozza hogy közbe átdöfje a karddal.
Szerintem a lángokkal kezdene valamit, védené magát shinra tenseiel (körbe is veheti magát sumonokkal), de a lélekelszívás az gyilkosabb, és nagatótól sosem láttunk elképesztő gyorsaságot.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7038 Dátum: 12 júl 01, 21:20:57 »

Mach5: Való igaz hogy Itachinak jó a Taijutsuja, de itt nem számít sokat. Többszörös térlátás, ezenkívül ott vannak Pein javára a Chakra Rudak, aminek elég egy karcolás is, főleg úgy hogy Itachi beteg. Ja a másik, hogy Beteg Itachinak a reflexei nem valami jók. Pl.: amikor Sasuke egyszer egy Shurikennel lábon találta, Zetsu is megjegyezte hogy Itachi reflexei nem valami jók. Na, ez 6 Pein ellen nem számít valami jó hírnek.
Banshou Tennin: Ennek a Jutsunak az a lényege, hogy egy bizonyos pontra koncentrálja Tendo az erejét, és magához húzza az adott személyt. Magyarul Sus'sano ellen pont jó lenne. Ezenkívül ha Itachi bevetette a Totsuka No Tsurugát, és nem Tendot talála el vele, akkor Tendo messzebb megy, és úgy húzza magához Itachit.
Chibaku Tensei: Itachi egyedül semmit se tudna kezdeni ezzel. Nem is beszélve arról. Az mondjuk megoldás lehet ha leszúrja Totsukával. De ha Tendo nagyon nagy távolságot tart a sus'sanótol akkor ez a lehetőség kilőve.
BETEG Itachi nem kap többet 10%-nál Pein ellen. Ebben az állapotban nem valami túl jók a Reflexei, és a Mankegyou Sharingan is nagyon kiveszi az energiáját. Ezzel szemben Pein a Rin'negannal már jól tudná kezelni a Genjutsuját, és ugye 6-an vannak, ez Beteg Itachinak túl nagy falat.
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #7039 Dátum: 12 júl 05, 21:10:38 »

Mivel az utoljára nem írtatok így én is össze hasonlítanám.  Itachinak a vége felé nem volt meg már az ereje. De azért ne menjünk  el azon a tény felet hogy öccse ellen hagyta magát. Szóval ne temessük. És szerintem a Amaterasu a legerősebb támadó teknika amit egy szem stílussal  el lehet érni. Pein ugye rendes húsvér emberek. csak ugye halottak.
Az Amaterasu addig égeti őket hogy hamu sem marad belőle. Persze kérdéses hogy meddig képes a szemeivel csinálni lehet hogy nem tudná mind a 6 paint ki ütni vele.
És ott van Kamui is. Ha Kakasi is képes volt ki fejleszteni akkor a zseni biztosan tudta. Persze ez csak elmélet mert nem láthatunk tőle ilyet. De ha feltételzük hogy képes rá akkor pain volt nincs:)
És még a 2 végzetre gyakoroló teknika.
Hát nem tudom de azért meg izzadna a 6 pain. Van aki 10% adott Itachinak . Én 40 adok neki . mert véleményem szerint ha gyorsan nem bírja lezárni a csatát akkor ugyan úgy meghalna a harcmezőn mi9nt a csontos srác.


az én kérdésem: Konan - Chiyo
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7040 Dátum: 12 júl 05, 23:59:26 »

Biztos hogy nem fejlesztette ki Itachi a Kamuit. Minden karakter aki megszerzi a Makegyou Sharingant egyedi Mankegyouja lesz, szóval esélytelen. Az Amaterasut meg Itachi leginkább csak egyszer használhatja.
Az Izanamiról meg csak annyit, hogy Itachi meg mondta Sasukénak hogy az egy olyan technika, ami nem igazán vethető be harcban, csak bizonyos embereknél.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #7041 Dátum: 12 júl 06, 07:53:46 »

Ozi(Osborn xd):

Konan vs Chiyo? Hát ez.. Érdekes Nevet

Ha Chiyo az anyu apuval kezd, már pedig azzal fog, akkor konan a robbanócetlikkel szétviheti. Csak itt az a baj, hogy egyik sem ismeri a másik taktikáit. Konan ha közel TUDNA férkőzni bevethetné a Shinigami Dance-t de mivel nem fog TUDNI , ez kilőve. Megdobálhatja szegény nyanyát pár papírral, a nagymama Kivédi a bábukkal. Maradnak ismét a robbanó cetlik, amiket ügyesen de felvihet.Nah, azzal szét is szedte a mamus papust.De asszem Konan még ki is tudja védeni az ütéseket, ha szétbomlik... Chiyo a 10 bábjával meg amint közel mennek konanhoz, az megfogja, és össze Halálisten-táncolja őket :'D Vagy csak megdobálja a mamit pár jegyzettel

60-40-Konannak
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #7042 Dátum: 12 júl 06, 11:13:36 »

A tíz báb tud pár trükköt. Az a beszívós cucc tökéletes Konan ellen, az általános bábfegyverek kevésbé. Megkockáztatom, pár robbanó cetli mindig lehet nála, de túl sok nem.  Szerintem inkább Chiyo chips esélyes, dde csak a tíz báb miatt, viszont, ha Konannak sikerül egy pár fecnit a közelébe juttatnia észrevétlenül, avgy becsomagolja, akkor nyerhet, de még mindig megeshet az is, hogy Chiyo-chips mindkettőjükkel végez akkor kapásból. Meg persze ha mondjuk a Tobi ellen összehozott csapdánál flangál be Chiyo, akkor esélye nincs.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7043 Dátum: 12 júl 06, 15:45:08 »

Idézet
Akkor egy 8 farkú és 9 farkú.

Mármint 8farkú+9farkú vs Madara? Vagy Bee+8farkú és Naruto+9farkú vs Madara?
Amúgy felhoznék egy új harcot. Danzou elleni Sasuke vs Az a itachi amelyik harcolt a sharinganos sasuke ellen csak itt nem hagyná magát viszont ugyan úgy beteg lenne. Én ezt a harcot sasukenak adnám hisz dnazou elleni sasukenak már ms-e van ugyan azokkal a képességekkel mint itachinak azzal a kivételel, hogy itachi jobban bírja használni a tsukuyoumit viszont sasuke amaterasut használja jobban ráadásul susanoo nyíl is ott van és itt még jól is látott sasuke meg taktikázott is. Szerintem sasuke nyerne olyan 53-47-re.
Aztán felhoznék még egy harcot. Raikage elleni Sasuke vs pein? Szerintem itt pein nyerne végén a tendo testtel, de szoros harc lenne kettőjük között. Pein is már a végét járná szerintem meg sasuke is, de végén szerintem pein nyerne. 6testből 5öt sasuke kiütne szerintem hatodik ellen meg még harcolna, de mivel az tendo lenne így tőle már kikapna hisz lel enne már sasuke strafálva. Szerintem pein nyerne olyan 53-47-re.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #7044 Dátum: 12 júl 06, 18:47:55 »

Először is a 3 soros szabályt kellene betartanod, másodszor pedig nem kellene butaságot írnod, kivétel, ha nem olvasod a mangát. Ha olvasod, akkor sajnos nincs mentség Mosolyog.
Nézd meg az Edo (Kabuto által irányított) Nagato vs Naruto és Bee harcot. Alig pár pillanat alatt elkapta mind a kettő Jinjuurikit. Esélytelenek ellene, még százalékot sem érdemelnek. Azt pedig ne mond, hogy a Sennin Naruto erősebb mint a Lámpás Naruto, akinek semmi esélye sem volt Nagato ellen.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #7045 Dátum: 12 júl 06, 20:38:54 »

MS Sasuke vs. Pein:

Először is, kezdjük ott hogy Sennin-Narutó olyan előnyökkel indult Pein ellen, hogy az valami elképesztő ikszdé
Soroljuk csak fel ezeket az előnyöket: 1.: Informálva volt Peinről. 2.: Tendo Peinbe gyűlt rengeteg chakra az IB Shinra Tensei miatt, és ezért egy jó ideig nem volt Tendonak ereje. 3.: A testek ez miatt nem voltak csúcsformában, nem tudtak olyan jól összehangolódni, és nem voltak olyan gyorsak stb. stb. 4.: Mivel Narutó-dono Jinchuuriki ezért Pein nem ölhette meg, tehét visszafogottan kellet ellne harcolnia. 5.: Kyuubi. Ha az nincs, Narutónak annyi. 6.: Pein előtte harcolt egész Konohagakure No Satóval, tehát ez egy rapáttal rátesz a 3. pontba összevont állításokba.
Tehát, MS Sasukének esélye sincs. Amaterasura jó Tendo. Ezenkívül Sasukénak nem fog fel tűnni ki a Feltámasztós Pein, miért is? Azért mert azt a ,,hátul állós információt" csak Narutó ellen vetették be az miatt mert Pein nem volt formában, tehát Pein millió olyan formációt vehet fel, hogy Sasuke azt se tudná melyik kicsoda ikszdé ikszdé Ezenkívül MS Sasuke Lessivel nem tud mit kezdeni, csak az Amaterasuval, csak akkor van gáz ha feleslegesen elhasználhatta, és kapdoshatja a fejéhez a kezét, hogy 10 db kutya szaladgál körülötte.
A Sussanora meg jó lenne az Éhes Szellem Birodalom Pein, vagy Tendo, főleg, mivel a Raikage elleni Sasulét vetted, akinek a sussanoja a legkezdetlegesebb.
Genjutsu: Sasuke nem az ,,hú én vagyok a legjobb Genjutsu használó" szóval Pein Rin'neganja ellen nem nagyon működnének.
Taijutsuval se menne olyan nagyon sokra, az osztott látás miatt, Pein Jiraya ellen is bebizonyította hogy akár 3 testtel is képes hihetetlenül kihasználni, kiszélesíteni a látóteret.
És persze ott van a Chibaku Tensei, ami ellen Sasuke megint csak tehetetlen.

MS Sasuke vs Nagato:

Furcsán hangzik, de Sasukénak itt lehet esélye a győzelemre. Amaterasu. Nagato azt nem szívta el, tehát ebből az jön le hogy nem is tudná. De Nagatonak is van esélye, úgy hogy elbújik a Láthatatlan Kaméleonba, mielőtt Sasuke bevetné Amaterasut. Onnan meg Idézheti Lessiet, ami ellen Sasuke kénytelen lenne bevetni az Amaterasut, és ha ez megtörténik, akkor esélye sincs. Nagato onnantól fogva azt csinál vele amit akar. Kb. 2 másodpercig tartana a harc íly módon.
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #7046 Dátum: 12 júl 06, 23:14:25 »

hát félre értetettek. Én azt mondom hogy megizzasztaná.
 Persze belemehetünk olyanokba hogy Narutónak voltak infói . Mért Akacukinak nem voltak ? Maksz nem volt róla annyi szó.

Másrészt pein meg nagato harc 2 külön dolog. Nagato csont meg a bőr. Szerintem nem sok esélye lett volna szasuke ellen.
Én utálom a kölyköt szóval nem azért mondom.

 Ja és a edos Nagató úgymond jó bőrben volt. Míg az a Nagató aki beszélget narutóval kb a seggét sem tudja kitörölni egyedül . Nem véletlen hogy ott volt Konan . Ő szolgáltatta a papírt neki.
De ez az én véleményem.

Új harc . Madara és 4. hoka
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 11:22:26 írta OZI0522 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7047 Dátum: 12 júl 06, 23:30:15 »

Én nem sokat akarok hozzátenni ehhez a Naruto Pein elleni harchoz mert az igaz, hogy kapott Peinről infokat de szerintem ez áll Peinre Narutoról is. Főleg azután, hogy megtudta Pein, hogy Naruto is sennin mint Jirajra akivel korábban harcolt. Így bőven tisztába lehetett a senninség mivoltával. Másrészt azért azokat az információkat időben és jól fel is kellett használni és nem úgy, hogy akkor kapja meg őket amikor már elsütötte a jutsuját. Lásd chakra elszívó és az újraépítő Pein esetét. A Sasuke elleni harchoz annyit, hogy Pein le is tudja lökni magáról azokat a lángokat mint láthatuk. Tehát az Amaterasunak annyi. Másrészt Nagato meglehetősen jó chakra érzékelő és megérzi a másik állapotában a változást mint Itachi ellen tette. Így bőven felkészülhet az Amaterasu ellen. Szerintem Sasuke csak is genjutsuval tudja megfogni Nagatot. Azért nem annyira rossz ezekben a szakágakban, mint bizonyította Danzou és Deidara ellen.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #7048 Dátum: 12 júl 07, 10:37:31 »

Madara vs. Yondaime Hokage

Őszinte leszek: a Blondaime esélytelen. Egyszerűen a Shiki Fuuinon kívül semmi sem tudná akárcsak megkarcolni is Madarát, ráadásul a Rin'negan hetedik útja miatt még az is bizonytalan, mivel szó szerint élet-halál ura. Ellenben Madara pillanatok alatt bedarálja őt, akár egyedül is és akkor még nem vetett be 25 Susano'o használó klónt. Vagy ott a Kajukai Kourin amely pollenjeivel pillanatok alatt kiüti őt. Meg a Gouka Messhitsu amivel úgy 200 méteren belül mindent porrá éget.

Madara jelenleg a legerősebb karakter, ezen értelmetlen vitázni. Az egyetlen, akinek egyáltalán esélye van ellene, az Tobi.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #7049 Dátum: 12 júl 07, 11:35:57 »

Narutoclon. Abban egyetértek hogy Per pillanat nehéz legyőzni és úgymond talán legelőnyösebb helyzetben van a edos madara.
Igazad van abban hogy ellene a technikák mit sem érnek.. De ezt már másik topikban leírtam. De én azt mondom hogy hogy Naruto apja leverheti az edos madarát. Íletve ha ő nem akkor senki sem.
A gyorsaság az egyetlen fegyvere. Ugye madarát az edo miatt csak lepecsételni lehetne. Na ahhoz közel kell érnie. 
Másrészt remek pecsételő volt.
Szóval szerintem 4. hoka vs edo Madara . 55-45 hoka javára.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!