24 szep 25, 19:13:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199488 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6045 Dátum: 12 feb 27, 19:03:10 »

~Most, hogy ilyen szépen levezetted, ha nem szívesen, de igazat is adok neked Faceg (mondjuk megjegyzem, a sennin erejéről nem sokat tudunk) Remélem, érzed az iróniát.
~Hirutorában igazad van, nem volt erőm utánanézni, de most javítom ^^
~És azért adunk kb. minden harcot nekik, mert ezek a tények, ők ketten a narutoverzium egyik legerősebb karakterei, ha egy még olyan élő embert mondasz, aki TÉNYLEG lenyomná őket, akkor azt elismerném, de legjobb tudomásunk szerinnt nincs ilyen. Max a sennin.

ui: modi akár törölheti is ezt a hsz-t, mert csak a falnak beszélek úgy is, előre látom...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 19:10:08 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6046 Dátum: 12 feb 27, 19:10:36 »

Wow, egyesek nagyon le tudnak fárasztani... Nagato és Itachi a legerősebb (!) páros, ez vitathatatlan. Külön-külön is zseniálisak és verhetetlenek. Ha valaki a tényeknek sem hisz, akkor nem tudom kivel van a baj...

Hebi vs Jiraya

Samat- Ő nem Konan, hanem Karin Nevet Egyébként nem lehet ő olyan gyenge, hiszen Orochimaru egy börtön őrzését bízta rá:) Ezen kívül remek chakra érzékelő és gyógyító. Nem érdemes alábecsülni. Sasuke akkor még nem tudta használni a Susanot, tehát most se vegyük bele, ha már egyszer Hebiként volt emlegetve. Genjutsu kilőve, a Jiraya békái felébresztik. Maradt az Amaterasu, amit kis szerencsével el tud kerülni az öreg. Ha meg nem, akkor szívta. Juugo nem tud valami sokat csinálni (nem tudom miért, de nem tartom őt erősnek), Suigetsu elég szívós, képes vizzé válni, túlélte a Hachibi bijuubombáját, ott van neki Zabuza kardja, de ez nem elég.
Jiraya-nak szerintem nem kell felsorolnom a képességeit. Már eléggé sokszor volt itt emlegetve. Sennin módban sokkal erősebb lesz, ha meg sikerül bevetnie a genjutsuját, Karint, Juugot és Suit szinte biztos, hogy elintézi. Sasuke talán ki tudna törni belőle. Ha ki tud törni, marad 1 vs 1, amit 40-60-ra saccolok Jiraya javára.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 19:12:24 írta TsunadeHime » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #6047 Dátum: 12 feb 27, 20:20:50 »

fera: ha te Naruto-t Rikudou-sennin szintjére teszed, akkor ezen élet során már nincs elég időm (így is csak 74 évem van hátra... fuck...), hogy elmagyarázzam mekkora gyökérség, amit te csinálsz.
Légy oly kedves és magyarázd el Kishimoto-nak, hogy hülyeséget beszél, te jobban ismered a Naruto-t mint ő, és egy Bijuu bomba 120%-osan biztos, hogy áttöri a Yatta tükröt. Valamint Nagato lélekszívása nem működik, az csak látványelem volt, valójában semmi veszélyt sem jelent Narutora, mert azt mondtad. Ja, és Naruto chakrája vetekszik Rikudouéval, szóval már-már nagyobb ninja, mint a Sennin. A Sharingannal (ugyebár) nem lehet mozgást lekövetni, a Rin'nengan jutsuk pedig egy kard erejével vetekszenek (jó, ez erős túlzás volt, a Samehada ledarálja a picsába a Preta Peint.)

Madara vs. Tobi:
Pontosan úgy van, ahogy fera gondolja, nem merek már vele veszekedni. Ha lehetnének önálló gondolataim, akkor azt mondanám, hogy Jinchuurikikkel Tobi, nélkülük Madara nyerne, de sajnos akkor megint írna egy regényt kedvenc harclevezetőnk, amit el kéne olvasnom (hadseregben ezt be'asznák a kódfejtőkhöz), mert hihetetlenül gyenge oltásokat eresztene irányomba, amik pedig csöppnyi gyermeteg lelkemet morzsolnák szét Sapkás (akartam még ide egy sírós smiley-t, de csak az integetős van. Miért, ó mennyei moderátor úr, MIÉRT? Nevet)
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #6048 Dátum: 12 feb 27, 21:28:29 »

Amm,én nem mondtam ilyet,hogy narutot rikodou szintjére teszem,még csak hátsó szándékaim sem voltak,nem értem,hogy miről beszélsz.Én csak azt mondtam,hogy rikodou szintjét meg sem közelíti,még ez a páros sem. És írtam,hogy túloztam,rájöttem,hogy neked van baj az értelmezési kézségeiddel ,mivel rajtad kívül mindenki felfogta miket írok. Amm,én is úgy gondolom,hogy tobi nyerne madara ellen,nyugodj már meg. Legyen egy új:Sasuke(mikor megkapta a curse mark 2.szintjét) vs hashirama. Na nézzük a harcot.Sasuke elég gyorsan mozog,úgyhogy a faelem nem kapja el őt. Van sharinganja(3 pöttyös)és sztem taijutsuban ugyanolyan jó,mint hashirama,úgyhogy elveri(mivel van 3 pöttyöse). Jó tűz jutsukat tud,úgyhogy cm2-vel ugyanúgy égetné a fát,mint madara. Cm2 csidorival végigtarol a fán. És a végén hashirama szívébe landol a csidori. Az 1farkú naruto sem sértette meg a bőrét az átokbilloggal,úgyhogy ráma sem fogja tudni. Tud repülni ,szal ilyen úton sem tudja elkapni hashirama. Szóval egy olyan 80-20-at adok sasuke részére. Tényleg azt hiszed,hogy komolyan gondolom?  ikszdé  Nevet  smirksweat . Legyen naruto vs mei és gaara. 
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6049 Dátum: 12 feb 27, 21:42:33 »

Én még egy korábbi harcra is reagálnék egy kisebb regénnyel.  Technikai KO Nevet

Most mondhatod, hogy Minato képes lett volna a meteorra, akkor sem hinném el, mert nem mutatta, így az a 100%, amit láttunk. Mellesleg nézzük már át:
Minato-t rajtaütésszerűen támadta meg Tobi - 1 pont a maszkos fickónak.
Tobi a Kyuubi-t tartotta genjutsu alatt a harc idején - 1 pont a Sárga Villanásnak.
Minato hazament készülődni - megint 1 pont a negyediknek
Szóval Minato még talán jobban is állt ilyen szempontból a harc alatt, mint az ellenfele. Amúgy követni követhette volna, de szerintem ő húzta volna a rövidebbet
Ez ugye nem komoly?! Nehogy már Minato legyen előnyben mikor Tobi megtámadta! Eleve már azt sem értem, hogy miért ér ugyanúgy 1-et a rajtaütés mint a genjutsu alatt tartás  >.<#. Ez nem egyszerű rajtaütés volt, hanem egyszerre:
 - szült a felesége, emiatt Narutora vigyáznia kellett
 - a róka ki akart törni, a pecsétre is figyelni kellett
Na ez kicsit komolyabb feladat mint a Kyuubi genjutsu alatt tartása, főleg hogy sem Madara, sem Tobi genjutsujából nem tudott kitörni, pedig ez messze nem MS szintű volt. Azt be sem írtad, hogy Minatonak meg kellett védeni a falut, azaz megküzdeni a 9farkúval. Ez is kissé nehezebb mint a genjutsu. Ráadásul tudta hogy a felesége bármelyik pillanatban meghalhat, így sietnie is kellett, ezért azt sem értem hogy írhatsz olyat hogy volt ideje készülődni. Hazateleportált a feleségével és felvette a köpenyét. Ez kicsit másabb. Az is 1 pont Minato javára hogy fingja sem volt ki ellen és milyen technikákkal kell harcolnia.
Ha követi akkor Minato húzta volna a röviebbet? Mégis mivel győzte volna le Tobi? Elszívás nem működött, a láncok még viccnek is rosszak. Egy esélye maradt volna, az Izanaghi. Vagyis ez sem mert lefolyt az egyik keze, emiatt a pecséteket sem tudta volna megcsinálni.

Idézetet írta:
A kilencfarkúval nem küzdött, csak elzárta. Viszont megnéztem volna, ahogy a Rasengan-nal ostromolja, biztos jót röhögött volna rajta a róka. Mellesleg valóban voltak szép harcai, de még mindig nem ölt meg senkit.
Ahhoz, hogy elteleportálja ott kéne lennie mellette. Na már most annál a vonzásnál nem hiszem, hogy mindenféle vagány helyzetet fel tudna venni, hogy elküldje onnan a golyót. Meg mellékesen egy 8 tonna föld betemeti a megidézés utáni 20 másodperc alatt a golyót, szóval az epicentrum közelébe sem jutna.
Azt megint nem értem hogy miért a másik megölése jelenti a legyőzést, de mindegy.
Kinézek annyit a 4. Hokagéból hogy nem Rasengannal menne neki a rókának (nem is ezzel próbálta) hanem idézéssel, pecsétekkel.
A chibaku ellen pedig simán működik a teleportálás. 20 másodpercet írtál, de ez lehetne akár 3-4 is, akkor sem gyorsabb mint a Kyuubi Bijuu bombája, amit elteleportált.


Milyen pecsételő technika? Amit eddig láttunk, az a Halálisten megidézése, ami elég Orochimaru ellen, de abba belehal. És még az sem biztos, hogy sikerül befejeznie.
Harcban egy nulla volt? Ez az ember rögtön felállt egy bijuu bombából, és a négyfarkú Kyuubival letarolt egy erdőt,
Nem is találta el a bomba, szóval az lett volna a csoda ha meghal. A Kyuubi tarolta le az erdőt és ott Oronak nem sok esélye volt a győzelemre.


Ha nem akarod megérteni amit mondok az a tebayod ikszdé ,de azért segítek.
1.: Jó helyre= elég közel a célponthoz. Nem úgy gondoltam, hogy egy támadás elől úgy akar kitérni, hogy hátrébb teleportál 1 centit. Tudom, hogy nem volt idióta.
2.: Fent leírtam, hogy erről mit gondolok és azt is, a menekülést hogy értettem.
3.: Csak elhangzott, hogy láttunk egy csomót. (Én leírtam 3-at és kíváncsi voltam MÉG 3-5 darabra.) Szükség nem volt rájuk, de a leírt helyzetekben sztem igenis lenne.
Ha ezután is segítségre szorulsz, csak írj! bow
Köszi a segítséget és a nagylelkű felajánlást, de nem élnék vele. Azért azt megjegyezném, hogy elég szar hely lehetett Uzumakiland, ha csak 3 pecsétet tudtak, mert ugye Kushina, ha nem is az összeset, de jónéhányat azért megtanított a férjének.


Ráadásul az ide látogatok többsége szerint még egy Jinchuriki is kikészülne Itachi Tsukuyomi-jától, pedig a manga-ban le volt írva, hogy rájuk nem hat a genjutsu.
Nem csak a többség szerint. Pont most volt az animében is az a rész amikor megjelent a 4. Mizukage, Yagura, aki tökéletes Jinjuuriki volt, mégis genjutsuval irányította Tobi (vagy Madara). Itachi Tsukuyomija ettől jóval komolyabb.


feraaaa32:
Narutot Nagato elég simán elintézi és amíg olyan partnert írsz mellé akit még maga Naruto is le tud győzni, egyértelmű a kimenetel.
Ha megnézed az egészséges Nagato vs Naruto, Bee, Itachi harcot, akkor ott mind a 3-at bedarálta volna Nagato. Kabuto irányítása miatt tudta csak elkapni Itachi a karddal. Nagatonak egyetlen egy gyenge pontja lehet, az pedig a genjutsu. Bár lehet ez sem az mert nem tudni hogy a Rinnegan mekkora védelmet nyújt. Jiraya és békái genjutsunál is a maradék 3 testet tudta irányítani így rá nem hatott, de ennek az is lehet az oka hogy nem közvetlenül Nagatot érte a támadás.

(Kabutonak ezért is van Madarával nagy szerencséje, mert ha ő irányítana akkor már sajnos bukta lenne. Példának ott van Nagato mellett Muu-t is. Naruto hátulról jövő váratlan támadásait kikerülte, mióta Kabuto irányítja csak úgy szedi be a pofonokat.)
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #6050 Dátum: 12 feb 27, 21:59:15 »

Umm, nem, először Kyuubi bijuu-bombát lőtt, ami átlőtte a 3 falat, amit Orochimaru idézett, aztán eltalálta Orochimarut, aki fejjel beleállt a földbe, Orochimaru megnyújtotta a nyakát és a Kusanagival megpróbálta átszúrni a Kyuubit, de csak letarolt vele egy fél erdőt és belevágta a Menny Híd mellé a sziklafalba. A Kyuubi bőrét nem szúrta át a kard, megfogta és arrébb rakta pár száz méterrel, jött a Sakura könnyei-jelenet, Yamato pedig visszaszorította a Kyuubit.
Szóval Orochimarut lehet, hogy egy gyengébb bijuu-bomba találta el, de az is nagyságrendekkel erősebb jutsu, mint a Rasengan.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #6051 Dátum: 12 feb 27, 22:07:45 »

Ridoku teremtette szinte az összes jutsut és valami végső izanagival tudott dolgokat teremteni ami egy harcban előnyös fölleg ha egy hegyet nyomna valaki képébe ugyhogy ezért én ridokut nem értelmezem  inkább valamiféle istenségnek én Madara erejét nem becsülném le mivel ő tudja rendesen irányítani a kilencfarkút (akkor is amikor full chakrával volt) szóval gondolom simán magához állítaná a 7-6-5 farkút és akár egy susano- olyan sziklalehozós izével el is taposná Tobit aki hamar kimerülne a chakrájából vagy egy amaterasut ráküldene mint ahogy Konan tette (már tisztábbak a nevek) csak hosszabban és erősebb eg yamaterasuval + a Bijuuk
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6052 Dátum: 12 feb 27, 22:20:28 »

jajj most nehogymár az legyen, hogy minatot tulajdonképpen bárki legyőzi, attól mert nem ismerjük a többi technikáját attól még ne következtessünk arra hogy nincs is neki. pl. egy hokage szintű ninjának valamilyen természetmanipulációval illik bírnia, csak nem láttunk egy rendes harcot se tőle ahol megmutathatta volna a többi jutsuját. tobi ellen egy gyorsasági csata volt, a róka ellen nem volt más választása mint a lepecsételés, a raikage elleni összetűzés meg egy kis ízelítő volt csak. most ugyanaz a helyzet kb. mint amikor hashiramat kezdte el mindenki lebecsülni nemrég, mert hogy orocsimaru edo tenseijével csak pár fát tudott teremteni és ment is egyből a fikázás hogy sehol sincs madarahoz képest. pár hét vagy hónap múlva meg megint jön valami minatos visszaemlékezés, bemutat valami újabb überjutsut és megint ő lesz az isten..
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6053 Dátum: 12 feb 27, 22:27:53 »

samat-én úgy érzem, nálad nem csak a nevek, de egyéb se tiszta...Kérlek először is próbálj meg helyesen írni és fogalmazni, mert így elég nehéz megérteni Téged. Kb. 10-szer olvastam át, amíg megértettem valamit...
 Konan egyébként kire és mikor küldött Amaterasu-t? Vagy nem egy animéről beszélünk? Esetleg lemaradtam valamiről?  ?

Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #6054 Dátum: 12 feb 27, 22:34:50 »

Akkor le is írom újra amikor Konan és Tobi harcoltak akkor Konnan folyamatos robbantással próbálta megölni Tobit ez az Izanagi miatt nem sikerült amúgy szerintem ment volna neki.Ebből következtetek arr ahogy Madara amaterasuja sokkal erősebb és hatásosabb és azt is leírtam hogy Madara sokkal erősebben tudná irányítani a Bijuukat és 3 at minimum Tobi ellen fordítana és fölénybe kerülne. (bocs ha ez is zavaros csak késő van és én se vagyok 100%  ikszdé )
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #6055 Dátum: 12 feb 27, 22:38:34 »

Szerintem is kéne Minatónak még valami technika, mert csak a villanástól nem lehet a legerősebb Hokage. Ha ennyi ereje van, akkor sok, más harctípusú karakter ellen esélytelen, ahogy fent ki is lett  fejtve.
Engem a Hashirama ereje nem nyűgözött le. Most merült ki a manga, ennél nagyobb erőt már csak Rikodou birtokolt. Kár, hogy ez a háború lett a csúcspont. De még jöhetne egy végső Sasuke arc, csak jó legyen.

Sai+Konan vs Deidara?
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #6056 Dátum: 12 feb 27, 22:39:36 »

Az a baj, hogy kell is egy kis képzelőerő meg nem is. A ki is lehet Tobi topicban előjött az időutazás, ami szürreális még a Naruto világában is, de azt feltételezni, hogy Minato annyit tud amennyit Tobi ellen mutatott, az pedig a másik véglet. Pecsétekből is volt gondolom kismillió darab, kizárt hogy csak 3-at tudjon a Hokage.


Umm, nem, először Kyuubi bijuu-bombát lőtt, ami átlőtte a 3 falat, amit Orochimaru idézett, aztán eltalálta Orochimarut, aki fejjel beleállt a földbe, Orochimaru megnyújtotta a nyakát és a Kusanagival megpróbálta átszúrni a Kyuubit, de csak letarolt vele egy fél erdőt és belevágta a Menny Híd mellé a sziklafalba.
Nézd csak meg: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/295/7 és http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/295/8
Az első kapunak ütközik a bomba, tehát csak a "szele" éri el Orot. A fél erdőt a bomba tarolta le, Orochimaru "csak" végigtolta Narutot a karddal és ami fával találkozott azt persze kitörte.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #6057 Dátum: 12 feb 27, 22:45:31 »

Gondolom Deidara valami madárkával jönne és erre Sai is rajzolna Konan meg szárnyakat növeszt szerintem Konan + Sai nyerne mivel Konan egymagába is pusztító dolgokra képes Sai erejéről meg sokat nem tudunk azon kívül hogy rajzolgat állatokat amik könnyen megölhető csak egy-egy kunai kell hozzá úgyhogy szerintem Konan miatt ők nyernének (de a sárkányrepülős dolog még kihozhat 50-50re)
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #6058 Dátum: 12 feb 27, 22:48:52 »

Ebből annyira semmit nem látok  Nevet Sokkal könnyebben olvashatóak az új mangát.
Holnap megnézem gépen is, de én teljesen úgy emlékeztem, hogy mind a hármat letarolta a bijuu-bomba.
Egyébként igen, én arra gondoltam, hogy végigtolta a Kyuubit a hídig az erdőn keresztül, vágom, hogy előtte a "kráter" a Kyuubi érdeme Mosolyog
Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #6059 Dátum: 12 feb 28, 14:39:33 »

Suigetsu - Juugo? (ha már volt ilyen harc akkor csak foglalja össze valaki röviden mire jutottatok, köszi)

Én suigetsunak adnám a harcot. juugo elég pusztító erővel bír, de hiába püfölné suigetsut, nem menne vele semmire, mert úgy is regenerálódik. mondjuk jó lenne tudni hogy suigetsunak van-e valami középtávolsági jutsu-ja, mert kardozással nem sokat érne, bár közelharcban juugo rosszul járhatna, mert ezzel a technikával meg simán megfullaszthatja őt suigetsu http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/574/7

vélemény?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!