24 szep 25, 15:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199408 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5985 Dátum: 12 feb 22, 21:25:58 »

hahahahaaaa. ezen röhögnöm kellett. "tsukuyomi időmanipulálása". mi van?  akármilyen genjutsuból kitud szabadulni akárki,ha vki belepumpál némi csakrát. lásd méh vs itachi.hoppá,de a csakraszívásnak is vannak határai. mégis hogy képzeled,hogy a bijuu bombát elszívná?ez már így hülyeség. szól neki,hogy ájj meg hékás,én most el akarlak szívni?  csak azt a jutsut tudja elszívni,amihez van elég ideje/ereje . ez túl sok csakra,és a formát sem engedi naruto,hogy elszívja. persze,miután már 100.-ra megjárta,hogy nagato elszívta a jutsuját,más álma sincs,mint frontálisan neki megy és még 20-25  másodpercig hagyja magát,mert méh palástját kb. 7-8 mp alatt sikerült leszívnia. a nagy formát meg annyira sem tudja leszívni. nem bírná a szervezete,kipurcanna . plussz ott perceken keresztül kéne állnia nagatonak,hogy leszíjja.
Leszíjja. Gondolkozik  ikszdé ikszdé  ikszdé

Tudod Itachi képes volt az időt is manipulálni a Tsukuyomijában, ezért veszélyesebb sokkal mint Sasukeé. Ami a valóságban 1 másodperc, az Itachi Tsukuyomijában több óra is lehet.
Légyszi linkeld azt a mangaoldalt amelyikben leírják hogy Nagato mely támadást nem tudta elszívni az általad kitalált korlát miatt! Segítek, az 575. fejezetig nem írtak olyat a mangában hogy Nagatonak lenne korlátja az elszívásra!!! Ezt jegyezd meg, légyszíves. Azt is láttuk, hogy amíg elszívja az aktuális támadást, addig tud más utakat is használni, de azt is te írtad, hogy Itachi IS HARCOL, azaz tud segíteni Nagatonak! Miért kellene a Bijuu bombát megállítania? Az RS-t szerinted megállította mikor Pein-ként harcolt?

"Méh palástját 7-8 másodpercig szívta". Ezt a mangából hogy logikáztad ki? Megmérted hány másodpercig tart neked elolvasni az oldalt vagy hogy? Nem vágom.

Renato: szállj be a harcba légyszíves, mert én (már érzem) kevés leszek feraaaa32 ellen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 21:27:23 írta CsukiIce » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5986 Dátum: 12 feb 22, 21:49:12 »

Megszakítottam a Horrorra Akadva maratonomat ezért... remélem eredményes lesz, legalább egy kicsit is Nevet
Kik vagyunk mi, hogy egy bolond japó szavaira hallgatunk, mikor ez a sudár magyar legény elmagyarázta nekünk, hogy merre folyik a Lánchíd?
Ezen a 7-8 másodpercen én is néztem egy kicsit, de aztán tovább olvastam a post-ját, és valahogy nem is tűnt akkora baromságnak (a nagyobb "fájdalom" elnyomta a kisebbet.)
Az időt a Kakashi elleni harcában manipulálta Itachi a genjutsu-ja alatt (igen, biztos, hogy az időt manipulálta, és nem álltak ott 3 napon keresztül.) Valamint Méh is kifeküdt a genjutsu-tól, Naruto-nak elég lenne egy botlás, hogy az ellenfelei zárótűz alá vegyék.
A chakraszívásnak valóban vannak határai, mint minden másnak, viszont ez a határ közel sem Naruto szintjén van.

Én kérlek oda emelem, ahova a manga leírja őket. Ellenben veled, aki megálmodja X-nek és Y-nak az erejét (korlátokkal együtt), majd fárasztja itt a népet a szentbeszédeivel.
Örülök, hogy jót nevettél a hozzászólásomon, én sajnos sírtam, mikor a tiédet olvastam. Régebben magyaráztam valakinek, hogy sokkal komolyabban vennénk téged (is), ha a magyar nyelv szabályainak a betartására legalább egy picit is törekednél. Nem kell helyesírási szótárt fognod minden szóhoz, nem tud érdekelni, hogy helyesen írsz-e valamit, vagy sem, mivel sem az anyád/apád, sem a magyartanárod nem vagyok, de legalább a mondatkezdő nagybetűket (tipp: felfelé mutató nyíl a Ctrl és Caps Lock közt+a kívánt betű=nagybetű), és egy minimális tagolást vihetnél a "regényedbe".
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5987 Dátum: 12 feb 22, 22:06:50 »

Renato-cwaan leírta, amit akartam, de azért még én is koptatom kicsit a billentyűzetem. Majdnem így, csak a te nevedet kiabálva ^^"
A számtalan hülyeség közül amit olvatam, nem is akarom az összeset megcáfolni, mert akinek ilyen az eszébe jut, az már majdnem biztos, hogy reménytelen eset. Néha úgy érzem magam, mintha az ellen kéne érvelenem, hogy az ég zöld. Reménytelen. Mintha igen-nem párbajt vívnék.
Ha választanom kéne a képtelenéségek közül? 'A tsukoyami időmanipulálása'. Végül is, a mangában csak 3-4x magyarázták el hogy is működik: Kakasi rájött, elmondta vagy 3x, aztán Chio nagyinál is elmondták, Beenél is vagy 2x, obi is, Danzou is.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/257/9 --> Itt (is) elmondják a tsukoyamija sepicalitását. De lefordítom a te nyelvedre: Ha belekerülsz, koppansz.

Jaj, ez most nagyn leszívata az agyam. Megyek is aludni.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
malakian666
Vendég
« Válasz #5988 Dátum: 12 feb 22, 22:07:20 »

"Méh palástját 7-8 másodpercig szívta". Ezt a mangából hogy logikáztad ki? Megmérted hány másodpercig tart neked elolvasni az oldalt vagy hogy? Nem vágom.
 Nevet Nevet Nevet
Amúgy Itachinak el kell kapnia ahhoz Narutot genjutsuval, hogy a saját világában kikészíthesse. A kérdés az, hogy a róka érzi-e, hogy ott 3 nap lejátszódik, mert a Hachibi sem rögtön kapcsolt, és ha 1 mp eltelik, Narutonak annyi. Illetve a másik, hogy ha érzi, tud-e tenni ellene, mert Itachi profi (Mangekyo) Sharingan használó, és lehet, hogy nem tudna beleszólni a róka a dolgokba, mert Itachi leblokkolja a chakráját (mint Sasuke a Shippuuden elején).
De mint ahogy leírtam, Itachi nélkül is menne a harc Nagatonak, Itachival meg pláne. Szerintem Rikodou, (mostani) Madara, Nagato, Hashirama, Naruto, Itachi, Sasuke (?), Minato, Tobi a top karakterek, és Nagato még közülük is a legjobbak között van, akár Rikodou és Madara alatt 3. helyen. Rinnegan a Naruto történetének legnagyobb ereje (persze a végére kiderül, hogy a szeretet és a kötelékek az és Naruto mindenkit megjavít).

Valami új harc? Jiraya vs. Raikage (A)
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5989 Dátum: 12 feb 22, 22:15:04 »

A Hacibiről annyit, hogy őket Bee-vel nem Itachi kapata el, aki ugye jóval hardcoreabb szinten nyomta a tsukoyamit (sőt, én igazából csak az övét tekintem annak) hanem szöcske, aki sem a fájdalomérzetet, sem az időt nem tudta manipulálni ^^ Még danzo is megjegyzete, hogy Itachi a genjutsuban jóval nagyobb szinten áll, mint az öcsikéje. Ő csak elkap vele, oszt' kész, nem is fáj, és nem is érzed hosszú időnek, ami azért nem mindegy ^^ Meg ugye amit modtál, hogy a Bijuu sem mindenható.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5990 Dátum: 12 feb 22, 23:05:55 »

Jaj,bocsi,akkor lapozz vissza az 550.fejezetre,és kezd nézegetni,mert bizony itachi elkapta méhhet a tsukuyomival,és egyből ki is szabadult belőle. Most jól látom,hogy azt írtad,hogy nagato legyőzné a jelenlegi narutot? Már bocsi de ez már olyan,mint ha szellemileg gyenge lennél,márpedig tudom, nem vagy az. Azzal jöhettek,hogy manipulálja az időt,mikor azt hiszem visszafelé nem megy ez a dolog. Tehát,úgy nem megy,hogy a dimenziójában 1 pillanat,a valóságban meg  1 óra,nem? Legalábbis nem tudom,de elismerem tévedtem,ha ez nem igaz. A 7-8 másodpercet tényleg nem tudom,honnan szedtem  ikszdé  smirksweat  .  Amúgy a többit sztem eléggé megalapoztam,ahhoz,hogy legyen valami igazam. Amm,még minato sem bírta a legyengült(értsd jól:nem teljes csakrával,kushinával lefogatva,fél konohát elpusztítva) kilencfarkú fél csakráját. Egy akkora bijuu-dama-t nem hiszem,hogy el tudna szívni nagato. DE ez már csak az én véleményem.
Mondjuk legyen oonoki(mostani,kipihenve) vs "sima" csakraformás naruto(amikor még csak a 9farkú elszívott csakrája volt meg neki,de már a háborús tapasztalataival).
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5991 Dátum: 12 feb 22, 23:38:59 »

Erre gondolsz? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/549/15
Itt sima Sharinganos genjutsuval kapta el, nem pedig Tsukuyomival. Azt írtad, hogy Minato alig bírt el a fél Kyuubival és ehhez hasonlítottad a Bijuu bombát. Szerintem a kettő teljesen más. Azért gondolom ezt, mert akkor lenne igaz amit írsz, ha egy Bijuu bombába akkora chakramennyiséget "töltene", hogy utána összemenne felére a Kyuubi.
Egyenlőre nem utalt semmi a chakra elszívás korlátjára (sajnos már nem is fog), de ha nem tudná elszívni Nagato, akkor csak annyit mondana, hogy Shinra Tensei. Volt bomba, nincs bomba.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 23, 11:09:26 írta CsukiIce » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5992 Dátum: 12 feb 23, 14:17:25 »

Eléggé vicces, hogy már van olyan ember aki azt hiszi, hogy a jelenlegi naruto elverné itachit+nagatot:) Beismerem nagyon erős a naruto, de ezt a két embert 2vs1be egyedül rikodou sennin bírná elverni meg még a jelenlegi uchiha madara. Többiek kizárt szóval naruto sincs közöttük. Jelenlegi ereje ott kipurcan, hogy 1vs1be elveri itachit vagy nagatot (mert szerintem 1vs1be azért sikerülne neki nagy nehezen, de 2vs1-be tuti nem, erre csak két ember lenne képes akit fentebb felsoroltam)
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5993 Dátum: 12 feb 23, 18:36:26 »

Nagato, Itachi vs. Naruto:

Olvasgattam itt a hsz-eket és hát.... találtam 1-2 vicceset és fejlődőképes megnyilvánulást. Mosolyog
Amit megint kihagyott mindenki, az a Gedou Mazo!!!!!!! Embeeeeerrr ez az idézés felér egy hadsereggel. Ha kaki van a palacsintában csak simán átmegy rajta a lélekfaló sárkány azt csoki. Ez a legvégső stádium, amihez szerintem nem is kellene nyúlnia Nagatonak. Elég neki egy Banshou Tennin fullos chakrával meg egy Totuska kard. Ez a 2 szereplő a manga életében olyan szintű erőmegnyilvánulásnak számítanak, amivel Kishi pont azt akarta tükrözni, hogy mi is az igazi ereje a doujutsuknak. Külön-külön is felveszik bárkivel a versenyt ( Madara droid őt nem nézem), nemhogy még 1ütt!
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5994 Dátum: 12 feb 23, 23:13:43 »

Legyen egy új:kisame vs naruto(mostani)nem tudom,pontosan,hogy hogyan alakulna ez az egész. Kisaménak hatalmas esélye van titáni erőre szert tenni. De ugyanúgy veszíthet is,ha naruto gyorsan kinyírja. Végül is nehéz eldönteni. Ha mondjuk ezt a naruto és kilencfarkú csakra-keveréket elszívja kisame,naruto bazinagy pácban lesz. Akkor kisame le tudja söpörni magáról a raikagét(taijutsuban). És sztem az a cápa bomba jutsuja is lesz olyan hatókörű(vagy sokkal nagyobb),mint gai hirudorája(mert sztem nem hiába hívja szuper cápa bombának[avagy nem csak harap,hanem robban,mint a rasenshuriken,vgy a hirudora). De ezt én narutonak adnám,mert azért mégiscsak a 9farkúról,és narutórol van szó(ne értsd félre,nem arra értem,hogy nyerne,mert főszereplő,hanem mert rohadt erős és gyors). egy olyan 90-10-re vgy  nyerne. (ha meg nem és kisame nyer,akkor kisame egy olyan 80-20-ra vagy 70-30-ra  smirksweat )
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5995 Dátum: 12 feb 24, 08:30:38 »

Legyen egy új harc:

Nagato vs Konan, Deidara, Kisame, Orochimaru és Kakuzu

  Annyi biztos, hogy meg tudnák szorongatni Nagatot. Gondoljunk csak Konan 10 percig tartó robbantására (amit talán kivédhetne valamelyik tensei jutsuval) vagy Deidara bombáira.  Kakuzu képes használni mind az öt elemet, tehát igen fájdalmas és eredményes kombókat képes összehozni. Kisaménak ott van a chakra szívó kardja és a suiton típusi jutsuk  arzenálja. Marcsi szinte elpusztíthatatlan, ott vannak az idézései, amelyek (talán) fel tudnák venni a versenyt Nagato idézéseivel.

Na, mit gondoltok? Majd akkor mondok százalékot, ha elolvastam pár véleményt.
Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5996 Dátum: 12 feb 24, 13:42:43 »

Nagato vs Konan, Deidara, Kisame, Orochimaru és Kakuzu :Hát ez egy érdekes csata lenne...Nagatot eléggé megsoroznák szerintem.Ha Nagato abban a formába lenne(vagyis nem is forma) amikor Itachi,Naruto és Bee ellen harcol,fiatalon akkor szerintem olyan 51-49 re verné Nagato őket,de ha leszivott formában lenne,akkor szerintem meg 55-45-re vernék Nagatót...Én felvetnék egy új csatát: Naruto(Kurama irányitása után,de Kurama ereje és remete forma nélkűl,és ki van pihenve) vs Sasuke a Danzouval vivott harc után,de úgy hogy nincs lestrapálva,és ki van pihenve
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5997 Dátum: 12 feb 24, 14:25:31 »

Kisame vs Naruto: Naruto, ha a róka erejére támaszkodik veszett ügye van... Láthattuk Bee esetében is, hogy mekkorára nőtt a Samehada. És ahogy feraaaa32 mondja a 9 farkúról van szó, tehát 2x akkora lenne.
Viszont, ha a sennin módra támaszkodna nem tudni, hogy hogyan kezelné a senjutsu-t Kisame vagy akár Samehada. Valószínű, hogy sehogy és Kisame úgy járna, mint az elszívós Pein.

Nagato vs Konan, Deidara, Kisame, Orochimaru és Kakuzu: Konan a 10 perces robbantásra fel volt készülve... felejtsük már el az egészet. Ha random találkoznak nem tart magánál annyi papírt.
Kakuzu pont, hogy semmit nem érne Nagato ellen. Ha egy FRS-t képes volt elszívni a gyengébb Pein, akkor Nagato-nak meg se kottyanna pár jutsu.
Kisame víz jutsu-i szintén használhatatlanok. Azért azt is megnézném, hogy veszi fel a versenyt a Samehada a Rinnegan-al. Elméletileg a dojutsu-nak jobbnak kell lennie a chakra elszívásban, aztán kitudja.
Oro idézései meg se közelítik Nagato-ét. Lassie ellen nem tudom mit csinálnának. És ott van még a Gedo Mazo is. Az 5 ember közül senki se tudná megállítani.
Ott a kaméleon, azt is nehezen találnák meg. És Nagato repülni is képes hála a papagájának, így még Dei-t is elkaphatja.
Aztán ott a lélekszívás. Oro ellen tökéletes technika. Chibaku Tensei ellen se tudnának nagyon védekezni. És ha beleun a játékba Shinra Tensei-el mérföldekre repítheti ellenfeleit. Pein is kicsit arrébb rakta a békákat, na meg Konoha-t is szépen átrendezte.
Persze az 5-ös is nyerhet csak én nem tudok erre példát mondani Mosolyog. Majd erre téved egy "szakértő" és pontosabb leírást ad a harcról.

Naruto(Kurama irányitása után,de Kurama ereje és remete forma nélkűl,és ki van pihenve) vs Sasuke a Danzouval vivott harc után,de úgy hogy nincs lestrapálva,és ki van pihenve:
Magyarul egy sima Naruto-t küldesz egy Sharingan használó és mondhatni MS-el jól bánó Sasuke ellen? Ez még viccnek is rossz... Naruto kap 1mp-et, mert ennyi idő alatt üti ki Sasuke egy genjutsu-val. Esetleg Amaterasu-val ami elől Naruto nem képes kitérni. A Susanoo-t meg megközelíteni se tudná...
99,99% Sasuke javára és 0,01% Naruto-nak, mert megvan az esélye, hogy Sasuke-nek tüsszentés közben megáll a szíve.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5998 Dátum: 12 feb 24, 15:33:31 »

Egyetértek az előttem szólóval, narutonak semmi esélye. Úgy lenne kiegyenlített ez a harc, ha narutonak olyan ereje lenne mint pein ellen szóval sennin móddal kb. fifti-fifti lenne de az nélkül sasuke eléggé lealázza ha danzou elleni tudással megy naruto ellen. Nagato vs 5akatsukis harcnál pedig 5akatsukisnak adnám a harcot és, hogy miért? Jiraya semmi infóval elvert 3pein testet (tudom, hogy az pein volt és nem nagato, de 5akatsukis ellen pont, hogy pein ellen kéne lenni mert az hatékonyabb szerintem mint nagato egyedül, tudom, hogy idézései is ott vannak de mégis csak egy test) orochimaru meg kb. jiraya szintjén van. Emellett még ott van az egy személyes bijuu (kisame), kakuzu aki egy kisebb konohai csapattal elbánt ahol kakashi is ott volt, deidara,konan akik levegőből bírnak robbantgatni. Nagato erős ez tény, de még se a leggyengébb 5akatsukis ellen megy egyes egyedül hanem legerősebbek ellen (kivéve itachi nincs ott). Én ezt a harcot 5akatsukisnak adnám olyan 57-43-ra.
Naplózva
jonin
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #5999 Dátum: 12 feb 24, 16:57:48 »

Hehe, van, aki Minato-nak adná a harcot? Ezen is meglepődtem Nevet Nagato egy Chibaku Tensei-el összeszedné az összes kunai-t és Minato-t is, onnantól meg édes mindegy, hogy mit csinál a kage, meg fog halni. Az egyetlen esélye, ha... nem, nincs semmi, amivel kiszabadulhatna.

Itachi és Nagato vs. Naruto:
Ugyanazt tudom csak mondani, mint régen, mikor a Kyuubi-t küldtétek a két nagyágyú ellen: nagy test, nagy felület, könnyebben elkapja a Totsuka no Tsurugi.
Ja csak azt felejted el, ha v.kit megjelöl a törrel akkor nem kell,hogy ott legyen a tör, olyan mintha láthatatlan pecsét lenne,lásd Tobi vs Minató - tört neki dobta ,megjelölte,onnan mindig tobihoz portált, 1 mp és nagato meghal mielött észre venné, és ezen rágódj kicsit,és ne vágd rá,hogy nem. Minato az I.nél is erősebb volt, mert 1 mp alatt eltöri a nyakát és kész, Tobo is a port jutsu miatt az eggyik legerősebb bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!