24 szep 25, 15:24:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199415 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5970 Dátum: 12 feb 18, 09:43:53 »

Hidannak nem feküdne se Itachi se Nagato, mivel 2 olyan személy aki el tudja venni a lelkét, Jashin ide vagy oda.
Az meg a másik, hogy hiába hadonászna sokra nem menne vele. Mosolyog Deidara sztem hamar felfogná, hogy nem sok keresni valójuk van, így ő elrepül és majd később vesz revansot Itachin. Nevet Szegény Kakuzu osztódhat, kőbőrözhet, ezek ellen nem fogja megvédni. Kisame valsz bírná a strapát és még chakraja is van hozzá csak ő sem tudna érdembeni sebzéseket okozni ha egyáltalán tudna..

A lámpás Naruto nyílván elverné az akkori 4 farkú formát. Ereje is több és nem csak 1helyben állna, hanem brutál sebességgel mozogna. Plusz ő már nem csak a bijuu bombát tudja használni hanem az egész fegyverarzenált.
Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5971 Dátum: 12 feb 18, 10:05:45 »

Új harc: Sennin-narutó - Átokpecsétes-sasuke vs. Orochimaru?

Én orochimarunak adom a harcot. Sennin-narutó lehet hogy legyőzte peint, de hogy?
1:Pein előtte harcolt egész konohával, és előtte az IB shinra tenseit. Vagyis nagyon legyengült.
2:Narutó informálva volt pein képességeiről(katsuyu a hátán volt ugye).
3:Ezenkívül egy jinchuuriki, pein nem ölhette meg. Ha belegondolunk pein 2-szer megölhette volna ilyen előnyök mellett is... Vagyis sennin-narutó közle se olyan erős mint sokan hiszik, marcsi fele ilyen előnyökkel elverte volna peint.
Átokpecsétes sasuke kemény, de marcsi játszadozva elbánna vele, mindenféle megeröltetés nélkül, félholt állapotban felvette vele a versenyt, egészségesen szétalázná.
De így hogy ketten vannak, elég sanszos a sanninak. A genjutsukról annyit, hogy sasuke genjutsuja nem lenne elég marcsi ellen szerintem. Ő is elég jó volt a genjutsukban, azt meg hogy sasuke meg genjutsuzta, ne vegyük figyelembe, mert akkor nagyon levolt gyengülve.
Én a harcot 60-40-re mondom a sanninak, majdnem elpusztíthatatlan, idéző képessége páratlan, és zseni is egyben.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5972 Dátum: 12 feb 18, 17:21:20 »

Bocs, de Kakuzu is túlélte a rashenshurikent. Orochimarut max. másodpercekig tartaná a padlón. Még ha a sejtjei háromnegyede trapára is menne, simán regenerálódna, amúgyis, láttuk, hogy ha úgy van, a puszta chakrából i mit fel nem épít (yamata no Orochi). Sasukét annó lenyomta, ha úgy akarja, megöli ott. Má kérdés, hogy a megszállás nem egészen jött össze. Ami itt is bejátszana, az a vére, ha elkezdi Sasuke a pengéjével hentelni, azt ugyanúgy benézi, de máshogy is kifröcsöghet elég sok. A kusanagi ha a négyfarkú kyuubi Naruto bőre ellen kevés is volt, a senninét átvinné szerintem. A fizikai ereje, az alapján, amit megintcsak a négyfarkú ellen tolt, van oylan nagy, hogy ha el is marad a sennin NArutoé mögött, de felvegye vele azért a versenyt. A sebesség tekintetében NAruto előtte és Sasuke előtt lehet, de Sóskával kb. egy szinten lennének talán. Sasukét biztos, hogy gond nélkül kinyírná, ha akarja, a genjutsui szerintem bejönnénke, csak ép nem érnének sokat, és pár másodpercnél hosszabbakat Sasuke nem nagyon tolt, Orochimarut lebénítani huzamosabb ideg egy szembe nézéssel csak úgy nem fogja, szóval a a krédés, mit lép erre Naruto. Ha előtör a kyuubi, a feladat teljesítve, Sennin NAruto és cs2 Sóska nincs sehol, Orochimaru angolosan távozik (nem mintha sok mást tehetne). Vagy emel a téten, bedob egy előkészített edo tenseit, és Madarát pórázon vezetve, az ő póráza végén a kyuubival elégedetten hazasétál.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 18, 17:22:19 írta STM » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5973 Dátum: 12 feb 18, 19:46:45 »

Innen eltűnt egy hsz-em, miért?


Kakuzu egy béta rasenshurikent kapott be, szerintem Orochimaru azért nem regenerálódik úgy, a chakráját legalább szétszedné, ha a teste egy része épen is marad. Sasuke, ha nincs ez a megszállásos ceremónia, amit a saját javára fordított, simán elájul és Orochimaru ott helyben megeszi.
(Ha lett volna esze Orochimarunak, még mielőtt nagyon legyengül elveszi Sasuke szemeit (négyfarkú ellen mutatott ereje bőven elég lett volna rá + Kabuto is segíthet, elég belerakni valami drogot a szteroidjai közé/ kajájába), befőttesüvegbe rakja, Sasukét meg elkábítja/ gépen táplálja pár hétig, és nincs gond az új testével,  később visszarakja a Sharingant.)

Jiraya vs Orochimaru szerintem Orochimaru simán verné Jirayát. Az öregnek nincs olyan fegyvere, amivel el tudná pusztítani, ha Orochimaru egy helyben áll, akkor is hiába üti meg, vágja szét, fúj rá tüzet, ugrik rá békával, tol bele Rasengant, vagy szúrja át a hajával, nem tudja megölni. Max sennin módban Oodama Rasengan lehetne hatásos, de Orochimaru majdnem olyan gyors, mint Jiraya és Naruto sennin módban, viszont végtelen "keze" van, amik nyúlnak, harapnak, és kard van bennük, úgyhogy alapból nehéz megközelíteni. De még közelharcban is olyat a négyfarkú Kyuubi Narutonak, hogy vagy egy kilométert repült. Kígyó és béka elszórakozhatnak egymással, de Jirayának itt sajnos nincs esélye (nem is tudta soha visszahozni Orochimarut).

Sennin Naruto vs. Jiraya? Békákat ne vegyük bele szerintem. Jiraya-nak ugye időhúzásra kell játszania/ kikerülni a Rasenshurikeneket, taijutsuban a hajával besegítve tudna harcolni talán kis előnnyel, de Narutonak meg ott vannak a klónok. Ha viszont Naruto kiesett a sennin módból, alázhatja. Eddig szerintem nem jutna el, Naruto klónjai jól összedolgoznak, és elkapnák Jiraya-t. Mondjuk 60-65% Narutonak.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5974 Dátum: 12 feb 18, 21:04:58 »

Véleményem szerint marcsit megölné az frs. Kakuzu is szerintem meghalt volna, csak kakashi biztosra akart menni. De, ha az frs nem ölné meg marcsit, biztos hogy nem mozdulni 15-20 másodpercig, és addig narutó megölheti mondjuk.

Sennin-jiraya vs. Orochimaru:

Nem egyértelmű a harc. Jiraya tényleg nem tudná egycsapásból megölni marcsit, maximum az oodama rasengannal, de az se 100%, ororchimaru sem tud a végtelenségig regenerálódni, nem edo-marcsiról van szó. Sőt, elég sok chakrába kerül marcsinak a vedlés, támadnia is kell állandóan. Ezenkívül jirayának sennin-mód nélkül is baromi jó a taijutsuja, sennin-móddal meg egyenesen rendkívüli, van orochimaru szintjén. Persze problémás lehet kusanagi kardja, és az a tény hogy a kígyó erősebb a béka idézésnél. De jirayának van 3 elemi jutsuja, pontosabban úgy hogy a 2 béka a hátán ül. Pein ellen amikor harcolt, akkor is szél+tűz+föld elemmel támadt peinre, ami azért nagyon kemény támadás, és biztos hogy megérezné még marcsi is, 3 elemmel támadni egyszerre eléggé brutális. Ezenkívül sennin-jiraya nagyon jól bírja a strapát, persze marcsi sokkal jobban Nevet A Yamata No Orochi viszont problémás lenne. Jiraya azzal tényleg nem tudna mit kezdeni, főleg ha előtte már megölték marcsi idézései az övéit.
51-49 marcsi javára.
Sennin-narutó vs. Jiraya:

Laza jiraya win. Narutó hatalmas előnyökkel alig-alig tudta elverni peint, jirayának meg semmiféle előnye nem volt, és mégis elvert 3 pein testet, narutó erre álmában sem lett volna képes. Akárhogy is, taijutsuban darabokra szedné tanítványát. Ninjutsuban is jobb, föld mocsár technikától sennin-narutó nézne egy nagyot, plusz ott van a tűz elem is.
Narutónak egy dolog miatt van esélye:FRS. Ha ez eltalálja jirayát, akkor ő nyer. Csak az ezzel a baj, hogy kicsi az esélye hogy eltalálja... a klónokról meg annyi, hogy nem dobálozhat velük narutó, mert hamar elfogy a senjutsu charája, és akkor jiraya megeszi reggelire, kész öngyilkosság lenne sok klónt használni. Ezenkívül a sannin sokkal tapasztaltabb, becsukott szemekkel is lenne esélye narutó ellen...
Narutó az frs miatt kap 10%-ot, és még jó lelkű voltam narutóval szemben.
Naplózva
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5975 Dátum: 12 feb 20, 00:11:37 »

A Sennin Jiraiya vs. Orochimaru harcban szentem igazából nem is lenne nyertes >.<. Ismerve Orochimaru-sama-t idő előtt lelépne.

A Sennin Jiraiya vs. Sennin Naruto harcban már más a szitu. Ha jobban belegondolunk, a két vén varangy tuti hogy Jiraiya-nak segítene. De Naruto képes 2 árnyék klónt létre hozni. És s Sennin módban a rasengannak megannyi fajtáját képes megcsinálni. Míg Jiraiya nem tud ennyire kibontakozni benne. Tehát szerintem a Sennin Naruto nyerne.

hm.... újabb csata  Ördögi : Itachi Uchiha VS. III. Raikage , Nagato Uzumaki VS. Namikaze Minato  bow
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5976 Dátum: 12 feb 20, 18:44:45 »

Orochimaru vs. 2 konohai:

Abban igaza van malakian666nak, hogy Kakuzu  nem az erősebb FRS-t kapta. Egy Sennin módos shurikent megérezne még marcsi is. Egyébként abszolút osztom STM véleményét az ütközetről. A kusanagi eléggé nagy fejtörtést okozna Narutoéknak, na meg az idézései is. Manda azért Manda, bááááárr mint láthattuk Sasuke képes volt manipulálni normál sharingannal is. Amennyiben Oro valahogy eltudja kerülni a genjutsut, szerintem hozhatja a meccset.
Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5977 Dátum: 12 feb 21, 23:43:14 »

látszik,hogy nem voltam itt,eléggé fikciókat beszél egy-két ember. itachi is tud lelket szívni? nem is tudtam. nagato egyáltalán nincs minato gyorsasági szintjén. na nehogy már egy profi jikukan ninjutsu használót leköröz(aki mellesleg legerősebb/majdnem legerősebb hokage volt és a falu sárga villanásának hívták)egy lábbal gyorsuló,girhes,mindenféle különleges gyorsító nélküli személy. ez nonsense. naruto csak nem számított arra,hogy hátulról elkapja nagato,és méh sem arra,hogy mindenfelé lát. ez minden. marcsi meg abszolút nem bika erős. ő inkább terveivel és kísérleteivel halad előre. de lehet,hogy ő nevet majd a végén. naruto(mostani erővel) vs itachi és nagato.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5978 Dátum: 12 feb 22, 05:42:27 »

Itachi nem tud lelket szívni, csak lepecsételni. (lásd amikor Saske-ből kiszedte Orochimarut)

Sennin Naruto vs Jiraya

Én is Ero-sennin-t tartom esélyesnek. Amikor Pain-nel küzdött, olyan előnyökkel rendelkezett, mint: tudta a Pain-nek képességeit és ellene nem is küzdöttek komolyan, mert nem akarták megölni csak begyűjteni.  Ezzel szemben Jiraya harc közben kellett kitapasztalja ellenfelei erejét és még így is lenyomott belőlük 3-at. Eleve több elemmel is rendelkezek Naruto-nal és taijutsu-ban is jobb. Naruto-nak itt egyetlen esélye lehet: ha eltalálja a FRS-sel, akkor azt Jiraya se úszná meg sérülés nélkül.
20-80 Jiraya javára...Nevet

Sennin-jiraya vs. Orochimaru:

Marcsi, mint tudjuk szinte elpusztíthatatlan. Legyőzte (na jó, inkább döntetlent csinált) a harmadik hokagét, egyenlő félként küzdött Tsunade-val és Jiraya -val is, valamint megszorongatta a négyfarkú Narutot is. Regenerálódó képessége páratlan.  Ott vannak az idézései, stb.
Jiraya sem semmi, ott vannak  a békák, a remete forma, a rasengan, Marcsi kígyó idézései asszem erősebbek a békáknál, tehát ebben a kategóriában ő nyerne. Nem könnyű megsaccolni, de én 51-49-et mondok Orochimaru javára.

Legyen néhány új harc:

Sakura vs Ino (a mostani erejükkel)
Kakashi Gai és Yamato vs 6 Pein
Danzou vs Yamato, Kakashi és Neji
Tsunade és Kakashi vs Neji és Gai
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5979 Dátum: 12 feb 22, 11:02:47 »

Hehe, van, aki Minato-nak adná a harcot? Ezen is meglepődtem Nevet Nagato egy Chibaku Tensei-el összeszedné az összes kunai-t és Minato-t is, onnantól meg édes mindegy, hogy mit csinál a kage, meg fog halni. Az egyetlen esélye, ha... nem, nincs semmi, amivel kiszabadulhatna.

Itachi és Nagato vs. Naruto:
Ugyanazt tudom csak mondani, mint régen, mikor a Kyuubi-t küldtétek a két nagyágyú ellen: nagy test, nagy felület, könnyebben elkapja a Totsuka no Tsurugi.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5980 Dátum: 12 feb 22, 19:34:02 »

renato:  smirksweat    minato sztem több ezer helyet megjelölt a hiraishin no jutsuval. simán kiugrana a chibaku tensei hatásköréből. egy chibaku tensei után,meg már nem olyan "fitt" nagato.  a chibaku tenseien kívül meg nem tudok egyetlen olyan lehetőséget mondani ,amivel nagato nyerhetne. na,ja. a naruto vs nagato és itachi,meg könnyen megcáfolható. naruto még nem megy át a kyuubi fizikai formájába. de már az a kabátos(amelyiknél jobban megjelennek a jelek naruto testén) forma is bőven elég itachiék ellen.Amaterasuval nem tudja eltalálni,ahogy totsuka kardjával sem.genjutsu lágy f..s ,mivel a kilencfarkú feloldja,plussz ilyenkor kering narutoban a csakra,tehát nem biztos,hogy  letudja egyáltalán genjutsuzni. ott a bijuu bomba.A chibakut simán lezúzza,és vele együtt a két doujutsust.abban a hatalmas kilencfarkú-csakra módban ,meg szétverné őket. ennyit erről.
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5981 Dátum: 12 feb 22, 19:42:42 »

Nagato vs Minato

Azt azért kiemelném hogy Nagato a harcok 2. felében szokta bevetni ezt a technikát, míg Minato a Kunai-ok szétdobásával kezd. Talán ő az aki egy vs egy elleni harcban leginkább megizzasztaná Nagatót (Madarát leszámítva). Nem csak a sebessége miatt, hiszen akkor a Raikage is esélyes hanem a pecsétek és a sebesség kombója az aminek köszönhetően nyerhetne is. Ha egyszer elhelyezte Nagatón a jelet, akkor jöhet bármilyen Chibaku, nem számít. A Tobi elleni harcból az is kiderült, hogy nagyobb távolságra is tud teleportálni, ami itt szintén jól jöhet. Nem arra gondolok hogy a harc közben hazateleportál, hanem hogy x méterre a harctól hagy egy Kunait és akár egy Chibakuból is meg tud menekülni.

Ellene szól, hogy a Kunai-ok eltüntetéséhez elég lenne egy nagyobb Shinra Tensei. Azt pedig nem tudjuk hogy ha sikerülne is a megjelölés, akkor például egy Tobi elleni Rasengannal mire menne. Lehet a gyorsaság ellenére el tudná szívni Nagato. Az idézések szerintem kiegyenlítik egymást, így ebbe nem mennék bele. Van itt keresnivalója Minatonak, de Nagato behúzza a harcot. Minimálisan, de nyer 55 : 45-re.


nagato egyáltalán nincs minato gyorsasági szintjén. na nehogy már egy profi jikukan ninjutsu használót leköröz(aki mellesleg legerősebb/majdnem legerősebb hokage volt és a falu sárga villanásának hívták)egy lábbal gyorsuló,girhes,mindenféle különleges gyorsító nélküli személy. ez nonsense. naruto csak nem számított arra,hogy hátulról elkapja nagato,és méh sem arra,hogy mindenfelé lát. ez minden.
naruto(mostani erővel) vs itachi és nagato.
Visszatértél és ismét hoztad magaddal a Naruto - Bee vs Nagato harcot Ördögi. Még mindig sima Nagato győzelem, Ita nélkül már nem lenne élő Jinjuuriki.
Emlékszel a Sasuke vs Bee harcra? Sasuke közel sem volt Bee szintjén mégis elég jól kerülgette a támadásait. Ennyit jelentett a 3 pontos Sharingan. A Rinnegan kicsit magasabb szint, azaz több mindent lát és olyan támadásai vannak hogy a teleportálás ellenére nagyon nehéz megközelíteni.


Naruto vs Ita - Nagato
Még mindig a párosé a győzelem. Tsukuyomi időmanipulálásával még a Kyuubit is megfogná és mivel ketten vannak Nagato Shinra Tensei-e és Bansou Tenin-je még mindig hatásos. Ha megfogja Narutot, Itachi mindjárt pecsétel vagy éget az Amaterasuval. Ja és még mindig nem látja Naruto a Kaméleont. A Bijuu bombát ne hozd fel, mert azt még mindig elszívja Nagato. Hoppá! A Kyuubi köpeny miből is van? Ja hogy chakrából.
70 : 30 a duónak, de csak azért ennyi, mert mégiscsak Naruto a főszereplő.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 19:44:28 írta CsukiIce » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5982 Dátum: 12 feb 22, 20:27:37 »

Akkor Nagato pedig 50000 testet helyezett el a terepen, akiket irányíthat (ha Itachi-éknak is megcsinálta a második testet, magának miért ne tudna pár random shinobi-t?). Vagy én nem játszhatok ilyen "harc előtt ezt meg azt tett" dolgot? Mondjuk így minden harcot könnyebb megmagyarázni. Konohamaru vs. Madara harcot is le lehet hozni Konohamaru javára, mert Madara a harc előtt nem aludt, és a harc alatt tuti bealszik. Na ezzel vitatkozzon bárki is.

Mit ennyit erről? Bijuu-dama-val Nagato-t erősítené fel, Itachi mellesleg fél másodperc alatt átdöfi a karddal, nem célozgat éveket a támadás előtt.

Amúgy mi ez a nagy "elveretem valakivel 1v2-be Itachi-t és Nagato-t" kampány? Ezek ketten majd, hogy nem Rikudou szinten állnak, hisz' az egyikőjük áttörhetetlen védelmet és instant elzáró kardot visel, a másik meg olyan szinten univerzális, hogy a Cillit BANG se veheti fel vele a versenyt.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5983 Dátum: 12 feb 22, 20:55:15 »

hahahahaaaa. ezen röhögnöm kellett. "tsukuyomi időmanipulálása". mi van?  akármilyen genjutsuból kitud szabadulni akárki,ha vki belepumpál némi csakrát. lásd méh vs itachi.hoppá,de a csakraszívásnak is vannak határai. mégis hogy képzeled,hogy a bijuu bombát elszívná?ez már így hülyeség. szól neki,hogy ájj meg hékás,én most el akarlak szívni?  csak azt a jutsut tudja elszívni,amihez van elég ideje/ereje . ez túl sok csakra,és a formát sem engedi naruto,hogy elszívja. persze,miután már 100.-ra megjárta,hogy nagato elszívta a jutsuját,más álma sincs,mint frontálisan neki megy és még 20-25  másodpercig hagyja magát,mert méh palástját kb. 7-8 mp alatt sikerült leszívnia. a nagy formát meg annyira sem tudja leszívni. nem bírná a szervezete,kipurcanna . plussz ott perceken keresztül kéne állnia nagatonak,hogy leszíjja. legyen most tsuchikage oonoki(mostani,persze kipihenve) vs szászke. jah és itt renato utolsó kommentjére,meg annyit,hogy egyáltalán nem állnak rikodou szinten,most már hova emeled,ezt a (rikodouhoz képest) két kis szarost?hogy szívná le nagato azt a hatalmas bijuu bombát,amit naruto csinált az öt bijuu ellen? megint csak azt mondom,hogy ez így hülyeség,és erőltetett .most narutonak hova kéne már fejlődni,hogy a "nagyágyúk" közé elismerjétek? ez az(persze miután edzettek a kilencfarkúval és technikákat kifejlesztenek,plussz mindenféle formát és kipihenve) erő bőven elég lenne madarára+tobira(+kabutora  Ördögi ) együttesen. úgy gondolom,hogy most már így is elég nagatora+itachira. de ha nem ,akkor mit gondolnátok ha azt mondanám,hogy naruto vs itachi vgy nagato? persze így is vmelyik "nagyágyú" nyerne,mert ők a "cool"-ok.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5984 Dátum: 12 feb 22, 20:56:36 »

"ott a bijuu bomba.A chibakut simán lezúzza,és vele együtt a két doujutsust"

Nem elég egy bijuu bomba a chibaku ellen, a két doujutsust pedig nem olyan sima ügy lezúzni, mert Nagatora hatástalan a ninjutsu. Taijutsuban előző szint Naruto, szóval majdnem a Negyedik, és ez sérült lábakkal + mechanikus karok, rakéták, lélekkirángatás, legerősebb summon szörnyek, rinnegannal, összekapcsolt látótérrel, Shinra Tensei ha valaki még próbálkozna taijutsuval és Bansho Tennin ha valaki el akar futni. Nagato rideg volt, mégiscsak az isteni Rinnegant birtokolta. Viszont én még erősebbre csináltam volna, mivel elvileg Uzumaki leszármazott.
Nem is értettem, hogy pecsételhette le Itachi, amikor egy Shinra Tensei-jel elrepíthette volna, vagy mechanikus cuccokkal elkapja (amiknek az ereje akkora, mint a nyolcfarkú csápjainak, vagy a Kyuubi kezeinek).
Ami viszont el van cseszve, hogyha a Rinnegan a Sharingan továbbfejlődése (ami alapból egy szar húzás szerintem, Pein  kedvenc bossom volt, úgyhogy lehet, hogy elfogult vagyok, de ez olyan, mintha a Byakuganból Sharingan lenne, és teljesen elvette az Akatsuki Leader egyediségét (mint most, hogy mindenkiben Hashirama DNS meg Rinnegan van, (Kishi szvsz. kimerült mostanra, és visszanyúlkál a régi szereplőkhöz, erőkhöz, az egész háború arc szánalom a Shippu eddigi részeihez képest))) akkor miért hatástalan a genjutsu ellen? Akkor legalább egy Tsukoyomi szintű technikát kapjon, a Mangekyo Sharingannal is ugyanúgy lehetett látni az ellenfelek mozgását, mint sima Sharingannal, attól, hogy új erők társultak hozzá.
De ezekben a harcokban (2 vs. Minato, 2 vs. Naruto) ennek nincs jelentősége, egyikük sem egy nagy genjutsu-használó (eddigi tudásunk szerint), szóval szétvernék őket. De még Nagato egyedül is.

feraaaa32: Még a 100x gyengébb Pein-test is könnyedén elszívott egy Colossal Rasengant vagy egy Rasenshurikent, Nagatonak sem lenne nagy fáradság elszívni egy bijuu bombát. Szerintem.

Oonoki vs. Sasukének meg semmi értelme, mert se a vénembernek se Sasukének nem ismerjük a határait. Szvsz. Sasuke győzelem egyébként, már csak azért is, mert Narutóval egy szinten kell most lennie, Naruto pedig a Kagék fölött áll.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 21:01:54 írta malakian666 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!