24 szep 25, 13:16:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199334 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5955 Dátum: 12 feb 08, 18:29:26 »

kötekedni én is tudok ám-.-
nos ha úgy nézzük igazad van, de elfelejtettél egy igen fontos, megkérdőjelezhetetlen tényt, mely olyan stabil biztonságot ad ennek a két nyomoroncnak hogy ezt még a madara tobi duó sem überelheti, mégpedig az hogy ők főszereplők és minden vészhelyzetben előhúznak egy eddig ismeretlen szinte alapok nélküli jutsut.(ez nem mindig igaz).
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5956 Dátum: 12 feb 08, 19:46:02 »

Mach5: nem kötekedésből, esetleg sértegetésből, de neked fogalmazási zavarod van... Nem tudom, hogy létezik e ez a szó, de hogy 3x kellett elolvasnom mindkét hsz-ed, hogy megértsem az is biztos...

Visszatérve a harcokhoz: honnan veszed, hogy Sasuke egy szinten van Naruto-val? Mutatott bármit is az erejéből? Ja, igen... megégetett egy FEHÉR Zetsu-t, aki szinte harcképtelen.
Azért megnézném melyik karakter állít meg 5 Bijuu-t... Még Bee-nek se sikerült, pedig a nyolcfarkú se panaszkodhat az erejéről. Vagy ki tudta volna kivédeni az 5 Bijuu bombát... Rengeteg hsz-el ezelőtt Nagato nem volt képes elszívni EGY Bijuu bombát, tehát a Rinnegan kilőve. Susanoo-t meg egyenesen a Napba repíti, ha előtte nem kapja szét. Más nem nagyon van ami próbálkozhatna egy ekkora erejű támadás kivédésére.

FMS erejéről meg semmit se tudunk... Mi van, ha semmi új képességet nem kap a használója? És csak annyi az egész, hogy nem vakul meg, illetve kevesebb chakrát fogyaszt a használata. Ameddig nincs konkrét példa ne vagdalózzunk vele...
És az is mi, hogy Sasuke erősebb, mint Madara... Még viccnek is rossz... Ennyi erővel egy kezdő Muay Thai harcos is erősebb, gyorsabb illetve taktikásabb, mint egy 15 éve harcoló/küzdő sportot űző embernél és képes lenne elverni bármikor, mert én így gondolom... Vagy én is bármikor elverem Snooker-ba Ronnie O'Sullivan-t, mert így gondolom...
Sasuke-nak a harci tapasztalata Madara-hoz képest konkrétan 0. Mivel elég jól ismeri a Sharingan-t Sasuke semmit se érne ellene (mint ahogy Itachi Tsukuyomi-ja Oonoki ellen... bár ez két külön kategória).

A fa elem is hogy fel lett kapva hirtelen... Eddig Hashirama úgy tudta elverni Madara-t, hogy ő irányította a Kyuubi-t + segített neki a felesége (asszem Mito). Ha én lettem volna Hashirama és beállít elém a riválisom egy 20m-es döggel kicsit meg lennék lepődve. Pláne, ha beidézi elém. Ha meg ott a feleségem nem azon lennék, hogy hogyan csapjam szét a riválisom, hanem hogyan tudom védeni az asszonyt. Jelen esetben a lepecsételéssel, de addig ugye kontroll alatt kell tartani a Godzilla-t és még az esetleges támadásokra is figyelnem kéne ami engem illetve az asszonyállatot veszi célba.
Most akkor melyik a reálisabb eset? Ha az én álláspontomat nézzük akkor ténylegesen elég brutál dolog a fa elem. Ha Mach5 állítását (ugyanis régebben ő írta a Kyuubi + Hashirama vs Madara dolgot) akkor még se annyira kemény, mint elvárható a fától.

Összefoglalva felesleges olyan dolgokkal dobálózni amik nincsenek a mangában és ilyen érvekkel cáfolni, hogy szerintem, mert én így gondolom, lehet hogy, etc.
És az is értelmetlen, hogy olyan karaktereket eresszünk/eresszetek össze akikről még semmit/nagyon keveset tudni. Mert mindenkinek van némi képzelő ereje és ha én eldöntöm magamba, hogy Minato már pedig Chuck Norris, akkor kapunk egy verhetetlen karaktert, pedig ez egyáltalán nincs így.

Kicsit hosszúra sikeredett, és néhol értelmezhetetlen, teli van hülyeséggel, de most ennyire futotta.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5957 Dátum: 12 feb 09, 15:01:20 »

Idézet
Mach5: nem kötekedésből, esetleg sértegetésből, de neked fogalmazási zavarod van... Nem tudom, hogy létezik e ez a szó, de hogy 3x kellett elolvasnom mindkét hsz-ed, hogy megértsem az is biztos...

Arról már nem tehetek, hogy a te iq szinted kevés ahhoz, hogy értsd mit írok.

Idézet
Visszatérve a harcokhoz: honnan veszed, hogy Sasuke egy szinten van Naruto-val? Mutatott bármit is az erejéből?

Ha nem vetted volna észre legelejétől ez van, hogy sasuke mindig egy lépéssel van naruto előtt vagy pedig mind a ketten egy szint környékén vannak mindig, de általába az volt, hogy sasuke volt naruto előtt egy lépéssel. Amikor egyik megkapta az átok pecsétet naruto 1farkú kyuubit bírta irányítani, amikor az egyik meg kapta a mangekyou sharingant másik sennin módot, amikor az egyik megkapta az fms-t a másik megkapta a kyuubi chakrát.

Idézet
És az is mi, hogy Sasuke erősebb, mint Madara... Még viccnek is rossz...

Nekem van fogalmazási zavarom? Emeld ki létszíves, hogy hol írtam azt, hogy sasuke erősebb mint madara. Pont ez ellen voltam, hogy jelenlegi madara erősebb mint az fms-es sasuke. Én csak fms-es madarát meg fms-es sasuket próbáltam összehasonlítani kevés információ alapján és ott sasuket tartottam esélyesebbnek, hogy miért? (bocs, hogy ismétlem önmagam, de ha te még harmadjára se fogtad fel mit írok akkor egy kis ismétlés nem árt) azért tartom fms-es sasuket erősebbnek mint fms-es madarát mert fms-es madarát hashirama verte el, minatot hashirama szintre tájolják, madara kb. hashirama szinten volt szóval kb. fmses madara minato szinten. Itachit egy kicsit gyengébbnek tartják minatonál szóval itachi ms-el már közelbe lehetett fms-es madara szintjén, de ehhez még hozzájön sasuke nem kicsi ereje és akkor szerintem már fms-es madarát túlszárnyalja sasuke.

Idézet
Összefoglalva felesleges olyan dolgokkal dobálózni amik nincsenek a mangában és ilyen érvekkel cáfolni, hogy szerintem, mert én így gondolom, lehet hogy, etc.

Akkor miért vagy a ki nyerne csatában topikba? Tudtommal itt is olyan harcok vannak amik nem voltak a mangába és mindenki a saját véleménye szerint dönt nem pedig kishimoto írogat ide különböző felhasználó nevekbe. Mindenki csak tippelni tud a saját tudása szerint meg "szerintemezni" mert nem tudja senki biztosra mi lett volna ha..



« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 15:10:14 írta Mach5 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5958 Dátum: 12 feb 09, 15:52:29 »

Erre hagy írjak már én is, Mach5 ^^

idézet egy:
Lehet, azért írta, mert nem tudsz vesszőket használni. Az sem segít, hogy egy átlagos mondatod két sor. Az a bizonyos ',' gomb az 'M'-betű és a '.'-között megtalálható, javaslom én is a használatát, mert a hsz-eidet én átlalában el se olvasom, olyan nehéz megérteni, főleg akkor, ha a mostanihoz hasonló hülyeségeket firkálsz számomra ismeretlen okokból. Inkább írj szájbarágósan, mint én néha, akkor biztos megértik, és mindneki boldog, de az aki olvassa, mindenképpen.

idézet kettő:
'Általában az volt.' Bizonyítékot tusz linkelni? Megköszönném, ha látnám, hogy szöcske most le tud nyomni X bijuut. A 'valószínűleg' ez esetben nem érv. Vagy várj, igazad van, láttunk tőle egy ultramenő kontaklencsét, egy uncsi amateratsut, és egy f*sza susannoot, biztos már egy kacsintással kiírtaná Madarát, Itachit,Bruce Lee-alázó Nagatot, a manduláját és Chuck Norrist is.

idézet három:
X volt Y szintjén aki meg Z szintjén lett volna, ha nem K szintjén van, így X K szintjén van.  Ez csak spekuláció, amihez mindnekinek joga van, de ha valaki nem ért vele egyet, akkor nem ő a k*csög. Főleg, ha enyhén hiperaktív az eszmefuttatásod. Lehet Itachi erősebb, mint Minato, valamint BIZTOS, hogy Sasukénél a bátyuskája erősebb. Mint mondottam volt, nem tudunk semmit, csak hogy hogy néz ki a szeme, meg hogy ész nélkül dobálódzik az erejével, Isten tartsa meg jó szokását. Ugyanis nem hiszem, hogy egy Fehér-Zetsuhoz elengedhetetlen egy Amateratsu szintű technika.

idézet négy:
Most vagy azt bizonyítottad be, hogy NEKED nincs semmi szövegértésed, még valószínűbb azt, hogy szándékosan félreérted a dolgokat, csak hogy még valamit hozzá tudj dobni a másikhoz. Gratulálok. De ha az előbbi lenne igaz, akkor elmondom, hogy gondolta:
Olyan karakterekkel nem érdemes csatát mondani, akiknek a jelenlegi erejéről nem tudunk. Mint most Sasuke, hogy ennél a példánál maradjunk. Csak azt tudjuk erősebb lett, azt nem, hogy mennyivel, miket tud újabban, etc. Így semmi értelme csatába küldeni őket, kivéve ha direkt odaírjuk, hogy pl. 'chuunin vizsga Sasuke, pecséttel, sharingannal'. Meg nem érdemes olyanokkal sem dobálózni, akiknek az erejéről nem sokat tudunk. Teszem azt, a jinchuurikikkel, akiket csak zombiba láttunk, meg a nevüket is alig tudjuk. És ugyanez a helyzet a filler-karakterekkel: az animések túltápolják őket, mert úgy sincsenek hatással a sztroira. És így született Guren, meg az az abnormális tigris-Mizuki.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 09, 15:57:18 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5959 Dátum: 12 feb 11, 10:09:21 »

Annyit azért hozzátennék, hogy Naruto nem csak a Kyuubi charkat kapta meg, hanem a tiszteletét. Egész pontosan az összes Bijuu tiszteletét, ami szerintem sokkal nagyobb fegyver mint 1 köteg chakra. Tudományosan is kimutatták, hogy azok az emberek akik párban vagy szoros kötelékben élnek valakivel, jóval tovább élnek mint akiknek nincs senkijük. Ergo Naruto túléli Sasuket. Nevet

A mangat olvasva mostanság, Naruto valóban kezd elérni egy olyan szintet amit nagyon nehéz lesz megütni. Most már lassan közeledni kezd Rikodu sennin magasságába érni (vagyis amit elképzelhetünk róla) annyi különbséggel, hogy ő nem birtokolja az a Izanagit. Az apja biztos büszke lenne rá, no meg leverné mint a huzat. Mosolyog Mondjuk a pecsét technikái Minatonak nagyon veszélyesek. Én örülnék ha nem is annyit mint az apja, de egy párat megtanulna, ha már egyszer Uzumaki vér folyik az ereiben. Assze kicsit elkanyarodtam a témától. Mosolyog

Sasuke FMS-e valószínüleg kemény lesz, különben ki se kéne állnia Narutoval szemben, mert a popsijába dugja a Susano'o-t. Mosolyog Biztos képes lesz olyan szintű jutsukra mint Madara meteor támadása, vagy fejlettebb genjutsu használásra.

A Madara vs. Tobira meg azt tudom mondani, hogy nem véletlenül pislogott Tobi mikor meglátta a nagy Uchihat. Madara 1on1be lefingat mindenkit jelenleg. (bijuukat én ide nem számolom mivel, Madara R'inneganja valsz pöppet erősebb mint Tobi beszerváltja)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 10:29:25 írta Tr4nCe » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5960 Dátum: 12 feb 11, 10:55:43 »

Sasuke Fms-éről valóban nem tudunk szinte semmit, de annyit én biztosra veszek, hogy az uchiha még narutónál is erősebb lessz. Mindig egy lépéssel narutó előtt járt, ez most is így lessz szerintem. Amúgy volt egy olyan harc hogy Orochimaru-hang 5-se vs. Sasori-Deidara.
Itt valóban marcsiék nyernének, mondhatni elég könnyen. Marcsi 1vs. 1-ben bármelyiket legyőzni szerintem, ha 2 ellen kéne indulnia, akkor már nem olyan biztos a harc, de így hogy ott van a hang 5-se, már egyértelmű a harc.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 11:09:48 írta IndianA » Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5961 Dátum: 12 feb 11, 11:12:57 »

Nem jelenteném ki, hogy erősebb lesz majd Sasuke. Manga lassan olyan szinthez ér ahol már atombombát kéne dobni, hogy valaki erősebb legyen a másiknál. Szerintem kb. egy szinten lesznek majd és valami baromi látványos harcot tár elénk Kishi mester. Én azt sem tartom kizártnak, hogy Sasukenek is feléled a R'innegan majd. Na úgy már lesz keresni valója bárkivel szemben!
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5962 Dátum: 12 feb 11, 11:23:40 »

Erőben soha nem lesz olyan erős mint Naruto. Jobb lehet nála de erősebb soha az életben még Rin'negannal sem. Sasuke egy technikai shinobi aki leginkább a szemeire és az azok által létrehozott jutsukra támaszkodik. Viszont nem versenyezhet a Naruto által bírt erővel ebben a szegmensben. Következtetésképpen Sasukének az előre tervezés és jutsu ismeretével kell felülmúlni Naruto erejét és ellenállását. Ezzel szemben Naruto a rengeteg erejére és ellenállásával kell, hogy legyőzze Sasuke képességeit.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5963 Dátum: 12 feb 11, 11:32:25 »

Ez egy szép megfogalmazás volt rini67! Azt hisztem ebben benne volt minden, mi a különbség a két karakter között!
Azt azért tegyük hozzá, hogy a R'innegan azért elég jelentősen megnövelné Sasuke támadás ill. védekezés abilityjét. Mosolyog
Sasuke intelligenciájával, ha úgy harcol mint ahogy Deidara ellen tette és nem dühből, akkor szép combokat tudna kivitelezni. (nem a nőiességére értve  Pojén )
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 11, 11:57:40 írta Tr4nCe » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5964 Dátum: 12 feb 12, 19:27:32 »

Felhoznék két új harcot: Nagato+Itachi vs Kakuzu,Kisame,Deidara,Hidan szerintetek kik nyernék ezt a harcot? Másik pedig pein(6testtel)+itachi vs kakuzu,kisame,deidara,hidan. Itt ahol 2vs4 van szerintem pein az hatásosabb lenne szóval pein+itachi-nak adnám ezt a harcot olyan 56-44-re. Itachi+Nagato-nál ott is itachiéknak adnám, de kevesebb százalékba mert azért hét test mégis hatásosabb 4ellen igaz, hogy itt pein lassabb meg gyengébb, de több ember ellen szerintem ez hatásosabb szóval itt Nagato+itachi-nak adnám 53-47-re ezt a harcot.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 12, 19:49:19 írta Mach5 » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5965 Dátum: 12 feb 12, 21:31:02 »

Nagato+Itachi vs Kakuzu,Kisame,Deidara,Hidan: Hidant és Kisamét gyorsan leszednék, mert lassúak hozzájuk képest, kivéve, ha Kisame vizet idéz. Akkor viszont Hidan nem tud harcolni, Deidara kimenekül madárral, és dobálhat halacskabombákat, Kisame cápában támadhat, nem kell félnie a genjutsutól sem, mert érzi a szagukat. De Nagato megidézhetne pár állatot, és kimenekülhetnének, Amaterasu nem tudom, hogy működne víz alatt. Szóval amíg víz alatt vannak van a legnagyobb lehetőségük, Kakuzunak sem jelent problémát ott a fonalaival döfködni, de Nagato Shinra tensei-jel, Itachi meg Susanooval kivédhetné az összes támadásukat, ha nagyon gyorsan és összehangoltan dolgozik a négyes, talán még elkaphatják Itachit a Susanoo előtt, de nem látok rá nagy esélyt. Szárazföldre érve Amaterasu Susanoo kombóval Itachi is elég ellenük, Hidan egy idióta, genjutsuval elkapná, Kisame ellen tűz technikák, közben kikerüli Kakuzu támadásait (még Kakashinak is ment úgy ahogy, nemhogy egy fullos Itachinak), meg dobálhatja azt a távolsági jutsuját is. Deidara sejtrobbantó technikáját észrevenné, de nem tudom, kivédi-e a Susanoo, szerintem igen. (Azért Deidara durván erős volt.) Itt a másik esély a győzelemre (de akkor csak Dei marad életben), ezért és a vizes dolog miatt csak 95% Itachiéknak.

Másiknál ugyanez, kivéve, hogy a vízben sebezhetőbb Tendo Pein, Kisame elintézhetné. Mechanikus karok Kakuzu ellen, a többit pedig elég könnyedén meg lehetne ölni, kivéve a lélekkihúzóst (ezt szerintem megoldanák mondjuk Deidarával szétrobbantatva), a kérdés az, hogy tud-e állatot idézni, és kimenni a víz alól. Mert ha nem, akkor víz alatt kell Itachinak harcolnia, és van esély arra, hogy Kisame kivárja, amíg megfullad. De már alapból az is feltevés, hogy van lehetőség víz idézésére, ahogy Itachit ismerjük, már azelőtt levágja Kisame kezét, mielőtt kimondja, hogy Suiton.
Itt csak 75% Itachiéknak.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5966 Dátum: 12 feb 13, 08:54:23 »

EGy shinra tensei, és volt víz, nincs víz. Vagy genjutsuzni Kisamét is elég. Ezenkívül Itachi is használ víz elemet, ha jól emlékszem tolt mizubunshint, szóval KIsame megeheti akár a saját fősztjét is egy jó meglepi támadással. A samaheda akár el is szívhatná a Susanoot, de erre meg megint ott a genjutus, plusz NAgato sem fog tétlenül állni, és biztos, hogy az a kettő jól összedogozna. Nagato amúgy tud repülni is MAdáron, de ha nayon akar, nélküle is kicsit (lásd amikor Pein Konoha fölé lebegett), úgyhogy ITachi is, innentől még a bazinagyvízbörtön no jutsu, meg iylesmi sem lenne gond. EGy villámelem még a c4 ellen jól jönne, de Deidarának nem lenne ideje és alkalma hazsnálni szerintem, plusz az óriás bunshinját még robbanás előtt is le lehet pecsételni,vagy Nagato is tud ellene teni ezt-azt.
Én is egy kilencven százalékot legalább Itachiéknak adok.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5967 Dátum: 12 feb 14, 15:08:54 »

Itachi-Nagato vs. Deidara-Kakuzu-Hidan-Kisame:

110% a két dojutsusnak. Nagato miatt kakuzu elemi támadásai, és kisame vízburokja kilőve, és ezekkel együtt az összes ninjutsu. Csak a taijutsu maradt a 4-nek. Viszont fordítva ez nem igaz. Nagato támadhatja 4-est mind az 5 elemmel, a 6 úttal, Itachi meg az amaterasu-sus'sano-tsusokyumi-katon-suiton jutsukkal, és persze nekik is jó a taijutsujuk, legfőképpen nagatónak, messze felülmúlja a 5-sét, még itachi taijutsuja sincs sehol nagatóéhoz képest. Nagato sérült lábakkal(ugye küzdött Hanzouval, és az edo tensei is sérült lábakkal hozta vissza) felvette a versenyt sárgalámpás narutóval, aki olyan gyors mint minato kb.(!)(!) plusz bee-vel. Vagyis gondolhatjuk hogy milyen brutális ha nincs baj a lábával.
Nagato véleményem szerint egyedül is 90% eséllyel indul a Kisame-Kakuzu-Deidara-Hidan-ék ellen. De, így hogy itt van itachi is, szétaláznák őket.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5968 Dátum: 12 feb 16, 18:50:33 »

Szerintem Itachi-Nagato vs. Deidara-Kakuzu-Hidan-Kisame csatában 80-20 ra verné a két doujutsus a többieket.
Már sok csatát olvashattunk amelyekben más más ellenfelek harcolta(sőt mindegyik ilyen volt)...Most felvetnék egy olyan csatát,ami kicsit furának tűnhet de felvetem.Naruto Kurama 4 farkú módban(amikor olyan rókás formát vesz fel,hogy kezén-lábán jár) vs jelenlegi Naruto lámpsá mód és remete mód nélkűl.
Naplózva

kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5969 Dátum: 12 feb 17, 15:33:31 »

Az tuti hogy a jelenlegi "lámpás" naruto nyerne. Mivel a 4. faroknál még nem teljes az erő. Bár a jelenlegi módban sem, de most sokkal erősebb.  Ördögi  És a negyedik farokkal még Orochimaruval sem tudott végezni. A "lámpás" módban meg már sokkal több erősebb shinobit tett újból hidegre >.< .  Gondolkozik Kabuto Yakuushi és Sasuke Uchiha vs. Hashirama Senju és Namikaze Minato  Faceg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 396 397 [398] 399 400 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!