24 szep 25, 11:24:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199305 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #5925 Dátum: 12 feb 02, 20:56:09 »

renato: oké, akkor nekem tobiról egy rohangáló maszkos hülyegyerek jut eszembe, Deidara is megveri kéz nélkül.
Viszont egy mozgásképtelen embert még ő is le tudna győzni  Hümm-hümm Látom nem nagyon érted mire írtam azt. Sabaku írta, hogy ő 1v1 harcot vesz most figyelembe, én pedig megemlítettem, hogy ha 1v1 (tehát elveszi Tobitól az ereje túlnyomó részét), akkor Nagato is induljon a kezdeti állapotával.

Gaara vs Temari&Kankuro: egyértelműen a Kazekage a győztes már ha csak abból indulunk ki, hogy képes repülni, és onnan támadást zúdítani a testvéreire.

Gaara vs Gai:
Az arany kis mértékben mindenhol megtalálható, ha órán nem is ragadt rád ez, legalább a mangából megjegyezhetted volna.
Kisamét valóban egy ütéssel fektette ki, azonban ha jól rémlik (igen, jól rémlik) hal úrfi nem védekezett Gai ellen, sőt, támadta őt.
Nem mindegy, hogy a sima homokon tört át a gyengébb típusú Gaara ellen, vagy a mostani, Kazekage típusú Gaara pajzsát zúzta le. A C3-at simán felfogta egy egyszerű (ha jól emlékszek, még csak nem is chakrával átitatott "hordós" homokkal) homokpajzzsal, gondolom az arannyal dúsított homokpajzs még a Hirutorát is felfogná.
Egyetlen esélye van Gainak, ha egyből 7. kapuval kezd és lerohanja az ellenfelét. Szerintem eléggé egyértelmű ez a harc.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5926 Dátum: 12 feb 02, 21:01:13 »

Kisame azért nem volt annyira legyengülve hiszen menekülés közben egy nagy halom chakrát szívott el Aobától. Ezzel a chakrával bőven kipótolhatta azt amit elvesztegetett  a kardjában várakozva. Ha olyan gyenge lett volna akkor azt az utolsó óriási jutsut nem is tudta volna megcsinálni. Pechére pont egy olyan fickót talált ellenfeléül  mint Gai aki nem használ chakrát a támadásához. Gaara minden bizonnyal sokkal keményebb ellenfél lenne mint gondoljuk. A győzelem attól függene szerintem, hogy hol játszódna le a harc és milyen távolságból indul az egész csata.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5927 Dátum: 12 feb 02, 21:29:43 »

Kisame? Hány napig nem evett/ivott? Elég sok. Nem hiszem, hogy csomagolt neki az anyukája szalámis zsömlét Samehdába. Látszott is, hogy eléggé le volt fogyva. Ezt nem tudja egy közpes jounintól lezívott pár csepp chakrával pótolni Mosolyog
A Gaarás harcot meg úgy értettem: Kazekage Garra (aranyat rátok bízom) vs. Gai X kapuval. Én is Gaarának adom, de azért nem epic win-nek. Olyan... 55%-ot adok neki arany nélkül, arannyal megy mondjuk 65-öt.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5928 Dátum: 12 feb 03, 17:43:16 »

Gaara vs. Gai

Gai úgy is lelenne alázva, ha rögtön 7 kapuval kezdene. A kazekage sima,  gyengébbik fajta homokkal kivédte deidara c3-as támadását, ami egy falut(!) porrá zúzott volna. Gai hirotorája erős, de az akatsukis c3-sához képest egy gyenge fuvallatnak számít. Gaara mindenféle megeröltetés nélkül kivédené a hirotorát. Ez a harc olyan mértékű alázás lenne hogy még lee is megérezné. 110% gaara javára.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5929 Dátum: 12 feb 03, 18:16:46 »

Azt elfelejtitek, hogy Gai jóval gyorsabb a kapuk után, mint Gaara homokja. Lee vs Gaara-nál Lee is képes volt megütni kapuk nélkül. Persze Gaara (és a homokja) is fejlődött, de most nem Lee ellen megy aki 5. kapuval 1 támadást hajtott végre és térden csúszott, hanem Gai ellen aki úgy mászkál a kapukkal, mintha ki se nyitotta volna őket.
Nem kell, hogy eltalálja Gaara-t a Hirutora, sőt Gai-nak nem is kell használnia. A sebességével és az erejével is kicsinálhatja Gaara-t.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/5  Amúgy meg ez se kis erejű támadás
Ahogy rini írta teljesen terepfüggő. Sok homok=Gaara győzelme, kevés homok=Gai győzelme.
Aztán lehet, hogy Gaara semennyi esélyt se kapna győzelemre... Ha Gai vesztésre állna kinyithatná a 8. kaput és kihozhatna egy döntetlent.
Gaara nem lenne képes felvenni a versenyt 5 bijuu-val, Gai viszont látott némi esélyt ezért akarta megnyitni a 8. kaput. Ebből még azt is lelehet szűrni, hogy a 8. kapuval egy kis időre bijuu szintű ereje lesz. Meg azt is, hogy ha már meg kell halnia nem ül(áll) tétlenül, hanem megpróbálja a 8. kaput 50-50 alapon.

Az én álláspontom: sivatagban döntetlen, egyéb terepen Gai a győztes.
Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5930 Dátum: 12 feb 03, 18:28:49 »

Gai úgy is lelenne alázva, ha rögtön 7 kapuval kezdene. A kazekage sima,  gyengébbik fajta homokkal kivédte deidara c3-as támadását, ami egy falut(!) porrá zúzott volna. Gai hirotorája erős, de az akatsukis c3-sához képest egy gyenge fuvallatnak számít. Gaara mindenféle megeröltetés nélkül kivédené a hirotorát. Ez a harc olyan mértékű alázás lenne hogy még lee is megérezné. 110% gaara javára.

Szerintem lehagytad a szmájlikat, mert ezt nem gondolhattad komolyan. Az egy dolog hogy a C3-as robbantás nagyobb erejű mint a Hirotora, de szerinted az a zuhanó vmi és Gai sebessége között nincs különbség?

Ha már Deidarához viszonyítjuk, akkor meg kellene azt is nézni hogy Gaara miként védekezett a négyszárnyú madarak ellen. Azok olyan gyorsak voltak a számára, hogy csak a homokgolyó maradt mint védelem. Azt is tudjuk hogy csak a hátán hordott spéci homokot tudja gyorsan irányítani. A lényeg hogy Gai szerintem a 6. kapu után bőven veri sebességben a madarakat, azaz lehet Gaara még védekezni sem tudna a támadás ellen mert sokkal gyorsabb tőle Gai.

Azt kizártnak tartom hogy Gai egyből a 7. kapuval kezdené a csatát, ezért adok némi esélyt Gaaranak: 50 : 50 %
(ha úgy kezdődik a harc hogy Gai kinyitja a 6. vagy 7. kapu akkor annyi Gaaranak.)

Ennyi villámkezű embert ...  >.<# Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 03, 18:29:36 írta CsukiIce » Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5931 Dátum: 12 feb 03, 18:37:40 »

Gai-nak is ugyanúgy megterhelő a kapuhasználat mint Lee-nek, miután ellőtte a Hirutorát, Kisame cápája épp hogy nem zabálta fel élve. 1-2 fejezettel később meg abba bele akart halni, hogy Naruto rátette a kezét a vállára. Nevet

Az lehet, hogy Gai veri sebességben a madarakat, de az agyagbombákkal ellentétben Gai nem tud repülni. Tehát miután 1-2-szer sikerül megütnie a Kagét, az felrepül 200 méter magasra és addig küldi a homoktámadásokat míg ki nem lapul a konohai. Én szinte semmi esélyt nem látok Gai számára.
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #5932 Dátum: 12 feb 03, 19:48:53 »

Gai-nak is ugyanúgy megterhelő a kapuhasználat mint Lee-nek, miután ellőtte a Hirutorát, Kisame cápája épp hogy nem zabálta fel élve. 1-2 fejezettel később meg abba bele akart halni, hogy Naruto rátette a kezét a vállára. Nevet


Miután  Gai előtte a Hiroturát még bemosott egy szépet Kisamenek + vissza is vitte a szigetre, ami nem egy pillanat volt. Szerintem majd csak azután szünhetett meg teljesen a technikája, és roncsolódhatott szét a teste.

Gai chakrakuppal biztosan gyorsabb mint Gara homokja, + a Hirutora eléggé erős technika ahhoz, hogy Garat kiüsse, vagy legalább annyira meggyengítse, hogy utána Gai lazán bevigyen neki egy nyaklevest Mosolyog
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5933 Dátum: 12 feb 03, 19:57:01 »

Oké, ez így mind szép és jó, de mi van akkor, ha Gaara-nak eszébe jut, hogy ő tud repülni a homok segítségével? Akkor nem számít, hogy Gai hány kaput nyit meg, milyen erős és gyors lesz,  attól még nem fog tudni repülni.
Ha a harc a földön játszódna, akkor Bozontos Szemöldök Sensei tényleg bevihetne néhány kemény ütést a kazekage-nak.
Itt aztán tényleg minden a harc körülményein múlik... ikszdé
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5934 Dátum: 12 feb 03, 20:50:08 »

Most nem azért, de a Hirutora előkészületeit átgondoltátok?
Gai beszélget magával/körülötte lévő emberekkel, hogy ezzel vége az életének, belepurcan, csókolom (2-3 perc).
Elkezd puccsítani és nyögni (bár senki sem áll mögötte) (2-3 perc úgyszint)
És ekkor készülhet elő a Hirutorával, ami megint elvesz 1 percet az életéből.
Ez alatt Gaara már Enellel teázik a Holdon, olyan magasra repül. Valamint a szokásos "belepurcanok, mert úgy döntöttem" dolog alatt hetvenhétszer megölheti még Konohamaru is Gai-t.
De mivel nem hagytok más választást, így a szokásoshoz nyúlok: klónok. Ha Gaara létrehoz 5-10 homok klónt (Sasuke ellen használta, nem csak animében volt), azok pedig a szemöldökhuszár közelébe mennek, Gaara azonnal képes lenne akármelyik sukár homokos jutsujával kettétörni Gai-t. Vagy akár figyelemelterelésnek is megteszik, míg Gaara előkészül a Sabaku Soso-val, ami Gai csontvázát is összeroppantaná.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5935 Dátum: 12 feb 03, 21:20:11 »

Hát ja,ráadásul Kisamével a tűz-víz kategória voltak,csakhogy ironikus módon Kisame volt a tűz ^^

De vissza Gai-ékohoz: a döntő érv itt is a harctechnika: Gai stílusa roppant eredményes közelharcot tesz lehetővé,viszont a használó biztonságába semmi energiát nem fektet, sőt,még elég durván árt is az egészségének, mert mindent a támadásra tesz fel. Aztán ott van Gaara harcmodora, ami egyrészt alapvetően távolsági stílus, méghozzá igen-igen jó ez is, de itt még ott van pluszba a (majdnem) abszolút védelem. Ha ezt a kettőt összevetjük,akkor már is látjuk, hogy Gai nem kicsi hátránnyal kezdene akkor is, ha az erejük egyforma lenne. Na de Gaara biztos nem véletlenül kage,míg Gai egy nem mezei, de jounin.Persze a kage-nam kage nem feltétlenül számít, de azért nem árt ezt sem figyelembe venni. De azt nem tagadhatjuk,hogy Gaara ezt a távolról távadok + védekezek dolgot már naaagyon kis kora óta műveli, elég hardcore szinten. Őt vehetjük 'zseninek',míg Gai a keményen edzők táborát erősíti. (:
EB 0 kiszáll.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5936 Dátum: 12 feb 03, 21:39:36 »

Most akkor a raikege se ér semmit ellene, mert ő is közelharcos, nha jó neki van villám pajzsa, gai aza shinobi aki harcot tud lenyomni a kapuk terhelése miatt.Meg főleg a férfiasságával van elfoglalva, így nehéz neki.De mondjuk tapasztaltabb mint gaara, nha meg kakashi riválisa is,Azért anyira nem becsülném le .Ha időben nyit, nyerhet, na meg lehettt látni hogy erőbne és gyorsaságban alul maradt gaara leevel szemben is.Gai nyerhet,60-40 gaara javára.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5937 Dátum: 12 feb 04, 20:58:36 »

Gai mire kinyitja a 7.kaput addig gaara 6-szor felrepül 200 méter magasra, addig meg kénye kedve szerint gyilkolhatja a jounint. Ezenkívül simán szívathatja őt a klónokkal, a 2.mizukagét is megszívatta asszem 3-szor, gait szétszívatja vele. A hirotorát meg a homokkal lazán kivédi. Gai csak úgy nyerhet gaara ellen, ha a közelébe jut, és szétüti. De mivel gaara repülő távharcos, ez a lehetőség kizárva. Gainak esélye sincs.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5938 Dátum: 12 feb 05, 12:21:34 »

Az esélye sincs az túlzás, de valóban nem nyerne szerintem sem.
Mivel elég nagy itt a pangás, mondok egy új harcot: Jiraya vs. Kisame?
Nkeme ez egy tipikusan olyan harc, hogy kb. fogalmam sincs, kinek adom. Jiraya nyilván nem indít a nehézfegyverzettel ergo a békákkal, meg egyébként is, legalább 2 rész mire megidézi őket, addig meg Kiseme megenné reggelire. Jiraya ugye tűz típusú, ha jól emlékszem, de ezt Kiseme bánatára olajjal is tudja kombinálni. Ebből bármi kisülhet, egyenlőre én 50-50t adok, de az kommentek függvényében változhat, persze.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
malakian666
Vendég
« Válasz #5939 Dátum: 12 feb 05, 14:49:10 »

Csak ugye Kisaménak ott van a Samehada... kíváncsi vagyok, hogyha mondjuk bekajálja a természeti chakrát, békává változik-e, mert pl. Kyuubi chakrájával sem volt gondja, és Kisaménak van annyi vagy több chakrája, mint Jiraya-nak, (akár sennin módot is megtanulhatta volna Nevet). Bár amíg Jiraya átmegy sennin módba, Kisame ötször széttépi. Nyitna mondjuk azzal a vizes jutsuval, akkor Jiraya békákat idéz, bemászhatna valamelyik szájába, és valahogy kiugrálhatna, de ha ez nem sikerül, akkor víz alatt tuti halál az öregnek Kisaméval szemben. Ha viszont sikerül, még mindig elszívhatják a chakráját, és akkor megint csak Kisame nyer. Sima harcban helyt állna a hajával meg a tűz jutsukkal, előnye is lenne , de arra nem kerülhetne sor, se a sennin módra. Ha sennin mód sikerülnie akkor békákkal és tűz jutsukkal szemben nincs esélye Kisaménak.

Szóval: ha meglepetésküzdelem, Kisame nyer, ha tudják, hogy találkoznak, és már sennin módban megy oda a mester, akkor Jiraya.

Kb. egyenlő szinten vannak, ez jó harc lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!