24 szep 25, 11:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199312 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5910 Dátum: 12 jan 31, 20:26:51 »

Nem tudni milyen szinten tudja használni a Sharingant? Ez érdekes lenne ha nem láttuk volna tőle az Izanagi alkalmazását. Így viszont, hogy láttuk, hogy képes használni ezt a technikát, amely az Uchiha klán egyik legerősebb és mellesleg az egyik titkos jutsuja. Nyugodtan elmondhatjuk, hogy a legmagasabb szinten képes kezelni a Sharingant. Azért mert valakitől nem látunk bizonyos technikákat azért nem kell azt feltételezni, hogy nem is tud többet. Gondoljunk csak bele abba, hogy az akadémián vizsgafeladat volt a klónok használata. Anélkül nem is léphet tovább. Mégis soha nem láttuk, hogy például Neji használt volna akár egyet is. Az viszont érdekes, hogy Lee ezt hogyan tudta teljesíteni ha ez vizsgafeladat.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5911 Dátum: 12 jan 31, 20:52:32 »

Danzou is használt Izanagit... Mégis beszivatták egy nem túl magasszintű genjutsuval is.
De Tobi szerintem jól használhatja a Sharingant, ez annyit jelent, hogy "átlátja a dolgokat". Saját technika mindenkinek változó, szerintem az lenne a logikus, ha a teleportálás is Kamui-szerűség lenne, szóval MS technika, mert a sima Sharinganról nem volt szó, hogy ilyeneket tudna.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 31, 20:57:05 írta malakian666 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5912 Dátum: 12 jan 31, 20:55:07 »

Guren vs Mei

Ha Mei jutsuja (akár a láva, akár a sav) képes szétzúzni Guren kristályait, akkor ő a győztes. Guren-nek nem igazán vannak más technikái a kristályon kivül, tehát ha az csődöt mondd, ő már temethető.

Guren vs Konan

Ez már érdekesebb küzdelem lenne. Konan papírjai nem biztos, hogy meg tudnák semmisíteni a kristály elemet. Viszont Konan-nak még ott vannak a papírok közé kevert bombák és (ha jól emlékszem) van egy technkája, amivel 10 percig is képes robbantani. Ha Guren-nek szerencséje van és Konan bombái nem érik el, talán övé a harc. Viszont ehhez óriási mázli kellene. kb. 20-80 Konan javára

Naplózva

fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5913 Dátum: 12 jan 31, 21:37:42 »

Hm.. Ennyire azért nem kéne gurent lebecsülni, koinant simán elverné(amiről TsunadeHime beszélt, arról a tüzijátékról, sahhoz nem tudni mennyi idő szükséges. De a papírbombákat  biztosan el tudná kristályosítani.
Mei terumi vs Konan---> Itt egyértelmű hoigy a mizukage nyer, a papírokat simán elolvasztja, elégeti. Továbbá konan gyengélye a víz elem, és mei azt pont ki is tudja használni. 80-20 Mei.
Mei terumi vs guren  --->egyszer már felhozták, és moist is meinek adnűm a győzelmet, mert a kristály mei ellen nem hoiszem hogy túl előnyös lenne, mert lávával szerintem elolvasztaná. 70-30 Mei.
Konan vs Guren--->mint már azt fentebb kifejtettem, Guren simán megnyerné a kristály elem miatt. 75-25Guren.

Új harcok Nagato(azaz inkább a 6 pein hullatest) vs Minato--->szerintem minatónak nagyobb fejtörést csakis tendo pein okozhatna, de a hiarisin no jutsuval(teleportáló jutsuja) kikerülhetné valahogyan a shinra tenseit, és az 5mp-es hatásszünetet is ki tudná használni, hogy telibe b*assza egy rasengannal(vagy többel). Meg minato nem mutatott még szinte semmit az erejéből, biztosan tud több fajta elemetis használni. Off(nagyon is): Kakashi is például 4 azaz 4 elemet is mer(ez halálbiztos) föld elemű fal pl, vízsárklányjutsu(víz), Tűzgolyó(tűz) chidori(villám)  :O  nos ennyi lenne, ha tévednék javítsatok ki.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5914 Dátum: 12 jan 31, 21:51:11 »

Kakashi 4 elem helyett csak 3-at tud használni. A 4. (tűz), csak animeben volt, a mangában nem. Tehát Minatonál maradva a legvalószínűbb, hogy 2 elemet tudott. Az egyiket meg is próbálta belerakni a Rasenganba, de neki nem sikerült. viszotn Minato pecséttechnikái is figyelemre méltóak. És talán a lepecsételt Peineket még a feltámasztós sem tudná visszahozni. Viszont a Peinek tudnának meglepetést okozni yondaiménak. Főleg a megosztott látótér, csakraelszívás. De így is a 4.-et látom esélyesebbnek 60-40-re.
Naplózva
Gery SSJ3
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 219

Super Saiyan


WWW
« Válasz #5915 Dátum: 12 feb 01, 00:43:59 »

Hm szerintem Nagato ellen azért lenne esélye még jó pár embernek rajtuk kívül, visszanéztem a Pein vs Naruto mecset, igen nagy korlát volt neki az idő, de sztem ez ugyan úgy megmaradt neki Nagato ként is. A jutsu elszívó technikát Naruto is kicselezte, sztem másnak is menne... Az tény hogy Nagato ként erősebb, de ugyan az a 6 út ál rendelkezésre és hasonló gyenge pontokkal csak itt 1 testben egyesültek.
Naplózva


--->3D Modeller<---
malakian666
Vendég
« Válasz #5916 Dátum: 12 feb 02, 14:42:18 »

Szerintem Nagatonak nincs korlát, egyszerre lelket rángatott, ninjutsut nyelt el, meg külső út mechanikus valamijével hadonászott.


Sakura és Suigetsu vs. Karin és Juugo, Suigetsu vs Juugo: Juugoval nem tudnak mit kezdeni, Sakura ütése sem lenne elég szerintem (meg veszélyes is lenne közelharcba keverednie, Juugo széttépné), Suigetsu meg kevés hozzá (bár baja sem lenne). Sakura mérgeket csinál? Talán az lenne az egyetlen esélyük, de 80-20-ban Juugo(ék)nak adnám.

Kankuro és Temari vs. Suigetsu és Juugo: Suigetsut nem tudnák sebezni, bábokat szétverhetné, de Temarit nem nagyon tudná megközelíteni (elfújja). Juugo viszont itt is brutális, Kankuro méreggel elkaphatná (ha valakinek nincs Raikage szintű taijutsuja, nehéz ellene küzdeni). 60-40, nehéz eldönteni, de talán inkább Juugoék megint.

Karin vs. Sakura: Karin csapatban jó, nem egy az egy elleni harcban. Sakura egy ütéssel végez vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 15:47:02 írta malakian666 » Naplózva
NandorHUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5917 Dátum: 12 feb 02, 15:35:39 »

Szerintem a Nagato vs Tobi-ban Tobi nyerne akár a Jinchuurikik nélkül is mivel, ha ő tényleg egy Uciha, akkor képes használni a Rinnegan összes képességét is: azaz a Sharingan részét is, így képes a Susanoora + más erős MS teknikára, abban az esetben, ha a másik szeme is MS. Illetve ha Uciha, akkor elvileg erősebb a teste? pl Nagato nem volt képes tökéletesen irányítani a 6 testet, mert gyenge volt hozzá, ezért lett tolókocsis + fogyott le. Tobi erősebb, neki meg sem kottyant irányítani a 6 testet. Szerintem az egyetlen ellenfél Tobi számára esetleg a mostani Naruto lenne vagy Madara, akinek minden képessége megvan: EMS, Rinnegan, Senju erő...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5918 Dátum: 12 feb 02, 15:52:35 »

1. Nem minden Uchiha képes hazsnálnia  rionnegant. Eddig egy darab Madarának ment.
2. Semmi nem utal arra, hogy Tobinak lenne mangekyou sharinganja.
3. Nagatot a Gedou Mazou szívta le, a hat test írányítása csak utána jött, már abban az állapotban.
4. TObi hat teste gyakorlatilag él. Edo zombik, saját chakrával, maguktól működő izmokkal, képesen az önálló cselekvésre. Őket vezeérelni picit könnyebb lehet, meg amúgyis két méterre voltak tőle.
5. Tobi maximum akkor nyerhet, ha beszippantja Nagatot, amihez viszont meg kell szilárdulnia, és bármiylen támadásat bekaphat.
Naplózva
kikolo001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5919 Dátum: 12 feb 02, 16:36:52 »

Nos. Arra semmi utalás nincs, hogy Tobi Uchiha lenne Neeem
Mangekyou Sharinganja nincs. És ha tudná használni a Rin'engan egyább képességeit akkro már biztos használta volna a Shinra'tenseit a Banshou'tennint vagy esetleg a Chibaku'tenseit.
De Nagato viszont mindegyiket tudja, mivel eredetileg Ő a Rin'engan örököse.
Csakhogy, Tobi kezében ott vannak a Bijuuk, Jinchuurikik és a téridő gát jutsu.
Szerintem egyértelmüen Tobi győzne. bow

őőőőőőőöööööömmmm......  Gondolkozik Ei Yotsuki VS. Jiraiya  ikszdé Pojén
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5920 Dátum: 12 feb 02, 17:14:16 »

Szerintem a Tobi-Nagato harc eleve hülyeség. Egyrészt nem értem, hogy Tobit mért a jinchuukkal veszitek rögtön: és speciel ha látok egy harcot első körben az 1vs.1 felállás jut az eszembe, mindenféle extra nélkül, mint az Edo tensei, vagy a bijuuk. A másik meg a Gedo Mazou (már ha Tobit többedmagával vesszük): jó kérdés, hogy melyiküknél lenne. Az, hogy szerintem a szobor igencsak Nagato felé húz, az egy dolog, lehet, hogy teljesen más alapon dől el. Mivel ennyi kérdőjel van, hozzá sem szólok, csak annyi, hogy Nagato alapból erősebb lehet Tobesz bácsinál.
 
Azt sem értettem, amikor az előző oldalon valaki felhoza Gurent,mert ha jól emlékszem már pászor átbeszéltük, hogy filler-karakterrel nem érdemes ilye játszani, mert az animések hajlamosak túlápolni őket. Ez csak személyes vélemény, nem kell megkövezni, ha nem értesz egyet.

Akkor pár új:

Sasori vs. Chio, Sakura nélkül.
Szerintem EPIC WIN Sasorinak, ellenméreg nélkül kb. az első 5 perceb elpatkol a nagyi. Sasorinak ott van a vashomok, a 100 báb, egy fél öbölnyi bébifóka kiírtásához elegndő méreg, anyámkínja. Pláne, ha nem hagyja magát, és nem áll le trécselni.

Gaara vs. Gai?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 17:26:30 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #5921 Dátum: 12 feb 02, 17:28:49 »

Felőlem nézhetünk 1v1 harcot is, viszont ha Nagato-ról beszélünk nekem az az egyszálbélű test jut eszembe, amivel nem hogy járni, állni sem tudott jóformán. Így viszont még nagyobb győzelem jár Tobinak, odamegy és simán beszívja, a másik dimenzióba pedig szórakozhat ahogy csak akar.

Chiyo vs Sasori: nem értem, egy nyilvánvaló harcot, ha tudod, hogy nyilvánvaló miért írsz be? Chiyo öreg is, gyengébb is, egyértelműen Sasorié a győzelem.

fefe: a gugli a barátod. Gondolom a Sandaime Raikage az, már csak az Ei-ből kiindulva+a guglis találatok miatt.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 17:38:45 írta renato » Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5922 Dátum: 12 feb 02, 17:29:18 »

Öm......... -.-" bocsi, de ki is az az eijocuki akit jiraiya biztosan leverne?(szerintem)??? Pls mondja meg valaki, mert nem tudom így elemezni, amúgy szerintem Csukiice, igazad van, hogy nincsen, oda is írtam, csak ez kb olyan volt, mint amit példának írtam. Tobi-vs Nagato nem nyilatkoznék, tobi erejét nem ismerem, szerintem még senki sem ismeri a TEJJES EREJÉT. De egy új harc lenne:

Shippuldenes Gaara(kazekage) vs Kankurou & Temari(mindkettejük a kagetali idején)    ebben a harcban szerintem garra nyerne, meg is mondom miért: ha kankurou mérgesgázt enged ki, akkor temari szinte nem is támadhat, mert a szél elemű tűmadás elfújná a füstöt, ezért korlátozottak temari támadásai. Kankurou még attól a bábjait távolsági támadásokra tudná használni, de nem mutatta teljes erejét, a sasori bábjának, víz is lehet benne, mertikor harcoltak sakuráék ellene, akkor víz elemű támadást tudott a báb(azaz, nem víz elemű, csak egy sima vízsugarat engedett ki) ami a homok gyengélye, tehát csak 60-40-et tudok adni garanak.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5923 Dátum: 12 feb 02, 18:58:08 »

Sasori vs Chio: a győzelem nyílvánvalóan az unokáé. Chio nem nyerhet Sakura nélkül, ahogy Sakura se tudta volna egyedül megölni, hiába volt nála ellenméreg.

Gaara vs Temari és Kanki A Kazekage lenne a győztes, semmi kétség. De nem azért, mert Temari elfújná Kanki mérgeit, hanem mert egyébként se lennének elég erősek. (azért ők se annyira h :figyelmeztet:lyék, hogy egyszerre használjanak szél elemet és mérgező gázt ikszdé )

Gaara vs Bozontos Szemöldök Sensei Elég klassz küzdelem lenne:) Gaaranak ugy-e ott vannak a homok jutsuk, a tökéletes védelem, és (ha jól tudom) az aranyat is képes már használni. Gai sensei nem igazán van otthon ninjutsu téren, de neki ott van a nemmindennapi taijutsu tehetsége és meg tud nyitni néhány chakra kaput is. Namártmost az a kérdés, hogy Gai át tud-e törni Gaara tökéletes védelmén? Szerintem ha megnyit néhány kaput, akkor lenne némi esélye, viszont, mint azt láthattuk Gaara védelmén eddig nem sűrűn hatoltak át. Így elsőre olyen 35-65 Gaara javára.
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5924 Dátum: 12 feb 02, 20:13:37 »

Gaara vs Bozontos Szemöldök Sensei 35-65 ? Az igen Elseggel
Lee már kapunyitás nélkül is áttjutott a védelmén Gaaranak, csak lábsúlyokat pakolt le. Gaara pedig csak akkor tud aranyat használni, hogy ha homokkal összefogja az aranyszemeket, de ahhoz először aranyat kell találni.Gai mellet szól még az is hoyg 7 kaput nyithat, amivel már annyira erös lett hogy Kisamét 1 ütéssel fektette ki. Gaara védelmét is max 3-4 kapuval simán át tudja ütni utána megápolja kicsit a pofikáját és KO Mosolyog
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!