24 szep 25, 09:26:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199253 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5895 Dátum: 12 jan 27, 11:17:20 »

Temari és Kankuro vs. Kakuzu. Itt Kakuzunak adnám a harcot. Temari a látottak alapján csak a szél elemre képes. Kakuzu tűz szíve elég nagy falat lenne számára. Kankuro bábjai a mérgekkel és egyéb rejtett csapdákkal akár még meg is lephetnék Kakuzut, sőt akár 1-2 szivet még el is intézhetne, ám kérdés, hogy a méreg hogyan hat Kakuzu fonaltestére. Ha hat, akkor nyilván jobbak az esélyeik. De olyan 70-30 arányú Kakuzu győzelemre tippelnék (ha hat a méreg), mindamellett, hogy Kakuzunak pár új szívet biztosan be kell majd szereznie.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5896 Dátum: 12 jan 27, 13:45:56 »

Kakuzu természetesen szétszedné a testvérpárost. Temari szél elemű támadásait kivédheti egy erősebb szél támadással, vagy tűzzel. Kankuro mérgei lennének egy kicsit problémások, de a kőbör miatt a mérgezett tűk kilőve.
Viszont azt alá kell írnom hogy láthattuk azt, hogy egy S osztályú ninja lealáz egy A osztályú ninját, viszont kettőt már nem biztos. Ezt nevezik csapatmunkának, a képességek kiegészülésének. És persze az S osztályú ninjának 2 shinobira kell koncentrálnia egyszerre, ami 100-szorta nehezebb mint 1-re figyelni.
A testvérpáros nagyon jól ismeri egymást, okos mind2, és véleményem szerint egész jól össze tudják hangolni a támadásaikat. De kakuzu túl nagy falat lenne... kb. 3-szor(!) annyi tapasztalata van mint a testvérpárosnak együttvéve, birtokolja az 5 elemet, S szinten használja mindegyiket, képes kombinálni őket, pl. föld+szél+tűz, és persze az akatsukisnak jó a taijutsuja, sokkal jobb mint a testvérpáros bármelyikének. Hanem ismerné egymást a testvérpárost, akkor 5%-ot sem kapnának. De mivel jól ismerik egymást, kapnak 15%-ot, többet semmi képp.

Viszont lenne egy másik harcom: Kakuzu - Hidan vs. Taka?(Átokpecsétes sasuke)+Asuma
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 14:10:51 írta IndianA » Naplózva
dris
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5897 Dátum: 12 jan 27, 16:49:29 »

Sajnos lemaradtam a deidara-neji-tenten harcról, most olvastam csak vissza, volt pár hozzászólás ami után elég ideges voltam, hogy nem tudok közvetlenül hozzászólni, nem baj most bepótolom.
tehát volt ez az ötletes kezdés miszerint sétálnak az erdőben és összetalálkoznak, itt nem nagyon értem hogy deiadara miért sétálna egyedül az erdőben, ha minden akatsukis párban mozog, meg eleve miért nem repülve közlekedik? efelett átsiklok, valahogy el kell kezdődnie a harcnak. na akkor tenten és neji rátámad közelről, itt jön a kérdés, hogy fel tud-e szállni a madárral, erre igen a válaszom, az indoklás pedig: deidara pont elég jó taijutsuból hogy kiharcoljon magának annyi időt hogy megrágja az agyagot és megformálja a madarat és rászálljon, de a kawarimivel vagy klónokkal is simán átveri őket, szóval szerintem ezzel a felszállós dologgal nincs probléma. amikor az égben van már nyert ügye van, ha a c1-eket védik is, de már ez is nehéz feladat, akkor ott van a c3 amire hülyeség volt azt írni hogy neji kivédi a forgással. ezt a védelmet ne értékeljük túl ennyire, a végén még erősebb lesz mint a sussanoo. (csak pl. feltételezzük azt hogy dei rádob egy c3at konohára, akkor ott mindenki meghal kivéve a hyuuga klánt mert ők elkezdenek forogni és megmenekülnek? vicces kép lenne hogy teljes épségben ott állnak sértetlenül egy kráterben ami nemrég még konoha volt) itt vége is lenne a harcnak.
ja de még itt a feltevés arra az esetre is ha valahogyan leszednék dei-t a madárról amire borzasztóan kevés esélyt látok, de tegyük fel ezt is. szóval dei leesett a madárról előtte már ellőtt egy c3-at vagy egy c4-et és ő is meghalna (ez hangzott el valakitől) vagy a B verzió miszerint ezeket nem használta csak simán leesik és tenten és neji közelharcban elintézik. erre az az ellenvetésem, hogy esés közben még mindig tud egy új madarat csinálni, de ha esetleg valamiért még se akkor csak simán lemászik a föld alá és már is védve van a robbanástól vagy akármitől. ezt már egyszer ellőtte kakashiék ellen és neji mintha akkor se vette volna észre hogy deidara a föld alatt gubbaszt.

szerintem ezekre már nem lehet azt mondani, hogy nincs megindokolva csak annyival hogy deidara pro...
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5898 Dátum: 12 jan 27, 16:55:33 »

Egy átokpecsétes Sasuke is elég Hidanra. Genjutsu ellen nem tud mit kezdeni, itt vége is a dolgoknak. Hidan a leggyengébb akatsukis szerintem. Ők Kakuzuval voltak jók ketten, illetve bijuu-befogásra volt hatékony a képessége.
Sasuke tud repülni, felfelé Hidan nem fog kaszát dobálni, chidori-pengével szétvágná egyébként is, mert sebességben is leveri. Nem is beszélve arról, hogy Hidan hülye, Sasuke meg jól taktikázik (Kakashival sok közös vonást mutat).
Suigetsu ellen nem hatna Hidan technikája, nem tud vért szerezni, mert ugye vízzé válik Nevet Úgyhogy még ő is szétvagdosná.
Juugo ellen sem lenne sok esélye, mert ugye nekimegy, mint egy őrült, nincs ideje szertartást végezni.

Hidan tényleg csak csapatmunkában jó magasabb szintű shinobik ellen. Túlságosan egysíkú a harcmodora, ha csinálna akár egy klónt, vagy lenne védekező technikája, akkor igazán erős lenne a halálos jutsujával.

Új: Tobi vs. Nagato?
Én Nagatonak adnám, mert a Rinnegant nem tudja Tobi kihasználni, és egyébként is, Nagato a legjobb Nevet
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5899 Dátum: 12 jan 27, 17:52:11 »

Idézet
Új: Tobi vs. Nagato?
Én Nagatonak adnám, mert a Rinnegant nem tudja Tobi kihasználni, és egyébként is, Nagato a legjobb

Szerintem ez eléggé kevés ahhoz, hogy megindokold ki a jobb:D csak azért mert leírod, hogy nagato a legjobb. Amúgy hol olvastad, hogy rinnegant nem tudja tobi kihasználni? Tudtommal még nem is harcolt keményen, hogy kihasználja és tudtommal naruto még észre is vette, hogy a rúd az sokkal erősebb mint ami nagatoé volt gondolom kishimoto nem hiába írta bele ezt a kis dolgot, hogy legyen kis viszonítás. Amúgy nagato erősnek erős, de akkor is tobinak adnám ezt a harcot azért mert ott van az, hogy támadások elől elmehet és akkor semmit se érnek a jutsuk, ott a fa elem is, sharingan is amivel jól le lehet követni a mozgásokat, és a rinnegan is ott van. Ha nem bírja olyan szinten használni mint nagato (nem volt ez leirva, de tegyük fel) akkor viszont egy döntetlenre hoznám ezt a harcot mert ott van tobinak a láthatatlan mód és azzal kicsit fárasztani tudná nagatot meg akár úgy is elkaphatná ahogy minatot, csak azzal a különbséggel, hogy minato sokkal gyorsabb mint nagato és tobi majdnem lépést bírt tartani vele. Ezt a harcot csak akkor lehetne szerintem jól felhozni ha látjuk, hogy tobi hogyan használja a rinnegant. Ha úgy mint nagato akkor egyértelműen ő nyer, ha rosszabbul akkor kb. döntetlen lenne vagy egy szoros harc után nagato valahogy elverné.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5900 Dátum: 12 jan 27, 19:23:32 »

Ja, csak sokat írtam Hidanról, és el kellett mennem Nevet
Szóval: Rinnegan igazi hatalma: ninjutsuk nem hatnak rád (úgyhogy gondolom Tobi- MS doujutsuja sem), taijutsu shinra tensei, bansho ten'in miatt esélytelen (Nagatónál 5mp korlát sincs), genjutsu a problémás. SPOILER: Bár ha a Rinnegan a Sharingan továbbfejlődése, akkor szerintem elég nagy logika fail, hogy semmit nem ér illúziók ellen. És Itachiék Nagatót úgy verték le, hogy már Kabuto irányította, ez nem tudom, mennyire hátráltatta. Hiába megmarad minden harci tapasztalata, nem tudom, ő gondolkodik-e, vagy hogyan működik pontosan a dolog.
SPOILER: Ha Tobi rendesen tudja használni a Rinnegant, akkor most odateleportál Naruto elé, benyeli a bijuu bombát, és ráküldi a saját állatkáiét. Problem? Nevet

De Kishi azt hoz ki a harcokból, amit akar, pl. Sasori vs Sakura, Chiyo (vashomokkal szétszedhette volna a csajt, ahelyett, hogy magát az értékes emberi bábot küldi oda teljesen feleslegesen, logika megint hibás), vagy Deidara mondjuk vérmérséklete miatt felrobbantotta magát, ahelyett, hogy addig dobál akár legbénább bombákat, amíg Sasuke ki nem merül elájulásig/ elteleportál.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 19:25:39 írta malakian666 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5901 Dátum: 12 jan 27, 19:26:32 »

Kakuzu vs. Temari és Kankuro: Én ezt szorosabbnak látom, mint ahogy azt leírtátok. Kakuzu egyáltalán nincs túlrőben, mert Kankuronak van négy bábja, amiből az egyik Sasori, Temarinak meg ott van a menyét, ami lássuk be, nevetségesen erős, két három szívet tuti lekeszál, ha beindul. És azt se felejtsük el, hogy Temarri jobban használja azt az egy elemet, mint Kaki az ötöt egyszerre, és Kankuro is tud tüzet használni Sasori lángszórója képében. Persze Kakuzu nyerne, de én csak 60%-ot adok neki.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5902 Dátum: 12 jan 27, 20:09:47 »

Idézet
Ha Tobi rendesen tudja használni a Rinnegant, akkor most odateleportál Naruto elé, benyeli a bijuu bombát, és ráküldi a saját állatkáiét. Problem?

Talán azért nem csinálta ezt meg mert láthatjuk, hogy sporol az erejével és inkább kivárja a harcot és helyette 5bijuu harcol ami nem kis falat még hachibinek meg narutonak se. Nem látom és szerintem ő se látja az értelmét, hogy akkora bijuu bomba elé beálljon és elnyelje mert 1 az, hogy túl sok chakrát levenne szerintem, 2 az, hogy ott van 5bijuu akit irányítania is kell és jobb akkor beleszólni a harcba amikor már látja az értelmét is.

Idézet
Rinnegan igazi hatalma: ninjutsuk nem hatnak rád (úgyhogy gondolom Tobi- MS doujutsuja sem)

Tobinak tudtommal sharinganja van ms-t nem láttuk és teleportálást nem is arra értettem, hogy majd azzal öli meg a nagatot. Hanem láthatatlanná bírná tenni magát, hogy ne bírja eltalálni nagato és akkor támadna amikor akarna.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5903 Dátum: 12 jan 27, 21:05:58 »

Éppen hogy elnyeli a technikából származó chakrát.  Mire spóroljon? Harcolnak, és már csak ezek ketten kellenek a tervéhez. Akkor szól bele a harcba, amikor látja értelmét is? Annak nincs értelme, hogy elintézi őket, amíg tudja? (Ja nincs, mert Naruto a sorozat címe, és Tobi nem nyerhet.)

"Tobinak tudtommal sharinganja van ms-t nem láttuk és teleportálást nem is arra értettem, hogy majd azzal öli meg a nagatot. Hanem láthatatlanná bírná tenni magát, hogy ne bírja eltalálni nagato és akkor támadna amikor akarna."
Én meg nem tudok róla, hogy Tobi láthatatlanná tud válni Nevet Te is tudod, mire értettem a MS-jutsut, akkor mondom úgy, hogy Tobi nem tudja elnyelni Nagatot, és semmivel nem képes ártani neki. Ő viszont csak öt percig tud ilyen "láthatatlan" formában maradni, de nem tudjuk, pl. bansho tennin hogyan hat-e rá ekkor. Szerintem ennek Tobi elteleportálás lenne a vége, esetleg Izanagival meglephetné (ha Nagato leengedi a védelmét amikor azt hiszi, megölte).
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 11:52:14 írta malakian666 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5904 Dátum: 12 jan 27, 23:50:47 »

Ha nem gond akkor még írnék én is a Neji vs Hidan harchoz egy véleményt.

Ha jól vettem ki a hozzászólásokból akkor azon ment a vita, hogy Neji hagyná-e beállni Hidant a körbe vagy nem. Ezzel csak az a bibi hogy tudtommal Hidan a vérszerzés után rajzolja a kört és szerintem már eddig sem jutna el az Akatsukis. Hogy miért? Mert Neji taijutsuja olyan védelmet biztosít a közelharcban, hogy Hidan még hozzáérni sem tudna. Azt pedig remélem senki sem gondolja komolyan, hogy a kaszája ide-oda dobálásával majd valahogy megsérti a Hyuugát, akinek a Byakuganja 360 fokban lát. Még viccnek is rossz. A lényeg hogy meglepetésszerű támadások kilőve, taijutsuban meg sem közelíti Neji-t. Eddig 50 - 50 % legrosszabb esetben is.

A másik dolog a regenerálódása Hidannak. Ez is vicc. Naruto és Hinata sem tudta mozgatni a karját miután elzárta a chakraereket vagy a gócpontokat Neji. Az oké hogy nem használja a chakráját Hidan (attól még vannak chakraerek), de a kezét csak kellene. Tegyük fel hogy az akatsukis gyorsan gyógyul. Szerintetek a chakrát látó Byakugan nem venné észre hogy valami nincs rendben? Ha beviszi azt a támadást Neji amelyiket most a háborúban is mutatott vagy azt a 64 ütéseset, hiába regenerálódik gyorsan Hidan, másodperc töredéke elég lenne ahhoz, hogy Kunai-jal levágja a fejét. Azt viszont elismerem hogy azon a Hyuuga is meglepődne, mikor Hidan még így is beszélne. Bár ez sem biztos, mert a chakrát így is látja.

A másik dolog, hogy azért ne vegyük már egy kalap alá a Neji vs Naruto vagy a Neji vs Hinata harcokat a Neji vs Hidannal. Még szép hogy a rokonát nem akarja megölni. Nem is tudom ki logikázta ezt ki, de ááááááááááááá  >.<#  Technikai KO  >.<#

Azt még kiemelném hogy Neji jounin, azaz 1, de inkább 2 elemet tud használni, legalábbis Kakashi szerint a jouninok többsége 2-t biztos tud.

Véleményem szerint ez egy meglehetősen kedvező arány Hidan szempontjából: Neji győz 75 - 25%


Tobi - Nagato

Egy kérdés: Miért gondoljátok azt, hogy Tobi tudja olyan szinten használni a Rinnegant mint Nagato? Akkor miért adta tovább Tobi ezeket a szemeket Nagato-nak? Szeretem az ilyet, amikor a tolvaj Tobit istenítik. 1 Rinnegannal nehogy már azt tudja mint Nagato. Ez kb olyan mintha Kakashi olyan szinten tolná az MS-t mint Itachi. A kifáradástól eltekintve, itt arra gondolok, hogy MS - MS, de mégsincs Kakashinak Susannoja (tudom miért nincs). De akár mondhatnám példának Madarát és Tobit is. Megnéznék egy olyan fa elemet Tobitól, mint amilyet Madara mutatott.

A beszippantás biztos nem működne két dolog miatt: Ehhez szilárdnak kell lennie Tobinak -> Nagato elszívhatja a támadást vagy tolhat egy Shinra Tenseit vagy akár rögtön jöhet a lélektépés. Amit nem tudunk, az az hogy a Shinra Tensei és a Banshou Tenin átengedhető-e. Az ST valószínűleg igen, de a BT szerintem hatna Tobira. Ekkor már csak a gyors teleportálás működik. Nagato az esélyes, legrosszabb esetben is 50 - 50 %.



Pár off megjegyzés: Ne legyen már minden 2. hozzászólásban ott hogy ez egy trollbarlang, főleg akkor ne mikor olyan hozzászólásra írjátok ezt, amely rendesen ki van fejtve plusz indokolva. Az is vicces hogy olyanok írják másokra, hogy troll vagy HSZ vadász, akik csak idén januárban toltak 400+ hozzászólást.
Malakian666: egy jó tanács és kérés -> légyszíves válts más (sötétebb) betűszínre, mert így nehezen olvasható.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 00:14:03 írta CsukiIce » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5905 Dátum: 12 jan 28, 09:08:14 »

Tobi képes használni mind a hat utat, egyedül azért nem ruházza fel most ezekkel a testeket, mert Kakashiék álmukból felriasztva is képesek megmondani, hogy melyik testnek mi a gyengéje.
Valószínűleg nem használja olyan jól a Rin'nengant, mint Nagato, de Nagatonak sincs Sharinganja. Ez pedig a mozdulatok lefigyelése szempontjából igen nagy erőt ad a maszkos seggarcnak.
Chikushodo kilőve, Jigokudou kilőve, maradt Tendo-Ningendou-Gakido-Ashurado.
Alapjába véve Tobi a Jinchuurikikre támaszkodva nyomatja most a harcokat, szóval nem igen hiszem, hogy a mecha test bármire is menne, szétzúznák elég hamar.
Ningendou komoly gond lenne, mivel a Bijuu formában nagyon könnyen kirángathatná a lelkét bármelyik testnek. Egyetlen kivétel van: Yagura, szerintem ő képes lenne tartani magát, hisz élete során ő volt az egyik tökéletes Jinchuuriki, átélte már a kötélhúzás rejtelmeit (Yugito-ról ezt nem jelentették ki, de véleményem szerint ő is legyőzte már a Niibit, csak ugye amit nem mondtak/fillerbe mondtak az nem érv.) VISZONT itt jön a képbe, hogy el kell kapnia Nagatonak az áldozatát, mielőtt kicibálja a lelküket, de a Sharingan rendesen megnehezítené a dolgát, mivel látnák a mozdulatait. Bashou Ten'ninre pedig menne válaszul ez Bijuu-dama, vagy akármilyen támadás, nem hiszem, hogy csak úgy egyesével magához rángathatná Nagato a testeket.
Tendo Shinra Tensei-e működne egy darabig, viszont ez még mindig nem egy halálos csapás. Chibaku gyenge pontja meg világos Tobi számára, egy szöggel ölném meg magamat, ha 3 Bijuu-dama nem pusztítaná el a középpontot.

Viszont Tobinak ott van a buborék elem, láva, és a Jinchuurikik összes egyedi technikája, plusz egyébként is 7v1 harcról beszélünk, ezt is csak a túltápolt félisten Naruto nyerheti meg, senki más nem képes erre...
Összességében a Jinchuurikikkel harcoló Tobit valamennyivel erősebbnek találom, mint Nagato-t. Egy Bijuu-dama sortüzet nem hiszem, hogy képes lenne elszívni Nagato, pláne úgy, hogy ha 1-2 a hátára is megy.

Mokutont meg ne is használjon senki, chakra pazarlásra jó csak. Egyetlen támadás, amit kinézek ebből az elemből az az, hogy csinál a használó egy nagy erdőt, az ellenfele szétzúzza, majd megjelenik a Greenpeace és táblával agyonveri az erdőirtót.

A spoiler elfogadott, fél soros hsz már nem nagyon Mosolyog
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #5906 Dátum: 12 jan 28, 12:09:48 »

Tényleg, GM jó kérdés. Van a szobornak egyáltalán akarata? Nem hiszem, erre is biztosan kell lenni valamilyen törvénynek, pl aki előbb írta alá a szerződést, az használhatja elsősorban.
Tobi tényleg unszimpatikus, de ez még meg is változhat. Eleinte vicces volt (Kisame szerint is Nevet), kiváncsi leszek a múltjára, honnan jött.
GM nélkül végképp semmi esélye nem lenne Nagato ellen. Peint azonban leverhetné.
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5907 Dátum: 12 jan 29, 00:30:27 »

Hm... Érdekes harcok, de ötletem sincsen. Viszont egy új harccal állnék elő. Nagato vs Minato{a nagy kedvenc}. Nos szerintem itt minato nyerne, nem ejelentene neki naghy kihívást a tendó peinen kívül bármelik is, de a special kunai-okkal ki tudná cselezni a shinrát, azért neki adnám olyan 55-45 arányban. Mitszóltok? városm véleményeiteket. Mosolyog Nagato vs tobi, mint mondtam ötletem sincsen, de télleg jó kérdés, hoy ki irányítaná a gedou mazou-t ilyenkoir. Én is nagatónak adnám, mert neki előbb volt rin'neganja, és profibnban használja(ha jól sejtem, régebb óta birtokojja) ezért sztem az övé lenne. Tobi veszítene a jinchuk nélkül és a gendouk nélkül. Úgyhogy itt nagato 70-30-ra, de tobival nehéz számolni, ezértn nem biztos, hogy nyerne nagato, de atz sem biztos, hogy nem nyerne. Nah ennyi lenne.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #5908 Dátum: 12 jan 29, 09:05:59 »

Ez ám a baj , hogy Tobiról úgy alkotunk véleményt , hogy semmit nem tudunk a harci tapasztalatáról (beleértem jómagamat is) , azért mert eddig nem csinál még csak Kawarimi no Jutsut az nem feltétlenül jelenti azt ,hogy nem is tud, eddig nem volt szüksége használni a Jikükan ninjutsun kívül mást.De remélem azért ő is fel tud mutatni egy kis Ninjutsu-t az írányításon kívül stb.
Persze ez a Pein vs Tobi nem lenne semmi , szerintem kb , itt az lenne , hogy  Pein támad (eggyütesen a 6 holttestre gondolok most)  és mire a támadás célba érne  Tobi anyagtalanná teszi magát.Szerintem Tobinak a  célja az lenne , ami Fuu-val és Torune-val , beszippantaná és amíg kell addig genjutsu alatt tartani.
Nem tudom , de remélném , hogy Pein győzne és nem az az alattomos "Senki"

Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5909 Dátum: 12 jan 31, 19:36:28 »

Hát én Tobival kapcsolatban nem is bocsátkoznék találgatásokba, hiszen eddig csak azt tudjuk, hogy képes átengedni magán dolgokat, meg elnyelni őket. Ez tuti. És ehhez jön hozzá a sharingan( nem tudjuk milyen szinten) és a rinnegan.

Én új harcokat hozék fel, három szereplő csatáit kombinálnám( Konan, Mei Terumi, Guren)
Guren vs Mei Terumi
Guren vs Konan
Konan vs Mei Terumi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!