24 szep 25, 07:17:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1199209 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5865 Dátum: 12 jan 25, 17:56:00 »

Tsunade és Kakashi vs. Danzou: Danzou jól össze lett rakva. Mármint szó szerint. Azért a 10 sharingan+Shisui szeme+faelem együtt nem rossz, persze ott van az a tény is, hogy ezek nélkül sem kispályás. (elég jó a szél elemben, az idézett állata sem rossz, és azért mégiscsak a 3. nagy riválisa volt). Kakashinak van Kamuija (amit kb. 2-szer 3-szor használhat, illetve az elemek, melyből pont az esik ki, amiben ő a legjobb (danzou szél eleme ellen kevés lenne a villám alapú Raikiri, tüzet pedig manga alapján Kakashi nem tud használni, ami jó lenne a szél ellen.) Tsunade tipikus közelharcos, és gyógyító, bár nem tudom, hogy sikerül-e Danzou közelébe jutnia? Mert a gyógyítást annyira nem engedné neki Danzou. Csak úgy van esélyük, ha folyamatosan olyan erős támadás alatt tartják Danzou-t, hogy használnia kelljen az Izanagit. Amíg az nem fogy ki, addig nem lehet Danzout legyőzni. De Danzounak még ott van a pecséttechnikák, amiben szintén nem rossz. És Shisui szemének hatását és a fa elemet még nem említettem. Én 70-30-at adok Danzounak.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 17:57:58 írta gt12 » Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5866 Dátum: 12 jan 25, 18:12:34 »

felvetnék egy számomra érdekeset:

Konan VS Temari:

Konant valószínüleg tema távol tudná tartani, de előbb utóbb átjutna, vagy ha nem a kami shisha nagy valószínüséggel végezne vele, de nekem valahol mélyen van egy olyan emlékem hogy temari tud repülni a legyezővel.(vagy ez csak az én hülyeségem?)asszem a ten-ten elleni, vagy a shika elleni harcába volt.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5867 Dátum: 12 jan 25, 18:20:40 »

Hmmm:) Nézzük egy rövid áttekintést a képességeikről. Egy 5-ös skála megfelelelő

Tsunade- Taijutsu- 5, Ninjutsu 5 (nem akármilyen ninjutsu tudás kell az ő gyógyító képességeihez) Genjutsu- 2 (ez csak saccperkábé, nem használt még ilyensmit), Gyorsaság hát kb. 3, 3,5 (szegény elég lassú, vki itt a fórumban "vemhes tehénnek nevezte xD)

Képességei -Emberfeletti erő, regenerálódás, mások gyógyítása, más nem igazán jut eszembe. Talán még a kitartása értékelendő, emlékezzünk csak vissza a Tsuande vs Oro harcra valamint arra, amikor Konohát védelmezte.
Van idézett állata is, vmi Katsuya-sama, de ő nem hiszem, hogy sokáig húzná, max annyi hasznát vennék, hogy rátapadna Kakashira és folyamatosan gyógyítaná.  Valószínüleg neki is van eleme, csak eddig nem használta. Szerintem villám, föld, esetleg mindkét elemmel rendelkezhet. Nm tudom.

Kakashi-san Taijutsu -4, Ninjutsu 5, Genjutsu 5, Gyorsaság 4, 4,5,

Képességek: Föld, Villám, Víz és Tűz használó (a tűz típust elég kevésszer láttuk tőle, de láttuk, pl. amikor Naruto és Sakura-val gyakorolt) Ott van neki a MS, és az idézései.

Danzou: Taijutsu -4, Ninjutsu 5, Genjutsu 5, Gyorsaság 3.5-4

A képességeit az előbb leírták, az eleme szél, ott vannak neki a sharinganok, az izanagi, a mokuton, stb.

Megj. A Konan vs Temari harcból legyen inkább Konan vs Deidara, esetleg Temari és Konan vs Deidara


« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 18:23:50 írta TsunadeHime » Naplózva

Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5868 Dátum: 12 jan 25, 18:55:01 »

Végre... én már feladtam tegnap este.
De renato, igazából mi vagyunk a hülyék, mert Neji kivédené a C4, mert chakrája távol tartja a minibonbákat, a mérgesgázokat, sőt, a nagyobb robbanásoknál a fotonokat is, hogy meg ne vakuljon szegényke ^^ És így még a genjutsu sem hatásos ellene. És közelharcos létére simán leszedi Deidarát a levegőből 800m-es körzetben, még céloznia sem kell. Meg ugye fölszállni sem egedi, mert anniyval erősebbek az akatsukisnál. Nevet És ugye sosem beszélget sneki találkozás után.

Úgy ahogy mondod!! kacsint Mangaban van benne, hogy chakrat borít a teste köré amivel védi a támadást (ha jól emlékszem a shinobi háborús résznél van benne, mikor Zetsukat lökdös. Bár a Kaitennel is eltérítheti ha nincs elég közel), és így igen, meg tudja akadályozni a C4et nehogy a testébe áramoljon... Mint tudjuk látja a chakrat is... Egyébként a többi is igaz!  Pojén
Sajna itt a Hyuugakat sokan lebecsülik, pedig remekül lehet taktikázni a képességeikkel.. :\ Főleg ha nem egyedül vannak. Mert ugye elemezni is csak Deidarat tud Neji nem...     Ő csak egy koszos tehetségtelen Jounin. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 25, 19:03:55 írta Tr4nCe » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5869 Dátum: 12 jan 25, 19:05:55 »

Tr4nCe te komolyan nem érzed ebből az iróniát és a maró gúnyt?!


"Végre... én már feladtam tegnap este.
De renato, igazából mi vagyunk a hülyék, mert Neji kivédené a C4, mert chakrája távol tartja a minibonbákat, a mérgesgázokat, sőt, a nagyobb robbanásoknál a fotonokat is, hogy meg ne vakuljon szegényke ^^ És így még a genjutsu sem hatásos ellene. És közelharcos létére simán leszedi Deidarát a levegőből 800m-es körzetben, még céloznia sem kell. Meg ugye fölszállni sem egedi, mert anniyval erősebbek az akatsukisnál.  És ugye sosem beszélget sneki találkozás után."
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #5870 Dátum: 12 jan 25, 19:10:31 »

TsunadeHime Azt hiszed ha beírsz ide egy idézetet akkor már meglesz a 3 sor és zsír minden?

Amúgy Neji vs. Hidan én itt hidannak adom a mecset.
Az hogy Hidan csak akkor tud vissza változni "normálisá" amikor meghal az illető akinek megkóstolta a vérét egy baromság.
Eddig szinte minden jutsut fel lehetett oldani szóval gondolom ezt is.
Amúgy nejinek semmi komolyabb fegyvere nincs amivel szét tudná szedni hidant.
Hidan meg a kaszájával megvágná és vége.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5871 Dátum: 12 jan 25, 19:16:02 »

Hmmm:P Nem azért írtam idézetet, hogy meglegyen a 3 sor olvasd el még1szer, és meglátod...Vagy nem...
De ez nem ide tartozik. Ez nem a forumozó vs forumozó topic xD Ha az adminok úgy látják, hogy nincs meg a 3 sor, kitörlik. Nekem 8:D

Legalább abban egyet értünk, hogy Hidan lenne a győztes Neji ellen. Viszont ha vele lenne Tenten is, talán-talán győzhetnének.  Ha az egyiknek meg is szerzi a vérét, a másik szabadon püfölheti, amíg ő a szertartását végzi. Tehát ha Tentent  is számításba vesszük, akkor a konohaiak esélye 20-ról 40 százalékra is nőhet:D
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5872 Dátum: 12 jan 25, 19:24:19 »

Még ha Neji a C4-et el is intézné (ami elég irreális lenne), akkor se tudna mit kezdeni egy Sunagakurepusztító agyagbabával, aminek megállításához Gaara 50 tonna homokot használt fel. Nagyon epic Deidara win.

Hidan ellen viszont már más a helyzet, őt könnyedén elverné a Hyuuga. A közelharc a specialitása, Hidan meg a leglassabb Akatsuki tag. Az egy dolog, hogy a fegyvere vérszerzésre van kialakítva, de Neji chakrapajzsát sose törné át a kaszája. (Láthattuk még part 1-ben, hogy fizikai támadások ellen van bizonyos szintű védelme.) Ha esetleg még is megtudná szerezni valahogy Hidan a szükséges vért, kétlem hogy Neji hagyná, hogy az Akatsukis egy igen furcsa vérből álló cuccost rajzolgasson. Egy távolsági Hakke-vel könnyedén arréblökhetné. Utána meg közelharcban elzárja a chakrapontjait, és - ugyan ez csak elmélet nem volt bizonyítva - talán a halhatatlanság is megszűnhetne. (Ha már az is egy jutsu féleség, nem tartom kizártnak hogy ha nincs chakrája a használónak kikapcsol). Ha esetleg ki nem is kapcsolna, akkor se lenne túl járóképes állapotban egy 128-as csapás után. Egy kunai-al lefejezi a Hyuuga és kész.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #5873 Dátum: 12 jan 25, 19:28:38 »

Az hogy nem tudná áttörni kétlem.
Nagyon lenézitek hidant.
Amikor a papok ellen küzdöttek akkor a kaszát a beton/kőben(nem tudom mi volt) úgy húzta mint ha vaj lenne.
Az hogy elzárja a csakra pontjait sanszos mert nem tudom hogy lehetséges-e mert mondjuk eltörik a kezét utána vígan mozgatja viszont a csakránál lehet hogy másképp lenne.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5874 Dátum: 12 jan 25, 19:31:16 »

Hidan képessége szerintem elég egyedi, hiszen a halhatatlanságot nem a csakrájának, hanem a vallásának köszönheti. Ehhez kötődnek a szertertásai, és nem tudni, hogy Jashin hogyan vélekedne, ha nem mutatja be pontosan a rituálét. Ha viszont feltételezzük, hogy egy feloldható "jutsu"-ról van szó, akkor ahhoz csakra kell, melynek a keringését ugyebár le is lehet zárni, és onnantól már nem működik. Neji pedig pont ebben jó. Azt sem szabad elfelejteni, hogy Hidan vérszerzése körülbelül abból áll, hogy lóbálja azt a nagy kaszát, ahogy én észrevettem próba-szerencse alapon. Ha jól emlékszem Hidan nem az a kimondottan zseni típus. Neji pedig szinte minden irányban lát, így Hidan meglepni sem tudja.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5875 Dátum: 12 jan 25, 19:40:30 »

Nem értem az ide járó emberek többségét... Vagy mégis... Ez a topic csupán hsz vadászatra jó (egyeseknek).

Renato-val kell egyet értenem a Neji, Ten-Ten vs Dei-be. Kakashi-t leírtátok pedig majdnem megegyező képességekkel bír, mint Sasuke aki elverte Dei-t. Sharingan-nal ő is észrevenné a föld elemű chakrát (főleg, hogy ő is használja). Ott a villám elem amivel hatástalanítani tudja őket. Kell még valami? Ja, igen a Kamui. Eltüntetett egy robbanást ami másodpercek alatt a sokszorosára nő és kiszámíthatatlan a mozgása/formája, Dei se jelentene gondot.
Vissza térve Neji-ékhez. Szerintem sincs sok esélyük, ha mégis lenne egy kicsi Dei kihozna egy döntetlent, de nyerni nem nyernének.

Tsunade és Kakashi vs. Danzou: ez még viccnek is rossz... Amikor Kakashi és Gai ment Danzou ellen akkor vesztettek. Most Tsunade-val miért lenne másképp? Szerintem Gai jóval erősebb, gyorsabb, mint Tsunade, főleg kapu nyitogatás után.

Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5876 Dátum: 12 jan 25, 21:07:05 »

Tényleg megéri a "nem érzed az iróniát" és a "ilyen meg olyan szaralak vagy, mert beszóltál" típusú hozzászólásokat beírni...
Hidan vs Nejinél osztom Mistich gondolatmenetét, szerintem is a Hyuuga nyerné a harcot.
Viszont Tsunade és Kakashi vs Danzounál nem értek veletek egyet.
Ugyanúgy gondolom a harcot, mint Gai ellen, ha Tsunade kapná a Kotoamatsukamit, akkor könnyebben nyerhet a két fős csapat, viszont ha Kakashi, akkor neccesebb. Kérdéses, hogy mennyire venné észre Tsunade a Mangekyou genjutsut. Ha tudná mi az, valószínűleg Kakashi is "kitörne" belőle. Azután pedig nem nagyon adok esélyt a 6. Hokage jelöltnek, Kakashi és Tsunade megölné akár 100x is.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5877 Dátum: 12 jan 25, 23:08:50 »

Mostanában miért érzem itt magam trollbarlangban?  Gondolkozik Meg minek írokt hsz-t, ha úgy is tudjátok hogy törölve lesz? Akkor azt az egy sort írjátok le PÜ-ben, nem fáj. Én is szoktam, más is szokta. És ott senkit nem zavar a hülyeségetek.

Neji vs. Hidan
Elismerem a Hyuuga képességeit. De Hidan egyrészt halhatatlan, másrész a leglassab/leggyengébb akatsukishoz képest kissé megölte Asumát, közben még Shikamaru árnyékát is kerülgethette. És Neji miért ne hagyná beállni a körbe? Asumáék is hagyták, ráadásul Shikamaru hűdeokosnak lett beállítva, amiért rájött a jutsuja titkára. Persze józanésszel szerintem ti mind rájöttetek, de mivel ott az IQ-huszár sokat gondolkodott rajta, ezért Neji ne járjon már 8 lépéssel előtte ^^
 És azzal a pajzzsal kapcsolatban: eddig nem sokszor láttuk től, és nehogy már a nehézfegyverzettel kezdjen. Ezt eddig soha senki nem csinálta. És miután már kicsit megtépte Hidan, és úgy dönt, ideje fokozatot állítnai, már édes mindegy.

Ez esetben 25-75 Hidannak, ha Neji durván kezd, akkor... 50-50..lenne, ha Hidant meg lehetne ölni ^^ mert ezt bizony sokan elfelejtik...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5878 Dátum: 12 jan 26, 13:54:12 »

Te meg azt felejted el, hogy Hidan hiába halhatatlan, a különbség csak annyi, hogy ami mást megöl, az őt mozgásképtelenné teszi, mert különleges regenerációs kéességei nincsenek. A byakugan elég komoly védemet jeletn taijutsuban, a pörgőforfő pörgés szintén, nem hiszem, hogy HIdan megtudná sebezni. Ha nincsenek ott se Shikáék, akiket fedezni kell előről, se Kakuzu, Asuma is lehet, hogy nyer.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5879 Dátum: 12 jan 26, 14:04:23 »

Alapvetően Asuma meg is nyerte azt a harcot hiszen levágta Hidan fejét. Valaki szerencséjére és másvalaki szerencsétlenségére olyan társa volt aki megmenthette. Ha Kakuzu nincs ott és egy az egyben harcolnak akkor ezek szerint Hidant lefejezték volna. Röviden nem lett volna lehetősége tovább harcolni és leszúrni Asumát, majd végrehajtani az áldozati szertartást  rajta.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!