24 szep 24, 09:27:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198479 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5550 Dátum: 11 dec 26, 12:22:26 »

Kazekage Gaara vs. Itachi/Nagato
ez szinte még viccnek is rossz x) Itachiék a narutoverzum egyik legerősebb szereplői(plusz madara). egyikük ellen sem lenne esélye.

Nagato vs. Itachi
ezt itachinak adom. láttuk, ahogy azzal a karddal lepecsételte, miért ne tenné meg újra. ja, meg kb. 2 mp alatt rájött a chibaki tensei gyengepontjára. 30-70, de nem azért, mert nagatót ennyire lebecsülön, hanem mert ennyire biztos, hogy itachi nyerne, már manga alaján is.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5551 Dátum: 11 dec 26, 12:41:51 »

De azért azt is vedd számításba, hogy a suusanot Itachi nem mindig egyből használja, sőt annak a használata nagy testi fájdalommal jár. Az utóbbi csatájában azért használta olyan bőszen, mert ő már halott volt, és neki nem fáj, ha újra meghal. Így nem olyan biztos, hogy egyből leszúrná. Sőt én még azt is megkockáztatom, hogy Nagato ninjutsu lepecsételő jutsuja talán lepecsételhetné a suusanot is. Hiszen az is ninjutsu, akkor miért ne? és ráadásul szemmel láthatóen chakra alapú. Plusz a shinra tenseijel még el is lökheti magától a kardot, így nem szúrja le.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5552 Dátum: 11 dec 26, 12:45:55 »

Idézet
Tesó, most attól hogy nincs 1kezed és 1 lábad, te már attól meghalsz? Biztos vagy benne hogy az = a halállal?
Ott Sasuke egyértelműen meghalt volna, a rakage-nak meg elment volna egy lába, valószínűleg azt is lecsapta volna mint a karját, aztán meg él tovább 1láb és egy kéz nélkül.

Akkor maradjunk annyiba, hogy valószínű túlélte volna és lecsapta volna a lábát is és akkor -1láb,-1kézzel éldegélne. Csak akkor nem tudom, hogy oldaná meg azt a hihetetlen sebességet amije volt? Eléggé vicces elképzelni ahogy majd egy lábbal ugrálgat és úgy ilyen hihetetlen gyorsan szögdécselne. Az még elmegy, hogy 1kézzel erős (de azért mégse lenne annyira erős mint két kézzel, de ha már 1lábbal is kéne harcolnia hát akkor szerintem tuti nem lenne ilyen erős ellenfél senkinek) Azt meg mondhatod, hogy visszavarrják, de akkor miért nem tették meg eddig? Meg eléggé nehéz lenne visszavarrni azt a kezet meg lábat amikor amaterasu arról híres, hogy addig ég míg el nem égeti a kiszemelt személyt (most a láb és a kéz) szóval azt nem bírnák már visszavarrni az meg szintén vicces lenne ha egy átlag kezet meg egy átlag lábat varrnának a raikagenak aki egy két szekrényes emberke. Szóval akár, hogy nézem kage címtől megkéne fosztani mert nem lenne már kage szinten és akkor most a háborúba nem érne már valami sokat. Ilyen szintű ellenfelek ellen csak nem szögdécselhet.
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #5553 Dátum: 11 dec 26, 13:45:41 »

Mach5-nél a pont! Mosolyog

Az Itachi vs. Nagato harcot meg hanyagolni kéne szerintem. Sokszor meg lett beszélve mindenféle verzióval és a szimpátia az ami dönt. Két olyan karakter akik bárkit bármilyen helyzetben igen nagy sansszal megfingatnak. Igen, a mangában valóban átszúrja a Susano'oval de a mangában Kabuto irányította, aki valljuk be, életében először használta akkor a R'innegant amíg magának Nagatonak volt benne pár évtizedes tapasztalata. Mindig kérdőjel a genjutsu, hogy mennyire hat  a R'inneganra. Miután kiderült, hogy az FMSből lehet vakerálni így nagy eséllyel jól védhet a genjutsu ellen is, de nyilván ezt még nem láttuk tényekkel alátámasztva.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5554 Dátum: 11 dec 26, 19:53:42 »

Idézet
Ha a kezét le tudta vágni, a lábát is le tudta volna.

Én nem mondtam, hogy ne tudná levágni a lábát is, de ha jouninjai nem lettek volna ott akkor lehet, hogy már nem élte volna túl a láb elvesztését is hisz amikor kezét elvesztette rögtön oda kellett mennie a jouninjaihoz, hogy gyógyítsanak rajta valamit, ha annyira kibírja a kéz elvesztését meg a láb elvesztését akkor a kéz elvesztése után a jouninjai hagyták volna, hogy harcoljon tovább hisz mit neki egy kéz, de a jouninjai oda mentek hozzá és kicsit gyógyítgatták. Lehet lábával is ugyan úgy kellett volna mert ha levágja a kezét és a lábát akkor egy idő után lehet belehalt volna abba ha jouninok nincsenek ott.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 26, 20:39:39 írta Mach5 » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5555 Dátum: 11 dec 27, 04:36:02 »

új harc: darui(megtartja a kincseket,nem?akkor a mostaniról beszélek) vs kakashi. itt elég kemény küzdelem alakulna ki,de egy valaki javára mégis csak keményen elbillen a mérleg. ez pedig darui. vegyük azt,hogy ott van kakashinak a raikiri,és fajtái. de darui fekete villáma,valamint a vihar kiengedése sokkal erősebb,mint kakashi raikirije. darui-nak erősebb vonzódása van a villámhoz,mint kakashinak. az irányított,és gyors vihar kiengedése ellen a sharingan sem védekezhetne,valamint,ha kakashi szembeszáll a raikirivel darui egyik fekete villám technikája ellen,akkor már nincs,hogy kikerülje. az jó hogy kakashi nagyon jó ninjutsuban,de darui ninjutsuja pedig erősebb. közelharcban pedig említenem sem kell,hogy miért darui nyer(ott az a kardja,amit rohadtul jól használ,és tud olyan villám kiengedésű pajzsot csálni rá ,mint a raikage pajzsa) kakashi-nak esélye van,hogy beszívja daruit,bár a neve,hogy darui,vagyis hogy lassú az csak a gyakran használt szava,és az ellenségre mondja. akkor erre még ott vannak a legendás fegyverek,amivel kakashit elszívná,mivel csak a felhő országában ismertek ezen fegyvereknek a képességeik. amire rájön kakashi már rég beszívta darui,mivel itt elég egyszer hibázni. és ott az 5.,amivel elzárták a 8farkút is. ez nem elfogultság volt,mert kakashi egyik kedvencem,de hogy egy olyan valakit,aki majdnem egyedül győzött le két bestiát,akik majdnem megölték a 2.hokagét és valószínűleg közben harcoltak a 2.raikagéval,és neki is sok sebet ejthettek[és még meg sem haltak](és most emellett edo tensei-esek is voltak) nah,kakashinak ez nem party,ahogy szokás mondani. darui-nak adom kb. 75-25-re vgy 80-20.-ra . darui sztem a legerősebb kage segéd,már csak azért is,mert vegyük egy múltkori be-stattozásom a kagéknak,meg kb. olyan szintűeknek: A:2.2     Oonoki:2.4   Mei:1    Gaara:1     Tsunade:0.7     Kakashi:1.4       Gai:1.2     Darui:1.9-2
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5556 Dátum: 11 dec 27, 12:40:04 »

Idézet
A:2.2     Oonoki:2.4   Mei:1    Gaara:1     Tsunade:0.7     Kakashi:1.4       Gai:1.2     Darui:1.9-2

Ha már mindenféleképpen így akarod álítani őket sorrendbe akkor az valami olyasmi lenne szerintem, hogy A:1.6     Oonoki: 1.7-8     Mei: 1.2       Gaara: 1.2       Tsunade 0.8     Kakashi:  1.2       Gai: 1.1        Darui: 1.3
Meg ha így sorrendbe állítottad őket akkor Itachi: 1.6-7         Nagato:  1.7-8    MS Sasuke 1.5        Sennin mód naruto     1.5
Mind ez csak feltételezés, de én valahogy így képzelném el akkor ezt az egészet.
Naplózva
gaaraa15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5557 Dátum: 11 dec 27, 18:45:13 »

Én ugyanolyan arányban az 1. nek adnám hiszen mégis csak ö alapitotta avarrejteket és látva a 70. mrész könyékén orochimaru vs harmadik hokage a edotenseiel megidézte azért csakrával életet teremteni nem semmi lehet hogy a
negyedik (namikaze minato) elég gyors de ha az egész csatateret behálózza fákkal  mongyuk nemtudunk egyikröl se eleget ahhoz hogy pontos meghatározást tudjunk mondani mind2 a legkiválóbb harcosok közé tartozik nem sok embernek lenne egyáltalán esélye ellenük!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 18:46:23 írta gaaraa15 » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5558 Dátum: 11 dec 27, 19:51:34 »

egyetértek veled mach5,csak az MS Sasukénak adnék kb. 0.9-et. akárhogy is,gaara-t nem tudta eltalálni az amaterasuval,a raikagénak meg felb........ta az agyát ,semmi több ,ha a kage tanácson kívül támadja meg őt,akkor egészen biztos,hogy bedarálja a raikage,csak minél előbb akart vele végezni,mert ideges volt rá,az nem is érdekelte,hogy a karja megy a kukába. ha már itt tartunk én azért adtam így a helyezést,mert a kin-gin tesók mennyire is lehetnek erősek?(úgy magukban is)a második hokagét egyenlőnek tartom a 4.-kel és erősebbnek az 1. hokagénál.a 2. és 1. raikagénak a hatalmas erejéről még semmit sem hallottunk,mivel sztem egy átlagos kage szinten álltak,avagy a táblázatom szerint 1 stat-juk volt.feltehetőleg így nézett ki a harc:a 2.hokagénak a két segédje elutazóban volt valahol,ez  a harc valószínűleg a felhő országában volt(a formális béke/szövetség aláírás/megbeszélés)a 2.raikagénak ott volt mind a 2segédje. a 2.hokage még úgyis,hogy egyedül volt ő ment neki a kin-gin  tesóknak. a 2.raikagét védelmezték,így ő nem került halál közeli helyzetbe,de valszeg ő is bekapott sebeket,és kitudja lehet,hogy a segédeit is megölték a kin-gin tesók.a kin-gin tesók pedig menekülésre kényszerültek,mert elvették valahogy tőlük azt a hang beazonosítós kincset,és inkább elhúzták a csíkot(valszeg azért látták hogy nincs már több esélyük).   tehát az új táblázatom kicsit átrendezve: A:2.6     Oonoki:2.7   Mei:1.5    Gaara:1.8     Tsunade:0.9     Kakashi:1.6       Gai:1.2     Darui:2.4     2.hokage:1.9   2.raikage:1.1  raikage segédei:0.4  Kinkaku(a kagék ellen):1.4     Ginkaku(a kagék ellen):1.3      Kinkaku és Ginkaku (csapatmunkával a kagék ellen):3[a csapatmunka 0.3 stat-ot felhoz]   Edo tensei-el meg mind a kettő kap fejenként egy statust,tehát:3.3-3.2       Szóval darui erős volt,de nem elég kettőjükre,csak kapott segítséget a lányoktól,és az osztagától,valamint a cho-ino-shika formációtol is. tehát ezeket be lehet számolni és így legyőzték őket.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5559 Dátum: 11 dec 27, 20:01:38 »

feraaaa32 eléggé hülyeség amiket írsz. MS Sasuke 0.9et, gaara 1.8at, tsunade 0.9et,kakashi 1.6ot? A többit már meg se említem mert akkor írhatnám éjjel nappal ezeket.. Most nem fogok neked itt magyarázni ha egyszerűen így tájolod be az erőket... csak annyit mondok, hogy badarság az egész és azért nem állok le ezekkel vitázni mert akkor kb. egész nap vitázhatnánk én meg ezt nem szeretném. Én még mindig tartom az én listámhoz magam te meg ha így gondolod a listát hát akkor grat... neked van igazad!
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5560 Dátum: 11 dec 28, 03:00:51 »

hát ms sasukét nem tartom valami nagyra. megmondta mindenki,hogy danzo nem egy nagy durranás,valamint ő is bevallotta(és sasuke meg vesztett volna ellene az százas,ha tobi,meg karin nincs ott). a raikage pár másodperc alatt szétkapta sasukét. és gaara meg 3amaterasuját hárította egyszerre. valamint gaara ebben a háborúban megvert két kagét egyedül(szinte)és még muu-t is segített legyőzni. most meg madara ellen tolja.
és még mindig van csakrája(bár már a gyógyítás is közrejátszik) .   ne mond már,hogy nem erős gaara. sasukénak a volt ms-jéről beszélek. akkor tuti még egy átlagon(átlagos kage szint) sem volt csak majdnem. kakashit meg tudom,hogy nem becsülöd sokra,csak mert nem is tudom miért. ott a sharingan,a kamui(amit már valszeg kiválóan használ),egy csakra tartalékából legyőzte a 7kardforgatót,és most jól fenekeli a jinchuu-bijuukat is,és még végig segített írtani a zetsukat,ott a raikiri,most láttunk egy raikiriből eredő új technikát,vmint valszeg négy elemet képes használni,nagyon jó megfigyelő,okos és agyafúrt. ezek után ne kapjon 1.6-ot?
csak annyit mondanék,hogy semmi kifogásom a listád ellen,csak én beigazítottam úgy,hogy a kin-gin tesók milyen erősek,meg kicsit jobban átgondoltam.de hát mindenkinek más a meglátása,úgyhogy tovább nem is húzom az időt,én sem akarok vitázni veled,mert úgyis mindenkinek másak a meglátásai,csak azért lehet elítélni valakit,ha valami egyértelmű dolog ellentétét mondja. én sem ítéltelek el,úgyhogy te se ítélj engem,na helo.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5561 Dátum: 11 dec 28, 11:37:38 »

Mégis ki mondott olyat hogy nem nagy durranás? Ráadásul ha mondták, akkor azt abban a tudatban tették, hogy nem tudtak a bal kezéről. Te most miről beszélsz? Danzou olyat mondott, hogy ő maga nem nagy durranás? Most a Naruto mangáról beszélünk, igaz? A Raikage úgy "kapta szét" Sasukét, hogy a keze szénné égett, a lábát meg más mentette meg. És hogy ismét legyen egy olvasás FAIL-od is, nem az Amaterasut hárította Gaara, hanem az Entont. Nagyon nem mindegy. Gaara-t MS Sasuke szétverné. Porrá alázná tulajdonképp, ha nem hiszed el majd később érvelek is. Ugyan nem lenne akkora verés, mint amit Bee kapna Nagato-tól, de elég csúnya harc lenne. Sasuke a jelenlegi Kagék közül Gaara-t és Tsunadét, és a Mizukagét simán elverné, a Raikagét megizzasztaná, a Tsuchikage alapjában véve elverné, de nála meg a dereka miatt nem lehet tudni.

Kakashi alapjában véve erős, de én nem tartom Kage szintűnek. Mondjuk ha Tsunade Kage szint, akkor fél Konoha is annak számít. Kakashi meg egy kisebb hadsereggel a háta mögött verte el a kardforgatókat, de ezzel ne foglalkozz. A Jinchuurikiket Gai-al, Naruto-val, és Bee-vel együtt "fenekeli", a Zetsukat meg egy Kiba is elintézte. Az a négy elem pedig igazából három (de még így is szép teljesítmény). A hsz-em ezen része ellenére nem akarom leszólni Kakashit, de  ha neked Kakashi 1.6, akkor Sasukének egy 2.0.-t illene adnod.

Egy ilyen erősorrendet is írok ha már itt vagyok:
Tsunade: 1.0      A: 2.5         Oonoki: 2.7            Mei: 1,7        Gaara: 1.8         Kakashi: 1.6       Gai: 1,3        Darui: 1.5
Kage találkozón lévő Sasuke: 2.0         Danzou elleni Sasuke: 2.3        Sennin Naruto: 1,8          Mostani Naruto: 2,4
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5562 Dátum: 11 dec 28, 14:36:42 »

Mistich:
Danzou elverte volna Sasukét, ha Tobiék nem látják el fél másodpercenként új információval a drágát.
Szerintem a kéz és láb elvesztése még mindig jobb, mint a halál, bár gondolom ez csak az én gyökér logikámnak köszönhető..
Az Enton alapvetően az Amaterasu manipulálása, szóval Gaara képes az Amaterasu ellen védekezni, mivel az "erősebb kiadást" is kiválóan blokkolta.
Ellenben a "Gaara-t MS Sasuke szétverné" rész igaz, de csak miután teljes testre húzta a Susano'o-t.
Viszont hülyeség a Mizukage-t az alapján megítélni, amit eddig mutatott. Ha már csak azt végiggondolod, hogy a forrás elem megolvasztotta a Susano'o bordáit, már szorosabb lenne a harc.

Ahhoz képest, hogy ott volt az a "kisebb hadsereg"(=hadosztály) Kakashi mögött, egyedül Haku elzárásában segédkeztek neki. Zabuzát is egyedül kapta el (LINK) (egyedül a megtartásban segédkezett a Nara) és Fugukit is (LINK).
Jinchuurikiket maradjunk annyiba, hogy egyedül "fenekeli", míg Bee hawaii-ozik Naruto nevét kiabálva (meg néha szétfejelteti magát az ötfarkúval), szőke hősünk Son-nal dumcsizik, Gai pedig a hatfarkút tartja fel.
Pedig szépen sikerült leszólnod Mosolyog

Na és akkor a nagy kérdés: nem lenne egyszerűbb egy közös kiindulási pontot(=személyt) keresnetek a "számozáshoz"? Alapvetően ez nem rossz ötlet, de mindenki mást gondol kage szintnek, így mindenhol más értékek születnek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5563 Dátum: 11 dec 28, 15:04:47 »

Idézet
Danzou elverte volna Sasukét, ha Tobiék nem látják el fél másodpercenként új információval a drágát.

fél percenként nem látják új információval? Te egyáltalán a naruto mangát olvasod? Nézzed át újra azokat a részeket és rájösz, hogy tobi és karin magába gondolkoznak és nem pedig hangosan mondják azokat sasukenak. Sasuke egyedül harcolt danzou ellen és nem látták el információval csak karin probálkozott végén amikor rájött, hogyan mükődik az izanagi de akkor tobi már mondta karinnak, hogy sasuke már tudta. Szóval ott senki nem látta el semmilyen infoval csak minket látott el infoval kishimoto mivel magukba gondolkoztak és azokat leírta hogy mi tudjuk miről van szó.

Idézet
Szerintem a kéz és láb elvesztése még mindig jobb, mint a halál, bár gondolom ez csak az én gyökér logikámnak köszönhető..

Nyilvánvalóan jobb mint a halál, de ez még nem azt jelenti, hogy ms sasuke 0.9et ér, raikage meg 2.6ot... ha annyi különbség lenne akkor raikage lazán elverte volna és nem került volna sasuke halála egy kézbe és egy lábba ha gondolkozik ha nem.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5564 Dátum: 11 dec 28, 15:22:34 »

Hát nem emlékszel? Veled együtt Bleachet néztem, mert marhára nem egyedül harcolt.
Valóban nem kiabáltak be. Viszont párszor megmentették az életét.
Példa rá Karin "közbeavatkozása", Karin gyógyítása, vagy Tobi pecsételős riasztása.
Szóval nem nagyon volt egyedül, sőt... a háromból két esetben azonnal, egynél pedig később (gyógyítás nélkül Kakashiék által) halt volna meg.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 369 370 [371] 372 373 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!