24 szep 24, 07:28:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198433 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5535 Dátum: 11 dec 22, 20:46:29 »

De naruto lámpás módba van szóval ő is bírja annyira irányítani a kyuubit mint rikodou a juubyt mégse erősebb mint a kyuubi a naruto. Ha meg azt mondod, hogy rikodou már pedig teljesen uralma alá vonta a juubyt akkor kérnék egy manga számot:) Láthatni, hogy rikodou senninnek is ott volt az a hat bigyó a nyaka körül mint narutonak szóval ebből gondolom mind a ketten ugyan úgy bírják irányítani, csak naruto a kyuubit, rikodou sennin a juubyt.

Mod.:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 19:07:51 írta Chakra » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5536 Dátum: 11 dec 22, 21:13:04 »

Kis helyesbítés: olyan, hogy egyfarkú Kyuubi nem létezik. Van Ichibi (egyfarkú) és van Kyuubi (kilencfarkú), de ezek nem keverednek. Esetlen "Egyfarkú Kyuubi Naruto" van.
Nem mindegy, hogy milyen szinten irányította Rikudou a Juubit? Az Akatsuki tagokat 9-esével ölné meg Juubi ide vagy oda..
Dobnék egy új harcot:
Team Kakashi (a Shippuudenes Sasuke hajsza idején, Kakashi nélkül) vs Team Asuma (Asuma halálának idején)
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 20:44:49 írta renato » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5537 Dátum: 11 dec 25, 17:17:19 »

akkor ugye Yamato, Sai, Sakura, Naruto vs. Asuma, Choji, Ino Shikamaru?
szerintem narutoék az erősebbek egy hangyányival, viszon a másik oldalon meg shikamaru van, aki stratégiával még hidant is lenyomta, aki szerintem nem egy egyszerű eset volt. őket ráadálsul ismeri, nem kell időt pazarolni arra, hogy rájöjjön a képességeikre. asuma és yamatok kb egyforma erős lehet, sai és saskura... kicsit jobb mint ino meg choji. naruto és shikamaru, ha az észt is beszámítjuk, összesítve kb. egyfomrák
 ezért 45-55re asumáéknak  adom.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5538 Dátum: 11 dec 25, 18:11:10 »

gai vs 4.raikage:itt elég kemény meccs keletkezne. két kemény tai-jutsus egymással szembenéz. ott vannak gai-nak a kapuk megnyitásai,de alapból is elég kemény gai. a raikagénak ott van a villám pajzsa,ami hatalmas erőt és gyorsaságot ad. mind a kettőnek hatalmas gyorsasága és ereje van. ott van a raikagénak a ligger-bomb-ja ,csak ahhoz először el kell kapni az ellenfelet. gai-nak ott vannak azok a chakra kapus technikái is(meg az alap tai jutsusok is). emellett lehet,hogy max sebességgel majdnem olyan gyors tud lenni,mint a raikage. az a két legerősebb technikája,az a gyorsan verem a pofádat no jutsu vgy mi(nem jut eszembe a neve)Nevet  ,meg a délutáni tigris is ott van gainak. ha egyiket is bekapja a raikage,akkor azt nagyon megsínlődi,vgyis tuti átmegy a villámpajzsán és még nagyon súlyos sérüléseket is szerez vele.
nagyjából,mint kisame,fel sem tud majd állni utána,csak vért köp a földön és fekszik Nevet .  az 5. vagy a 6. kapu megnyitása után a ligger-bomb sem ér sokat,mert már el sem tudja kapni gai-t,de ha mégis sikerülne,akkor pedig az van,hogy a kapuk megnyitásával sokkal fittebb,erősebb,és ellenállóbb lesz a szervezete gai-nak. és a 7. vagy 8. kapuval,pedig már a sima ütései is erősebbek lesznek,mint a raikagéjé. Gai nyerne 60-40-re kb. (már sztem mindenki tudja,hogy kakashi és gai is erősebbek,mint a kagék[értsd helyesen:kakashi kitesz 1.5 kagét,gai meg1.3-at])
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5539 Dátum: 11 dec 25, 18:21:31 »

Hm...
Tehát Yamato, Sakura, Naruto, Sai vs Asuma, Choji, INo, Shikamaru
Itt szerintem az asuma csapat nyerne, mert ino-shika-cho trió + asuma   --->igy nézne ki(kb): shikamaru gondolkozik egy stratégián a többi fedezi. Megvan a stratégia. Sikamaru lefogja yamato kivételével az egész csapatot árnyékbábbal, azátn árnyékvarrás, tegyük fel, hogy naruto egty klón. Ino akkor sai testét elfoglalja, és narutot lefogattja. Ezek alatt asuma harcol yamato-val. Choji leigázza a csapatot. A többi már csak asumáéktól fögg, talán még choji segíthet, mert a többiek legyengültek.   tehát akkor team 10 65-35. bocsi ha egy kicsit elfogult vagyok a 10-essel. és egy új harc:

Minato vs orochimaru
Szerintem minato szétszórja a késeit , orcsi sokkal lassúbb nála, így a hiraisin biztosan betalál néhánbyszor, minél többször, annyival lassabban fogja tudni használni minato, mert fárad. Orcsi sem tudja miondíg kiokádgatni magát. Tehát ha mégis edo tensei-ezne, akkor meg lepecsételi őket is. Minatóval nagyon kivételezem, mert a jtsuja verhetetlen(szinte). Tehát minato 75-25.

még egy új:
2. hokage vs itachi
nah látjátok... itt áll meg a tudomány Nyelvesít hm... ha jobban belegondolok, víz elem(2 hokage) vs minato(nem mutatott még elemet,b de biztos képes valamilen elemt használni). A 2.hokage "találta fel" az edo tensei-t, ezért valakit talán fel is tudna éleszteni vele(úgy értem, hogyha esetleg lenne nála valamilyen dns--->viccesen hangzik, de csak így venné hasznát az új jutsujának Nyelvesít) Szerintem minato kihozna egy 50-50-et, mert nm véletlenül ő a 4. hokage, és nem holmi pisissel harcol, hanem  Seju Tobimara-val, a 2. hokagéval. Nem mutatott sokat még tobimara, de még ezzel is sok ember fölé tudna kerekedni.tehát fifty-fifty

új harc:
3. raikage vs a 3 sannin
Itt is döntetlen lenne, mert oro edo tensei, tsuna pofonok és szanitéckedés, jiraija békák és kombinált támadások. A 3. raikage meg hihetetlen sebesség és erő. És 3-asn vannak, akkor talán egyszerre táémadva valamelyik meg tudná sebezni, és az már éppen elég lene, elvégre nem véáletlenül nevezte el őket hanzou konoha legendás nannin-jainak. Lehet, hogy nem jó az elemzésem, de csak ennyit tudok mondani róla, nem vagyok jó a fogalmazásból, és az érvelésből sem. Várom a ti válaszaitokat.

Jah el is felejtettem:
gai vs 4. raikage
gai olyan gyors lehet mint kakashi, és az még kevés lenne a rai ellen, de ha 6. kaputkinyitná, akkor lenne esélye közelharcban ellene, mert ninjutsut nem tud, ebből következően csak közelharcban mérhetik össze erejüket. 65-35 raikage.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 18:23:58 írta fefe1200 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5540 Dátum: 11 dec 25, 19:29:02 »

Hogy a lenne Gai és A egy sebességen? A a most élő LEGGYORSABB shinobi. Ez általában azt jelenti, hogy nincs nála gyorsabb.
Igazából nincs kedvem elemezni a harcot, mert nevetséges lenne... 5 másodpercet adok Gainak, aztán valóban megismétlődne a Kisame vs Gai harc, csak most Gai feküdne a földön vért köpdösve. 100-0 A-nak, de talán még túl is becsültem Gai képességeit.
Ezt a Kakashi 1,5 kage, Gai meg 1,3 kage nem értem, hogy hogy gondolod, de ha így van, akkor A minimum 15 kage-t tesz ki. Az elődökről nem is beszélve..
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5541 Dátum: 11 dec 25, 19:29:11 »

A Yamato csapat vs Asuma csapatnál, én is az Asuma csapatnak adom a pontot. Minato vs oro itt Minato nyerne. A 2. Hokage vs Itachi hát itt nem tok dönteni, mert a Hokage nem mutatott sokat. 3. raikage vs saninok, itt a saninok nyernének sztem, és az uccsóban meg a raikge.

Új harcok:( akatsukisok egymás ellen)
Sasori vs Nagato
Konan vs Sasori
Deidara vs Kakuzu
Kisame vs Hidan
Deidara vs Sasori
Nagato vs orochimaru
Orochimaru vs Sasori
Konan vs Deidara


Ja és egy kérdés: Sasori sztetek le tudott volna győzni egy jinchurikit?
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 19:31:50 írta Domynyk » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5542 Dátum: 11 dec 25, 20:54:33 »

hol élünk?azt hittem naruto a leggyorsabb,erre meg bevágja,hogy A . ez is viccesre sikeredett,meg miaz ,hogy A 15 kagét tesz ki? (ha kakashi egy kicsit erősebb,mint egy kage) miért adsz akkora erőt A-nak? naruto klónja bölcs módban hazavágta A apját ,aki mérföldekkel erősebb,mint ő. akkor most milyen hülyeségről beszélsz? a másik pedig,hogy a raikagé-t sasuke is hazavágta volna,ha nem jön közben gaara. és sasuke akkor csak kezdőbbnél kezdőbb szinteken használta a mangekyou-t. gai meg a délutáni tigrisét bevetette és el kellett húzniuk narutoéknak az egy kilóméteres körzetből. kicsit nagyra becsülöd A-t,nem? nah,mind1 karácsonykor ne veszekedjünk Mosolyog
Naplózva
fefe1200
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #5543 Dátum: 11 dec 25, 21:29:07 »

Sasori vs Nagato--->Nagyato egyértelmű, mert ott vannak a pein testek, és pacsi.85-15 nagato.
Konan vs Sasori---> konan ellepi a bábjait és ot a vége, vagy robbanó papírokal. 65-35 konan.
Deidara vs Kakuzu--->kakuzu, mert dei nem érne sokat a bombákjkal a bőrkeményítés ellen, meg  a szívei is ott vannak. 70-30 kaku.
Kisame vs Hidan--->hidan vért tudna venni, és még csak csakrát sem szívna el tőlesokat a cápa, ezért hidan 70-30.
Deidara vs Sasori--->daidara, mert a bombáival trávolról sorozza. 75-25 dei.
Nagato vs orochimaru--->vciccnek is rossz, nagato 80-20.
Orochimaru vs Sasori--->orcsimarcsi, mert kokádgatja magát. 65-35 marcsi.
Konan vs Deidara---> deidara nagyobb robbanásokat okoz. 70-30 dei.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5544 Dátum: 11 dec 25, 21:54:43 »

Nem tudom, hogy hol élsz, de hogy a mangát nem tudod értelmezni, az is biztos.
Mitől lenne Naruto gyorsabb? Attól, hogy A konkrétan agyonvágta volna, ha nem tér ki EGY csapása elől? Csak A jóindulatán múlt, hogy olvashatsz még mangát.
Szerintem kijelenthetem, hogy a fórumozók közül egyik legnagyobb Kakashi fan vagyok, de nem látok olyan körülményt, amitől Kakashi legyőzné A-t.
Azért a "hazavágta" elég durva kifejezés. Egy agyatlan zombit ölt meg (nem ölte meg). Ha nem lett volna teljesen Kabuto irányítása alatt, agyon lett volna csapkodva Naruto bézbózütővel.
Sasuke hazavágta volna a lábát. A pedig beépítette volna Sasuke szerveit a Susano'o hátuljába. Igazából Gaara-n múlt, hogy Sasuke nem halt ott meg. Bár a többi gyökérséghez képest ez szinte semmi, nyugi.
Sasuke nem használta profi szinten az Amaterasu manipulálását a a Susano'o-ján. Ja de. Ha ilyen volt "kezdőbbnél kezdőbb" szinten, most úgy gondolom, hogy az Egyesített Shinobi Haderő+Akatsuki+Kabuto "trió" lenne képes ellene maximum egy döntetlenre.
Gai bevetette a Hirutora-t és mozogni sem tudott még a Haderő első "találkozóján" sem (bár gondolom a remegés számodra már mozgás, szóval nyugodtan köss csak). Ha az Amaterasu-t kikerülte A (bár erre is találsz majd ki valami gyökér indokot), a Hirutora-t röhögve megkerülné..
Kicsit hülyeségeket beszélsz, nem?
Ja és boldogot mindenki Jézuskájának.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 21:58:55 írta renato » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5545 Dátum: 11 dec 25, 22:27:29 »

Nem tudom, hogy hol élsz, de hogy a mangát nem tudod értelmezni, az is biztos.
Mitől lenne Naruto gyorsabb? Attól, hogy A konkrétan agyonvágta volna, ha nem tér ki EGY csapása elől? Csak A jóindulatán múlt, hogy olvashatsz még mangát.
Szerintem kijelenthetem, hogy a fórumozók közül egyik legnagyobb Kakashi fan vagyok, de nem látok olyan körülményt, amitől Kakashi legyőzné A-t.
Azért a "hazavágta" elég durva kifejezés. Egy agyatlan zombit ölt meg (nem ölte meg). Ha nem lett volna teljesen Kabuto irányítása alatt, agyon lett volna csapkodva Naruto bézbózütővel.
Sasuke hazavágta volna a lábát. A pedig beépítette volna Sasuke szerveit a Susano'o hátuljába. Igazából Gaara-n múlt, hogy Sasuke nem halt ott meg. Bár a többi gyökérséghez képest ez szinte semmi, nyugi.
Sasuke nem használta profi szinten az Amaterasu manipulálását a a Susano'o-ján. Ja de. Ha ilyen volt "kezdőbbnél kezdőbb" szinten, most úgy gondolom, hogy az Egyesített Shinobi Haderő+Akatsuki+Kabuto "trió" lenne képes ellene maximum egy döntetlenre.
Gai bevetette a Hirutora-t és mozogni sem tudott még a Haderő első "találkozóján" sem (bár gondolom a remegés számodra már mozgás, szóval nyugodtan köss csak). Ha az Amaterasu-t kikerülte A (bár erre is találsz majd ki valami gyökér indokot), a Hirutora-t röhögve megkerülné..
Kicsit hülyeségeket beszélsz, nem?
Ja és boldogot mindenki Jézuskájának.
jah,de az volt A legerősebb,és leggyorsabb csapása,tehát feltételezhető,hogy nem képes csak kb. 10-15 másodpercenként használni egy olyat,és előbb-utóbb belefárad. amire pedig észrevette,hogy nem csapta le narutot,addigra naruto már min. 100 méterre ment el tőle,és amire azt a két mondatot befejezte már látótávolságon belül sem voltak a kagék,vgy akár méh. tobit is elég könnyedén elcsapta a fejével,mégpedig azért,,mert gyors volt.
én egy szóval nem mondtam,hogy kakashi veri A-t. én egy átlag kage szintet néztem,amiben kakashi 1.4-1.5 státuszt érdemel. átlag kage az gaara,és mizukage.(tehát 1 a státuszuk, csak szemléltetésképp)tsunade,angol kifejezéssel awfull,vagyis  vemhes nőstényállat  smirksweat (kb. 0.7-0.6 a stat.-ja) A-nak meg 2-es. ha már így felsoroltam akkor a tsuchikage meg 2.2-es kb. (boccs az off-ért) új harc,köviben,amit most megírok leírom véleményem: raikage vs tsuchikage
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5546 Dátum: 11 dec 25, 22:43:49 »

a gai vs A-ban elfogult voltam egy picit gai-al,de most normálisan fogok értékelni. a raikage a 2.leggyorsabb shinobi a világon,és rohadt erős is. viszont az a baj,hogy a tsuchikage képes por elemet használni és repülni,ahova mégsem követheti A. szemtől szemben is lenne a tsuchikagénak esélye,hisz kőelemet használ,és a testére húz sziklákat,és láthattuk,hogy mekkorát ütött a kagylón is. Valamint nehezen tudna vele végezni A ütése,ha 2 akkora meteorit rázuhant,és nem döglött bele. vmint sok föld,meg szikla technikát tud,amivel képes lenne megvédeni magát A ütései ellen.
(azt nem tom,hogy a villám veri-e a földet,mi is veri a földet?)emellett ott a jinton technika,ami gyors,és ha felrepül a levegőbe,és csinál egy akkora kockát,mint deidaránál akart(azért akadályozta meg akatchuki,hogy nehogy elpusztítsa a szigetet vele)akkor A sem elég gyors,hogy kitérjen,és meghal. összegezve 70-30-ra megverné A-t oonoki,sztem ő a legerősebb kage, A meg a 2.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5547 Dátum: 11 dec 26, 00:33:22 »

Idézet
Sasuke hazavágta volna a lábát. A pedig beépítette volna Sasuke szerveit a Susano'o hátuljába. Igazából Gaara-n múlt, hogy Sasuke nem halt ott meg.

Tévedsz, nem csak a lábát hanem a kezét is mert már akkor 1kézzel ment sasukenak ott még a lábát is elvesztette volna és igen gaaran múlt, hogy sasuke nem halt meg, de az is gaaran múlt, hogy raikage se halt meg. Nem tudom mit bírt volna ott 1kézzel meg láb nélkül ráadásul olyan tűzzel ami soha nem ég el és szétterjed a testén. Mondjuk jöhetsz azzal, hogy raikage teste erős meg naruto világba ez elfogadható, de én még olyat nem láttam, hogy -1láb,-1kézzel még nyugodtan éldegélne az ember. (hidant kivéve, de ő halhatatlan volt) Szóval ha gaara nem lett volna ott akkor raikage meg sasuke is meghalt volna ott.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #5548 Dátum: 11 dec 26, 10:18:45 »

Tesó, most attól hogy nincs 1kezed és 1 lábad, te már attól meghalsz? Biztos vagy benne hogy az = a halállal?
Ott Sasuke egyértelműen meghalt volna, a rakage-nak meg elment volna egy lába, valószínűleg azt is lecsapta volna mint a karját, aztán meg él tovább 1láb és egy kéz nélkül. Lehet utána nem fog olyan flash fiatal ember módjára szaladgálni, mint azelőtt, de szépen ülne a popsikaján azt onnan irányítgatná a faluját. Vagy láttunk már olyat a narutóba hogy valakinek leszakadt valamije, vagy éppen kilyukadt a mellkasa aztán meg visszavarrták neki vagy begyúgyítótták, meggyógyítottak ilyen kaliberű sebet :/. Ugyhogy ott csak Sasuke halt volna meg, de ő nagyon Nyelvesít.

Új harc: Kazekage Gaara (mint a mostani háborúba) vs Nagato
             Kazekage Gaara (mint a mostani háborúba) vs Itachi

Kíváncsi vagyok hogy ti milyen jövőt jósoltok ezeknek a harcoknak
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #5549 Dátum: 11 dec 26, 11:07:22 »

Nos én mindkét csatában az akatsukisoknak adnám a győzelmet, Gaara elbukna. Mivel Nagato a ninjutsu elszívásával beszívhatja a homok jutsuit, így fegyver nélkül marad, Míg Itachi Susanot nyom, és ott van pár elég erős támadása, sőt lepecsételheti örökre. Ott van még nagato összes jutsuja, amik önmagukban is elég hatásosak, és Itachi genjutsuja meg  szinte a legjobb az egész Narutoban szóval sztem gaara mindkét csatában vesztene.

Ha már itt tartunk, nem tudom volt-e ez a csata, ha volt, akkor mind1 Nevet, ha nem akkor most felhozom:
Nagato (csak a saját testét használva) vs Itachi Tehát egy az egy elleni harcban.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!