24 szep 24, 05:21:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198340 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
fingerboard10
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 60


« Válasz #5505 Dátum: 11 dec 21, 15:29:23 »

Chuk Norris sztem mindenkit lever  Nyelvesít Kakashira ránéz és pápá Nevet Talán Naruto meg Itachi meg Sasuke megízzaztaná,de Chuk bevetetné a sharinganját meg a rinneganját meg a byakuganját Egyszerre +Susanoo +Rashen shuriken és kész is.  Nyelvesít....1 rendes harc Nevet :(ha esetleg lett volna már ilyen akk sorry,de nemhiszem) Guren és Tsunade vs Kabuto (nem edo-s) és Orochimaru. Véleményeket várok  ikszdé
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5506 Dátum: 11 dec 21, 15:32:05 »

Orochimaru megeszi reggelire a másik hármat egyedül is. Tsunade ellen félholtan kaok és ninjutsu nélkül is csak azért távozott, mert kicsit kimerült volt, meg nem volt rossz bőrben, Guren kristályai ugyan kristályosíthatnák a testét, de annál meg gyiorsabb, meg tud vedleni, meg ott a Yamata no Jutsu, Kabuto meg a kis átültetése eött, bár állílag olyna erős votl, mitn Kakashi, csak vagdalózni tudott kicsit pár szikével. Ha Kabtuo ahogy illik, még őt segíti, akkor Gurennek meg Tsunadénak még hasznbálható csapatmunkára sincs nagyon esélye.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 15:32:57 írta STM » Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5507 Dátum: 11 dec 21, 15:52:02 »

az igaz volt,hogy volt olyan erős kb. mint kakashi.(kabuto) orochimaru leverné az egész bagázst,még kabuto lenne a nagyobb baja,nem tsunade,vgy guren. tsunade ütéseit túl élte,plussz bevetette azt a reg. képességét is(tsunade) és még úgy sem nagyon tudott vmit kezdeni vele. plussz,hogy nem volt vmi jó állapotban orochimaru. már ideje volt az 5évenkénti test cserének,vmint lerohadt a keze  ikszdé és pokoli fájdalmai voltak. emellett orochimaru és kabuto vs jiraiya,tsunade,naruto és shizune harc volt. orochimaru,kabuto és kimimaro vs kazekage és két testőre harcban el sem fáradt se kabuto,se orochi,se kimimaro. egyértelmű győzelem orcsi-marcsi és kabuto részére 90-10-re,már ha ennyit egyáltalán megérdemel tsunade és guren.
Naplózva
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5508 Dátum: 11 dec 21, 17:23:27 »

Nagato vs. Bee

Ez a harc egy vicc nagato chakraelszívó képessége miatt. A bijuu-bombát ha nem is tudja elszívni az ereje miatt, akkor egy shinra tenseivel megakadályozza, sőt ezt sem kell csinálnia, egyszerűen kirabit nem hagyja átalakulni. Láthattuk hogy 2 másodperc alatt elszívott beetől nagy mennyiségű chakrát. Ezenkívül bee nem az az észkombájn, nagato meg jó stratéga. Mivel bee nem tudja bevetni a bijuuja erejét, csak saját magára támaszkodhat, magyarul a villám elemre és a kenjutsura, az meg nagato ellen édes kevés. Esélye sincs beenek.
Itachi&Nagato vs. Edo-Madara:
Madarára fogadok. Azért az nagyon brutális hogy nemcsak a rin'negannal rendelkezik, de még képes bevetni a mankegyou sharingant, és persze a fa elem. És a legfontosabb a halhatatlanság. Az meg hogy amíg regenerálódik és itachi lepecsételi, azért ez nem ilyen egyszerű... az edo tensei nem csak arra jó hogy öngyilkos támadásokat  lehet végrehajtani vele, hanem egy végtag elvesztése, vagy a súlyos sebesülés sem számít. 60-40 Madarának.
Edo-nélkül:
Itt itachiék győznének. Egy jobb taktikával, jó összedolgozással megoldanák a helyzetet.
Amúgy ugye azt ondjátok hogy edo madara esélytelenebb, mint a nem edo-madara a harcstílus miatt. Ez afféle szőrszálhasogatásnak ismondható, hiszen ennyi erőböl kakashi is legyőzné nagatót, az miatt hogy nagató lebecsüli kakashit Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5509 Dátum: 11 dec 21, 19:11:08 »

a pár oldallal ezelőtti Kisame-Kakashihoz még hozzáfűzném, hogy nem is kell Samedhada, hogy chakrát szívjon el: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/506/7
Új Harc:

Hidan vs. Deidara
ugye Hidan közel, Deidara meg távolsági harcos (de kéz nélkül, taijutusban is jól nyomta), szal D.-nél az előny szerintem. Hidan nem tud repülni semmijen jutsuval, szal Dei fölröppen, és hozzávág egy bombát, Hidan és a feje kölönválik azt' csá.
72-28 Deidarának. Ezt persze nem azt jelenti, hogy (ennyivel) erősebb, csak a harctechnikáik pont ütik egymást. Lehet, van olyan ellenfél, akit csak Hidan tud lenyomni, Dei nem. Pont mint a Kisame-Gai harcnál: ha Gai harcmodora nem olyan, amilyen, nem tudta volna legyözni Kisamét.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5510 Dátum: 11 dec 21, 20:54:05 »

hagyjátok már lógva azt a nagato vs bee témát,már elegem van. mind a kettőre lehet érvelni.
felhozok 1újat:tsunade vs kakashi.   hát tsunade nagyon erős,de kakashi ellen ez édes-kevés,mert kakashi-hoz képest tsunade egy vemhes tehén szintjén mozog. kakashi emellett nagyon okos,megfontolt.de kakashinak ott van még a sharinganja is,ami lazán leköveti tsunade mozdulatait. tehát nem lenne nagy kunszt kikerülni az ütéseket. Mint láthattuk orochimaru ellen tsunade 20-25 ütés után lihegett. kakashi-nak ott vannak az elemei,a raikiri-je is,amivel ha eltalálja tsunadét,elég keservesen megjárja. erre ott van tsunadénak a pecsétje,de egy idő után az is kihat a testére. tsunade tud még idézni,de a hat farkú 1000-szer nagyobb,és erősebb ellenfél,és mint láttuk kakashi egyből tudta,hogy nem szabad a savhoz érni. vmint ha tsunade végre kifáradt,meg alig tud majd felállni,akkor jöhet kakashi-nak a kamui,amivel simán elszívja tsunadét.láthattuk,hogy tsunade úgy tudta megvédeni a falut,hogy gyógyította a sérülteket,ez is azt bizonyítja,hogy inkább orvos,és hogy tudta semmi esélye nincs a peinek ellen. sztem ő is tudja,hogy nem az a harcos típus. 70-30 kakashi javára,ha nem több.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #5511 Dátum: 11 dec 21, 23:08:34 »

hagyjátok már lógva azt a nagato vs bee témát,már elegem van. mind a kettőre lehet érvelni.
felhozok 1újat:tsunade vs kakashi.   hát tsunade nagyon erős,de kakashi ellen ez édes-kevés,mert kakashi-hoz képest tsunade egy vemhes tehén szintjén mozog. kakashi emellett nagyon okos,megfontolt.de kakashinak ott van még a sharinganja is,ami lazán leköveti tsunade mozdulatait. tehát nem lenne nagy kunszt kikerülni az ütéseket. Mint láthattuk orochimaru ellen tsunade 20-25 ütés után lihegett. kakashi-nak ott vannak az elemei,a raikiri-je is,amivel ha eltalálja tsunadét,elég keservesen megjárja. erre ott van tsunadénak a pecsétje,de egy idő után az is kihat a testére. tsunade tud még idézni,de a hat farkú 1000-szer nagyobb,és erősebb ellenfél,és mint láttuk kakashi egyből tudta,hogy nem szabad a savhoz érni. vmint ha tsunade végre kifáradt,meg alig tud majd felállni,akkor jöhet kakashi-nak a kamui,amivel simán elszívja tsunadét.láthattuk,hogy tsunade úgy tudta megvédeni a falut,hogy gyógyította a sérülteket,ez is azt bizonyítja,hogy inkább orvos,és hogy tudta semmi esélye nincs a peinek ellen. sztem ő is tudja,hogy nem az a harcos típus. 70-30 kakashi javára,ha nem több.


Hát ez igen csak viccesre sikeredett Nevet

Komolyan azt hiszed, hogy az eggyik legendás Sanninnak csak ennyit a tudománya?  Nevet
Lealacsonyítod őt de nagyon.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/369/12
Hanzou szerintem nálad jobban képben van  Pirul

Kakashi ügyes meg minden de nincsennek azonos szinten. Az első hokage unokájáról van szó s nem pedig egy mezei kisegérről.
Elsősorban, ha már a gyógyítást hoztad fel akkor képes magát megyógyítani mint azt már töbször is megtette s itt nem a pecsétére gondoltam. Meg az orvosi ninjutsut fel lehet használni támadásra s ölésre is mint pl Kabuto is tette Naruto szívével http://www.mangareader.net/93-173-9/naruto/chapter-168.html
persze előtte is vannak érdekes mozzanatok az orvosi ninjutsuval kapcs.
Ennél fogva az állóképessége sokkal nagyobb s a chakra készlete is jóval magasabb.
Itt csupán arról van szó, hogy a másik két sannin nagyobbakat villantott eddig a technikákat illetően mint eddig ő tette. Nála eddig más képpeségei voltak előtérbe hozva.
Azért lett ő a Hokage mert igen is jól néz ki akarom mondani erős Nevet



« Utoljára szerkesztve: 11 dec 21, 23:27:01 írta Fr33man » Naplózva
szász2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #5512 Dátum: 11 dec 21, 23:46:25 »

Tsunade vs Kakashi:
Igen Fr33man-nél a pont. Tsunadénak egyszerűen sokkal több chakrája van, mint Kakashinak. Ráadásul attól, hogy egyesek "tehénnek" titulálják, még ki tud térni Kakashi kamui-ja elől. A föld elem tsunade erős ütései miatt nem biztos, hogy beválna, szóval marad a raikiri és a sharingan "mozgás-követő" képessége. Amíg pedig Tsunade meg tudja gyógyítani magát, addig Kakashi csak úgy tudja megverni, ha létfontosságú szervét éri a raikirije. Szóval ezt a csatát mindenképpen a jobb stratégiát kiötlő egyén nyerné meg, én 55-45%-ra voksolnék Tsunade javára (csak mert jóval több a chakrája).

Na de most én jövök, figyelem:

Az összes Akatsuki tag (a bijuuk nélkül) vs. Rikodou sennin (a 10 farkú nélkül). Mit gondoltok, ki nyerne?
Naplózva

Szászketőőőőő.... merre vaaaaaagy?
                                                  -Itachi-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5513 Dátum: 11 dec 22, 00:09:41 »

szerintem nem tudunk eleget a senninről,hogy ezt megvitathassuk. de ennyi terminátor ellen nem tudom, nyerne-e. ugyebár: Sasori, Deidara, Hidan, Kakuzu, Zetsu, Tobi, Konan,Kisame, Nagato, Itachi vs. Rikodou sennin. elég szarul hangzik a senninre nézve,mert az a AK-sok is nevetségesen erősek (Itachi-Nagato a kétszemélyes hadsereg). És ugyebár sok lúd disznót Nevet a 3.raikagét is legyőzte 10E kishal.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5514 Dátum: 11 dec 22, 00:12:09 »

hát az utolsó mondatod áthúzott része helytállóbb. persze erős is,de hanzou azt mondja,hogy"így hárman nagyon erősek vagytok",tehát :tsunade gyógyító ninjutsu-ja mindenkit gyógyított harc közben;orochimaru és jiraiya pedig kiegészítették egymást. meg jiraiya legyőzött 4 pein-t,feltehetőleg már hanzou-t is leveri ,    tsunadéról pedig,ha eddig nem mutatott kishi egyéb jutsu-t ,pedig pein ellen kellett volna,akkor nincs is. kakashi pedig már legyőzte a köd hét kardforgatóját is,és a jinchuu-k ellen is elég jól bírja,vmint egy csatatéren küzdött a zetsu-k ellen is(és ezt mind egy szusszanatból/erőből/csakrából bírta,és még most is talpon van.)ergo kakashi győzne vmennyivel tsunade ellen. szerintem kakashi-nak már nem a pein-es csakráját,vmint erejét kéne számításba venni. most is lökött egy raikirit,pedig mennyi ilyet,vmint kamui-t,és jutsu-t használhatott el a 7 kardforgató ellen,és a háborúban úgy egybe véve?rengeteget. ugyanis nem lehettek kis pályások. meg valszeg sokkalta erősebben,gyorsabban,és hatékonyabban tudja használni akármelyik jutsu-ját,mint eddig. a kamui már rég erősebb,mint tobi tér-jutsuja.a gyorsaságban már pein ellen lekörözte. (egy rakétát,vmint egy szöget fél pillanat alatt elnyelt) és sasuke ellen pedig láthattuk,hogy mérföldekkel gyorsabban használja.most pedig masszívabban,erősebben is képes használni,és szerintem 3-4-nél sokkal többet. nem hiszem,hogy annyira vicces volt az utóbbi kommentem. már ha abból indulsz ki,hogy a három sannin-ban benne van tsunade,ennyi erővel meg kakashi vezeti a háborús osztagok 1/5-ét,ami jóval nagyszabásúbb.és majdnem megválasztották hokagénak is.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5515 Dátum: 11 dec 22, 00:43:36 »

áhh,azt nem tudhatjuk,hogy a juubi mennyire volt erős. és rikodou pedig erősebb volt a juubinál,mert hát mégis hogyan tudta volna magába zárni,aztán pedig uralni,ha nem erősebb?sehogy. én azt mondom,hogy a 9farkú  a felét,vgy kicsit kevesebbet kitesz a juubi-ból,végül is egy falu  sem nyert ellene szemtől szemben.(és sztem a faluk összessége sem biztos,hogy nyerne ellene) ezt szorozzátok be kicsit többel ,mint kettő,és ehhez még adjatok egy felet kb. nah ennyi lesz rikodou szintje,nehogy már az akatsuki tagok összességét az ő szintjére tegyük. vmint rikodou a juubi-val vs ak a bijuukkal,ezt azt hiszem nem is kell részleteznem:epic győzelem rikodou .  mert hát kb. így nézne ki:
itachi=2000                     Nagato=1200                Deidara=500       kisame=800         kakuzu=300       Hidan=100       konan=500                      sasori=400                  Tobi(persze mostani)=6000 
                                                                 
                                                                                Rikodou:25000
tehát legjobb esetben sem indulnak fele annyi eséllyel .
Naplózva
szász2
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #5516 Dátum: 11 dec 22, 00:44:51 »

Az, hogy ki milyen erős ellenfeleket győzött le, kettejük harcát tekintve lényegtelen. Itt azt kell megvizsgálni, hogy egymás ellen mit tudnak bevetni.
kamui:
-a szög pontosan felé közeledett -> ki tudta számítani a sebességéből és irányából, hogy hova kell nézni.
-a rakéta Choujit követte -> ki tudta számítani a sebességéből és irányából, hogy hova kell nézni (igaz ez már valóban nehezebb). Amikor Pain ellen harcolt, ő is megjegyezte, hogy a kage bunshin-ja a fele chakráját levitte. Szóval nem értem, hogy bírja ennyire a háborút, valakinek biztosan tápolnia kell őt.
A köd hét kardforgatója ellen kb. azt csinálta, amit Shikamaru Hidan és Kakuzu ellen, szóval ő volt a terv kiötlője és a csali.

Az Akatsuki vs. Rikodou-hoz:
Viszont Rikodou 1 vagy 2 jutsut tud használni egyszerre, az akatsuki meg akár 9-et is egy időben.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 00:48:09 írta szász2 » Naplózva

Szászketőőőőő.... merre vaaaaaagy?
                                                  -Itachi-
renato
Vendég
« Válasz #5517 Dátum: 11 dec 22, 09:21:43 »

Tsunade vs Kakashi harc még viccnek is rossz. Kakashi majdnem minden tekintetben veri a Sannint..
szász2:
A rakéta CIKÁZVA követte Choujit, és mellékesen vagy 200 méterre volt már Kakashitól. Az animében mutatják is, hogy a Kamui az aktiválás előtt égen-földön átmegy a rakétáig.
Nagyon nem csaliskodott, ott harcolt Zabuza kiiktatása után a Kubikiri-vel a kezében (a Samehada előző tulaját is egyedül darabolta fel).
Az érdekelne, hogy hogy fog pont Tsunade kitérni a Kamui elől, egyesek "vemhes tehén"-hez hasonlítják a mozgását, na én még ezt a szintet sem adom meg neki.
A gond, hogy a Raikiri még mindig vág. Szóval egy Raikiri vs Tsunade keze harcot elsöprő fölénnyel nyerné a villám jutsu.
Fr33man:
Az, hogy ki kinek a pereputtya nem nagyon számít. Példa rá: Minato. Ismerjük a szüleit? Nem, mert nagy valószínűség szerint nem voltak atomkemény shinobik. A fiuk mégis az lett. Vagy ott az ellenpélda: Asuma. A harmadik fiához képest nem valami lenyűgöző az ereje..
Az állóképessége nagyobb? Pein ellen a falu chakráját nézegette, meg azt a kevés túlélőt gyógyítgatta, mégis kifeküdt pár napra. Kakashi harcolt Peinnel veszettül, elhasználta a chakrája utolsó morzsáit is, még meg is halt, mégis a következő nap már ott téblábolt a Vas Országban.
Azért UCHIHA MADARA ellen illene bevetnie az ütőkártyáját, ha már annyira van neki...

feraaaa:
Ezeket az "Itachi=2000" meg ilyeneket honnan vetted? Amúgy szerintem is Rikudou nyerne, nem kell cifrázni: beépítené egyetlen jutsuval az összes Akatsukist a falba.
Naplózva
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #5518 Dátum: 11 dec 22, 10:33:06 »

nos urak hölgyek, én egy harc felvetés után megnézem a databookot, tsunade egy durva 35-ös, kakashit az aktuális databook 34.5-re értékeli. tsunadének a 8 pontból 4 max, kakashinak 3, tsunade intelligenciája, ninjutsuja, taijutsuja, és állóképessége 5-ös. a sebessége pedig 3.5, így nem a leggyorsabb de nem is vemhes tehén. kakashi sebessége 4.5 azaz gyorsabb tsunadénál, de taijutsuban veri a banya, genjutsu kakashi, ninjutsu egyenlő, inteligenncia egyenlő, kakashi gyorsabb kézpecsételésre képes. ebben a harcban a tai és nin jutsu a mérvadó, így tusandénak adom 56-54-re.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5519 Dátum: 11 dec 22, 11:07:06 »

Idézet
és rikodou pedig erősebb volt a juubinál,mert hát mégis hogyan tudta volna magába zárni,aztán pedig uralni,ha nem erősebb?

Ez nem azt jelenti, hogy juubinál erőseb volt hisz akkor enyi erővel a kis csecsemő naruto meg erősebb volt a fél kyuubinál hisz benne élt a szörnyeteg, meg ennyi erővel mito erősebb volt kyuubinál mert tudta uralni. Én juubi vs rikodou-sennin harcot úgy képzelem el, hogy sennin nagyon erős, de nem volt annyira erős, hogy elverje a juubit ezért magába pecsételte az erejét és mivel rikodou sennin meg juubi között nem lehetett sok erőkülönbség így tudta uralni rikodou sennin az erejét. Láthattuk, hogy mito is uralta a killencfarkút mégse hinném, hogy mito erősebb volt mint a killencfarkú meg ott a naruto ő is már kezdi irányitgatni a killencfarkút és őt se mondanám erősebbnek a killencfarkúnál.
Szóval ha már így pontozásba megcsinlod ezt az egészet akkor én juubinak adnék 30ezer pontot, rikodou senninnek meg 27ezret, akatsukisat meg nem írom le mert azt nem nagyon lehetne kiszámítani. Szerintem akatsukisok vs rikodou sennin harcba rikodou sennin nyerne nagyon nehezen. Olyan 52-48ra adnám rikodou sennin-nek ezt a meccset.

Felhoznék egy új harcot: Nagato+Itachi szerintetek a jelenlegi 6jinchuriki közül mennyit bírna elverni? Ha viszont ketten nem bírnák elverni a jelenlegi hat jinchurikit aki tobi oldalán harcolnak akkor ha csatlakozik hozzájuk kisame mennyit bírnának? Én szerintem nagato+itachi kb. 4jinchurikit elverne aki tobi oldalán harcol, ha viszont csatlakozik kisame is akkor egy kicsivel nyernének a jinchurikik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!