24 szep 23, 21:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197990 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5385 Dátum: 11 dec 11, 01:12:29 »

Sasuke tudta követni a 3 pöttyös saringannal Naruto egyfarku alakját? Nope. Tudta követni narutot mikor 9 farku csakrát használt, a gondok akkor jöttek mikor egy farok megjelent Sasuke mondta hogy narutot tudja követni de az egyfarku csakralepel magátol, gyorsabban mozok. Sasuke akkor már nem tudta követni a sharingannal, ezért kellett felmennie 2. szintre. De mind1 ez nem lényeges. Sasuke vs Kimi. Nagyon trükkös kérdés. Kabuto mondta hogy Sasuke átok pecsétje jobb, viszont ö még kezdö volt a használatában,  Kimi viszont nem. De Sasuke Chidoria átmentek volna Kimi csontjain és a Sharingannal a támadásait is kitudná kerülni, viszont ez azért már emberes chakra használat és Kimi 2. szintjén még bikább lessz ugyhogy Sasukénak is használnia kéne a második szintre de kezdö lévén nem tudná olyan sokáig fenntartani. Mind két oldalon vannak jó kis pontok..... nehéz döntés Gondolkozik Talán Sasuke, de végül is ö is kidölne úgyhlgy végül is döntetlen.
Had mondjakegy harcot ami egyszerüen eldönthetetlen:
Edo-tenseies Madara vs Udon & Moeg OLDALUKON A CSAPATMUNKÁVAL. Kemény döntés. Madaránál rinnegan & saringan viszont Udon & Moeginél ott a csapatmunka.Nehéz döntés. Gondolkozik Csak azt mondhatom: !!!HAJRÁ!!!MINDENT BELE UM DUO!!!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 09:14:10 írta Akatsukis » Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5386 Dátum: 11 dec 11, 13:50:38 »

Felhoznék két új harcot. Az egyik Gaara vs Jiraya a másik Gaara vs orochimaru, szerintetek, hogyan zajlana le az a csata és ki nyerne? Láthattuk, hogy gaara nem hiába kapta meg a kage címet hisz oonokival meg narutoval ő tett szerintem a legtöbbet és eléggé sokat is fejlődött ehhez még hozzájön az is, hogy közel és távolharcos is, ráadásul ott van a homok védelme ami eléggé jó védelmet nyújt meg támadást is. Én szerintem gaara vs orochimaru 51-49 gaara javára vagy döntetlen lenne, gaara vs jiraya meg olyan 52-48,51-49 gaara javára.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5387 Dátum: 11 dec 11, 16:44:03 »

hát szerintem jiraiya nyerne. ismerjük el négy pein-t győzött le,úgy hogy semmiféle információja nem volt ellenük. orochimaru-t sztem is verné gaara. mangekyou sharinganos sasuke(danzou harcnál) vs bölcs módos naruto. hát ez is kemény dió. ott van sasukénak az amaterasu,tűz technikák,chidori,susanoo,amivel hatalmas védelmet biztosítana magának.(ott a sharingan kitérési képessége,meg a chidori átütésije is) ott van naruto-nak a sennin mód,amiben valszeg kibírna egy susanoo ütést. az amaterasu-t nehéz kikerülni,de nem lehetetlen,lehetséges,hogy a veszély érzékelésnek,és gyors reakciójának köszönhetően ki tudná kerülni ,de egyáltalán nem biztos. a sima rasengan százas,hogy nem törné át a susanoo-t,de lehet,hogy a razenshuuriken igen,de szint úgy nem biztos. ott vannak a békái,sasukénak meg a kígyó-sas idézései. persze a békák sokkal erősebbek,de sasuke besegítene a susanoo-val,és úgy levernék őket. ott vannak naruto klónja,akikről tudjuk,hogy hatalmasat alkotnak együtt rögtönzésben. lehet naruto győzne 55 45-re vgy hasonló eredményre,de lehet döntetlen lenne. mi a véleményetek?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5388 Dátum: 11 dec 11, 17:00:21 »

Idézet
hát szerintem jiraiya nyerne


attól mert négy peint vert el információ nélkül és a 4leggyengébbet (abból a négyből kétszer ugyan azt) az még nem azt jelenti, hogy jelenlegi gaaranal vagy orochimarunál erősebb. Én személy szerint orochimarut is tartom olyan erősnek mint jirayat, ha nem erősebb. Nem hiába mutatták a sima narutoba úgy, hogy orochimaru+kabuto vs jiraya+tsunade+naruto+tsunade segítőjét nem pedig fordítva. Szóval orochimarut én személy szerint erősebnek tartom jirayanal, szóval ha jiraya szerinted elveri gaarat akkor orochimaru miért ne? Tudtommal neki van ott az a hosszú kard ami talán érne valamit a levegőben lévő gaara ellen míg jirayanak mi a távolsági támadása? Én nem láttam ami levegőig elmenne.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 17:05:09 írta Mach5 » Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5389 Dátum: 11 dec 11, 18:15:26 »

Szentemis Jiraya üti Marcsit, hiszen Peineket is vert info nélkül szentem ez sokat számít. Aztán a senin mód.... bika kari. Szentem azért gara ellen is nyerne. Marcsi is talán leverné Gárát csak nem olyan fölényesen Egyépként felhoznék valamit a sima Narutóbol:
Nem tom emberek hogy ti mennyire emlékeztek erre de Kimimaro visszaemlékezései között volt az a drész mikor Marcsiék megölik a Kazekagét. Oro, Kabo és Kimi, de azért szentem túlzás az ami ott volt. Oké hogy leverték, de egy karcolás se volt egyiken se, izadni se izzadtak meg, nem is lihegtek.... szentem azért ez nem így zajlott. Azért mégiscsak egy Kage volt az istenért, nem egy jounin . Arrol nem is beszélve hogy két testöre is vele volt, azért Kage testörök se semmik. Szal nem tom mit gondoltak de azér szentem az eg kicsit el lett túlozva.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5390 Dátum: 11 dec 11, 18:26:06 »

Idézet
Oké hogy leverték, de egy karcolás se volt egyiken se, izadni se izzadtak meg, nem is lihegtek.... szentem azért ez nem így zajlott. Azért mégiscsak egy Kage volt az istenért, nem egy jounin .

Én úgy emlékszem, hogy kimimaro az liheget, de amúgy ebből is látszik, hogy orochimaru kicsit erősebbnek volt már akkor is beállitva mint jiraya, hogy miért? Levert 2kaget, sima partba egyedül harcolt a két sannin ellen és állta a sarat is. Oké, hogy jiraya nem használta a sennin módot, de orochimaru se mutatott meg mindet az erejéből ráadásul tsunade ellen is tolta. Meg mintha jiraya is beismerte volna, hogy orochimarut nem tudta visszahozni még ő se konohába, ebből gondolom, hogy ugyan az volt az eset mint naruto meg sasukenál. Amikor sasuke megszökött, naruto kikapott és sasuke nyert azt ment tovább, köztük is hasonlóan alakultak régen a dolgok. Szóval vagy orochimaru erősebb egy picivel vagy pedig ugyan olyan erősek, de nem hinném, hogy jiraya erősebb lenne nálla, főleg nem fölényesen.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5391 Dátum: 11 dec 11, 20:31:18 »

orochimaru azért volt beállítva erősebbnek,mert még akkor ő volt egy nagy központban lévő gonosz. és nem pedig azért,mert jiraiya-nál erősebb. orcsi-nak csak az edo-tensei a különleges jutsu-ja. azonkívül csak kígyókkal szerencsétlenkedik.(balfaszko d ik )  jiraiya-nak ott van a sennin mód,a két béka,akivel fúzionálódik,vagy mi, ott vannak a harcos békák,a rasengan,katon,meg olaj jutsu,plussz a taktikázás(jah meg a haj jutsu-k). erősebb,mint orochimaru. az meg tényleg fura,hogy nem is lihegett orcsi-marcsi,amikor megölték a kazekagét.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5392 Dátum: 11 dec 12, 15:21:07 »

Idézet
jiraiya-nak ott van a sennin mód,a két béka,akivel fúzionálódik,vagy mi, ott vannak a harcos békák,a rasengan,katon,meg olaj jutsu,plussz a taktikázás(jah meg a haj jutsu-k). erősebb,mint orochimaru

Ha ennyire jobbnak mondod jirayat akkor már tőle is idézhetnél. Narutonak valami olyasmit mondott, hogy nem az teszi a shinobit erőssé, hogy hány jutsut ismer, most meg erősebbnek beállítod jirayat azért mert több jutsut mutatott mint orochimaru.

Idézet
orochimaru azért volt beállítva erősebbnek,mert még akkor ő volt egy nagy központban lévő gonosz. és nem pedig azért,mert jiraiya-nál erősebb.

Ennek meg sok értelme van, első felébe bevallod, hogy erősebbnek volt bemutatva jirayanal másodikba meg, hogy nem erősebb jirayanál. Orochimaru elverte 3.hokaget, akkor ezekszerint jiraya is simán leverte volna ha orochimaru nehezen veri és jiraya erősebb is nálla. Meg Orochimaru azért eléggé sokáig harcolt a 4farkú kyuubival és állta a sarat, most jöhetsz azzal, hogy, de hát jiraya is harcolt 4farkú kyuubival ráadásul sennin mód nélkül, na de abból láttunk valami harcot? Nem!! Ráadásul jiraya ismert valami pecsét technikát is szóval biztos nem harcolt olyan hosszasan 4farkú kyuubival mint orochimaru és jiraya szerzett egy jó nagy sebet tőle, míg orochimarunál nem láttuk, hogy szerzett volna. (Az már más dolog, hogy egyfolytába regenerálódott, de hát az is jutsu és az is az övé, ő hozzá tartozik) Nem azt mondom, hogy jiraya gyenge én csak azt mondom, hogy kb. hasonló erősek lehettek vagy kicsivel orochimaru erősebb, de már lassan ott tartunk, hogy orochimaru elbújhat jiraya háta mögött mint egy kisfiú..
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5393 Dátum: 11 dec 12, 18:23:21 »

A 3. hokage akkor már öreg volt és gyenge. Ha fiatal korában harcolnak nyert volna, legalábis Marcsit is vitte volna halálba. A4 farku Naruto meg azért elég megpakolta Marcsit is. Igaz hogy ujra és ujra kirókázta magát de belül akkor is roncsolódott a teste ha továb harcolnak Marcsi is megjárta volna. De ha Jiraya mondjuk szembe kerülne a 4 farku Narutoval úgy hogy senin módba val nem lett volna elég négy farok. Egyébként Marcsi ahoz képest hogy a célja minden jutsu elsajátítása sokat nem mutatott kígyóköpködésen kívül. Nem mondom hogy sokkal, de azért Jirayát én egy kicsit erösebbnek tartom.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #5394 Dátum: 11 dec 12, 18:25:50 »

Jiraya vs. Gaara:

Hát, ha jirayának nincs sennin-módja akkor is van esélye, az olaj jutsukkal képes hatástalanítani gaara abszulut védelmét, ezenekívül a sannin baromi okos és tapasztalt, az idézéseit mondjujk gaara negoldaná valahogy. Ha jirayának nincs sennin-mód akkor a harc olyan 60-40 gaara javára, hiszen a homokja már csak baromi gyors, jiraya nem lenne vele képes lépést tartani.
Sennin-jiraya vs. Gaara:
Itt jiraya nyerne, fölényesen. Az ereje sokkal nagyobb lessz, és amúgy rini67-nek igaza van, a békák tudnak egypár távolsági támadás. Nagyon nagy mértékű alázás lenne jiraya részéröl. 80-20 a sannin részézére.

Orochimaru vs. Jiraya:

Ez lenne a legérdekesebb elemmezzünk csak:
Taijutsu:
Itt orochimaru nyerne fölényesen. Ugyanis: marcsit taijutsuval szinte képtelenség megölni. Tsunade, akinek az ütései 20 méteres krátereket hagynak maguk után, 15-öt belevágott marcsiba, és szinte megsekottyant neki, jiraya nem tudna mit kezdeni marcsival ninjutsu nélkül. Viszont marcsi igen, a fehér kígyó mérge és a kusanagi kardja mind-mind veszélyes tényező, ami végezhet ero-senninnel. Persze nem szabad elfelejteni jirayának a veszélyérzékelést és a gyorsabb reflexet amivel kikerülheti a kusanagit.
Nninjutsu:
Itt jiraya van fölényben. Ismer 3 elemet, míg marcsi csak egyet, a szél eleme. Ezenkívül jiraya a 3 elemet tökéletes idézítéssel, és profi szinten használja, itt mindenképpen jobb jiraya.
Idézések:
Itt meg marcsi a nyerő. A támadásai/védekezései a kítyókhoz vannak kötve, ezenkívül a kígyó erősebb mint a béka, ezt még a part1 elején mondták. És ne feledjük a Yamata no Orochit, aminél jiraya igencsak gondban lenne...
Genjutsu:
Marcsi a databook szerint is jó a genjutsuban, de jirayával ezzel nem tud mit kezdeni a békák miatt, hiszen egyszerűen feltörik a genjutsut. Jiraya genjutsuja meg ha betalál, akkor sincs nyert ügye, mert marcsival nem tud végezni egy támadással. Itt elég patt helyzet van...

Összeségében talán marcsi esélyesebb. Az a gáz ha beveti a Yamata No Orochit, akkor jiraya nem tud vele mit kezdeni, ezenkívül taijutsuban is marcsi erősebb, csak kizárólag ninjutsuval nyerhet a sennin, de a Yamata No Orochi mindent visz.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5395 Dátum: 11 dec 12, 18:31:20 »

Idézet
Sennin-jiraya vs. Gaara:
Itt jiraya nyerne, fölényesen. Az ereje sokkal nagyobb lessz, és amúgy rini67-nek igaza van, a békák tudnak egypár távolsági támadás. Nagyon nagy mértékű alázás lenne jiraya részéröl. 80-20 a sannin részézére.

Mi a? Lemaradtam valamiről? Nem sennin jiraya vs konohamarut kérdeztem hanem, sennin jiraya vs jelenlegi gaara akit a mangába mutatnak. 80-20? Miről maradtam én le? Szerintem eléggé kiegyenlített harc lenne és talán gaara nyerne azért mert levegőből is tud támadni és védekezni míg jiraya nem fog repülgetni oda és ott támadni meg védekezni, de milyen 80-20?.. Komolyan mintha gaara az konohamaru lenne vagy mintha jiraya rikodou sennin lenne..
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #5396 Dátum: 11 dec 12, 20:39:26 »

Ha ennyire jobbnak mondod jirayat akkor már tőle is idézhetnél. Narutonak valami olyasmit mondott, hogy nem az teszi a shinobit erőssé, hogy hány jutsut ismer, most meg erősebbnek beállítod jirayat azért mert több jutsut mutatott mint orochimaru.[/quote]
te észlény,én a jutsu-k erősségét is figyelembe vettem.

[/quote]Ennek meg sok értelme van, első felébe bevallod, hogy erősebbnek volt bemutatva jirayanal másodikba meg, hogy nem erősebb jirayanál.
[/quote]
ezt vegyük úgy,hogy meg sem hallottam. smirksweat  az,hogy először erősebbnek lett beállítva,az nem azt jelenti,hogy erősebb is. pl. kakashi-nak is azt mondta tsunade,hogy "szégyeld magad,hogy nem győzted le ezt a két útféli csavargót."
hát,még ő sem tudta volna legyőzni,még külön-külön sem őket,úgyhogy tsunade is azt hitte,hogy mit tudom én milyen chuunin-jounin szintűek az akatsuki-tagok,közben pedig nem valószínű,hogy egyikkel is elbánt volna az akatsuki-ból. jiraiya fölényesen nem erősebb,mint orochimaru,de erősebb sztem. meg pl. nézzük azt,hogy itachi,meg kisame elmenekült jiraiya,meg két kis közepes chuunin szintű szaros elől,miközben ketten simán elbánnak a bent lévőkkel.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5397 Dátum: 11 dec 13, 08:59:06 »

" Amúgy azt tudjuk, hogy az akatsukisok képesek voltak legyőzni 6 jinchurikit. Azért csak hatot, mert Bee-t, Naruto és Yagurát sem győzték le. Az utóbbit azért nem győzték le, mert a sanbi szabad volt amikor elfogták. Szerintetek Yagurát legyőzték volna? Ha úgy gondoljátok mehet a válasz a ki nyerne topicba."
Bocs skatszok de nem tom hogy kell más topicbo ideidézni szal.... it a válaszom:
Az akatsukisok párokra vannak osztva. Már egy akatsukis is elég bika de ketö már.... Ha ez nem lenne elég akkor mondjuk hogy odaküldik Peint & Konant. Még ök se kapnák el?
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #5398 Dátum: 11 dec 13, 10:05:06 »

Szerintem Yagura ugyan annyi lett volna deidaranak 1 halacska esetleg 1 madár. A tükör sokat nem ér deidara ellen csak chakrafogyasztás illetve repülni sem tud tehát dupla hátrány. Az egyetlen előnye hogy élve kellett volna elkapniuk. De ugyanennyi lett volna Hidannak kisamenek sasorinak painek konannak kakuzunak itachinak. Jinchurikik az Akatsukinak egyenként nem voltak ellenfelek.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5399 Dátum: 11 dec 13, 14:32:11 »

Idézet
de erősebb sztem. meg pl. nézzük azt,hogy itachi,meg kisame elmenekült jiraiya,meg két kis közepes chuunin szintű szaros elől,miközben ketten simán elbánnak a bent lévőkkel.

Ez mégis, hogy jön ide, hogy kisame meg itachi elment? Lassan már ott tartunk, hogy jirayától annyira féltek , hogy mind a kettőt leverte volna egyedül és ezért inkább menekültek.. xd Na jó inkább hagyom ezt a témát.

Idézet
pl. kakashi-nak is azt mondta tsunade,hogy "szégyeld magad,hogy nem győzted le ezt a két útféli csavargót."

Iróniát ismered? Szerintem tsunade tisztába volt azzal, hogy 1vs1be is nagy ellenfelek lettek volna kakashinak nem, hogy 2vs1be. Csak így akarta szerintem biztatni a kakashit, hogy több önbizalma legyen ne pedig olyan, hogy itachi 1mp alatt kiütötte.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 13, 14:55:33 írta Mach5 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!