24 szep 23, 19:18:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1197820 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #5355 Dátum: 11 dec 02, 12:58:16 »

A ,,Sennin-edzés utáni forma nélküli Naruto vs Sasuke Shippuuden eleji formában" harchoz annyit azért hozzáfűznék,hogy Naruto,mikor megtámadták Sakurát,Sennin-mód nélkül is lazán megállított 2 Jounint...Nem hiszem,hogy a Shippuuden elején olyan formában lett volna.Ettől függetlenül Sasuke volna a nyerő,de Naruto fizikai képességei és taijutsuja jelentősen megerősödött,szerintem ez vitathatatlan...
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5356 Dátum: 11 dec 02, 18:16:14 »

Nekem lenne egy új csatám::Remete edzés utáni remete forma nélkül való Naruto vs Sasuke amikor elsőmek jelent meg a shippuudenben Énszerintem...sajnos nemtudom a kettejük erőviszonyát,mert ha felvetem,hogy Sasuke erősebb,akkor valami böki mindig a csőröm,és ugyan így van ez Narutoóval is...
bonyolult leírás de nem akkora hüjeség talán sasuke de ha harc közben naruto valami cseles módon átmegy sennin módba Sasuke húzhatja a nyúlcipôt.
Hogy lennének már egyenlőek az esélyek? Viccnek is rossz lenne mindkettő harc... Sasuke Sharingan nélkül szétszedné akkori Narutot. Naruto fizikai képességei Sennin mód nélkül ugyanazon a szinten vannak, mint a Shippuuden legelején. A különbség mindösszesen annyi, hogy megtanult egy világpusztító technikát, amivel összesen 3 probléma van:
- Szétcseszi a kezét ---> nem használhatja
- Amíg elkezd szórakozni a 3 klónnal, Sasuke 6-szor megöli ---> nem használhatja
- Nem él addig, hogy létrehozzon 3 klónt ---> így is rácseszett.

Legalább 110%-ot kap Sasuke, és itt még kicsit túlértékeltem Naruto esélyeit.
Nagy Sasuke rajonbovagy de alábecsülöd narutót az okaidat arra hogy naruto nem használatja a FRS-t pl. nem ölnémeg Sasuk milelött klónokat hoz létre, hüjeség. Egyébként is Senin mód nélkül is az edzés alatt tapasztaltabb és erösebb letg. Pein elleni harcára se csak a senin módba változott.
A ,,Sennin-edzés utáni forma nélküli Naruto vs Sasuke Shippuuden eleji formában" harchoz annyit azért hozzáfűznék,hogy Naruto,mikor megtámadták Sakurát,Sennin-mód nélkül is lazán megállított 2 Jounint...Nem hiszem,hogy a Shippuuden elején olyan formában lett volna.Ettől függetlenül Sasuke volna a nyerő,de Naruto fizikai képességei és taijutsuja jelentősen megerősödött,szerintem ez vitathatatlan...
Most hirtelen nem emlékszem erre a jelenetre. Mikor volt és kik támadták meg Sakurát?
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5357 Dátum: 11 dec 02, 18:42:29 »

Dawlish: azért kicsit had egészítsem ki a leírásod. A jouninok nem akarták megölni Narutot, asszem Shi még szólt is Karui-nak, hogy a kardja tompa felével hadonásszon. Tehát ott nagyon csúnyán visszafogták magukat.

Akatsukis: A harc feltételeinél fogjuk rá érthetően megvan fogalmazva, hogy Sennin nélküli Naruto, tehát Sennin mód nélkül kell nézni. Azzal természetesen elverné Sasukét. Pein elleni harcánál az idő alatt ronggyá verték mialatt nem használta a Sennin módot... És Sasuke simán megölné a Rasenshuriken készítése alatt, a Shippuuden elején is szétszedett 2 ANBU-t, meg 2 Sannin tanítványt. Ezúttal se izzadna meg nagyon.
Naplózva

Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #5358 Dátum: 11 dec 03, 11:29:03 »

Az túlzás hogy szétszedte ôket, már épp használni készült a Kirint. De azért gyôzne a Sasuke. Ha Naruto megidéz egy klón hadsereget akkor létre hozharna egy FRS t vagy ha megidéz egy békát, az harcol Sasukéval addik létrehozhatna egy FRSt. Nem csak a senin mód van a tarsojában, alábecsülitek. Nem lenne Sasukénak olyan könnyü dolga mint hiszitek. Meg Narutonak még ott van az Oodama rasengan is. Anyi a probléma hogy még el is kéne találnia Sasukét. De ha egyer csinál a Naruto egy FRSt az még a kirint is üti.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5359 Dátum: 11 dec 03, 12:31:25 »

Idézet
Szerintetek ki nyerne egy Uchiha Madara (nem Tobi) vs Minato csatában?

Melyik madara? Az aki hashirama ellen harcolt (FMS Madara) ? Vagy az aki most harcol kagekkal (rinnegan+hashirama dns+fms) ? Ha az első akkor eléggé nehéz eldönteni hisz nem nagyon ismerjük fms madara erejét minatoról se tudunk sokat, madaráról kb. annyit tudunk, hogy akkoriba ő+hashirama volt a legerősebbek a shinobi világba és, hogy madara volt a legtehetségesebb uchiha és erőteljes chakrával született és, hogy ő hozta ki legelsőnek a maximumot a sharinganból. Minatoról meg annyit, hogy egy zseni volt és, hogy ő volt a legtehetségesebb (vagy legerősebb) a hokagek közül. FMS Madara vs Minato harcot én minatora tenném úgy 51-49re. A mostani madara aki kagek ellen harcol ott meg madarát tenném győztesnek olyan 65-35körülre.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 03, 12:33:54 írta Mach5 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5360 Dátum: 11 dec 04, 11:37:18 »

Idézet
Most tényleg nem azért, de szerintetek Tobi ellen, mikor a fia+felesége+faluja volt a tét nem hozta ki magából a maximumot?

Teljesen egyetértek, szerintem is ott kihozta magából a maximumot, lehetett látni, hogy mennyire gondolkozik, hogyan lehetne kiiktatni tobit meg stb. és ott gyorsan leakarta rendezni a harcot, ha valakit gyorsan leakarsz verni akkor mindent beleadsz, ő mindent megmutatott sőt még az uzumaki pecsét technikából is megmutatott párat. Megmutatta, hogy milyen okos,megmutatta, hogy milyen gyors, megmutatta, hogyan teleportálja a támadásokat és megmutatta, hogy tud használni pecsét technikákat is. Én még mindig tartom magam ahhoz, hogy FMS Madara ellen nyerne 51-49re kb., de Rinnegan+Hashirama DNS-es+FMS-es madara ellen eléggé kikapna olyan 65-35körülre és azért kapja azt a 35%-ot mert nagyon gyors és okos. Ez ellen a madara ellen 1vs1be nagyon kevés embernek van esélye (Rikodou sennin, talán még két fiai és talán jelenleg tobi) Már az FMS-es madara is egy legenda volt és korának legerősebbje és sok a tapasztalata is.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 04, 11:48:58 írta Mach5 » Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5361 Dátum: 11 dec 04, 12:12:20 »

Most tényleg nem azért, de szerintetek Tobi ellen, mikor a fia+felesége+faluja volt a tét nem hozta ki magából a maximumot? Minato a sebessége miatt volt ilyen híres, ami érthető, hisz egy harcban ez döntő fontosságú (mind támadás, mind védekezés szempontjából). Én Madarának adom a harcot. A meteor végképp kiiktatná Minatot.

Egyértelmű hogy beleadott mindent, hiszen muszáj volt neki. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a meteor kiiktatná mert elég csak elteleportálnia magát vagy a támadást. Ebben a harcban a sebesség nagy fegyver és épp ezért nyerne. Mivel Edo-s Madaráról volt szó ezért a pecsételés bőven elég. A Kage harcban is látszott hogy az Uchiha nem veszi komolyan az ellenfeleit, azaz ha Minato meg tudja jelölni, akkor övé a győzelem. Az arány legyen 55% - 45% Minato javára.
(nem Edo-s Madara ellen már más lenne a helyzet, ott egyedül Minato tényleg kevés, kb 70:30 Madarának)

Rinnegan+Hashirama DNS-es+FMS-es madara ellen eléggé kikapna olyan 65-35körülre és azért kapja azt a 35%-ot mert nagyon gyors és okos. Ez ellen a madara ellen 1vs1be nagyon kevés embernek van esélye (Rikodou sennin, talán még két fiai és talán jelenleg tobi) Már az FMS-es madara is egy legenda volt és korának legerősebbje és sok a tapasztalata is.

Lehet nagyon elfogult vagyok, de Tobit nem nézem semmibe, sőt sokkal több esélyt adnék Minatonak mint Tobinak Madara ellen. Eddig nem mutatott semmit és most a Jinjuurikikkel sem menne sokra. Például Itachi és Minato is olyan harcosok akik jók a pecsétekben így Tobinak nem sok esélye lenne ellenük, Madara pedig egyszerűen csak összezúzná őket. Annak ellenére hogy Edo-s Shinobik, a chakrarudak nem hiszem hogy regenerálódnak.

( Immortal, Akatsukis: a saját érdeketekben olvassátok már el a téma nevét -> 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen! )
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 04, 12:13:16 írta CsukiIce » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5362 Dátum: 11 dec 04, 17:46:20 »

Idézet
Egyépkén Hydan engem nem emlékeztetett Kimimaróra. Hidan jobb karakter és sokkal erössebb is.
Egy másik topicban találtam ezt az enyhén felkavaró hsz-t és erős belső késztetést érzek arra vonatkozólag, hogy itt válaszoljak.
Azt, hogy ki a jobb karakter, most hagyjuk, nem ide tartozik, meg amúgy is viszonylagos, de hogy Hidan erősebb Kimimaronál, ráadásul sokkal?! Ha ez poén akart lenni, akkor nekem nem esett le. Kimimaro haldoklás közben szó szerint szétkapta Narutot, Lee-t és Gaarát, nagyjából minden tekintetben jobb, mint Hidan, a gyorsaságot leszámítva, abban mondjuk egyenlőek. Hidan két okból kifolyólag nem tudna vért szerezni: 1. Kimimaro még előtte felaprítaná, 2. az a kasza szilákokra törk a Kaguya csontjain, és az átokpecsétről még nem is szóltam.
Beteg Kimimaro ellen Hidan kap 20%-ot, az egészségeshez viszont hozzá sem tudna érni.

Új: CS2 Sasuke vs. Ino, Shikamaru és Choji
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 04, 17:55:09 írta gman » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #5363 Dátum: 11 dec 04, 18:24:59 »

CsukiIce: akkor mondok egy olyat, hogy a meteor árnyékában jön a másik meteor, amit nem tud már elküldeni sehova, mivel nincs ideje. De ha feltétlen ütőkártya kell: Chibaku Tensei.
Hidan vs Kimimaro: Hidan csak akkor nyerhet, ha Kimimaro meghal a harc alatt a betegségében. Másképp semmi esélye.
CS2 Sasuke vs Ino-Shika-Cho: hát... szerintem nagyon Sasuke. Shikamaru hiába kapná el, egy Sharingan genjutsut ráküldene és kénytelen lenne elereszteni Szöszit. A másik kettő meg se kottyan neki. CS2 nélkül 70-30 Sasukének, CS2-vel 200-(-100).
Ha az Asuma elleni Chouji is játszik, akkor viszont egy erős 50-50 harc.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5364 Dátum: 11 dec 04, 18:50:38 »

Jó, Sasuke táp, de ellenfeleinek van pár előnyük: Inoék nem egyenként fognak támadni, hanem egyszerre, és ne felejtsük el, hogy a Naruto világának egyik legösszeszokottabb csapatáról beszélünk. Amikor Sasukénak még nem volt Emese ( Nevet) , akkor még nem volt akkora genjutsumester, hogy padlóra küldjön vele valakit, max összezavarni tud, az meg többv1-ben nem túl hatékony.
Persze Emo-boy magasabb szinten van, de a 65%-ot reálisabbnak látom CS2-ben.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5365 Dátum: 11 dec 04, 19:23:51 »

Sasukéra támadtak már sokan, úgyse értek ellene semmit. Orochimaru is küldött rá (ha jól emlékszek) 100 emberkét, hozzáérni se tudtak Sasukéhez. Itt most lehet azzal jönni, hogy képzetlenek voltak, de amikor a Naruto-Tenzo-Sai-Sakura négyes ment neki se értek semmit. Ők meg azért vannak legalább olyan szinten mint Inoék. Amúgy mikor Sai Danzou parancsára beszivárgott Orochihoz, hogy Sasukét megölje, akkor Sait is egy pillantással szétkapta. Meg a Raikage egyik seggnyalóját is alap Sharingannal genjutsuzta szét. Shikamaru Kagemane-ja nem sokat ér, mivel minél erősebb az ellenség, annál nehezebb lefogni. Hidan egy kicsit tudott mozogni alatta, szóval Sasukét maximum lelassítani tudja. Chidori Nagashi-val körbeveszi magát, akkor Chouji nem nagyon ütheti meg, Ino egyetlen technikáját pedig egy hétköznapi Kawarimivel kivédi. Epic win.
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #5366 Dátum: 11 dec 04, 20:25:20 »

Teleporthoz kisujját se kell mozdítania, tehát bármikor odateleportálhat egy shurikenjéhez Nevet
I.S.C.(éjeszkéj ikszdé ) éket Sasuke legyőzne, szó szerint elég lenne 3 Chidori, a sebességével sajnos nem vehetik fel a versenyt.
Kimimaro vs Hidanba pedig csak annyit hogy Kimi nem fog egyböl átokpecséttel kezdeni smirksweat
Hidannak viszont az az egyetlen jutsuja és csak épphogy betalál egy kis vágás és Kimimaronak annyi...Taijutsuban viszont szerintem Kimomaro ütne, ugyan is Lee részegstílusával is felvette a versenyt, bár Hidan taijutsus képességeit nem ismerjük.
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #5367 Dátum: 11 dec 04, 20:37:43 »

Lehet én vagyok túlzottan Minato párti, de ha Pein ellen volt ideje a Kyuubinak lövöldözni a Chibaku "magját" vagy Naruto, Bee és Itachi képesek voltak a legerősebb támadásukat létrehozni akkor Minato is képes elteleportálni magát, hiszen tőlük biztos gyorsabb. Sőt, Naruto képes volt Nagato Banshou Tenin-je elől is kitérni, akkor Minato is tud teleportálni. Itt a sebesség mellett az is sokat számít, hogy Madara tisztában van azzal, hogy nem tudják őt megölni a regeneráció miatt. Biztos vagyok benne, hogy sokkal óvatosabb lenne ha élne. Akkor nem menne bele olyan támadásokba mint amit ellene intézett a Raikage vagy a Mizukage.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #5368 Dátum: 11 dec 04, 21:16:31 »

Újraolvastam, hogy mit írt Itara, és kivettem a kunaiokra vonatkozó részt a hozzászólásomból, erre mindenki abba köt bele... szemtelenek vagytok, tudjátok-e? Nevet
Na szóval: ha a földet is felszaggatja a Chibaku, valószínűleg a kunaiokat is összeszedi, az meg szerintem hót mindegy, hogy Minato a golyó melyik oldalán haldoklik a nyomástól. Azt meg ne mondjátok nekem, hogy otthon Konohába hagyott biztos kunaiokat, mert attól falra mászok...

Akkor egy olyat dobok, hogy Oonoki és A (csapatmunkával) vs Minato.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #5369 Dátum: 11 dec 04, 22:54:58 »

Hát...elég vicces csata volna Oonoki részéről,mivel szerintem látni se látná a Raikagét,meg Minatot Nevet ikszdé hát szerintem egy 52-48% lenne Minato részére....de közben felvetnék egy új csatát....Naruto a remete edzés után remete mód nélkűl vs Sasuke miután Danzouval harcolt....de Naruto remete mód nélkűl és Sasuke pedig Sharingan és Mangekyou Sharingan nélkűl...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!